Otestujte športové vlastnosti

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. júna 2022
Obsahuje nasledovné témy

Smart hodinky sú čoraz populárnejšie a neustále prekvapujú inovatívnymi funkciami a krásnym dizajnom. Zväčša však ponúkajú toľko možností a funkcií, že to môže zo začiatku ľahko zmiasť aj zbehlejších používateľov. Napríklad Huawei nedávno uviedol na trh model Watch GT 3 Pro v dvoch verziách – 43 mm keramickej edícii a 46 mm titánovej edícii. Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

Nakonfigurujte si ich s telefónom a užívajte si všetky funkcie naplno

Ak chcete naplno využívať funkcie smart hodiniek, je potrebné ich najprv spárovať s telefónom. Stiahnite si aplikáciu Huawei Health (ak ste používateľom smartfónu Huawei, aplikácia už bude vo vašom telefóne, ale uistite sa, že máte najnovšiu verziu). Na spárovanie hodiniek s aplikáciou naskenujte QR kód viditeľný na displeji hodiniek alebo pridajte hodinky manuálne. Ďalej potvrďte proces konfigurácie v telefóne. Zobrazí sa niekoľko akceptačných formulárov týkajúcich sa napríklad zdieľania lokality, ktorá je potrebná pre funkcie GPS na hodinkách, alebo prístupu k telefónnemu zoznamu vášho smartfónu, potrebného na aktiváciu Bluetooth hovorov a správ na hodinkách.

Personalizujte si ich presne podľa seba

Aby boli vaše hodinky osobným asistentom presne podľa vašich individuálnych potrieb, môžete si ich personalizovať tak, aby ladili s vašim štýlom. Objavte tisíce ciferníkov, vrátane tých, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre váš model hodiniek. Vyberte si ten najlepší pre svoj každodenný štýl a neskôr ho zmeňte podľa nálady či outfitu. Ak chcete vyhľadať rôzne ciferníky, stačí otvoriť aplikáciu Huawei Health (Zdravie) a prejsť na „Zariadenia“, potom otvoriť knižnicu ciferníkov a prehľadávať ciferníky v rôznych dizajnoch. Hodinky si tiež môžete prispôsobiť podľa seba a zmenou vzhľadu hlavného menu z dlaždíc na zoznam, nastavením skratiek a najčastejšie používaných funkcií presne podľa vašich osobných potrieb. 

Objavte informácie o svojom zdraví

Watch GT 3 Pro ponúkajú množstvo funkcií monitorovania zdravia, ku ktorým máte kedykoľvek prístup buď prostredníctvom hodiniek, alebo prostredníctvom aplikácie Huawei Health v smartfóne. Hodinky dokážu sledovať pulz a tep, merať SpO2 a krvný tlak, monitorovať mieru stresu a kvalitu spánku. Najnovšie Watch GT 3 Pro obsahujú aj vylepšené sledovanie menštruačného cyklu a meranie EKG, ktoré bude dostupné v najbližších mesiacoch. Každá funkcia zdravia je podporovaná technológiou Huawei TruSeen™ 5.0+, ktorá zaisťuje sledovanie parametrov s vedeckou presnosťou. Objavte všetky zdravotné funkcie a začnite pravidelne monitorovať svoje zdravie.

Otestujte športové vlastnosti

Nové smart hodinky môžu byť skvelým motivačným nakopnutím ako začať cvičiť alebo sa jednoducho viac hýbať. Preto jedna z prvých vecí, ktoré by ste mali po kúpe smart hodiniek urobiť, je otestovať ich športové funkcie. Môžete začať jednoducho, chôdzou. Hodinky budú počítať vaše kroky každý deň a pomôžu vám udržať telo v dobrej kondícii. Ak by ste si ich však radšej vyskúšali pri tvrdšom tréningu, Watch GT 3 Pro umožnia vybrať si z viac ako 100 športových disciplín. Nájdeš tu tie známe ako beh či cyklistika, ale aj tie menej známe, ako je freediving či bojové športy. Vyberte si svoju obľúbenú disciplínu alebo vyskúšajte niečo úplne nové.

