Prémiový model Electrolux 800 Ultimate

Vysávajte bez námahy

Electrolux predstavuje nový rad tyčových vysávačov Electrolux 800 s ocenením za dizajn

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 6. septembra 2022
Obsahuje nasledovné témy , ,

Tyčové vysávače sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov a každodenné upratovanie je s nimi skutočne jednoduché už len vďaka tomu, že pracujú bezdrôtovo a máte ich tak kedykoľvek poruke. Electrolux teraz predstavuje nový rad tyčových vysávačov Electrolux 800, ktoré sa so svojím bohatým príslušenstvom maximálne prispôsobia akejkoľvek domácnosti a rôznym požiadavkám na upratovanie v súlade s vašimi životnými potrebami. Užívajte si vysávanie bez námahy a skvelý sací výkon.

Nové modely s premysleným dizajnom zameraným na vaše potreby

Čistota domova ovplyvňuje takmer všetky aspekty nášho zdravia a pohody a tiež to, ako bezpečne sa doma cítime. Nový rad vysávačov Electrolux 800 zahŕňa štyri modely, Ultimate, Hygienic, Confident a Wet, ktoré sa vyznačujú lepším sacím výkonom, dostupnosťou a všestrannosťou. Každý z nich splní vaše očakávania dokonalo čistej domácnosti. Pri vysávaní podláh odstráni prach a nečistoty zo všetkých zákutí, či sú to koberce, plávajúca podlaha, parkety, kachličky a presvedčí vás o efektivite upratovania a jednoduchej manipulácii vďaka vyváženej konštrukcií s ergonomickou rukoväťou.

Tyčový vysávač Electrolux 800 je navrhnutý ako modulárny systém s bohatým príslušenstvom, vďaka ktorému jednoducho a efektívne prispôsobíte vysávač na konkrétne úlohy – od čistenia tvrdých podláh až po ich umývanie, hĺbkové čistenie matracov a čalúnení alebo vysávanie prachu na vysokých skrinkách a policiach. Ďalšou praktickou funkciou je možnosť rýchleho uvoľnenia ručnej jednotky priamo z nabíjacej stanice jedným tlačidlom, čo hravo zvládnete jednou rukou.

Nový rad vysávačov získal prestížne ocenenie iF Design Award 2022 za dokonalý dizajn, vďaka ktorému sa vysávač jednoducho ovláda a zároveň je prospešný pre spoločnosť a jej udržateľnosť – vďaka modulárnemu systému a vymeniteľnej batérii totiž ponúka jednoduché opravy a výmeny.

Prémiový model Electrolux 800 Ultimate

Model Electrolux 800 Ultimate kombinuje vysoký výkon a jednoduchú manipuláciu. Vysokootáčkový motor ponúka 6-krát vyšší sací výkon, ktorý môžete využiť až na 35 minút pri jednom nabití. Teleskopickú trubicu možno jednoducho výškovo prispôsobiť tak, aby bolo pre vás vysávanie čo najkomfortnejšie.  Automatický režim s 3 úrovňami vysávania reguluje sací výkon podľa typu podlahy. Či už vysávate tvrdé podlahy alebo koberce, výkon sa upraví, čím sa zníži spotreba energie pri zachovaní efektivity upratovania.

Expertom na tvrdé podlahy je hubica PowerPro. Systém utesnenej hubice vytvára vyššiu rýchlosť vzduchu, ktorá účinne odstraňuje prach z najužších priestorov a ponúka 7-krát lepší zber nečistôt zo štrbín. Hubica dokonca povrch podlahy zľahka preleští a jej integrované LED osvetlenie pomôže odhaliť všetok prach, a to aj v tmavých kútoch.

Päťstupňový filtračný systém odstráni až 99,99 % mikročastíc prachu a postará sa tak o čistejší a zdravší domov. Filtre sú umývateľné a zaručia tak maximálnu kvalitu vyfúknutého vzduchu. Praktická teleskopická trubica následne uľahčí bezproblémové upratovanie pri vysávaní rohov pri strope či vysokých skríň a políc. Magnetický stojan umožňuje jednoduché vyňatie a zasunutie vysávača do nabíjacej stanice bez nutnosti jeho zdvíhania. Vďaka všetkým týmto benefitom možno nový vysávač Electrolux 800 považovať za náš najinovatívnejší tyčový vysávač.

 

Uľahčite si upratovanie vďaka mopovacej hubici

Skutočne účinný a všestranný je model Electrolux 800 Wet, ktorý vám pomôže aj s mokrou podlahou. Vďaka mopovacej hubici PowerPro Mop na mokré čistenie efektívne odstránite tekutiny a odolnú špinu na podlahe. Jednoducho a bez námahy tak zvládnete celé upratovanie domácnosti. Mopovacia hubica je vybavená otáčavými podložkami, ktoré odstránia nečistoty z akejkoľvek tvrdej podlahy a zanechajú za sebou svieži a lesklý povrch. Sú vyrobené z odolných materiálov a možno ich prať v práčke.

