pre hranie hier

5 najlepších VPN

Hranie online hier v režime pre viacero hráčov vyžaduje viac ako rýchle pripojenie. Po pripojení bez šifrovania však vaše údaje ľahko získajú hackeri. Aby ste boli počas vašej obľúbenej zábavy v bezpečí, potrebujete VPN. Niekoľko tipov na najlepšie VPN pre hranie hier nájdete v nasledujúcom článku. Potrebujem pri hraní hier VPN? VPN (Virtual Private Network) je služba, ktorá […]

Autor
Dátum zverejnenia 5. apríla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Hranie online hier v režime pre viacero hráčov vyžaduje viac ako rýchle pripojenie. Po pripojení bez šifrovania však vaše údaje ľahko získajú hackeri. Aby ste boli počas vašej obľúbenej zábavy v bezpečí, potrebujete VPN. Niekoľko tipov na najlepšie VPN pre hranie hier nájdete v nasledujúcom článku.

Potrebujem pri hraní hier VPN?

VPN (Virtual Private Network) je služba, ktorá sa postará o bezpečné pripojenie na internet pri všetkých vašich online aktivitách. Ochráni vaše dáta počas pripojenia, takže sa k nim hackeri nedostanú. Môžete sa ukryť za inú IP adresu a vaša komunikácia so serverom bude šifrovaná. Stanete sa dokonale anonymným návštevníkom každej stránky. VPN vás ochráni pred DDoS útokmi, umožní vám tiež hrať hry, ktoré z vašej krajiny nie sú dostupné.

Najlepšie VPN pre hranie hier

Pri výbere VPN pre hranie hier vám pomôže krátky prehľad ich služieb. Každá VPN pre hráčov by mala byť prispôsobená ich konkrétnym potrebám. Môže vám pomôcť pri sťahovaní hier, online hraní alebo zabezpečiť prístup k hrám, ktoré pre vás základe lokality pripojenia nie sú dostupné.

IPVanish

IPVanish používa AES 256 bitové šifrovanie údajov, môžete sa spoľahnúť tiež na vysokú rýchlosť. Váš herný zážitok tak nebude rušený žiadnym spomalením. Spoločnosť vlastní viac ako 2 tisíc serverov v 70 krajinách, servery sú kategorizované na základe ping. Poskytne vám 100 % anonymitu, garanciu nulového uchovávania záznamov a neobmedzený prenos dát.

ExpressVPN

Silné 256 bitové šifrovanie, žiadne úniky dát a rýchlosť, ktorá svedčí názvu služby — to je ExpressVPN. K dispozícii budete mať servery až v 94 krajinách. Oceníte aj používanie na rôznych operačných systémoch a možnosť voľby protokolu VPN. Službu si môžete bezplatne vyskúšať s 30 dennou zárukou vrátenia platby.

Private Internet Access

Bezpečnosť vášho súkromia, obídenie geoblokácie a rýchlosť, ktorú ocení každý hráč ponúka aj Private Internet Access. Spoločnosť začala svoje fungovanie už v roku 2010, takže nie je vo svete VPN žiadnym nováčikom. Prináša vyladené služby a stabilné pripojenie bez oneskorení. Servery spoločnosti sa nachádzajú až v 84 krajinách a je ich viac ako 35 000. Samozrejmosťou je neprotokolovanie.

NordVPN

U hráčov sa teší veľkej popularite tiež NordVPN. S touto službou získate prístup k viac ako 5 tisíc rýchlym serverom po celom svete. K dispozícii je pre Windows, iOS, Android, MacOS, Linux, využijete ju aj pre Xbox či PlayStation. Spoľahnúť sa môžete na rýchle a bezpečné pripojenie s ukrytím vašej IP, jednoduchosť používania a naraz môžete pripojiť až 6 zariadení. NordVPN poskytuje 30 dňovú záruku vrátenia peňazí.

CyberGhost VPN

Ak sa rozhodnete pre CyberGhost VPN, môžete sa tešiť na 256 bitové šifrovanie AES, zníženie latencie a ochranu pred DDoS útokmi. Samozrejmosťou je ochrana vašich údajov a podpora viacerých operačných systémov. Tento poskytovateľ vlastní viac ako 7 tisíc serverov v 91 krajinách, po objednaní služieb máte záruku vrátenia peňazí až 45 dní. CyberGhost VPN recenzia vyzdvihuje tiež možnosť pripojenia až 7 rôznych zariadení, možnosť streamovania Sky Go, Netflix, a iných. Pri používaní oceníte prehľadné prostredie, v ktorom sa rýchlo zorientujete.

