Zakrivený a silný

Všestranný monitor s USB-C konektivitou

AOC uvádza na trh pokročilý multitaskingový monitor: 34” ultraširoký CU34P2C s 65W USB-C

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 3. mája 2022
Obsahuje nasledovné témy

AOC, špecialista na displeje, oznamuje 34” (86,4 cm) monitor AOC CU34P2C, najnovší prírastok do svojej špičkovej rady P2, zameranej na podnikanie. Tento zakrivený (1500R) ultraširoký monitor s pomerom strán 21:9 ponúka výrazné a živé farby a veľmi vysoké rozlíšenie UWQHD (3440 x 1440 pixelov). Vďaka vstavanému USB-C konektoru môže monitor CU34P2C nabíjať a napájať notebooky výkonom až 65 W, a súčasne rozširovať ich zobrazovaciu plochu. A čo viac, 4portový USB rozbočovač monitora umožňuje prístup k zariadeniam (klávesnice, myši atď.) pomocou jediného kábla USB-C.

AOC CU34P2C: Všestranný monitor s USB-C konektivitou (65 W PD)

Rozšírenie obzorov
Široký horizontálny priestor monitora CU34P2C (pomer strán 21:9 a 3440 x 1440 pixelov) môže skvele nahradiť „neohrabané“ zostavy s viacerými monitormi vedľa seba. Vyhovie najmä potrebám hudobných producentov, editorov videa, streamerov a ďalších, pretože im umožní pohodlne, bez prerušenia rámčeky, pracovať s celou časovou osou na jednom displeji. Ultraširokouhlý displej je možné tiež použiť s prichytením dvoch okien aplikácií na dve strany, čím sa efektívne nahrádza viac monitorová zostava za jednoliatu plochu bez rámčekov. S pridaným bonusom v podobe USB-C pripojenia môže CU34P2C skutočne rozšíriť obzory tvorcov a preklenúť priepasť medzi mobilnými a stolnými počítačmi. Pomocou jediného kábla USB-C môže editor videa alebo hudobný producent jednoducho pripojiť svoj notebook a začať ho nabíjať/napájať pomocou CU34P2C ako hlavného displeja a zároveň pristupovať k ďalším zariadeniam napájaným cez USB, ako je externý disk, webová kamera alebo audio zariadenie, vďaka 4portovému USB hubu monitora.

Skvelý univerzál
CU34P2C je vybavený VA panelom, ktorý vykresľuje živý obraz so statickým kontrastným pomerom 3000:1 pre atramentovo hlbokú čiernu a bohaté, sýte farby so širokým gamutom (120% sRGB, 89% AdobeRGB). So špičkovým jasom 300 nitov zvládne CU34P2C aj jasné okolité osvetlenie a nepriame slnečné svetlo, zatiaľ čo jeho široké pozorovacie uhly (178 ° / 178 °) zlepšujú pohodlie pri sledovaní pre každého ďalšieho užívateľa, ktorý sa zároveň pozerá na obrazovku.

Vďaka obnovovacej frekvencii 100 Hz, Adaptive-Sync a dobám odozvy 1 ms MPRT / 4 ms GtG je CU34P2C kompetentným herným monitorom, rovnako ako skvelým spoločníkom kinofilov s bohatým kontrastom (3000:1) a plátnom s pomerom strán 21:9, takže vyžitie, keď už je práca hotová. CU34P2C je vybavený dvoma 3W reproduktormi a konektorom pre slúchadlá, ktoré dokresľujú audio-vizuálny zážitok.

Povrch stojana CU34P2C je z kartáčovaného hliníka a je navrhnutý tak, aby sa monitor dobre zmestil do moderných kancelárií a domácností. Navyše krásne dopĺňa jeho elegantný 3-stranný bezokrajový dizajn. Monitor je dodávaný s plne ergonomickým stojanom s veľkorysým nastavením výšky o 150 mm a širokým rozsahom uhlov otáčania a nakláňania. Stojan je možné osadiť držiakom AOC VESA-P2, takže naň potom možno umiestniť miniPC, ako napríklad Intel NUC, a vytvoriť tak jedinečný vymeniteľný systém všetko v jednom. Vďaka internému napájaciemu zdroju a správe káblov zabudovaných do stojana pomáha CU34P2C užívateľom vytvoriť elegantný pracovný priestor bez neporiadku.

