Položte a nabite.

 

 

Bezdrôtové nabíjanie je dostupné aj pre iPhone 5 a Samsung Galaxy SIII/IV

 

 

Chcete si uľahčiť život a zároveň pôsobiť štýlovo? Nabíjajte si telefón bezdrôtovo. Technológia, ktorá bola pred pár rokmi na úrovni sci-fi, môže byť dnes realitou doma či v práci. A to už aj pre všetkých, ktorí majú iPhone 5 alebo vybrané telefóny z radu Samsung Galaxy.

Postup je jednoduchý – stačí vám špeciálne upravený obal na smartfón a samotná nabíjačka. Novinky od značky ZENS+ aktuálne do ponuky zaradil internetový obchod Agem.sk.

Nabíjať mobil maximálne pohodlne a bez káblov pritom môžete bez toho, aby ste museli investovať prehnane veľa peňazí. Obal stojí od 25 do 31 eur, nabíjačka približne 41 eur.

Nabíjačka ZENS+ s podporou bezdrôtovej technológie Qi pracuje na princípe indukčného prenosu energie. Jej používanie je mimoriadne jednoduché a intuitívne. Telefón na ňu jednoducho položíte. Nemusí pritom celý čas ostať v rovnakej polohe, môžete s ním hýbať. Nabíjačka šetrí energiu a akonáhle sa mobil nabije na sto percent, vypne sa.

Na trhu sú aj smarfóny, ktoré na ZENS+ nabijete bez nutnosti kupovať si špeciálny obal. Takými je napríklad Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820, LG Nexus 4, LG Optimus G Pro, Nexus 7 (2013), Blackberry Z30. Zaplatíte teda iba za nabíjačku. Ak si dokúpite špeciálne púzdro od ZENS+ s technológiou Qi, pohodlne – doma či v kancelárii – môžete nabíjať aj Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note 2.

 

 

Viac o výrobkoch nájdete na http://www.agem.sk/vyrobcovia/zens/zdroje/adaptery/ups-472-105.html.