Súčasťou vysávača je aj nádobka s rozprašovačom, vďaka ktorej manuálne regulujete množstvo vody, ktoré chcete pri čistení použiť. Dá sa pripevniť aj priamo na ručnú jednotku vysávača. Mopovacia hubica PowerPro Mop je kompatibilná so všetkými tyčovými vysávačmi Electrolux 800, možno ju teda dokúpiť ku všetkým modelom nového radu.

Viac na www.electrolux.sk, Facebooku alebo Instagrame.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Veľké technológie v kompaktnom obale

Umývačky Electrolux

Umývačky riadu Electrolux sú dostupné vo viacerých veľkostiach, ktoré perfektne zapadnú do veľkých aj malých kuchýň. Či už si vyberiete širšiu alebo užšiu verziu, môžete sa spoľahnúť, že bude nabitá inovatívnymi technológiami, ktoré vám uľahčia život.

29. októbra 2020

Veľké technológie v kompaktnom obale

Umývačky Electrolux

Umývačky riadu Electrolux sú dostupné vo viacerých veľkostiach, ktoré perfektne zapadnú do veľkých aj malých kuchýň. Či už si vyberiete širšiu alebo užšiu verziu, môžete sa spoľahnúť, že bude nabitá inovatívnymi technológiami, ktoré vám uľahčia život.

20. októbra 2020

Najnovšie

Bezproblémová tlač

Fototlačiareň Canon Zoemini 2

Canon uvádza štýlovú a skutočne vreckovú instantnú fototlačiareň Zoemini S2

27. septembra 2022

Unikátny biely chladič s atraktívnym RGB podsvietením

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition

Kingston FURY Kingston FURY vydáva novú špeciálnu edíciu DDR4 pamätí s RGB podsvietením

26. septembra 2022

Integrovaný prehrávač médií

PPDS uvádza na trh nový displej radu Philips S-Line

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o nový displej Philips 37BDL3050S patriaci do produktovej rady S-Line.

26. septembra 2022

s certifikátom AMD EXPO

Kingston FURY rozširuje ponuku o DDR5 pamäte s certifikátom AMD EXPO

Kingston FURY oznámila doplnenie radu pamätí Kingston FURY Beast o DDR5 moduly s certifikáciou AMD EXPO. Technológia AMD EXPO (EXtended Profile for Overclocking) umožňuje vyladiť časovanie pamätí podobne ako technológia XMP (Extreme Memory Profiles) od spoločnosti Intel. Nové pamäťové moduly a sady majú pretaktovávacie špecifikácie EXPO optimalizované pre nastupujúcu platformu AMD AM5. Hráčom a počítačovým […]

16. septembra 2022

IronKey Keypad 200

Kingston predstavil hardvérovo šifrovaný USB disk

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie USB flash disku Kingston IronKey Keypad 200 (KP200), ktorý ako prvý vo svojej kategórii prináša najnovšie zabezpečenie dát podľa normy FIPS 140-3 Level 3.

14. septembra 2022

Výnimočný výkon dopĺňa dizajn podvozku

Model Honda Civic e:HEV

Úplne nový model Honda Civic e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) bol navrhnutý tak, aby zaistil, že jeho hnacie ústrojenstvo, riadenie a odpruženie poskytnú pútavú úroveň výkonu, dynamickú odozvu a spätnú väzbu, ktoré boli vždy ústredným prvkom príťažlivosti modelu Civic. Výsledkom je auto, ktoré spája obohacujúci zážitok z jazdy s vysoko konkurencieschopnou účinnosťou a emisiami.

8. septembra 2022

Projekt v spolupráci s nadáciou Bill & Melinda Gates Foundation

Toalety nového typ

Samsung predstavuje prototyp „toalety nového typu“

8. septembra 2022

Najvyšší model prestížneho radu Forza

HONDA FORZA 750, modelový rok 2023

Dynamická akcelerácia je samozrejmosťou vďaka výkonnému dvojvalcovému motoru s objemom 745 cm3 vybavenému elektronicky riadenou škrtiacou klapkou, 3 prednastavenými jazdnými režimami a systémom nastaviteľnej kontroly trakcie Honda s 3 úrovňami.

8. septembra 2022

Axis predstavuje nové pevné mini kopule s hlbokým učením

Diskrétne a smart

Spoločnosť Axis Communications predstavuje tri nové cenovo výhodné mini kopulovité IP kamery, ktoré ponúkajú skvelú kvalitu obrazu aj v náročných svetelných podmienkach

8. septembra 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. septembra 2022

Odporúčané

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022