Skontrolujte všetky parametre, naplánujte ďalšie aktivity a porovnávajte výsledky

Huawei Watch GT 3 Pro zhromažďujú veľké množstvo údajov z tréningov a pomáhajú pripraviť si personalizovaný plán na zlepšenie vytrvalosti. Nezabudnite si po tréningu skontrolovať tepovú frekvenciu, kalórie, tempo a ďalšie výsledky. Týždeň po týždni budete môcť vidieť, že váš športový výkon je stále lepší a lepší – pocit spokojnosti zaručený!

Aj keď sa množstvo funkcií tvojich nových smart hodiniek môže na prvý pohľad zdať ohromujúce, oplatí sa ich všetky otestovať, aby ste sa dozvedeli o všetkých ich možnostiach a schopnostiach. Odporúčame začať s najdôležitejšími zdravotnými funkciami a potom postupne objavovať, čo ešte toto malé, elegantné zariadenie ponúka.

Huawei Watch GT 3 Pro sú schopné pracovať samostatne, no vo väčšine prípadov budú spárované so smartfónom. Smart hodinky sa dajú ľahko prepojiť a synchronizovať s každým smartfónom, bez ohľadu na to, či zariadenie beží na systéme Android alebo iOS.

 

Najnovšie

50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo

Prekonajte limity so superrýchlou bezdrôtovou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge

6. júla 2022

Kompaktné a farebné USB disky

Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar

Priveďte si do života farby s novými USB diskami s pohodlným posuvným mechanizmom Push&Click Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar, kompaktné a farebné USB disky, s pohodlným posuvným mechanizmom „push&click“, ktorý poskytuje ideálne každodenné riešenie pre ukladanie a prenos dátových súborov. Verbatim DataBar sa dodáva v štyroch kapacitách a štyroch výrazných farbách – červená (16 […]

4. júla 2022

Výkonný a aktuálny pracovný nástroj

Nový monitor Philips 34E1C5600HE pre lepšiu spoluprácu

Tento model od Philips Monitors je navrhnutý tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám a výzvam, ktoré vychádzajú z hybridného pracovného štýlu, a umožňuje používateľom pracovať z domu rovnako produktívne ako v kancelárii.

4. júla 2022

Dokonale jednoduché riešenie

Sieťové riešenia značky Zyxel

Jednoduché a pritom výkonné prepínače splnia nároky malých firiem

4. júla 2022

Obrovská batéria, rýchle nabíjanie a veľký displej za 159 eur

Nový Huawei nova Y70

Do predaja na Slovensku prichádza nový smartfón od Huawei – nova Y70. Najnovší prírastok do produktovej rodiny nova, ktorej cieľom je priniesť nové, pokročilé technológie za rozumnú cenu, sa môže pochváliť celou sériou pôsobivých funkcií v rámci svojej cenovej kategórie

4. júla 2022

Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Ku stanu a liehovému variču pribaľte tiež prístupový bod štandardu WiFi 6

10. júna 2022

Funkcia Nightography

Režisér Matyáš Fára vydal nový krátky film, natočil ho na mobil Galaxy S22 Ultra

Vďaka funkcii Nightography nebolo potrebné použiť profesionálnu kameru. Vlajková loď od Samsungu všetko zvládla na výbornú.

10. júna 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

10. júna 2022

Otestujte športové vlastnosti

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

7. júna 2022

Nové možnosti zabezpečenia telefónu

Snímač 3D Ultrasonic Large Fingerprint – v smartfónoch vivo

Najlepšie smartfóny vivo po novom odomknete pomocou 3D ultrazvukového snímača odtlačkov prstov

6. júna 2022

Odporúčané

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022