Prémiový model Electrolux 800 Ultimate

Vysávajte bez námahy

Electrolux predstavuje nový rad tyčových vysávačov Electrolux 800 s ocenením za dizajn

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 6. septembra 2022
Obsahuje nasledovné témy , ,

Tyčové vysávače sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov a každodenné upratovanie je s nimi skutočne jednoduché už len vďaka tomu, že pracujú bezdrôtovo a máte ich tak kedykoľvek poruke. Electrolux teraz predstavuje nový rad tyčových vysávačov Electrolux 800, ktoré sa so svojím bohatým príslušenstvom maximálne prispôsobia akejkoľvek domácnosti a rôznym požiadavkám na upratovanie v súlade s vašimi životnými potrebami. Užívajte si vysávanie bez námahy a skvelý sací výkon.

Nové modely s premysleným dizajnom zameraným na vaše potreby

Čistota domova ovplyvňuje takmer všetky aspekty nášho zdravia a pohody a tiež to, ako bezpečne sa doma cítime. Nový rad vysávačov Electrolux 800 zahŕňa štyri modely, Ultimate, Hygienic, Confident a Wet, ktoré sa vyznačujú lepším sacím výkonom, dostupnosťou a všestrannosťou. Každý z nich splní vaše očakávania dokonalo čistej domácnosti. Pri vysávaní podláh odstráni prach a nečistoty zo všetkých zákutí, či sú to koberce, plávajúca podlaha, parkety, kachličky a presvedčí vás o efektivite upratovania a jednoduchej manipulácii vďaka vyváženej konštrukcií s ergonomickou rukoväťou.

Tyčový vysávač Electrolux 800 je navrhnutý ako modulárny systém s bohatým príslušenstvom, vďaka ktorému jednoducho a efektívne prispôsobíte vysávač na konkrétne úlohy – od čistenia tvrdých podláh až po ich umývanie, hĺbkové čistenie matracov a čalúnení alebo vysávanie prachu na vysokých skrinkách a policiach. Ďalšou praktickou funkciou je možnosť rýchleho uvoľnenia ručnej jednotky priamo z nabíjacej stanice jedným tlačidlom, čo hravo zvládnete jednou rukou.

Nový rad vysávačov získal prestížne ocenenie iF Design Award 2022 za dokonalý dizajn, vďaka ktorému sa vysávač jednoducho ovláda a zároveň je prospešný pre spoločnosť a jej udržateľnosť – vďaka modulárnemu systému a vymeniteľnej batérii totiž ponúka jednoduché opravy a výmeny.

Prémiový model Electrolux 800 Ultimate

Model Electrolux 800 Ultimate kombinuje vysoký výkon a jednoduchú manipuláciu. Vysokootáčkový motor ponúka 6-krát vyšší sací výkon, ktorý môžete využiť až na 35 minút pri jednom nabití. Teleskopickú trubicu možno jednoducho výškovo prispôsobiť tak, aby bolo pre vás vysávanie čo najkomfortnejšie.  Automatický režim s 3 úrovňami vysávania reguluje sací výkon podľa typu podlahy. Či už vysávate tvrdé podlahy alebo koberce, výkon sa upraví, čím sa zníži spotreba energie pri zachovaní efektivity upratovania.

Expertom na tvrdé podlahy je hubica PowerPro. Systém utesnenej hubice vytvára vyššiu rýchlosť vzduchu, ktorá účinne odstraňuje prach z najužších priestorov a ponúka 7-krát lepší zber nečistôt zo štrbín. Hubica dokonca povrch podlahy zľahka preleští a jej integrované LED osvetlenie pomôže odhaliť všetok prach, a to aj v tmavých kútoch.

Päťstupňový filtračný systém odstráni až 99,99 % mikročastíc prachu a postará sa tak o čistejší a zdravší domov. Filtre sú umývateľné a zaručia tak maximálnu kvalitu vyfúknutého vzduchu. Praktická teleskopická trubica následne uľahčí bezproblémové upratovanie pri vysávaní rohov pri strope či vysokých skríň a políc. Magnetický stojan umožňuje jednoduché vyňatie a zasunutie vysávača do nabíjacej stanice bez nutnosti jeho zdvíhania. Vďaka všetkým týmto benefitom možno nový vysávač Electrolux 800 považovať za náš najinovatívnejší tyčový vysávač.

 

Uľahčite si upratovanie vďaka mopovacej hubici

Skutočne účinný a všestranný je model Electrolux 800 Wet, ktorý vám pomôže aj s mokrou podlahou. Vďaka mopovacej hubici PowerPro Mop na mokré čistenie efektívne odstránite tekutiny a odolnú špinu na podlahe. Jednoducho a bez námahy tak zvládnete celé upratovanie domácnosti. Mopovacia hubica je vybavená otáčavými podložkami, ktoré odstránia nečistoty z akejkoľvek tvrdej podlahy a zanechajú za sebou svieži a lesklý povrch. Sú vyrobené z odolných materiálov a možno ich prať v práčke.

