Veľmi malý, ale výkonný

Reproduktor SoundLink Micro od legendárneho výrobcu audiotechniky Bose

Najmenší Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro dostáva pre rok 2022 nové farby

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. apríla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Doslova vreckový, historicky najmenší prenosný Bluetooth reproduktor SoundLink Micro od legendárneho výrobcu audiotechniky Bose vstupuje na trh v nových farbách. Výrobca zladil pre rok 2022 prevedenie s najnovším reporduktorom SoundLink Flex av ponuke budú teraz tri farby – čierna, dymovo biela a kamenná modrá.

Veľmi malý, ale výkonný Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro, ktorý je mimoriadne odolný voči nárazom, prachu aj vode, prichádza na trh v nových farbách. Zo súčasných prevedení zostáva iba čierna a novo je k dispozícii v dvoch farbách – Smoke white a Stone blue. Bose SoundLink Micro s rozmermi asi 9,8 x 9,8 x 3,5 cm sa síce zmestí do dlane, ale vytvára hudobnú kulisu, ktorú by používatelia čakali od niekoľkonásobne väčších prístrojov.
Výrobca sa nechal okrem iného inšpirovať interiérovými farebnými trendmi na rok 2022, v ktorých je jednou z dominantných farieb modrá vo všetkých farebných odtieňoch.

Zároveň zjednotil vzhľad dvoch svojich najodolnejších bezdrôtových reproduktorov. V rovnakej palete farieb je totiž k dispozícii najnovší reproduktor SoundLink Flex, ktorý sa na náš trh dostal v marci.
Veľmi odolná konštrukcia reproduktora SoundLink Micro ho predurčuje pre outdoorové využitie na horách, cyklovýletoch, pri vode aj na cestách za dobrodružstvom. Nevadí mu piesok, extrémne teploty, nárazy, a dokonca ani úplné ponorenie do vody. Nevadí mu samozrejme ani prach, aj keď sa o ten v byte postaral robotický vysávač. S rezervami spĺňa špecifikáciu odolnosti IPX7.

Navrhovaný a testovaný bol s ohľadom na ponorenie do mydlovej, chlórovanej i slanej vody.
Pomocou jednoduchého, ale geniálne navrhnutého pružného pútka na jeho zadnej strane ho možno ľahko uchtiť na opasok, batoh, alebo dokonca riadidlá bicykla. O aktuálnej kondícii vstavanej dobíjacej batérie, ktorá zásobuje reproduktor energiou až na 6 hodín, informujú užívateľa pri zapnutí anglicky hovorenej hlášky.
Párovanie s telefónmi alebo inými zdrojmi zvuku vybavenými rozhraním Bluetooth uľahčuje využitie funkcie NFC.

S využitím aplikácie Bose Connect je možné navyše prepojiť dva ľubovoľné reproduktory radu Bose SoundLink do jedného kompletu a využiť skutočnú „stereo“ reprodukciu alebo „party“ módu, pri ktorom hrá z oboch prístrojov rovnaká hudba. Vďaka vstavanému mikrofónu ho možno Bose SoundLink Micro využiť aj napríklad v aute ako hlasné handsfree.

Bose SoundLink Micro je k dostaniu u autorizovaných predajcov Bose za odporúčanú koncovú cenu 134 euro.

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022