V súlade s odhodlaním AOC k udržateľnosti je CU34P2C certifikovaný podľa TCO 8.0, EnergyStar 8 a ECMA Eco Declaration. Jeho displej s technológiou FlickerFree zaisťuje pohodlné používanie vďaka použitiu DC na úpravu jasu namiesto PWM, zatiaľ čo režim LowBlue v OSD znižuje únavu očí.

AOC CU34P2C bude dostupný od mája 2022 za odporúčanú koncovú cenu 15 089 Kč (619 Eur).

Najnovšie

Bezproblémová tlač

Fototlačiareň Canon Zoemini 2

Canon uvádza štýlovú a skutočne vreckovú instantnú fototlačiareň Zoemini S2

27. septembra 2022

Unikátny biely chladič s atraktívnym RGB podsvietením

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition

Kingston FURY Kingston FURY vydáva novú špeciálnu edíciu DDR4 pamätí s RGB podsvietením

26. septembra 2022

Integrovaný prehrávač médií

PPDS uvádza na trh nový displej radu Philips S-Line

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o nový displej Philips 37BDL3050S patriaci do produktovej rady S-Line.

26. septembra 2022

s certifikátom AMD EXPO

Kingston FURY rozširuje ponuku o DDR5 pamäte s certifikátom AMD EXPO

Kingston FURY oznámila doplnenie radu pamätí Kingston FURY Beast o DDR5 moduly s certifikáciou AMD EXPO. Technológia AMD EXPO (EXtended Profile for Overclocking) umožňuje vyladiť časovanie pamätí podobne ako technológia XMP (Extreme Memory Profiles) od spoločnosti Intel. Nové pamäťové moduly a sady majú pretaktovávacie špecifikácie EXPO optimalizované pre nastupujúcu platformu AMD AM5. Hráčom a počítačovým […]

16. septembra 2022

IronKey Keypad 200

Kingston predstavil hardvérovo šifrovaný USB disk

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie USB flash disku Kingston IronKey Keypad 200 (KP200), ktorý ako prvý vo svojej kategórii prináša najnovšie zabezpečenie dát podľa normy FIPS 140-3 Level 3.

14. septembra 2022

Výnimočný výkon dopĺňa dizajn podvozku

Model Honda Civic e:HEV

Úplne nový model Honda Civic e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) bol navrhnutý tak, aby zaistil, že jeho hnacie ústrojenstvo, riadenie a odpruženie poskytnú pútavú úroveň výkonu, dynamickú odozvu a spätnú väzbu, ktoré boli vždy ústredným prvkom príťažlivosti modelu Civic. Výsledkom je auto, ktoré spája obohacujúci zážitok z jazdy s vysoko konkurencieschopnou účinnosťou a emisiami.

8. septembra 2022

Projekt v spolupráci s nadáciou Bill & Melinda Gates Foundation

Toalety nového typ

Samsung predstavuje prototyp „toalety nového typu“

8. septembra 2022

Najvyšší model prestížneho radu Forza

HONDA FORZA 750, modelový rok 2023

Dynamická akcelerácia je samozrejmosťou vďaka výkonnému dvojvalcovému motoru s objemom 745 cm3 vybavenému elektronicky riadenou škrtiacou klapkou, 3 prednastavenými jazdnými režimami a systémom nastaviteľnej kontroly trakcie Honda s 3 úrovňami.

8. septembra 2022

Axis predstavuje nové pevné mini kopule s hlbokým učením

Diskrétne a smart

Spoločnosť Axis Communications predstavuje tri nové cenovo výhodné mini kopulovité IP kamery, ktoré ponúkajú skvelú kvalitu obrazu aj v náročných svetelných podmienkach

8. septembra 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. septembra 2022

Odporúčané

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022