Predaných 70 miliónov tlačiarní EcoTank

Spoločnosť Epson a Usain Boltmaju spoločnú kampaň

Epson s Usainom Boltom obnovili partnerstvo a propagujú tlač bez atramentových kaziet v Európe

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. septembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Epson s Usainom Boltom obnovili partnerstvo a propagujú tlač bez atramentových kaziet v Európe

Nová 12-mesačná kampaň so širokým záberom sa zameriava na viac produktov na viacerých trhoch

Spoločnosť Epson a Usain Bolt budú ďalších 12 mesiacov pokračovať vo svojom poslaní poskytovať domácnostiam a malým firmám v Európe tlač bez atramentových kaziet. Táto popredná firma v oblasti globálnych technológií predĺžila svoje partnerstvo s najlepším šprintérom všetkých čias.

Na základe úspechu minuloročnej kampane sa Usain Bolt, najrýchlejší muž sveta, opäť stane tvárou tlačiarne EcoTank spoločnosti Epson v novej kampani propagujúcej nákladovo úspornú tlačiareň.

Nová kampaň sa rozšíri aj na ďalšie špičkové produkty spoločnosti Epson, vrátane projektorov pre domáce kino, veľkoformátových profesionálnych tlačiarní, firemných skenerov a tlačiarní štítkov. Viac ako 75 miliónov Európanov už videlo Usaina Bolta v minuloročnej kampani v hlavnej úlohe vedľa produktov EcoTank spoločnosti Epson.

Kampaň, ktorá zahŕňala reklamy v televízii, na billboardoch, online, v predajniach, na sociálnych sieťach a PR, pomohla spoločnosti Epson udržať si pozíciu popredného svetového dodávateľa atramentových tlačiarní. Od uvedenia v roku 2010 sa na celom svete doteraz predalo viac ako 70 miliónov tlačiarní EcoTank a 8 z 10 tlačiarní s atramentovými nádržkami v Európe vyrobila práve spoločnosť Epson.

V novej kampani, ktorá sa začne koncom mesiaca v Európe a Afrike, sa osemnásobný olympijský víťaz Usain Bolt objaví v ďalších zábavných reklamách v predajniach, online, na sociálnych sieťach a na billboardoch. V niektorých krajinách sa od začiatku roka 2023 objaví aj v novej televíznej kampani.

Usain Bolt bude svojim typicky pohodovým štýlom predvádzať, že s tlačiarňou EcoTank môžete v duchu hesla „Just Fill and Chill“ („Doplň a užívaj“) bezproblémovo a bez atramentových kaziet tlačiť až tri roky[1] a ušetriť až 90 % nákladov na tlač[2]. Pri tlačiarňach nemusíte riešiť kazety, pretože sú namiesto toho vybavené fľaštičkami s atramentom. Jedna séria fľaštičiek s atramentom zodpovedá atramentu v 66 kazetách, čo zabezpečuje tlač s mimoriadne nízkymi nákladmi v domácnostiach a menších kanceláriách.

Maria Eaglingová, marketingová riaditeľka spoločnosti Epson Europe, o partnerstve hovorí: „Ľudia možno nepovažujú tlačiarne za tak zaujímavé ako iné spotrebiteľské technologické produkty, ale Usain Bolt výrazne pomáha dostať naše nízkonákladové tlačové riešenia medzi ľudí príjemným a zábavným spôsobom, aký si ľudia zapamätajú. Spätná väzba od našich zákazníkov a skvelé výsledky, ktoré sme doposiaľ v rámci tejto činnosti zaznamenali, potvrdzujú, že Usain Bolt je pre nás skutočne ideálnym partnerom, pretože stále viac ľudí vníma, že tlačiť neznamená len stále riešiť atramentové kazety. Tešíme sa, keď s vami budeme môcť zdieľať nový obsah, ktorý sme vytvorili, a som si istá, že si jeho sledovanie všetci užijú.”

Čo hovorí Usain Bolt: „Prvý rok práce pre Epson som si naozaj užil. Tohtoročná kampaň bola natočená v Londýne len za štyri dni a hoci sme mali veľa náročnej práce, zvládol som všetko vrátane lietania na kúzelnom koberci, objavovania sa spod pohoviek, jogu, varenie, žonglovanie a dokonca aj hádzanie s fľaštičkou atramentu! Všetko sa v pravý čas dozviete, ale úprimne môžem povedať, že tlač nikdy nebola taká zábava.”

