Novinka z dielne Huawei

Ultra Vision smartfónu Huawei nova 9 

Novinka z dielne Huawei, smartfón nova 9, splní všetky vaše sny o dokonalej fotografii. Smartfón sa pýši fotosystémom so štyrmi objektívmi a umelou inteligenciou, pričom využíva špičkovú technológiu fotoaparátu vlajkovej lode.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 5. novembra 2021
Obsahuje nasledovné témy

Zachyťte krásu okamihu s novým fotoaparátom Ultra Vision smartfónu Huawei nova 9 

Výkonné technológie, ako napríklad široké pole farebných filtrov RYYB a XD Fusion Engine, zvyšujú kvalitu snímok a pomáhajú zachovať každý detail. Fotoaparát Huawei nova 9 a bohatý výber rôznych režimov fotografovania ponúka bezkonkurenč zážitok z fotografovania a nakrúcania celého vášho sveta vo dne i v noci.

Vyšperkujte svoj Instagram výnimočnými fotkami

Huawei nova 9 je vybavený systémom Ultra Vision Camera. Systém fotoaparátov zahŕňa 50Mpx hlavný fotoaparát RYYB so snímačom 1/1,56 palca – doteraz najväčší fotoaparát z radu Huawei nova – 8Mpx ultraširokouhlý fotoaparát, snímač hĺbky obrazu a objektív pre makro zábery už od 4 centimetrov. Výkonný hardvér spolupracuje so softvérom triedy vlajkových lodí a umožňuje používateľom upravovať vysoko kvalitné fotografie. Či už je to záber nočnej panorámy mesta, portrétov v režime bokeh, či úchvatnej makrosnímky – vďaka jedinečnému poľu farebných filtrov RYYB (CFA), ktoré tvoria exkluzívnu výbavu vlajkových smartfónov Huawei, dokáže snímač zachytiť až o 40 % viac svetla než iné smartfóny, ktoré tiež využívajú snímač RGGB CFA. To mu umožňuje vytvárať oveľa jasnejšie snímky pri fotografovaní aj za slabého svetla, čo zlepšuje všestrannosť fotoaparátu aj v nepriaznivých podmienkach.

Ukážte sa v tom najlepšom svetle

Predný fotoaparát Huawei nova 9 s rozlíšením 32 megapixelov je vybavený veľkým 1/2,8″ snímačom s vysokým rozlíšením a schopnosťou zachytiť svetlo. Predný a zadný fotoaparát umožňujú snímať fotografie a videá vo vysokej kvalite, a to vďaka revolučnej technológii XD Fusion Engine, ktorú Huawei používa vo svojich top modeloch. Táto vychytávka sa postará o to, že každá fotografia a video zhotovené smartfónom Huawei nova 9 si zachová dokonalé detaily.

Dokonalé selfie na prvý pokus

Huawei nova 9 ponúka skrášľujúce efekty na dokonalé selfie, vďaka ktorým sú odtiene a textúra pleti pekne vyhladené a vyzerajú autenticky a prirodzene. Jedinečné algoritmy Huawei Super Night Selfie navyše využívajú umelú inteligenciu na to, aby zvýšili jas v tmavých miestach a naopak znížili digitálny šum na fotografiách. Vďaka týmto funkciám budú všetky vaše selfie pripravené na zdieľanie hneď na prvý pokus.

Dokonalé vlogy s funkciou Dual-View Video

Či už natáčate svojho domáceho maznáčika, robotický bazénový vysávač pri svojej činnosti, priateľov na narodeninovej oslave, či vlog z vašej cesty zo školy domov, vždy existujú dve strany príbehu. S funkciami neprerušovaného záznamu spredu/zozadu môžete zachytiť obe strany v jednom videu bez nasledujúcich úprav a s funkcami ako je Dual-View Video môžete zobraziť obe strany príbehu naraz.

