LED pásik Tapo rozžiari váš domov vo farbách dúhy

Pásik TP-Link Tapo L920-5 môže experimentovať

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový inteligentný Wi-Fi svetelný LED pásik, ktorý patrí do jeho radu zariadení pre inteligentnú domácnosť Tapo. Konkrétne  sa jedná o model Tapo L920-5, ktorý v rovnomennom portfóliu dopĺňa ucelenú sériu pozostávajúcu napríklad z inteligentných žiaroviek alebo bezpečnostných kamier a nadväzuje na úspešný model LED pásika L900-5 predstaveného v minulom roku.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 17. marca 2022
Obsahuje nasledovné témy

Ovládajte ho, ako vám to vyhovuje
Výhodou LED pásika Tapo L920-5 je možnosť jeho spolupráce s inteligentným asistentom alebo mobilnou aplikáciou Tapo. Svetelný pásik tak môžete ovládať presne tak, ako vám to vyhovuje. Pásik nepotrebuje žiadny dodatočný hub, takže ho stačí pripojiť priamo k domácej zabezpečenej Wi-Fi sieti. Výhodou je, že k LED pásiku nič nemusíte dokupovať, jedná sa o hotový a kompletný produkt.

Lepšia ovládateľnosť a dynamické svetelné efekty
Špičková technológia  RGBIC poskytuje lepšiu ovládateľnosť a umelecké vyjadrenie ako u predchádzajúceho modelu L900-5, pretože k dispozícii je navyše integrovaný IC čip a jedno vedenie tak môže zobrazovať viac farieb naraz. Ďalšou zmenou oproti predchodcovi je povrchová úprava z polyuretánu, čo znamená aj vyššiu odolnosť.

Experimentujte s rôznymi predvoľbami
Pásik TP-Link Tapo L920-5 môže experimentovať s rôznymi predvoľbami osvetlenia. Osvetlenie si je možné jednoducho nastaviť podľa svojich predstáv. Napríklad tlmené nočné osvetlenie vám vytvorí príjemnú atmosféru, a svetlo môžete nastaviť aj pre párty, domáce dekorácie, oslavu alebo klasické osvetlenie. Predvolené režimy potom uložíte do pamäte a kedykoľvek potom vyvoláte pomocou mobilnej aplikácie. Ak ste teda napríklad zistili, že pri sledovaní filmu vám vyhovuje žltá farba v určitej intenzite jasu, jednoducho ju nabudúce využite znova.

Nechajte sa pohltiť dúhovými efektmi
U LED pásika TP-Link Tapo L920-5 sa môžete nechať pohltiť dynamickými svetelnými efektmi, a to vďaka konfigurácii viac ako 16 miliónov živých farieb a ovládaniu samostatných svetelných zón. Zábava tak môže prepuknúť naplno. Aj vďaka úplnej novinke v rade LED pásikov Tapo – LED pásik L920-5 totiž dokáže zachytiť hudbu okolo seba a synchronizovať ju s frekvenciou a rytmom svetla. Zábavu na party si tak môžete užiť všetkými zmyslami.

Plánovač, časovač aj režim „Preč“
K ďalším vymoženostiam patria funkcie plánovača a časovača, s ktorými si ľahko nastavíte časové plány, v rámci ktorých sa má svetelný pásik zapnúť či vypnúť v určený čas, a navyše si opäť môžete vybrať aj farebný odtieň a jeho jas. Režim Preč zase podobne ako pri zásuvkách Tapo dokáže simulovať prítomnosť osôb v dome a v náhodných časových intervaloch LED pásik rozsvecovať a zhasínať. Takže si žiadny prípadný nevítaný návštevník nemôže byť istý tým, či sa práve nachádzate doma alebo nie.

Jasné svetlo a dlhá výdrž
Životnosť LED pásika TP-Link Tapo L920-5 je udávaná na 50 tisíc hodín. Vďaka kvalitným zdrojom LED svetla potom tento LED pásik ponúka o 20 percent vyšší jas a o 50 percent dlhšiu životnosť ako bežné konkurenčné produkty.

Flexibilná inštalácia aj hlasové ovládanie
Aj po fyzickej stránke je inštalácia veľmi jednoduchá, a navyše príjemne flexibilná. Jeho dĺžku 5 metrov stačí skrátiť na potrebnú dĺžku a následne ho prilepiť na prakticky ľubovoľný povrch vďaka lepiacemu podkladu 3M. Pásik je ohybný a vodoodolný, je možné ho inštalovať na ľubovoľné miesto a následne ho ľahko odlepiť a umiestniť inam.

V neposlednom rade je k dispozícii už spomínané hlasové ovládanie, a to prostredníctvom inteligentných asistentov Alexa alebo Google Assistant.

Kľúčové vlastnosti Tapo L920-5:

Viac informácií o produkte nájdete tu:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smarthome-accessory/tapo-l920-5/

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022