Bose najnovšie umožňuje zapojiť do rozvodu hudby v byte aj bezdrôtové reproduktory SoundLink

Bose prichádza s novinkou, ktorá poteší užívateľov inteligentných audiosystémov Home Speaker. Tie sú určené k streamingu prostredníctvom populárnych hudobných služieb a umožňujú bezdrôtový rozvod hudby v dome alebo byte v dosahu domácej Wi-Fi siete. Najnovšie možno ku komplexnému domácemu systému pripojiť tiež jeden reproduktor z rady SoundLink. Na výber je Bose Revolve, Revolve +, Color a Micro. Táto funkcia je k dispozícii vďaka novej verzii aplikácie Bose Music.

Bose Home Speaker 300

Audio produkty Bose patria ku svetovo najuznávanejším hudobným systémom. Okrem kompletov domáceho kina existujú dve rodiny produktov pre prehrávanie hudby – prenosné Bluetooth reproduktory a chytré audiosystémy pre domácnosť, do ktorých možno zaradiť aj vybrané Soundbar. Bose uviedlo teraz novú verziu aplikácie Bose Music pre chytré telefóny s operačným systémom iOS a Android, ktorú obaja svety prepája.


Bose Home Speaker 300 iPhone

Táto aplikácia integruje do jednej hudobnej databázy populárne hudobné streamovacie služby Spotify a Amazon Music a pridáva k nim nepreberné množstvo internetových rádií združených pod TuneIn. Všetky uvedené zdroje možno pomocou Bose Music streamovať s využitím domácej WiFi siete priamo do audiosystémov Bose Home Speaker 300, Bose Home Speaker Portable, Bose Home Speaker 500, Bose Soundbar 500 a Bose Soundbar 700. Aplikácia predstavuje len ovládací prvok, nie je závislá na dosahu Bluetooth a umožňuje synchronizované prehrávanie vybranej hudby vo viacerých miestnostiach naraz, tvorbu skupín a jednotné ovládanie hlasitosti celého priestoru. Ovládať prehrávanie môže zo svojho smartphonu každý člen domácnosti.


SoundLink Micro Bluetooth Speaker

Najnovšie je možné do aplikácie Bose Music zahrnúť aj prenosné reproduktory Bose Revolve, Revolve +, Color a Micro. Pomocou Bluetooth je možné prepojiť tento prístroj s jedným z vyššie uvedených chytrých audiosystémov a využiť ho vo vedľajšej izbe v rámci dosahu ako ďalšiu zónu.

Najnovšiu verziu aplikácie Bose Music možno bezplatne stiahnuť v obchodoch AppStore a Google Play. Používateľom, ktorí využívali doterajšiu verziu, sa táto možnosť otvorí po aktualizácii.


Sound Link Revolve