Predná aj zadná kamera telefónu Huawei nova 9 podporujú natáčanie 4K videa pri frekvencii 30 snímok za sekundu a podporujú stabilizáciu videa AIS. Vysoké rozlíšenie a snímková frekvencia poskytujú presné detaily a plynulý pohyb pre dokonalý zážitok z videa. A pre dokonalý vizuálny zážitok je tu tiež vstavaná podpora pre spomalené zábery alebo čarovný časozber. S toľkými prvotriednymi nástrojmi vo svojom arzenáli bude váš profil na sociálnych sieťach plný zábavného, zaujímavého a pútavého obsahu.

Úprava videí na TikToku sa stane hračkou

Smartfón nova 9 je vybavený špičkovými funkciami ako Video Search, One-Click Video Creation a Petal Clip, ktoré umožňujú jednoduchú úpravu videí. Huawei nova 9 podporuje sémantické vyhľadávanie, ktoré umožňuje vyhľadávať fotografie alebo videá v galérii zadaním kľúčových slov. Ak chcete vyhľadať snímky alebo zábery na úpravu a zdieľanie, stačí zadať kľúčové slová popisujúce obsah a smartfón nova 9 automaticky vygeneruje zoznam obsahu, ktorý zodpovedá vášmu popisu.

Funkcia One-Click Video Creation zaistí jednoduché vyhľadávanie videí a ich okamžitú úpravu. Môžete si vybrať atraktívne filtre, hudbu na pozadí a ďalšie prvky, vďaka ktorým vaše videá zažiaria. Bez zložitých úprav vám funkcia One-Click Video Creation v smartfóne Huawei nova 9 umožní zdieľať vaše obľúbené videá s ostatnými jedným klikom. Tiež si môžete vybrať aplikáciu Petal Clip, ktorá poskytuje šablóny na úpravu príbehov, rôzne témy videí a hudbu z portfólia Huawei Music. Aplikácia Petal Clip umožňuje upravovať práve zhotovené videá, vďaka čomu je Huawei nova 9 ideálnym pomocníkom pre digitálnych tvorcov obsahu na TikTok či Instagram.

Okrem toho sa pri sťahovaní aplikácií prostredníctvom AppGallery môžete tešiť na rad prémiových a intuitívnych funkcií. Aplikácie ako PicsArt Photo Editor sú vybavené vylepšenou sadou fotoaparátov HMS Core 6.0, ktorá podporuje fotografické funkcie s umelou inteligenciou, ako je Sensor HDR, efekty bokeh, stabilizácia videa, režim AI Movie a ďalšie.

Nikdy nie je neskoro vylepšiť svoj imidž na sociálnych sieťach. Doprajte si dokonalosť fotografie s novým smartfónom Huawei nova a využite naplno všetky funkcie a špičkový fotoaparát, vďaka ktorým bude váš profil na sociálnej sieti neprehliadnuteľný. Vďaka AppGallery a HMS Core je teraz prémiový obsah a služby ľahko dostupný pre každého. Zachyťte všetky krásne okamihy svojho sveta so smartfónom Huawei nova 9.

 

Najnovšie

Elac Concentro S 503

Najmladší z urodzeného rodu

Estetika je dôležitá, ale reprosústavy sú hlavne o zvuku

29. novembra 2021

Múdre LED žiarovky

SMART alebo tiež múdre LED žiarovky nie sú klasické LED žiarovky, ktoré len zapínate a vypínate vypínačom a idú maximálne stmievať. Chytré LED žiarovky dokážu veci, o ktorých ste možno nemali zatiaľ ani poňatia. Dovoľte nám teda predstaviť túto novinku v LED technológii. Prečo názov SMART LED žiarovky? Názov SMART alebo ak chcete chytré LED […]

26. novembra 2021

Dobré rady ako fotiť mobilom

Kvalite zrkadloviek sa síce mobilné foťáky nemôžu rovnať, ale keď viete ako na to, vykúzlite aj s telefónom snímky, ktoré ozdobia každý rámček nad krbovou rímsou. Prečítajte si osvedčené tipy, ako s mobilom fotiť ako profík. 1. Základom je správny úchop Mobil väčšinu času držíte v jednej ruke, ale pri fotení privolajte na pomoc aj […]

