ZOTAC spúšťa on-line herný turnaj

HONG KONG – 5. máj 2008 – ZOTAC International (MCO) Ltd., popredný NVIDIA AIC partner, dnes uvádza voľne prístupný on-line herný turnaj – „ZOTAC Cup“. „ZOTAC Cup“ je určený pre všetkých hráčov, odhodlaných zúčastniť sa náročných súbojov v hrách WarCraft III a FIFA 2008.
 
Hráči z celého sveta sa môžu spolu on-line stretávať každú sobotu a nedeľu pri bojoch o hodnotné ceny. Víťaz víkendových bojov nezíska len cenu, ale sa aj automaticky stáva hráčom týždňa.Cena pre víťaza víkendových súbojov je stanovená na 100€ a navyše raz za mesiac firma ZOTAC odmení víťaza špeciálnou hodnotnou cenou v podobe High-end grafickej karty.
 
„ZOTAC Cup je spôsob, ako sa firma ZOTAC chce poďakovať hernej komunite za to, že sa jej grafické karty a základné dosky stali úspešnými po celom svete” hovorí Carsten Berger, marketingový riaditeľ firmy ZOTAC International (MCO) Limited.  “Herný turnaj ZOTAC Cup je len začiatkom v plánoch firmy ZOTAC podporovať neustále sa rozvíjajúcu komunitu hráčov a nadšencov." Herný turnaj je voľne prístupný všetkým hráčom a je prevádzkovaný pod záštitou GameSports.de. Súboje v hre Warcraft III začínajú každú sobotu o 15:00 hod, súboje v hre FIFA 2008 začínajú každú nedeľu o 14:00 hod.. Nastal ten správny čas hrania s firmou ZOTAC!
 
Hlavné detaily
 
· On-line herný turnaj ZOTAC Cup
· Každý víkend otvorené pre všetkých hráčov
· Súboje v hre Warcraft III každú sobotu
· Súboje v hre FIFA 2008 každú nedeľu
· Pre ďalšie informácie navštívte stránku www.zotac-cup.de