Prenosný monitor AOC I1601P

Zvýšte svoju produktivitu kedykoľvek a kdekoľvek

AOC uvádza na trh 15,6 „prenosný monitor I1601P s hybridným pripojením USB-C a USB-A

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 10. septembra 2021
Obsahuje nasledovné témy

Značka AOC, špecialista na monitory, rozširuje svoje portfólio prenosných monitorov o model I1601P. Ten ponúka jednoduché rozšírenie zo zostavy s jedným monitorom na multi-monitorovej riešenie – či už na cestách, v práci alebo v malej domácej kancelárii. 15,6 „novinka I1601P (s uhlopriečkou 39,5 cm) so svojou kompaktnosťou a veľkosťou približuje notebookom. Monitor je vybavený IPS panelom, s rozlíšením Full HD, ktorý ponúka bohaté farby, ostrosť aj široké pozorovacie uhly (170 ° / 170 °). Možno ho pripojiť cez vstup USB-A i USB-C pomocou jediného kábla, ktorý je súčasťou balenia.

 

Prenosný monitor AOC I1601P
vytvorte zostavu viacerých monitorov vedľa seba pomocou hybridného pripojenia USB.

 

Či už pracujete z domu alebo v kancelárii, druhá obrazovka zvyšuje produktivitu tým, že efektívne zdvojnásobuje priestor, ktorý môžete využívať. Mnohí už dobre vedia, že práca na jednej obrazovke, napríklad na displeji notebooku, znamená veľa preplnený a preťažený pracovný priestor.

To samozrejme platí aj pri práci na cestách. Používatelia zvyknutí pracovať s dvoma displejmi u svojho kancelárskeho stola budú požadovať rovnaké zvýšenie produktivity tiež na ceste, vo vlaku, v lietadle alebo v teréne.

Prenosné displeja AOC sú v týchto prípadoch veľkým pomocníkom. Portfólio prenosných displejov ponúka mnoho zaujímavých možností: model I1601FWUX napríklad ponúka prenosný 15,6 „displej s pripojením USB-C, zatiaľ čo I1659FWUX ponúka podobný panel s technológiou USB DisplayLink využívajúce port USB-A.

Novinka v podobe I1601P kombinuje to najlepšie z oboch svetov vďaka hybridnému riešenie s jedným káblom. U notebookov a zariadení vybavených USB-C možno I1601P ľahko pripojiť pomocou jediného kábla USB-C. Takéto pripojenie napája displej a prenáša video signál prostredníctvom alternatívneho režimu USB DisplayPort.

 

Hybridné pripojenie USB-C a USB-A (kábel je súčasťou balenia)

Za hranice flexibility
Aj keď je technológia USB-C čoraz bežnejšie, staršie notebooky a zariadení tento port nemusia mať. V tomto prípade technológia DisplayLink prenáša video signál cez bežný port USB-A a ponúka túto výhodu vyššej produktivity na celý rad ďalších novších i starších zariadení. Ovládače DisplayLink možno stiahnuť pre rôzne operačné systémy, vrátane Windows, MacOS, Android, ChromeOS a Ubuntu.
Flexibilné použitie pre staršie i moderné počítače umožňuje niekoľko scenárov, v ktorých možno AOC I1601P použiť. V podnikoch a domácnostiach, kde niektoré zariadenia môžu mať USB-C a niektoré len USB-A, zaisťuje I1601P predĺženie displeja. Ďalšia výhoda sekundárne obrazovky je napríklad v tom, že na jednom displeji sa môže zobrazovať e-mail alebo klient chatu, zatiaľ čo na druhom sa zobrazuje dokument programu Word alebo tabuľka. Alebo môžete sledovať video na jednom displeji a robiť si poznámky na druhom. Všetko záleží len na vašej fantázii. Urcite ocenia pri svojej redakčnej praci novinári, redaktori, či už spracovávajú denné správy alebo píšu recenzie, poprípade cestopisy, či erotické poviedky 

 

Dizajn I1601P je minimalistický, sa šedou hliníkovou zadnou časťou a tenkými čiernymi rámčekmi na prednej strane. Priložená SmartCase môže zároveň chrániť displej pred poškriabaním pri prenášaní, ale tiež slúžiť ako skladacie stojan. S hmotnosťou iba 800 g je dostatočne ľahký, aby ho bolo možné nosiť v taške alebo batohu v lietadlách a vlakoch alebo pri každodennom dochádzaní.

 

AOC I1601P USB-C SmartCase

 

Noste ho kamkoľvek bezpečne
AOC I1601P využíva 15,6 „IPS panel s rozlíšením 1920 x 1080 a ponúka obnovovacej frekvencii 60 Hz a dobu odozvy 5 ms GtG. S úrovňou jasu 220 nitov a antireflexnou vrstvou je použiteľný v najbežnejších svetelných situáciách. Pre zníženie potenciálne škodlivé modrej vlnovej dĺžky možno aktivovať technológiu LowBlue. Monitor I1601P možné používať v režimoch na šírku a na výšku. K OSD možno pristupovať pomocou fyzických tlačidiel a tiež pomocou softvéru i-Menu, kde možno povoliť funkciu Auto-Pivot.

AOC I1601P bude k dispozícii od augusta 2021 za odporúčanú koncovú cenu 239 EUR.

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022