MMD predstavuje monitor Philips 243B1

MMD, popredný svetový hráč v oblasti displejov a licenčný partner monitorov značky Philips, predstavuje nový LCD monitor Philips 243B1 s uhlopriečkou 60,5 centimetrov. Monitor je vybavený rozlíšením Full HD (1920 x 1080), dokovacou technológiou USB-C, pripojením HDMI a mnohými funkciami a technológiami pre optimálne pohodlie a produktivitu.

Novinka poteší aj fanúšikov ekológie. Spĺňa prísne environmentálne normy, ako sú ENERGY STAR, EPEAT alebo TCO a zároveň je vybavená PowerSensor, ktorý dokáže ušetriť až 80% nákladov na energie.

Jednoduchšie, než kedy predtým

Philips 234B1 ponúka jednoduché dokovania pomocou kábla USB-C. Užívateľom tak stačí pripojiť notebook pomocou jediného tenkého obojstranného kábla, aby si mohli užívať vysokorýchlostný  prenos zabezpečených dát cez USB 3.2 a sledovať videá vo Full HD kvalite aj pri napájaní notebooku.

Komfort, pohodlie a pripojenie

Philips 234B1 je navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľom dokonalý komfort. Je vybavený technológiou proti blikaniu  (tzv. Flicker-free) a režimom LowBlue, ktorý chráni pred namáhaním očí. Samozrejmosťou je tiež plne nastaviteľná SmartErgoBase. Vzdialenosť môže otočiť a nastaviť pre zaistenie pohodlnej ergonómie. O jednoduchú konektivitu sa následne  stará široké spektrum možností pripojenia – DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.2 Gen 2, HDCP, RJ45 a ďalších.

Zelene zmýšľajúce monitor

Philips 243B1 spĺňa početné environmentálne normy a certifikáciu, ako sú EnergyStar 8.0, EPEAT, TCO Certified Edge a RoHS. Vstavaný PowerSensor automaticky detekuje prítomnosť používateľa a na základe toho upravuje jas monitora, čo vedie k dlhšej životnosti monitora a úsporám energie až o 80%. Monitor je navyše vybavený zariadením LightSensor, ktoré automaticky upravuje jas obrazu podľa svetelných podmienok v miestnosti a tiež vypínačom (Zero Power Switch), ktorý zaisťuje nulovú spotrebu energie. Philips 243B1, dodávaný v 100% recyklovateľných obalových materiáloch je úplne bez škodlivých látok, ako je ortuť, olovo a PVC / BFR.

 

Pohodlný, premyslený a ekologický monitor Philips 243B1, bude k dispozícii od marca 2020 za odporúčanú koncovú cenu 6889 Sk (269 Eur).