pre hranie hier

5 najlepších VPN

Hranie online hier v režime pre viacero hráčov vyžaduje viac ako rýchle pripojenie. Po pripojení bez šifrovania však vaše údaje ľahko získajú hackeri. Aby ste boli počas vašej obľúbenej zábavy v bezpečí, potrebujete VPN. Niekoľko tipov na najlepšie VPN pre hranie hier nájdete v nasledujúcom článku. Potrebujem pri hraní hier VPN? VPN (Virtual Private Network) je služba, ktorá […]

Autor
Dátum zverejnenia 5. apríla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Hranie online hier v režime pre viacero hráčov vyžaduje viac ako rýchle pripojenie. Po pripojení bez šifrovania však vaše údaje ľahko získajú hackeri. Aby ste boli počas vašej obľúbenej zábavy v bezpečí, potrebujete VPN. Niekoľko tipov na najlepšie VPN pre hranie hier nájdete v nasledujúcom článku.

Potrebujem pri hraní hier VPN?

VPN (Virtual Private Network) je služba, ktorá sa postará o bezpečné pripojenie na internet pri všetkých vašich online aktivitách. Ochráni vaše dáta počas pripojenia, takže sa k nim hackeri nedostanú. Môžete sa ukryť za inú IP adresu a vaša komunikácia so serverom bude šifrovaná. Stanete sa dokonale anonymným návštevníkom každej stránky. VPN vás ochráni pred DDoS útokmi, umožní vám tiež hrať hry, ktoré z vašej krajiny nie sú dostupné.

Najlepšie VPN pre hranie hier

Pri výbere VPN pre hranie hier vám pomôže krátky prehľad ich služieb. Každá VPN pre hráčov by mala byť prispôsobená ich konkrétnym potrebám. Môže vám pomôcť pri sťahovaní hier, online hraní alebo zabezpečiť prístup k hrám, ktoré pre vás základe lokality pripojenia nie sú dostupné.

IPVanish

IPVanish používa AES 256 bitové šifrovanie údajov, môžete sa spoľahnúť tiež na vysokú rýchlosť. Váš herný zážitok tak nebude rušený žiadnym spomalením. Spoločnosť vlastní viac ako 2 tisíc serverov v 70 krajinách, servery sú kategorizované na základe ping. Poskytne vám 100 % anonymitu, garanciu nulového uchovávania záznamov a neobmedzený prenos dát.

ExpressVPN

Silné 256 bitové šifrovanie, žiadne úniky dát a rýchlosť, ktorá svedčí názvu služby — to je ExpressVPN. K dispozícii budete mať servery až v 94 krajinách. Oceníte aj používanie na rôznych operačných systémoch a možnosť voľby protokolu VPN. Službu si môžete bezplatne vyskúšať s 30 dennou zárukou vrátenia platby.

Private Internet Access

Bezpečnosť vášho súkromia, obídenie geoblokácie a rýchlosť, ktorú ocení každý hráč ponúka aj Private Internet Access. Spoločnosť začala svoje fungovanie už v roku 2010, takže nie je vo svete VPN žiadnym nováčikom. Prináša vyladené služby a stabilné pripojenie bez oneskorení. Servery spoločnosti sa nachádzajú až v 84 krajinách a je ich viac ako 35 000. Samozrejmosťou je neprotokolovanie.

NordVPN

U hráčov sa teší veľkej popularite tiež NordVPN. S touto službou získate prístup k viac ako 5 tisíc rýchlym serverom po celom svete. K dispozícii je pre Windows, iOS, Android, MacOS, Linux, využijete ju aj pre Xbox či PlayStation. Spoľahnúť sa môžete na rýchle a bezpečné pripojenie s ukrytím vašej IP, jednoduchosť používania a naraz môžete pripojiť až 6 zariadení. NordVPN poskytuje 30 dňovú záruku vrátenia peňazí.

CyberGhost VPN

Ak sa rozhodnete pre CyberGhost VPN, môžete sa tešiť na 256 bitové šifrovanie AES, zníženie latencie a ochranu pred DDoS útokmi. Samozrejmosťou je ochrana vašich údajov a podpora viacerých operačných systémov. Tento poskytovateľ vlastní viac ako 7 tisíc serverov v 91 krajinách, po objednaní služieb máte záruku vrátenia peňazí až 45 dní. CyberGhost VPN recenzia vyzdvihuje tiež možnosť pripojenia až 7 rôznych zariadení, možnosť streamovania Sky Go, Netflix, a iných. Pri používaní oceníte prehľadné prostredie, v ktorom sa rýchlo zorientujete.

Veríme, že vám toto krátke porovnanie VPN pomohlo pri vašom výbere. Uvedené služby sú platené, investícia do vašej bezpečnosti sa vám však mnohonásobne vráti nielen pri hraní hier. VPN vás ochráni aj pri pripojení na verejnú Wi-Fi, umožní sledovať streamovacie služby s geoblokáciou, v bezpečí budú všetky vaše heslá a iné citlivé údaje. Pokiaľ by ste chceli pri objednávke ušetriť, využiť sa dajú VPN zľavové kódy. Získať tak môžete zľavu na ročné predplatné, určité obdobie používania služby celkom zadarmo alebo iné výhody.


Zdroj obrázka 1: DenPhotos / Shutterstock.com

Zdroj obrázka 2: Wright Studio / Shutterstock.com

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022