Zakrivený a silný

Všestranný monitor s USB-C konektivitou

AOC uvádza na trh pokročilý multitaskingový monitor: 34” ultraširoký CU34P2C s 65W USB-C

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 3. mája 2022
Obsahuje nasledovné témy

AOC, špecialista na displeje, oznamuje 34” (86,4 cm) monitor AOC CU34P2C, najnovší prírastok do svojej špičkovej rady P2, zameranej na podnikanie. Tento zakrivený (1500R) ultraširoký monitor s pomerom strán 21:9 ponúka výrazné a živé farby a veľmi vysoké rozlíšenie UWQHD (3440 x 1440 pixelov). Vďaka vstavanému USB-C konektoru môže monitor CU34P2C nabíjať a napájať notebooky výkonom až 65 W, a súčasne rozširovať ich zobrazovaciu plochu. A čo viac, 4portový USB rozbočovač monitora umožňuje prístup k zariadeniam (klávesnice, myši atď.) pomocou jediného kábla USB-C.

AOC CU34P2C: Všestranný monitor s USB-C konektivitou (65 W PD)

Rozšírenie obzorov
Široký horizontálny priestor monitora CU34P2C (pomer strán 21:9 a 3440 x 1440 pixelov) môže skvele nahradiť „neohrabané“ zostavy s viacerými monitormi vedľa seba. Vyhovie najmä potrebám hudobných producentov, editorov videa, streamerov a ďalších, pretože im umožní pohodlne, bez prerušenia rámčeky, pracovať s celou časovou osou na jednom displeji. Ultraširokouhlý displej je možné tiež použiť s prichytením dvoch okien aplikácií na dve strany, čím sa efektívne nahrádza viac monitorová zostava za jednoliatu plochu bez rámčekov. S pridaným bonusom v podobe USB-C pripojenia môže CU34P2C skutočne rozšíriť obzory tvorcov a preklenúť priepasť medzi mobilnými a stolnými počítačmi. Pomocou jediného kábla USB-C môže editor videa alebo hudobný producent jednoducho pripojiť svoj notebook a začať ho nabíjať/napájať pomocou CU34P2C ako hlavného displeja a zároveň pristupovať k ďalším zariadeniam napájaným cez USB, ako je externý disk, webová kamera alebo audio zariadenie, vďaka 4portovému USB hubu monitora.

Skvelý univerzál
CU34P2C je vybavený VA panelom, ktorý vykresľuje živý obraz so statickým kontrastným pomerom 3000:1 pre atramentovo hlbokú čiernu a bohaté, sýte farby so širokým gamutom (120% sRGB, 89% AdobeRGB). So špičkovým jasom 300 nitov zvládne CU34P2C aj jasné okolité osvetlenie a nepriame slnečné svetlo, zatiaľ čo jeho široké pozorovacie uhly (178 ° / 178 °) zlepšujú pohodlie pri sledovaní pre každého ďalšieho užívateľa, ktorý sa zároveň pozerá na obrazovku.

Vďaka obnovovacej frekvencii 100 Hz, Adaptive-Sync a dobám odozvy 1 ms MPRT / 4 ms GtG je CU34P2C kompetentným herným monitorom, rovnako ako skvelým spoločníkom kinofilov s bohatým kontrastom (3000:1) a plátnom s pomerom strán 21:9, takže vyžitie, keď už je práca hotová. CU34P2C je vybavený dvoma 3W reproduktormi a konektorom pre slúchadlá, ktoré dokresľujú audio-vizuálny zážitok.

Povrch stojana CU34P2C je z kartáčovaného hliníka a je navrhnutý tak, aby sa monitor dobre zmestil do moderných kancelárií a domácností. Navyše krásne dopĺňa jeho elegantný 3-stranný bezokrajový dizajn. Monitor je dodávaný s plne ergonomickým stojanom s veľkorysým nastavením výšky o 150 mm a širokým rozsahom uhlov otáčania a nakláňania. Stojan je možné osadiť držiakom AOC VESA-P2, takže naň potom možno umiestniť miniPC, ako napríklad Intel NUC, a vytvoriť tak jedinečný vymeniteľný systém všetko v jednom. Vďaka internému napájaciemu zdroju a správe káblov zabudovaných do stojana pomáha CU34P2C užívateľom vytvoriť elegantný pracovný priestor bez neporiadku.

V súlade s odhodlaním AOC k udržateľnosti je CU34P2C certifikovaný podľa TCO 8.0, EnergyStar 8 a ECMA Eco Declaration. Jeho displej s technológiou FlickerFree zaisťuje pohodlné používanie vďaka použitiu DC na úpravu jasu namiesto PWM, zatiaľ čo režim LowBlue v OSD znižuje únavu očí.

AOC CU34P2C bude dostupný od mája 2022 za odporúčanú koncovú cenu 15 089 Kč (619 Eur).

Najnovšie

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

Spoločnosť Canon Europe predstavuje prvé APS-C bezzrkadlovky systému EOS R – EOS R7 a EOS R10

Inovatívny systém Canon EOS R prichádza aj vo formáte APS-C, a to v podobe dvoch nových bezzrkadloviek EOS R7 a R10

24. mája 2022

Štýlové ultratenké a ľahké notebooky

Nové Zenbooky – prepracovaný dizajn a vyšší výkon

ASUS predstavil nové notebooky radu Zenbook 2022 a Vivobook 2022

16. mája 2022

Najnovšia technológia pre každého

Na slovenský trh vstúpila značka TECNO

Značka smartfónov TECNO prichádza na slovenský trh rovno s piatimi modelmi smartfónov

14. mája 2022

Titulu Royal Warrant,

Opätovné získanie titulu Royal Warrant

Samsung je oficiálnym dodávateľom elektroniky pre britskú kráľovskú rodinu

11. mája 2022

 Lepší výkon

Trvanlivejšie karty s vyššou kapacitou

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Endurance  určené najmä pre bezpečnostné a automobilové kamery

11. mája 2022

Plnohodnotný notebook za bagateľ

Dokonalý študentský notebook?

MateBooky Huawei série D vsádzajú na výkon, dizajn a výdrž batérie až 9 hodín

11. mája 2022

Odolný voči pádu, vode aj prachu

Odolný prenosný SSD disk Samsung T7 Shield

Nový externý SSD disk veľkosti kreditnej karty umožňuje bleskurýchle dátové prenosy a je odolný voči pádu, vode aj prachu, takže sa výborne hodí do terénu.

10. mája 2022

PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

9. mája 2022

Prémiový výkon

ASUS oznámil úplne nový Zenbook 14 Flip OLED (UN5401)

Všestranný prémiový konvertibilný 14″ notebook je vybavený 16 : 10 OLED HDR PANTONE Validated displejom so 100 % pokrytím farebného priestoru DCI-P3

3. mája 2022

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

3. mája 2022

Odporúčané

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. V ergonómii sa používajú poznatky z antropológie, […]

12. apríla 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

8. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022