Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 9. mája 2024
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Huawei týmito novinkami demonštruje svoje postavenie na trhu so spotrebnou elektronikou a naďalej sa zaväzuje k neustálym inováciám a sprístupňovaniu digitálneho sveta každému človeku, rodine a organizácii na svete. Výrobca je aj naďalej odhodlaný intenzívne investovať do výskumu, vývoja a inovácií.

Huawei WATCH FIT 3: Dokonalé spojenie módy, športu a technológie

Slogan „Fashion Forward“ presne vystihuje podstatu nositeľnej elektroniky Huawei. Úplne nové hodinky Huawei WATCH FIT 3 zdedili klasický štvorcový dizajn predchádzajúcich modelov FIT, zatiaľ čo materiály a výrobné procesy, dizajn a rozšírený výber farieb remienkov predstavujú posun od používateľského zážitku k personalizovaný zážitku. Všetky inovácie dizajnových prvkov prispievajú k ucelenej realizácii koncepému Huawei „Fashion Squared“. Veľký 1,82″ displej AMOLED s vysokým rozlíšením posúva vizuálny zážitok na nový level. Telo hodiniek z hliníkovej zliatiny má elegantný dizajn a je príjemné na dotyk, s hrúbkou iba 9,9 mm a hmotnosťou len 26 g, vďaka čomu sú hodinky doteraz najľahším a najtenším modelom vo svojej sérii. Vďaka rôznym farebným prevedeniam a prepracovanému užívateľskému rozhraniu v kombinácii s otočnou korunku sa Huawei WATCH FIT 3 nielen ľahko používajú, ale sú aj módnym kúskom, ktorý upúta pozornosť.

Pokiaľ ide o fitness, Huawei WATCH FIT 3 sa správajú ako osobný tréner priamo na zápästí používateľa. Aplikácia Stay Fit bola dôkladne vylepšená, a bola rozšírená databáza potravín, aby lepšie pokrývala 50 rôznych krajín a regiónov. Zároveň bola pridaná nová funkcia nutričnej analýzy, ktorá používateľom pomáha dosiahnuť rovnováhu medzi stravou a cvičením a využiť vedecké poznatky na dosiahnutie zdravšieho chudnutia. Huawei WATCH FIT 3 tiež predstavujú debut funkcie Smart Sports suggestion, ktorá odporúča personalizované cvičenia počas určitého trvania na základe zvykov používateľa, poveternostných podmienok a stavu krúžkov aktivity s cieľom podporiť používateľov v udržiavaní zdravých návykov.

Pokiaľ ide o monitorovanie zdravia, Huawei WATCH FIT 3 sú vybavené najnovšou verziou technológie Huawei TruSleep™ 4.0, ktorá pokrýva kompletnejšiu škálu fyziologických ukazovateľov. Systém hodnotenia spánku bol taktiež vylepšený a ponúka interpretáciu spánkového režimu a poradenstvo na mieru každému používateľovi. Okrem toho nová funkcia uvedomenia si dýchania počas spánku umožňuje používateľom spávať bez obáv. Hodinky Huawei WATCH FIT 3 sú vybavené aj vylepšenou technológiou Huawei TruSeen™ 5.5 s o 30 %[1] stabilnejším monitorovaním srdcového tepu. Vďaka vylepšenému monitorovaniu SpO2 si používateľ môže skontrolovať aktuálnu hodnotu SpO2 už za 25 sekúnd.

Objavte svet možností s Huawei WATCH 4 Pro Space Edition

Dizajn hodiniek Huawei WATCH 4 Pro Space Edition je inšpirovaný inovatívnymi a estetickými prvkami nekonečného vesmíru. Ich telo bolo vyrobené z odolných a elegantných materiálov leteckej kvality, a estetickým vrcholom hodiniek Huawei WATCH 4 Pro Space Edition je predovšetkým koncept LAVAL, inšpirovaný dýzou de Laval používanou v raketách a kozmických lodiach. Ten je integrovaný v nanokryštalickom keramickom ráme a exkluzívnom interaktívnom ciferníku LAVAL.

Používatelia sa môžu tešiť aj z vylepšených funkcií v oblasti zdravia a kondície, ako je napríklad pridanie funkcie Huawei TruSeenTM 5.5+ na presnejšie monitorovanie zdravia, ako aj funkcie Health Overview 2.0, vylepšenej funkcie reportovania zdravotných údajov, ktorá teraz sprístupňuje nové zdravotné údaje a novú funkciu analýzy zdravotných trendov, ktorá umožňuje otestovať viacero základných zdravotných ukazovateľov v priebehu 60 sekúnd.

