Jednoduchá inštalácia a nastavenie

Canon predstavil skener imageFORMULA RS40

Jednoduché reštaurovanie a digitalizácia starých fotografií

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 6. júna 2022
Obsahuje nasledovné témy , ,

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila špecializovaný fotografický skener imageFORMULA RS40, ktorý je ideálny na reštaurovanie a digitalizáciu starých fotografií pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí. Ako jeden z prvých svojho druhu taktiež ponúka možnosť skenovania v dávkach až 40 fotografií a 60 dokumentov na jedno kliknutie, a to pri použití doma aj na predajni. Skener tak rozširuje predajné príležitosti pre obchodníkov v oblasti špecializovaných fotografických služieb aj tradičných predajcov.

 Riešenie pre nové rastúce trhy

Na spotrebiteľskom trhu sa v poslednej dobe rozšíril nový fenomén „krabíc od topánok“, kedy sa rodiny snažia zachrániť snímky zhotovené pred érou digitálnej fotografie (bežne ukladané do krabíc od topánok). Vďaka skenovaniu a zdieľaniu týchto snímok môžu znovu oživiť cenné spomienky s priateľmi a príbuznými prostredníctvom sociálnych médií a pri zvláštnych príležitostiach. Fotografický skener imageFORMULA RS40 je pre obchodníkov ideálnou príležitosťou, ako tento trend využiť a ponúknuť zákazníkom fotoobchodov aj online predajní rýchle a výkonné riešenie so spoľahlivosťou a kvalitou obrazu, ktorú od zariadenia Canon očakávajú.

Hiro Imamura, viceprezident pre marketing a inovácie v oblasti digitálnej tlače a riešení v spoločnosti Canon Europe, vyhlásil: „Sledovanie trendov v odbore a využívanie týchto informácií na podporu rastu je jedným z kľúčových spôsobov, ako trvalo podporujeme komunitu našich partnerov. Fotografický skener imageFORMULA RS40 ponúka nové pôsobivé riešenie, ktoré umožňuje zachytiť a využiť túto obchodnú príležitosť v oblasti zobrazovania a digitalizácie.“

Jednoduché vysokorýchlostné skenovanie fotografií v dávkach

Fotografický skener imageFORMULA RS40, vyvinutý s využitím špičkovej skenovacej technológie spoločnosti Canon, ponúka skutočne produktívne dávkové skenovanie fotografií s rýchlosťou až 30 fotografií za minútu a podávačom, ktorý dokáže pojať až 40 fotografií. V porovnaní s tradičným plochým skenerom alebo smartfónmi, ktoré snímajú fotografie po jednej, je možné ušetriť obrovské množstvo času.

Bez zložitej inštalácie softvéru môže používateľ skener jednoducho nastaviť a začať skenovať pomocou integrovaného inštalačného programu a prehľadného videa popisujúceho jednotlivé kroky. To uľahčuje zoznámenie sa so zariadením a zabezpečuje pohodlie začínajúcim používateľom.

Vysoká funkčnosť pre spokojných koncových používateľov

Fotografický skener imageFORMULA RS40 ponúka jednoduché použitie za dobrú cenu, ale zároveň nerobí kompromisy vo funkčnosti ani kvalite. Skener podporuje skenovanie rôznych typov fotografií a dokumentov rôznych veľkostí, od panorám až po účtenky, a spĺňa tak široké spektrum požiadaviek na digitalizáciu. Priama dráha podávacieho mechanizmu minimalizuje riziko chýb a zaisťuje, aby dôležité fotografie alebo dokumenty zostali pri podávaní neporušené.

Početné funkcie spracovania obrazu zabepčia prvotriedny výsledok a zvyšujú spokojnosť zákazníkov. Funkcia automatickej opravy analyzuje scénu fotografie a potom automaticky aplikuje korekcie, ktoré fotografiu rozjasnia a vylepšia, a tým ju prispôsobia pre zobrazenie na displejoch. Prístroj je tiež vybavený niekoľkými funkciami na úpravu tvárí vrátane vyhladenia, doostrenia a korekcie červených očí. Korekcia textúry povrchu papiera navyše redukuje matné artefakty a korekcia vyblednutia rozjasňuje fotografie.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Kľúčové vlastnosti – imageFORMULA RS40

Rýchle a efektívne skenovanie dávok – digitalizácia starých fotografií, kresieb alebo obrázkov nemusí byť časovo náročná. S modelom RS40 môžete pomocou funkcie Easy Scan naskenovať až 40 fotografií v jednej dávke a dosiahnuť rýchlosť skenovania 30 obrázkov za minútu – jednoduchý spôsob, ako oživiť staré spomienky.

Živá farba a ostrosť – rozjasnite digitálne kópie fotografií pomocou pokročilých funkcií spracovania obrazu, vrátane automatickej opravy fotografií, korekcie červených očí, digitálneho vyhladenia tváre a korekcie vyblednutia. Máte tiež možnosť uložiť vylepšené aj pôvodné súbory, ak chcete zachovať pôvodný vzhľad a charakter snímky.

Jednoduché použitie a ochrana proti zaseknutiu – vychutnajte si vždy bezproblémové skenovanie vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu s tromi prednastavenými možnosťami skenovania, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálne detaily iba niekoľkými kliknutiami. Inteligentné ultrazvukové senzory detekujú prekrývajúce sa stránky a funkcia Double Feed Release (DFR) rýchlo reštartuje zariadenie v prípade zaseknutia.

