TaktiQ pre 2N Telekomunikácie

Spoločnosť 2N Telekomunikácie, významný český exportér a svetová jednotka na trhu IP interkomov, si vybrala pre svoju PR komunikáciu v Česku a na Slovensku spoločnosť TaktiQ Communications.

„Už 26 rokov je 2N významným dodávateľom prístupových systémov a riešení v oblasti telekomunikácií a v minulom roku sme sa stali celosvetovou jednotkou na trhu IP interkomov. Na dobrej komunikácii s českými aj slovenský médiami nám veľmi záleží a veríme, že spolupráca s agentúrou TaktiQ nás v tomto smere posunie bližšie k širokej verejnosti. Som presvedčený, že naša spolupráca pomôže v budúcnosti aj našej prezentácii na medzinárodnom trhu,“ uviedol Oldřich Stejskal, CEO spoločnosti 2N.

Pôvodne rýdzo česká spoločnosť 2N je popredným svetovým dodávateľom IP interkomov, IP prístupových systémov, IP audia a výťahových komunikátorov. Spoločnosť bola založená v roku 1991, teraz má viac ako 230 zamestnancov a pobočky v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Taliansku. V roku 2016 sa spoločnosť 2N stala súčasťou globálnej skupiny Axis Group.

„S komunikáciou IT a technologických tém máme na českom i slovenskom trhu mnohoročné skúsenosti. Teší nás, že teraz môžeme pracovať pre významného českého výrobcu s globálnou pôsobnosťou a predstavovať nové trendy, ktoré sú so značkou 2N spojené,“ hovorí Michal Uryč, konateľ TaktiQ Communications.