Veríme, že vám toto krátke porovnanie VPN pomohlo pri vašom výbere. Uvedené služby sú platené, investícia do vašej bezpečnosti sa vám však mnohonásobne vráti nielen pri hraní hier. VPN vás ochráni aj pri pripojení na verejnú Wi-Fi, umožní sledovať streamovacie služby s geoblokáciou, v bezpečí budú všetky vaše heslá a iné citlivé údaje. Pokiaľ by ste chceli pri objednávke ušetriť, využiť sa dajú VPN zľavové kódy. Získať tak môžete zľavu na ročné predplatné, určité obdobie používania služby celkom zadarmo alebo iné výhody.


Zdroj obrázka 1: DenPhotos / Shutterstock.com

Zdroj obrázka 2: Wright Studio / Shutterstock.com

Najnovšie

Jednoduché dotykové nastavenie hlasitosti siete

Nový ovládač hlasitosti od Axis

Axis predstavuje nový ovládač pre jednoduchšie nastavenie hlasitosti a zdroja zvuku v zónach

30. novembra 2023

Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou

Batériové úložisko využíva nehorľavé batérie so systémom správy batérií BMS. Už za 1,5 mesiaca činnosti „vymazalo“ svoju uhlíkovú úsporu z výroby a produkuje čistú úsporu CO2, ktorú si majiteľ môže vykázať vo forme carbon offsetu vo svojom ESG reporte.

27. novembra 2023

Honda prináša na trh 2. generáciu „Miimo“ - Inteligentné robotické kosačky

Inteligentné robotické kosačky

„Miimo je viac než len robotická kosačka; je to záväzok spoločnosti Honda predefinovať starostlivosť o trávnik. Náš nový rad Miimo stelesňuje precízne inžinierstvo a inovácie. S Miimo nekosíme len trávniky, ale formujeme budúcnosť vášho trávnika.“

27. novembra 2023

Ideálne pre firmy, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a zlepšiť udržateľnosť

Nové vysokorýchlostné čiernobiele firemné tlačiarne od Epson

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové kompaktné čiernobiele tlačiarne pre pracovné skupiny

23. novembra 2023

Prehľadnejšie a intuitívnejšie používateľské rozhranie

ColorOS 14

OPPO začalo s oficiálnou distribúciou globálnej verzie systému ColorOS 14 s dlhou sériou vylepšení

16. novembra 2023

Prieskum

Slováci stále milujú SMS-ky

U mladých je populárny Messenger aj Instagram, starší stále obľubujú Skype

16. novembra 2023

Kingston viedol rebríček aj v 2022

Poznáme najpredávanejšie SSD a najväčšieho výrobcu

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že ju spoločnosť TrendForce označila na prvej pozícii na trhu ako najväčšieho dodávateľa SSD diskov pre tretie strany za celý rok 2022. Podľa TrendForce pripadá na spoločnosť […]

15. novembra 2023

Súčasť širokej rodiny Galaxy

Filmovým fanúšikom pre radosť

Samsung Galaxy Tab A9 a Galaxy Tab A9+: výborné tablety na prácu i zábavu pre každého

9. novembra 2023

Dokonalý hybridný objektív s dvoma voliteľnými adaptérmi pre motorový zoom

Najkompaktnejší a najľahší ultraširokouhlý objektív

Canon predstavuje tri nové objektívy RF, ktoré nadšeným amatérom aj profesionálom prinášajú inováciu a nové koncepty

9. novembra 2023

20. rok po sebe

Kingston zostáva najväčším dodávateľom modulov DRAM

Spoločnosť Kingston Technology Europe Co LLP, ktorá je pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila, že sa podľa najnovšieho hodnotenia príjmov vypracovaného analytickou firmou TrendForce znovu stala najväčším svetovým dodávateľom DRAM modulov. TrendForce uvádza, že spoločnosť Kingston zvýšila svoje príjmy medziročne o 4,6% na 13,5 miliardy USD, čo […]

2. novembra 2023

Odporúčané

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022