Mimoriadne výkonný, mimoriadne prenosný:

Bang & Olufsen vydáva nový New Beolit 20

Spoločnosť Bang & Olufsen uviedla na trh nový model výkonného a prenosného Bluetooth reproduktora Beolit pre rok 2020, ktorého korene siahajú až do roku 1939. Nový model Beolit 20 si zachováva svoj typický zvukový prejav, je zasadený do atraktívneho a ľahko prenosného puzdra, ale s výrazne vylepšenou výdržou batérie, integrovanou funkciou bezdrôtového Qi nabíjania na jeho […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 12. novembra 2020
Obsahuje nasledovné témy , ,

Spoločnosť Bang & Olufsen uviedla na trh nový model výkonného a prenosného Bluetooth reproduktora Beolit pre rok 2020, ktorého korene siahajú až do roku 1939. Nový model Beolit 20 si zachováva svoj typický zvukový prejav, je zasadený do atraktívneho a ľahko prenosného puzdra, ale s výrazne vylepšenou výdržou batérie, integrovanou funkciou bezdrôtového Qi nabíjania na jeho vrchnej strane a jemne vylepšeným dizajnom.

„Pretože tento produkt používajú naši zákazníci po celý deň, doma aj vonku, zamerali sme sa na výrazné zlepšenie výdrže batérie, ktorá je teraz pri bežných hlasitostiach počúvania o 30% dlhšia. To nám umožnilo pridať bezdrôtové Qi nabíjanie na vrchnú stranu produktu, takže môžete nabíjať kompatibilné zariadenia, ako je váš mobilný telefón, ak vám na večierku alebo počas pikniku v parku dôjde batéria,“ hovorí Christoffer Poulsen, viceprezident pre produktový manažment v Bang & Olufsen.

Beolit 20 si zachováva ikonický tvar série Beolit, ktorý bol navrhnutý v spolupráci s dizajnérkou Cecilie Manz (2012), a zároveň zavádza množstvo dizajnových noviniek, vďaka ktorým je každodenné používanie reproduktora ešte príjemnejšie. Pôvodný dierovaný vzor bol prepracovaný s moderným dizajnom. Opakované lomené línie a zaoblené rohy poskytujú zreteľný a dynamický vzhľad a zároveň optimalizujú akustický výkon so 45% akustickou transparentnosťou pre čistý a rafinovaný zvuk. Výška a zakrivenie vrchnej časti boli prepracované, aby poskytovali viac možností umiestnenia pri nabíjaní smartfónov, tlačidlá sú teraz odolnejšie a remienok z rastlinne činenej kože dodáva dokonalý vzhľad.

Obrovský zvuk v malom prevedení

Aj keď je dosť malý na to, aby sa dal ľahko prenášať, Beolit 20 poskytuje dostatok zvuku. 5,5“ širokopásmový basový reproduktor s dlhým zdvihom v kombinácii s 3 x 1,5” reproduktormi s plným rozsahom a 2 x 4” pasívnymi basovými žiaričmi poskytujú mimoriadne pôsobivé basy s hlasitosťou 77 dB a hlasitosť 93 dB v strednom rozsahu. Tento výkon v kombinácii s všesmerovým zvukom True360 znamená, že Beolit 20 je schopný pohodlne vyplniť väčšinu miestností charakteristickým zvukom Bang & Olufsen. Môžete tiež spárovať dva reproduktory Beolit 20 v stereo režime, alebo spárovať nový reproduktor s predchádzajúcim reproduktorom Beolit 17, aby ste zážitok ešte vylepšili.

Beolit 20

 

Cena a dostupnosť

Beolit 20 (RRP 500 EUR / 450 GBP / 500 USD / 3750 DKK / 3988 CNY) vychádza vo farbách Gray Mist a Black Anthracite a je k dispozícii na www.bang-olufsen.com, v obchodoch Bang & Olufsen a u vybraných predajcov od 29. októbra 2020. Ak sa chcete dozvedieť viac, sledujte @bangolufsen konverzácie na Instagrame, Facebooku, Twitteri a YouTube a použite #Beolit20

 

O ZNAČKE BANG & OLUFSEN

Bang & Olufsen je globálna luxusná lifestyle značka, ktorú v roku 1925 v dánskom Strueri založili Peter Bang a Svend Olufsen, ktorých oddanosť a vízia zostávajú základom spoločnosti. Bohaté dedičstvo postavené na neúnavnom odhodlaní vytvárať produkty, ktoré posúvajú hranice zvukových technológií, naďalej kladie spoločnosť na popredné miesto v oblasti zvukových inovácií. V súčasnosti sa každý produkt spoločnosti Bang & Olufsen stále vyznačuje jedinečnou kombináciou krásneho zvuku, nadčasového dizajnu a bezkonkurenčného remeselného spracovania. Inovatívne a progresívne zvukové produkty spoločnosti sa predávajú po celom svete v monobrandových obchodoch Bang & Olufsen, online a v multibrandových obchodoch. Spoločnosť zamestnáva približne 900 ľudí a pôsobí na viac ako 70 trhoch. Akcie spoločnosti Bang & Olufsen sú kótované na burze NAS DAQ Copenhagen A / S.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022