Multi-device myš Logitech pre vyššiu produktivitu

Asi 85 percent ľudí už pri svojej práci nepoužíva len jednu platformu. Logitech preto pripravil myš M720 Triathlon, ktorá reaguje na na tento rozmáhajúci sa trend viacerých zariadení a pomáha ich používateľom zvýšiť produktivitu. Ľudia budú môcť ľahko prepínať medzi rôznymi obrazovkami jednotlivých zariadení a vždy sa tak naplno venovať svojim úlohám.

Všestranná myš pre viacero zariadení s úplným názvom Logitech® M720 Triathlon Multi-Device Mouse je navrhnutá tak, aby ľudia mohli jednoduchšie pracovať na rôznych obrazovkách a rôznych operačných systémoch. Vďaka technológii Easy-Switch možno k myši M720 Triathlon pripojiť až tri zariadenia a hladko medzi nimi prepínať stlačením jediného tlačidla.  Myš možno spárovať až tromi zariadeniami súčasne a prepínať medzi nimi stlačením jediného tlačidla. M720 funguje s OS Windows, Mac OS, Chrome, Android a Linux. Táto výkonná myš má pre bezdrôtové pripojenie dve technológie, takže sa môže pripojiť pomocou pribaleného USB prijímaču Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart. Hyper rýchle rolovacie koliesko vám umožní bleskovo preletieť aj dlhé dokumenty a odolná konštrukcia tlačidiel vydrží až 10 miliónov kliknutí. Je tvarovaná tak, aby vám pohodlne sadla do pravej ruky. Myš má vylepšenú spotrebu energie a dokáže fungovať až dva roky s jedinou batériou veľkosti AA.

Logitech-M720-Triathlon-01

K dispozícii je na stránke www.logitech.com za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €. V SR bude v predaji pravdepodobne koncom septembra.