Nový Huawei MateBook X Pro a Huawei MatePad 11,5 „S: Vlajkové lode novej generácie

Spoločnosť Huawei usporiadala v decembri minulého roka v Dubaji podujatie zamerané na uvedenie produktov pod názvom „Creation of Beauty“. To znamená, že koncepcia produktov Huawei sa posúva od smart kancelárskych zariadení k produktom, ktorých cieľom je pomôcť používateľom vytvárať jedinečné a krásne výtvory a prebudiť kreativitu v každom používateľovi.

Najnovšia verzia Huawei MateBook X Pro zdedila technologické inovácie, estetický dizajn a inteligentný používateľský zážitok, ktoré sú zakódované hlboko v DNA počítačov Huawei. Vďaka technickým prelomom sa spoločnosti Huawei podarilo vytvoriť notebook, ktorý je ľahký a zároveň výkonný. Celé zariadenie váži len 980 g a má hrúbku len 13,5 mm. Je to jediný notebook s výkonným procesorom Intel® Core™ Ultra 9, ktorý váži menej ako 1 kg.

Po minuloročnom uvedení prvej generácie tabletu MatePad 11,5″ PaperMatte a Huawei MatePad Pro 13,2″, prvého tabletu s flexibilným OLED displejom, dosiahol teraz koncept „Creation of Beauty“ svoj vrchol uvedením úplne nového tabletu Huawei MatePad 11,5 „S. Inovatívny dizajn displeja Huawei PaperMatte znižuje odrazivosť povrchu pod 2 % a eliminuje 99 %[2] rušenia svetlom, čo umožňuje pohodlne čítať text alebo sledovať video  v jasne osvetlených interiéroch alebo dokonca vonku na slnku, a to pri zachovaní pomeru strán 3:2, vysokej obnovovacej frekvencie 144 Hz a rozlíšenia 2,8K.[3].

Aplikácia na maľovanie od Huawei: Kreatívny nástroj pre každého

S cieľom priniesť radosť z maľovania a vlastnej kreativity všetkým spotrebiteľom vydala spoločnosť Huawei vlastnú aplikáciu GoPaint.

Tá obsahuje viac ako 100 rôznych virtuálnych štetcov a priekopnícke realistické textúry, ktoré používateľom poskytujú realistické a prirodzené plátna na maľovanie. Vďaka FangTian Painting Engine podporuje aplikácia GoPaint veľký počet vrstiev, nízku latenciu a vysokú snímkovú frekvenciu pre okamžitú odozvu na ťahy štetca. V kombinácii s výkonom tabletov Huawei prináša autentickú, profesionálnu, inteligentnú a ľahko použiteľnú aplikáciu na maľovanie, ktorá osloví ako začiatočníkov, tak aj aj profesionálnych tvorcov. Spoločnosť Huawei vybaví aplikáciu GoPaint aj kompletným súborom výukových materiálov, ktoré používateľom pomôžu zvládnuť jednotlivé nástroje aplikácie.

Okrem toho boli v rámci uvedenia inovatívnych produktov predstavené slúchadlá FreeBuds 6i s vylepšenými funkciami potlačenia hluku. Podujatie v Dubaji si tiež odhalilo nový Huawei MateBook 14, notebook s profesionálnym 2,8K OLED displejom, a 41 mm hodinky Huawei WATCH GT 4, ktoré sú teraz k dispozícii v zelenom farebnom prevedení.

 

[1] Tento výrobok nie je zdravotnícka pomôcka. Všetky údaje sú len referenčné.

[2] Len sklo tabletu Huawei MatePad 11,5 „S (PaperMatte Edition) využíva technológiu leptania v nanorozmeroch. Údaje pochádzajú z laboratórnych testov spoločnosti Huawei vykonaných v simulovanom vonkajšom prostredí bez rušenia. Keďže okolité osvetlenie sa môže značne líšiť, skutočný podiel zníženého rušivého svetla sa bude líšiť v závislosti od prostredia.

[3] Podporovaná je maximálna obnovovacia frekvencia obrazovky až do 144 Hz. Obnovovacia frekvencia obrazovky sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej aplikácie alebo hry. Rozlíšenie 2,8K je 2800 × 1840.

 

Foto na titulke: Watch Fit 3

Huawei WATCH 4 Pro Space Edition

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024