Jednoduchá inštalácia a nastavenie

Canon predstavil skener imageFORMULA RS40

Jednoduché reštaurovanie a digitalizácia starých fotografií

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 6. júna 2022
Obsahuje nasledovné témy , ,

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila špecializovaný fotografický skener imageFORMULA RS40, ktorý je ideálny na reštaurovanie a digitalizáciu starých fotografií pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí. Ako jeden z prvých svojho druhu taktiež ponúka možnosť skenovania v dávkach až 40 fotografií a 60 dokumentov na jedno kliknutie, a to pri použití doma aj na predajni. Skener tak rozširuje predajné príležitosti pre obchodníkov v oblasti špecializovaných fotografických služieb aj tradičných predajcov.

 Riešenie pre nové rastúce trhy

Na spotrebiteľskom trhu sa v poslednej dobe rozšíril nový fenomén „krabíc od topánok“, kedy sa rodiny snažia zachrániť snímky zhotovené pred érou digitálnej fotografie (bežne ukladané do krabíc od topánok). Vďaka skenovaniu a zdieľaniu týchto snímok môžu znovu oživiť cenné spomienky s priateľmi a príbuznými prostredníctvom sociálnych médií a pri zvláštnych príležitostiach. Fotografický skener imageFORMULA RS40 je pre obchodníkov ideálnou príležitosťou, ako tento trend využiť a ponúknuť zákazníkom fotoobchodov aj online predajní rýchle a výkonné riešenie so spoľahlivosťou a kvalitou obrazu, ktorú od zariadenia Canon očakávajú.

Hiro Imamura, viceprezident pre marketing a inovácie v oblasti digitálnej tlače a riešení v spoločnosti Canon Europe, vyhlásil: „Sledovanie trendov v odbore a využívanie týchto informácií na podporu rastu je jedným z kľúčových spôsobov, ako trvalo podporujeme komunitu našich partnerov. Fotografický skener imageFORMULA RS40 ponúka nové pôsobivé riešenie, ktoré umožňuje zachytiť a využiť túto obchodnú príležitosť v oblasti zobrazovania a digitalizácie.“

Jednoduché vysokorýchlostné skenovanie fotografií v dávkach

Fotografický skener imageFORMULA RS40, vyvinutý s využitím špičkovej skenovacej technológie spoločnosti Canon, ponúka skutočne produktívne dávkové skenovanie fotografií s rýchlosťou až 30 fotografií za minútu a podávačom, ktorý dokáže pojať až 40 fotografií. V porovnaní s tradičným plochým skenerom alebo smartfónmi, ktoré snímajú fotografie po jednej, je možné ušetriť obrovské množstvo času.

Bez zložitej inštalácie softvéru môže používateľ skener jednoducho nastaviť a začať skenovať pomocou integrovaného inštalačného programu a prehľadného videa popisujúceho jednotlivé kroky. To uľahčuje zoznámenie sa so zariadením a zabezpečuje pohodlie začínajúcim používateľom.

Vysoká funkčnosť pre spokojných koncových používateľov

Fotografický skener imageFORMULA RS40 ponúka jednoduché použitie za dobrú cenu, ale zároveň nerobí kompromisy vo funkčnosti ani kvalite. Skener podporuje skenovanie rôznych typov fotografií a dokumentov rôznych veľkostí, od panorám až po účtenky, a spĺňa tak široké spektrum požiadaviek na digitalizáciu. Priama dráha podávacieho mechanizmu minimalizuje riziko chýb a zaisťuje, aby dôležité fotografie alebo dokumenty zostali pri podávaní neporušené.

Početné funkcie spracovania obrazu zabepčia prvotriedny výsledok a zvyšujú spokojnosť zákazníkov. Funkcia automatickej opravy analyzuje scénu fotografie a potom automaticky aplikuje korekcie, ktoré fotografiu rozjasnia a vylepšia, a tým ju prispôsobia pre zobrazenie na displejoch. Prístroj je tiež vybavený niekoľkými funkciami na úpravu tvárí vrátane vyhladenia, doostrenia a korekcie červených očí. Korekcia textúry povrchu papiera navyše redukuje matné artefakty a korekcia vyblednutia rozjasňuje fotografie.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Kľúčové vlastnosti – imageFORMULA RS40

Rýchle a efektívne skenovanie dávok – digitalizácia starých fotografií, kresieb alebo obrázkov nemusí byť časovo náročná. S modelom RS40 môžete pomocou funkcie Easy Scan naskenovať až 40 fotografií v jednej dávke a dosiahnuť rýchlosť skenovania 30 obrázkov za minútu – jednoduchý spôsob, ako oživiť staré spomienky.

Živá farba a ostrosť – rozjasnite digitálne kópie fotografií pomocou pokročilých funkcií spracovania obrazu, vrátane automatickej opravy fotografií, korekcie červených očí, digitálneho vyhladenia tváre a korekcie vyblednutia. Máte tiež možnosť uložiť vylepšené aj pôvodné súbory, ak chcete zachovať pôvodný vzhľad a charakter snímky.

