Changhong prináša LED televízor s unikátnou obrazovkou

 

Na slovenský trh mieri prvý LED televízor s uhlopriečkou 27,5“.

Spozornieť by mali najmä tí, čo hľadajú druhý televízor do domácnosti.

 

Bratislava, 2. augusta 2013 – Popredný čínsky výrobca elektroniky Changhong, smeruje na slovenský trh s novinkou, ktorá zaujme najmä tých, ktorí hľadajú druhý televízor do domácnosti. LED TV s typovým označením LED28C2000H, má v našich končinách nezvyčajnú uhlopriečku 71 cm. Svojimi netradičnými rozmermi je vhodná do väčšiny priestorov domácnosti. Televízor je na slovenskom trhu dostupný od prelomu augusta a septembra v distribučnej sieti Okay, neskôr aj v Mall.sk. Odporúčaná maloobchodná cena je 211 euro.

Novinka od Changhong na prvý pohľad zaujme úzkym obvodovým rámom. Netradičná obrazovka má rozlíšenie 1366×768 pixelov a vysielací formát 16:9. O maximálne čistý a jasný obraz sa stará HD tuner, displej pracuje so 16,7 miliónom farieb. Nechýba ani USB 2.0 port, ktorý umožní nahrávať TV vysielanie, prehrávať video a hudobné súbory, či prehliadať fotografie. Spadá do energetickej triedy A, čo ho radí medzi ekologicky šetrné televízory.

„Spoliehame sa na úspešnosť tohto modelu, s ohľadom na vynikajúci pomer výkon – cena. TV je dostupná všetkým a je vhodná do domácností, spální, detských izieb, ale napríklad aj do študentských internátov,“ približuje Jiří Mrkvička, obchodný riaditeľ Changhong pre Českú republiku a Slovensko.

Produktové fotografie televízora v tlačovej kvalite sú k dispozícii na stiahnutie TU.

 

Sledujte nás na FacebookuYoutube | Pridajte sa k nám na LinkedIn