Kingston Technology získala niekoľko ocenení od Cyber Defense Magazine

Spoločnosť Kingston Digital zvíťazila v kategórii „Najlepšia firma v oblasti prevencie straty dát“ súťaže Cyber ​​Defense 2018 Global Awards.

Okrem toho v ďalších kategóriách súťaže Cyber Defense 2018 Global Awards zvíťazili aj jej šifrované USB flash disky IronKey D300 a SSD disky UV500 s 256bitovým AES hardvérovým šifrovaním a podporou štandardu TCG Opal 2.0. Tieto ocenenia udeľuje časopis Cyber Defense Magazine celosvetovo inovátorom na poli počítačovej bezpečnosti a ochrany informácií. Spoločnosť Kingston bola s šiestimi získanými cenami najúspešnejšia z viac ako 3 000 spoločností, ktoré mali nominácie na ocenenie v oblasti zabezpečenia dát. Spoločnosť Kingston Technology vyhrala v kategórii Hot Company Data Loss Prevention (Najlepšia firma v oblasti prevencie pri strate dát), zatiaľ čo šifrovaný USB flash disk IronKey D300 získal ocenenia Editor ‚s Choice Bring Your Own Device (odporúčania redakcie v kategórii „Prineste si do práce svoje vlastné zariadenie“) a Best Product Security Hardware (najlepší produkt v kategórii „Bezpečnostný hardware“). SSD disk UV500 s hardvérovým šifrovaním získal tri ďalšie ocenenia.

Spoločnosť Kingston Digital tak potvrdila svoju pozíciu priekopníka v tomto odbore. Cyber Defense Magazine pátral šesť mesiacov po celom svete, aby našiel inovatívne a najprogresívnejšie spoločnosti v odbore kybernetickej bezpečnosti, ktoré by sa mohli stať kandidátmi na získanie ocenení za rok 2018. Kingston získal tieto ocenenia za mimoriadnu aktivitu pri vytváraní inovatívnych riešení, ktoré pomáhajú chrániť spoločnosti a organizácie po celom svete pred negatívnymi prevádzkovými aj ekonomickými vplyvmi zákerných útokov a prienikov do dátových systémov.