LED pásik Tapo rozžiari váš domov vo farbách dúhy

Pásik TP-Link Tapo L920-5 môže experimentovať

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový inteligentný Wi-Fi svetelný LED pásik, ktorý patrí do jeho radu zariadení pre inteligentnú domácnosť Tapo. Konkrétne  sa jedná o model Tapo L920-5, ktorý v rovnomennom portfóliu dopĺňa ucelenú sériu pozostávajúcu napríklad z inteligentných žiaroviek alebo bezpečnostných kamier a nadväzuje na úspešný model LED pásika L900-5 predstaveného v minulom roku.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 17. marca 2022
Obsahuje nasledovné témy

Ovládajte ho, ako vám to vyhovuje
Výhodou LED pásika Tapo L920-5 je možnosť jeho spolupráce s inteligentným asistentom alebo mobilnou aplikáciou Tapo. Svetelný pásik tak môžete ovládať presne tak, ako vám to vyhovuje. Pásik nepotrebuje žiadny dodatočný hub, takže ho stačí pripojiť priamo k domácej zabezpečenej Wi-Fi sieti. Výhodou je, že k LED pásiku nič nemusíte dokupovať, jedná sa o hotový a kompletný produkt.

Lepšia ovládateľnosť a dynamické svetelné efekty
Špičková technológia  RGBIC poskytuje lepšiu ovládateľnosť a umelecké vyjadrenie ako u predchádzajúceho modelu L900-5, pretože k dispozícii je navyše integrovaný IC čip a jedno vedenie tak môže zobrazovať viac farieb naraz. Ďalšou zmenou oproti predchodcovi je povrchová úprava z polyuretánu, čo znamená aj vyššiu odolnosť.

Experimentujte s rôznymi predvoľbami
Pásik TP-Link Tapo L920-5 môže experimentovať s rôznymi predvoľbami osvetlenia. Osvetlenie si je možné jednoducho nastaviť podľa svojich predstáv. Napríklad tlmené nočné osvetlenie vám vytvorí príjemnú atmosféru, a svetlo môžete nastaviť aj pre párty, domáce dekorácie, oslavu alebo klasické osvetlenie. Predvolené režimy potom uložíte do pamäte a kedykoľvek potom vyvoláte pomocou mobilnej aplikácie. Ak ste teda napríklad zistili, že pri sledovaní filmu vám vyhovuje žltá farba v určitej intenzite jasu, jednoducho ju nabudúce využite znova.

Nechajte sa pohltiť dúhovými efektmi
U LED pásika TP-Link Tapo L920-5 sa môžete nechať pohltiť dynamickými svetelnými efektmi, a to vďaka konfigurácii viac ako 16 miliónov živých farieb a ovládaniu samostatných svetelných zón. Zábava tak môže prepuknúť naplno. Aj vďaka úplnej novinke v rade LED pásikov Tapo – LED pásik L920-5 totiž dokáže zachytiť hudbu okolo seba a synchronizovať ju s frekvenciou a rytmom svetla. Zábavu na party si tak môžete užiť všetkými zmyslami.

Plánovač, časovač aj režim „Preč“
K ďalším vymoženostiam patria funkcie plánovača a časovača, s ktorými si ľahko nastavíte časové plány, v rámci ktorých sa má svetelný pásik zapnúť či vypnúť v určený čas, a navyše si opäť môžete vybrať aj farebný odtieň a jeho jas. Režim Preč zase podobne ako pri zásuvkách Tapo dokáže simulovať prítomnosť osôb v dome a v náhodných časových intervaloch LED pásik rozsvecovať a zhasínať. Takže si žiadny prípadný nevítaný návštevník nemôže byť istý tým, či sa práve nachádzate doma alebo nie.

Jasné svetlo a dlhá výdrž
Životnosť LED pásika TP-Link Tapo L920-5 je udávaná na 50 tisíc hodín. Vďaka kvalitným zdrojom LED svetla potom tento LED pásik ponúka o 20 percent vyšší jas a o 50 percent dlhšiu životnosť ako bežné konkurenčné produkty.

Flexibilná inštalácia aj hlasové ovládanie
Aj po fyzickej stránke je inštalácia veľmi jednoduchá, a navyše príjemne flexibilná. Jeho dĺžku 5 metrov stačí skrátiť na potrebnú dĺžku a následne ho prilepiť na prakticky ľubovoľný povrch vďaka lepiacemu podkladu 3M. Pásik je ohybný a vodoodolný, je možné ho inštalovať na ľubovoľné miesto a následne ho ľahko odlepiť a umiestniť inam.

V neposlednom rade je k dispozícii už spomínané hlasové ovládanie, a to prostredníctvom inteligentných asistentov Alexa alebo Google Assistant.

Kľúčové vlastnosti Tapo L920-5:

Viac informácií o produkte nájdete tu:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smarthome-accessory/tapo-l920-5/

Najnovšie

DDR5 pamäť inšpirovaná pretekárskymi vozmi

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila uvedenie svojej najnovšej pamäte, Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition. Tento set, inšpirovaný láskou k automobilom a pretekaniu, prináša do vášho počítača zážitok z výkonu ako na závodnej dráhe.

25. júna 2024

Chcete 24, 48 alebo 96 GB?

DDR5 pamäte s nebinárnou kapacitou

Jedným z kľúčových komponentov, ktorý má zásadný vplyv na výkon počítačov je aj operačná pamäť. S poslednou generáciou DDR5 prišlo množstvo inovácií a tiež nebinárna kapacita. RAM už nemusí mať len tradičných 8, 16, 32 alebo 64GB (teda dvojnásobok), ale aj 24, 48 alebo 96 GB. Vždy keď príde niečo nové, neznáme, vyrojí sa množstvo otázok a preto sme […]

20. júna 2024

Externý SSD disk Kingston XS1000 získal ocenenie Red Dot Award 2024

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že sa jej externý SSD disk Kingston XS1000 stal víťazom 2024 Red Dot Award: Design produktu. Ocenenia Red Dot Design Award sa udeľujú od roku 1955 a […]

17. júna 2024

ešte viac uspokojí potreby tvorcov obsahu

Spoločnosť Kingston uvádza na trh nové balenie čítačky Workflow

Spoločnosť Kingston oznámila opätovné uvedenie dokovacej stanice Workflow Station a čítačiek. Rad Workflow teraz ponúka viac modulov oddelených od dokovacej stanice, čo umožňuje väčšiu flexibilitu a prispôsobivosť. Táto aktualizácia vychádza v ústrety rôznorodým potrebám tvorcov obsahu.

1. júna 2024

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024