26. novembra 2021

Platenie mobilom pre začiatočníkov

Keď sme nedávno oznámili, že sa už púšťame do testovania platieb mobilom, niektorí z vás sa nám ozvali, že vôbec netušia, ako to bude fungovať. Pre nich sme pripravili stručný návod. Úplná jednoduchosť Zaplatiť mobilom bude jednoduchšie, než si možno myslíte. V praxi to bude vyzerať veľmi podobne ako platenie bezkontaktnou kartou alebo nálepkou – […]

26. novembra 2021

Praktický pomocník po celý deň

Inteligentná domácnosť – k čomu ju potrebujeme ?

Predstavte si, že nemusíte myslieť na to, že je potrebné vyvetrať. Inteligentný dom sa o to postará sám. To je možné vďaka prepojeniu jeho jednotlivých častí v dokonalý celok. Výsledkom je maximálny dôraz na Vaše zdravie a komfort a na čo najefektívnejšiu prevádzku bytu či budovy. Regulácia teploty Ráno sa prebudíte do teplého domova, v […]

26. novembra 2021

Zadný fotoaparát telefónu nova 9 v 4K

Ako sa vyvíjali fotoaparáty v smartfónoch Huawei?

Akú cestu musel model nova 9 prejsť, aby sa mohol pochváliť vynikajúcim fotoaparátom?

25. novembra 2021

Úspora času a energie

Niceboy prináša celý rad nových Smart Home výrobkov

Niceboy prináša nové inteligentné spotrebiče Niceboy ION a vstupuje do neho úplne nového segmentu Smart Home. Počas budúceho roka chce rad ION ďalej rozširovať a priniesť užívateľom kompletnú múdru domácnosť, ktorú je možné ovládať pomocou jednej jedinej aplikácie.

16. novembra 2021

ADRENALÍN V KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI JE ZVYČAJNÝ JAV

Víťazom piateho ročníka kyberbezpečnostnej hry sa stal tím Esetu. Profesionálny turnaj Guardians pripravili slovenskí bezpečnostní odborníci a upozorňujú tak na podceňovanie kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti na všetkých úrovniach.

5. novembra 2021

Novinka z dielne Huawei

Ultra Vision smartfónu Huawei nova 9 

Novinka z dielne Huawei, smartfón nova 9, splní všetky vaše sny o dokonalej fotografii. Smartfón sa pýši fotosystémom so štyrmi objektívmi a umelou inteligenciou, pričom využíva špičkovú technológiu fotoaparátu vlajkovej lode.

5. novembra 2021

Novinky od Huawei

Nové smart hodinky a jedinečné slúchadlá v tvare rúžu

Predstavenie dvoch zariadení z kategórie wearables – konkrétne nových hodiniek Watch GT 3 v dvoch verziách  a špeciálnej edície slúchadiel FreeBuds v elegantnom ženskom prevedení.

5. novembra 2021

Odporúčané

Dôležitá rola riadiaceho softvéru

Energetická istota pre dátové centrá od CyberPower

Benefitom riešenia od CyberPower je predovšetkým záruka, že pokiaľ dôjde k výpadku alebo poruche jednej UPS, druhá sa o zvyšnú záťaž postará.

29. novembra 2021

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

19. novembra 2021

Automatický záznam fotografií a videa

Malý, šikovný, používateľsky prívetivý fotoaparát

Canon predstavuje prvý smart fotoaparát, ktorý prinesie revolúciu do domáceho fotografovania. Prežite každý okamih naplno a nechajte PowerShot PX vytvárať vaše spomienky

28. októbra 2021

Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

22. októbra 2021

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021

Váš osobný prekladateľ textov?

Stavte na „magický“ prekladač CARNEO VT3!

Zabudnite na nedorozumenia, dnes je jednoduché komunikovať aj v jazyku, ktorý ste nikdy nehovorili!

5. augusta 2021