SSD pre dátové centrá

Kingston dodáva U.2 NVMe DC1500M

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP dnes oznámila dostupnosť U.2 NVMe™ PCIe SSD disku DC1500M, ktorý je určený pre dátové centrá a zmiešanú prevádzkovú záťaž. DC1500M využíva vysoko výkonné rozhranie NVMe PCIe 3.0 ×4 a má predvídateľný výkon pri náhodnom čítaní/zápise i predvídateľnou latenciu v širokom rozsahu pracovných záťaží. Model DC1500M bol skonštruovaný s dôrazom […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 28. júna 2021
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP dnes oznámila dostupnosť U.2 NVMe PCIe SSD disku DC1500M, ktorý je určený pre dátové centrá a zmiešanú prevádzkovú záťaž. DC1500M využíva vysoko výkonné rozhranie NVMe PCIe 3.0 ×4 a má predvídateľný výkon pri náhodnom čítaní/zápise i predvídateľnou latenciu v širokom rozsahu pracovných záťaží.

Model DC1500M bol skonštruovaný s dôrazom na dlhodobý bezproblémový chod a využíva veľmi výkonné rozhranie NVMe PCIe 3.0 ×4 na zabezpečenie vysokej priepustnosti a nízkej latencie na nových i existujúcich platformách dátových centier. Disk má konzistentnú latenciu pri čítaní (<110 µs) a pri zápise (<206 µs). Vďaka formátu U.2 sa dá okamžite nasadiť v existujúcich serveroch a úložných poliach so zbernicou PCIe 3.0/4.0 s konektormi U.2. Formát U.2 podporuje aj pripájanie diskov za chodu, čo prispieva k vysokej prevádzkyschopnosti zariadení.

Nový disk DC1500M nadväzuje na úspech predchádzajúcich U.2 NVMe SSD diskov Kingston a môže sa pochváliť pokročilými funkciami pre firemnú sféru, ktoré zabezpečujú dlhodobú stabilnú prevádzku v prostrediach, kde sa vyžaduje vysoká dostupnosť dát. Medzi ne patrí aj end-to-end ochrana dátovej cesty, správa viacmenných priestorov, ochrana proti strate napájania (PLP) a telemetrické monitorovanie na zvýšenie spoľahlivosti dátového centra.

DC1500M sa tak pridáva k NVMe SSD bootovaciemu disku DC1000B a VMware Ready SATA SSD diskom radu DC500 a DC450R, s ktorými tvorí najucelenejšiu sadu špičkových riešení na ukladanie dát vo firemných dátových centrách, aká je aktuálne na trhu. Na disky sa vzťahuje dobre známa predpredajná a poprodajná podpora spoločnosti Kingston a päťročná obmedzená záruka1. DC1500M je k dispozícii v kapacitách 960 GB, 1,92 TB, 3,84 TB a 7,68TB2. Viac informácií nájdete na kingston.com.

Vlastnosti a parametre SSD diskov00 DC1500M


1 Časť kapacity uvedenej na flash pamäťovom zariadení sa využíva na formátovanie a iné funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie dát. Skutočná kapacita, ktorá je k dispozícii na ukladanie dát, je preto nižšia, ako je uvedené na výrobkoch. Viac informácií nájdete v príručke Kingston Flash Guide na adrese kingston.com/flashguide.

2 Pracovná záťaž podľa metódy FIO, Random 4KB QD=1, meraná ako čas potrebný pre 99,9 percentil príkazov na dokončenie cesty od hostiteľa na disk a späť k hostiteľovi.
3 Meranie sa vykoná, keď pracovné zaťaženie dosiahne ustálený stav, ale vrátane všetkých činností na pozadí potrebných na bežnú prevádzku a spoľahlivé spracovanie údajov.

4 Platí pre kapacitu 1920 GB.

5 Počet prepisov disku za deň (DWPD) je odvodený z metódy JEDEC Enterprise Workload Test Method (JESD219A).

6 Obmedzená záruka na 5 rokov alebo kým miera používania NVME SSD, definovaná spoločnosťou Kingston ako „percento opotrebovania“ a zobrazovaná v aplikácii Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager) ako „Percentage Used“, nedosiahne alebo neprekročí normalizovanú hodnotu 100, podľa toho, čo nastane skôr. V prípade diskov SSD NVMe bude mať nový nepoužitý produkt hodnotu percentuálneho opotrebovania 0, zatiaľ čo produkt, ktorý dosiahol záručný limit, bude mať hodnotu percentuálneho opotrebenia vyššiu alebo rovnú 100.

 

 

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022