Zdieľajte s rodinou a priateľmi – s modelom RS40 môžete jednoducho zdieľať staré spomienky, obrázky a súbory niekoľkými jednoduchými kliknutiami. Vyberte si typ súboru, ktorý vyhovuje vašim potrebám, od malých súborov JPEG až po veľké súbory TIFF pre maximálnu kvalitu snímok, a zdieľajte ich prostredníctvom e-mailu alebo cloudových platforiem pomocou nášho intuitívneho softvéru CaptureOnTouc

Jednoduchá inštalácia a nastavenie – jednoduché nastavenie a zahájenie skenovania – vďaka integrovanému inštalačnému programu a prehľadnému inštruktážnemu videu je zoznámenie so zariadením jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Šetrný k životnému prostrediu – buďte ohľaduplnejší k životnému prostrediu vďaka energeticky úspornému zariadeniu, ktoré pri skenovaní spotrebováva iba 19 W a v režime spánku 0,1 W, takže pomáha minimalizovať uhlíkovú stopu.

 

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Pokročilá technológia pre plynulé snímanie obrazu

Najnovší transfokátorový televízny objektív

Canon predstavuje nový BCTV objektív a prináša aktualizáciu firmvéru referenčného monitoru, vďaka čomu sa ešte viac zjednodušia výrobné postupy vysielania v 4K

12. apríla 2022

Canon rozširuje ponuku, aby napĺňala celé spektrum potrieb filmárov

Prémiové plnoformátové objektívy série Flex Zoo

Canon rozširuje ponuku kinematografického vybavenia o svoje prvé plnoformátové filmové objektívy s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou

12. apríla 2022

Prečo je Canon R3 kráľom športovej fotografie ?

Online Masterclass s lokálnymi ambasádormi

Chceš vidieť Canon EOS R3 v akcii a dozvedieť sa viac o fotení športu? Alebo si skôr fanúšikom videa a chceš posunúť svoju tvorbu na vyšší level? Tak práve pre teba sme pripravili v poradí už druhý Canon Masterclass s našimi lokálnymi ambasádormi!

14. decembra 2021

Kompaktný objektív so širokým uhlom záberu

Canon predstavuje RF objektív s doposiaľ najkratšou ohniskovou vzdialenosťou iba 14 mm

Spoločnosť Canon Europe dnes oznámila, že uvádza na trh objektív RF 14-35 mm F4L IS USM, ktorý ponúka zatiaľ najkratšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov radu RF. Novinka je posledná z trojice ľahkých a kompaktných objektívov RF so svetelnosťou f/4, ktoré spoločne poskytujú fotografickým nadšencom a profesionálnym fotografom univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností od 14 do 200 mm.

29. júna 2021

Výborná obrazová kvalita

Interiérové ​​PTZ kamery

Canon v oblasti živej produkcie prináša štyri nové produkty systému diaľkovo ovládaných kamier

19. marca 2021

Najnovšie

50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo

Prekonajte limity so superrýchlou bezdrôtovou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge

6. júla 2022

Kompaktné a farebné USB disky

Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar

Priveďte si do života farby s novými USB diskami s pohodlným posuvným mechanizmom Push&Click Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar, kompaktné a farebné USB disky, s pohodlným posuvným mechanizmom „push&click“, ktorý poskytuje ideálne každodenné riešenie pre ukladanie a prenos dátových súborov. Verbatim DataBar sa dodáva v štyroch kapacitách a štyroch výrazných farbách – červená (16 […]

4. júla 2022

Výkonný a aktuálny pracovný nástroj

Nový monitor Philips 34E1C5600HE pre lepšiu spoluprácu

Tento model od Philips Monitors je navrhnutý tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám a výzvam, ktoré vychádzajú z hybridného pracovného štýlu, a umožňuje používateľom pracovať z domu rovnako produktívne ako v kancelárii.

4. júla 2022

Dokonale jednoduché riešenie

Sieťové riešenia značky Zyxel

Jednoduché a pritom výkonné prepínače splnia nároky malých firiem

4. júla 2022

Obrovská batéria, rýchle nabíjanie a veľký displej za 159 eur

Nový Huawei nova Y70

Do predaja na Slovensku prichádza nový smartfón od Huawei – nova Y70. Najnovší prírastok do produktovej rodiny nova, ktorej cieľom je priniesť nové, pokročilé technológie za rozumnú cenu, sa môže pochváliť celou sériou pôsobivých funkcií v rámci svojej cenovej kategórie

4. júla 2022

Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Ku stanu a liehovému variču pribaľte tiež prístupový bod štandardu WiFi 6

10. júna 2022

Funkcia Nightography

Režisér Matyáš Fára vydal nový krátky film, natočil ho na mobil Galaxy S22 Ultra

Vďaka funkcii Nightography nebolo potrebné použiť profesionálnu kameru. Vlajková loď od Samsungu všetko zvládla na výbornú.

10. júna 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

10. júna 2022

Otestujte športové vlastnosti

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

7. júna 2022

Nové možnosti zabezpečenia telefónu

Snímač 3D Ultrasonic Large Fingerprint – v smartfónoch vivo

Najlepšie smartfóny vivo po novom odomknete pomocou 3D ultrazvukového snímača odtlačkov prstov

6. júna 2022

Odporúčané

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022