Ak chcete mať prehľad o novej kampani, sledujte nás na Instagrame @epsonczsk alebo sledujte náš najnovší obsah na našom kanáli YouTube na adrese

https://www.youtube.com/user/EpsonEurope

 

 

[1] Na základe objemu tlače 100 strán za mesiac a pri zvážení najnižšej výťažnosti prvej sady atramentov.

[2] Náklady na stránku vypočítané s ohľadom na priemerné náklady na tlač pri týchto 50 najpredávanejších modeloch, vypočítané vydelením relevantných tržieb z kaziet a celkovej výťažnosti podľa predajnej jednotky (na základe údajov prieskumu trhu GfK Inkjet Printing Cartridges na predajných miestach v Nemecku, Francúzsku, Veľkej Británii, Španielsku a Taliansku, apríl 2019 – marec 2020). Porovnanie priemernej výťažnosti (tlač na A4 podľa ISO/IEC 24711) pri použití fľaštičiek EcoTank 102 a 104 a originálneho spotrebného materiálu používaného s 50 najpredávanejšími tlačiarňami s atramentovými kazetami (podľa údajov spoločnosti GfK o predaji atramentových tlačových zariadení a kaziet pre Nemecko, Francúzsko, Veľkú Britániu, Španielsko a Taliansko za obdobie apríl 2019 až marec 2020).

 

Najnovšie

Bezproblémová tlač

Fototlačiareň Canon Zoemini 2

Canon uvádza štýlovú a skutočne vreckovú instantnú fototlačiareň Zoemini S2

27. septembra 2022

Unikátny biely chladič s atraktívnym RGB podsvietením

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition

Kingston FURY Kingston FURY vydáva novú špeciálnu edíciu DDR4 pamätí s RGB podsvietením

26. septembra 2022

Integrovaný prehrávač médií

PPDS uvádza na trh nový displej radu Philips S-Line

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o nový displej Philips 37BDL3050S patriaci do produktovej rady S-Line.

26. septembra 2022

s certifikátom AMD EXPO

Kingston FURY rozširuje ponuku o DDR5 pamäte s certifikátom AMD EXPO

Kingston FURY oznámila doplnenie radu pamätí Kingston FURY Beast o DDR5 moduly s certifikáciou AMD EXPO. Technológia AMD EXPO (EXtended Profile for Overclocking) umožňuje vyladiť časovanie pamätí podobne ako technológia XMP (Extreme Memory Profiles) od spoločnosti Intel. Nové pamäťové moduly a sady majú pretaktovávacie špecifikácie EXPO optimalizované pre nastupujúcu platformu AMD AM5. Hráčom a počítačovým […]

16. septembra 2022

IronKey Keypad 200

Kingston predstavil hardvérovo šifrovaný USB disk

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie USB flash disku Kingston IronKey Keypad 200 (KP200), ktorý ako prvý vo svojej kategórii prináša najnovšie zabezpečenie dát podľa normy FIPS 140-3 Level 3.

14. septembra 2022

Výnimočný výkon dopĺňa dizajn podvozku

Model Honda Civic e:HEV

Úplne nový model Honda Civic e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) bol navrhnutý tak, aby zaistil, že jeho hnacie ústrojenstvo, riadenie a odpruženie poskytnú pútavú úroveň výkonu, dynamickú odozvu a spätnú väzbu, ktoré boli vždy ústredným prvkom príťažlivosti modelu Civic. Výsledkom je auto, ktoré spája obohacujúci zážitok z jazdy s vysoko konkurencieschopnou účinnosťou a emisiami.

8. septembra 2022

Projekt v spolupráci s nadáciou Bill & Melinda Gates Foundation

Toalety nového typ

Samsung predstavuje prototyp „toalety nového typu“

8. septembra 2022

Najvyšší model prestížneho radu Forza

HONDA FORZA 750, modelový rok 2023

Dynamická akcelerácia je samozrejmosťou vďaka výkonnému dvojvalcovému motoru s objemom 745 cm3 vybavenému elektronicky riadenou škrtiacou klapkou, 3 prednastavenými jazdnými režimami a systémom nastaviteľnej kontroly trakcie Honda s 3 úrovňami.

8. septembra 2022

Axis predstavuje nové pevné mini kopule s hlbokým učením

Diskrétne a smart

Spoločnosť Axis Communications predstavuje tri nové cenovo výhodné mini kopulovité IP kamery, ktoré ponúkajú skvelú kvalitu obrazu aj v náročných svetelných podmienkach

8. septembra 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. septembra 2022

Odporúčané

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022