Aplikácia umožní „vrátiť sa v čase“

Bezkontaktne už zaplatíte aj Huawei smartfónom

NFC platby umožnia aj čoskoro dostupné novinky radu P50

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 10. februára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Huawei nedávno zaradila do svojho obchodu AppGallery aplikáciu Curve. Tá umožňuje bezkontaktné NFC platby na smartfónoch bez Google služieb, vrátane nového radu Huawei P50, ktorý bude čoskoro dostupný aj na Slovensku. Aplikácia funguje s ľubovoľnou bankou alebo poskytovateľom karty bez ohľadu na polohu používateľa a je k dispozícii aj pre slovenských používateľov.

 

Svoje debetné, kreditné a vernostné karty môžu v novej aplikácii Curve používatelia okamžite začať využívať na bezkontaktné platby prostredníctvom svojich telefónov. Aplikácia tiež poskytuje možnosti cashbacku od stoviek obľúbených značiek a umožňuje komplexný prehľad všetkých výdavkov, dostupný aj v rôznych menách. Okrem týchto funkcií budú mať zákazníci Huawei prístup k výhodným výmenným kurzom bez skrytých poplatkov, čo im umožní si byť istý svojimi financiami aj na cestách.

„Vďaka aplikácii Curve môžu používatelia Huawei jednoducho platiť svojim telefónom. Prinášame overené, ľahko použiteľné a vysoko funkčné mobilné platobné riešenie, ktoré nie je viazané na žiadnu banku alebo kartu, vďaka čomu je ideálne pre našich spotrebiteľov, ktorí sú rozptýlení v rôznych krajinách Európy,“ hovorí Derek You, prezident produktovej divízie Huawei pre strednú a východnú Európu. „Je to skvelá správa najmä pre používateľov Huawei smartfónov radu P50, ktorí majú prístup k aplikácii a môžu tak okamžite začať používať svoj smartfón na bezkontaktné platby s podporou NFC.“

 

Ak používatelia zaplatia za položku a potom si uvedomia, že použili nesprávnu debetnú kartu, aplikácia im umožní „vrátiť sa v čase“ a vybrať si iný účet na uskutočnenie transakcie do 90 dní. Okrem toho obsahuje tzv. „režim proti rozpakom,“ ktorý automaticky prepne karty, ak na predvolenom účte nie sú dostatočné prostriedky.

Shachar Bialick, zakladateľ a generálny riaditeľ Curve, hovorí: „Našou misiou je zjednodušiť ľuďom ich každodenné narábanie s financiami a spustenie Curve Pay pre zákazníkov Huawei nám umožňuje pomôcť ešte väčšiemu počtu ľudí v celej Európe. Každý by mal mať prístup k inteligentným platobným riešeniam. Sme hrdí na to, že môžeme podporiť viac ľudí bezkontaktnými platbami, odmenami a v konečnom dôsledku jednoduchosťou a pohodlím.“

Spoločnosť Huawei otvorila svet bezkontaktných platieb mobilných telefónov s podporou NFC pre všetkých používateľov radu Huawei P50 a ďalších smartfónov s HMS (Huawei Mobile Services – mobilné služby Huawei). Do účtu Curve je možné pridať neobmedzený počet debetných alebo kreditných kariet. Aplikácia tiež poskytne používateľom prehľad o tom, koľko míňajú, a zobrazí všetky ich prepojené bankové zostatky, čo pomáha kontrolovať výdavky. A cí už kupujete v potravinách, platité za služby v hoteloch, alebo kupujete najnovší bazénový vysávač, svoje platby máte vždy pod kontrolou.

Používatelia smartfónov, ktorí sa prihlásili do aplikácie Curve cez AppGallery, tiež získajú 1% cashback počas prvých 30 dní a 5% cashback pri nákupoch v e-shopoch Huawei v Poľsku, Českej republike a v Rumunsku.

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022