Jednoduché použitie a ochrana proti zaseknutiu – vychutnajte si vždy bezproblémové skenovanie vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu s tromi prednastavenými možnosťami skenovania, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálne detaily iba niekoľkými kliknutiami. Inteligentné ultrazvukové senzory detekujú prekrývajúce sa stránky a funkcia Double Feed Release (DFR) rýchlo reštartuje zariadenie v prípade zaseknutia.

Zdieľajte s rodinou a priateľmi – s modelom RS40 môžete jednoducho zdieľať staré spomienky, obrázky a súbory niekoľkými jednoduchými kliknutiami. Vyberte si typ súboru, ktorý vyhovuje vašim potrebám, od malých súborov JPEG až po veľké súbory TIFF pre maximálnu kvalitu snímok, a zdieľajte ich prostredníctvom e-mailu alebo cloudových platforiem pomocou nášho intuitívneho softvéru CaptureOnTouc

Jednoduchá inštalácia a nastavenie – jednoduché nastavenie a zahájenie skenovania – vďaka integrovanému inštalačnému programu a prehľadnému inštruktážnemu videu je zoznámenie so zariadením jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Šetrný k životnému prostrediu – buďte ohľaduplnejší k životnému prostrediu vďaka energeticky úspornému zariadeniu, ktoré pri skenovaní spotrebováva iba 19 W a v režime spánku 0,1 W, takže pomáha minimalizovať uhlíkovú stopu.

 

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Canon predstavil rad flatbed tlačiarní Arizona 2300 s technológiou FLXflow

Na trh bola uvedená aj najnovšia verzia 2.1 systému PRISMAelevate XL, ktorá zdvojnásobuje výšku tlače reliéfnych tlačových aplikácií na podporovaných flatbed tlačiarňach Arizona na 4 mm, a tým pomáha používateľom vytvárať pôsobivé, na dotyk výrazné hmatové kresby či umelecké diela.

28. marca 2024

Pokročilá technológia pre plynulé snímanie obrazu

Najnovší transfokátorový televízny objektív

Canon predstavuje nový BCTV objektív a prináša aktualizáciu firmvéru referenčného monitoru, vďaka čomu sa ešte viac zjednodušia výrobné postupy vysielania v 4K

12. apríla 2022

Canon rozširuje ponuku, aby napĺňala celé spektrum potrieb filmárov

Prémiové plnoformátové objektívy série Flex Zoo

Canon rozširuje ponuku kinematografického vybavenia o svoje prvé plnoformátové filmové objektívy s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou

12. apríla 2022

Prečo je Canon R3 kráľom športovej fotografie ?

Online Masterclass s lokálnymi ambasádormi

Chceš vidieť Canon EOS R3 v akcii a dozvedieť sa viac o fotení športu? Alebo si skôr fanúšikom videa a chceš posunúť svoju tvorbu na vyšší level? Tak práve pre teba sme pripravili v poradí už druhý Canon Masterclass s našimi lokálnymi ambasádormi!

14. decembra 2021

Najnovšie

DDR5 pamäť inšpirovaná pretekárskymi vozmi

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila uvedenie svojej najnovšej pamäte, Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition. Tento set, inšpirovaný láskou k automobilom a pretekaniu, prináša do vášho počítača zážitok z výkonu ako na závodnej dráhe.

25. júna 2024

Chcete 24, 48 alebo 96 GB?

DDR5 pamäte s nebinárnou kapacitou

Jedným z kľúčových komponentov, ktorý má zásadný vplyv na výkon počítačov je aj operačná pamäť. S poslednou generáciou DDR5 prišlo množstvo inovácií a tiež nebinárna kapacita. RAM už nemusí mať len tradičných 8, 16, 32 alebo 64GB (teda dvojnásobok), ale aj 24, 48 alebo 96 GB. Vždy keď príde niečo nové, neznáme, vyrojí sa množstvo otázok a preto sme […]

20. júna 2024

Externý SSD disk Kingston XS1000 získal ocenenie Red Dot Award 2024

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že sa jej externý SSD disk Kingston XS1000 stal víťazom 2024 Red Dot Award: Design produktu. Ocenenia Red Dot Design Award sa udeľujú od roku 1955 a […]

17. júna 2024

ešte viac uspokojí potreby tvorcov obsahu

Spoločnosť Kingston uvádza na trh nové balenie čítačky Workflow

Spoločnosť Kingston oznámila opätovné uvedenie dokovacej stanice Workflow Station a čítačiek. Rad Workflow teraz ponúka viac modulov oddelených od dokovacej stanice, čo umožňuje väčšiu flexibilitu a prispôsobivosť. Táto aktualizácia vychádza v ústrety rôznorodým potrebám tvorcov obsahu.

1. júna 2024

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024