Súčasťou vysávača je aj nádobka s rozprašovačom, vďaka ktorej manuálne regulujete množstvo vody, ktoré chcete pri čistení použiť. Dá sa pripevniť aj priamo na ručnú jednotku vysávača. Mopovacia hubica PowerPro Mop je kompatibilná so všetkými tyčovými vysávačmi Electrolux 800, možno ju teda dokúpiť ku všetkým modelom nového radu.

Viac na www.electrolux.sk, Facebooku alebo Instagrame.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Veľké technológie v kompaktnom obale

Umývačky Electrolux

Umývačky riadu Electrolux sú dostupné vo viacerých veľkostiach, ktoré perfektne zapadnú do veľkých aj malých kuchýň. Či už si vyberiete širšiu alebo užšiu verziu, môžete sa spoľahnúť, že bude nabitá inovatívnymi technológiami, ktoré vám uľahčia život.

29. októbra 2020

Veľké technológie v kompaktnom obale

Umývačky Electrolux

Umývačky riadu Electrolux sú dostupné vo viacerých veľkostiach, ktoré perfektne zapadnú do veľkých aj malých kuchýň. Či už si vyberiete širšiu alebo užšiu verziu, môžete sa spoľahnúť, že bude nabitá inovatívnymi technológiami, ktoré vám uľahčia život.

20. októbra 2020

Najnovšie

Jednoduché dotykové nastavenie hlasitosti siete

Nový ovládač hlasitosti od Axis

Axis predstavuje nový ovládač pre jednoduchšie nastavenie hlasitosti a zdroja zvuku v zónach

30. novembra 2023

Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou

Batériové úložisko využíva nehorľavé batérie so systémom správy batérií BMS. Už za 1,5 mesiaca činnosti „vymazalo“ svoju uhlíkovú úsporu z výroby a produkuje čistú úsporu CO2, ktorú si majiteľ môže vykázať vo forme carbon offsetu vo svojom ESG reporte.

27. novembra 2023

Honda prináša na trh 2. generáciu „Miimo“ - Inteligentné robotické kosačky

Inteligentné robotické kosačky

„Miimo je viac než len robotická kosačka; je to záväzok spoločnosti Honda predefinovať starostlivosť o trávnik. Náš nový rad Miimo stelesňuje precízne inžinierstvo a inovácie. S Miimo nekosíme len trávniky, ale formujeme budúcnosť vášho trávnika.“

27. novembra 2023

Ideálne pre firmy, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a zlepšiť udržateľnosť

Nové vysokorýchlostné čiernobiele firemné tlačiarne od Epson

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové kompaktné čiernobiele tlačiarne pre pracovné skupiny

23. novembra 2023

Prehľadnejšie a intuitívnejšie používateľské rozhranie

ColorOS 14

OPPO začalo s oficiálnou distribúciou globálnej verzie systému ColorOS 14 s dlhou sériou vylepšení

16. novembra 2023

Prieskum

Slováci stále milujú SMS-ky

U mladých je populárny Messenger aj Instagram, starší stále obľubujú Skype

16. novembra 2023

Kingston viedol rebríček aj v 2022

Poznáme najpredávanejšie SSD a najväčšieho výrobcu

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že ju spoločnosť TrendForce označila na prvej pozícii na trhu ako najväčšieho dodávateľa SSD diskov pre tretie strany za celý rok 2022. Podľa TrendForce pripadá na spoločnosť […]

15. novembra 2023

Súčasť širokej rodiny Galaxy

Filmovým fanúšikom pre radosť

Samsung Galaxy Tab A9 a Galaxy Tab A9+: výborné tablety na prácu i zábavu pre každého

9. novembra 2023

Dokonalý hybridný objektív s dvoma voliteľnými adaptérmi pre motorový zoom

Najkompaktnejší a najľahší ultraširokouhlý objektív

Canon predstavuje tri nové objektívy RF, ktoré nadšeným amatérom aj profesionálom prinášajú inováciu a nové koncepty

9. novembra 2023

20. rok po sebe

Kingston zostáva najväčším dodávateľom modulov DRAM

Spoločnosť Kingston Technology Europe Co LLP, ktorá je pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila, že sa podľa najnovšieho hodnotenia príjmov vypracovaného analytickou firmou TrendForce znovu stala najväčším svetovým dodávateľom DRAM modulov. TrendForce uvádza, že spoločnosť Kingston zvýšila svoje príjmy medziročne o 4,6% na 13,5 miliardy USD, čo […]

2. novembra 2023

Odporúčané

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022