Technologické inovácie

Canon predstaví na veľtrhu drupa 2024 komplexné riešenie pre poskytovateľov tlačových služieb

Spoločnosť Canon na veľtrhu drupa 2024 predstaví pod heslom „The Power to Move“, efektívne prepojenie technologických inovácií, odborných tímov, podporných služieb a dynamickej spolupráce, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb transformovať ich podnikanie. Predstaví sa celé portfólio produkčných tlačových technológií Canon, vrátane hárkových atramentových a tonerových tlačových strojov, vysokorýchlostných kontinuálnych atramentových produkčných liniek, veľkoformátových tlačiarní typu flatbed a roll-to-roll a digitálnych tlačiarní štítkov.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 28. marca 2024
Obsahuje nasledovné témy

Komplexné výrobné riešenia simulujúce reálnu prevádzku budú kombinovať riešenia spoločnosti Canon pre produktivitu workflow, tlačové médiá a tlačové riešenia s prípravným a dokončovacím spracovaním od viac ako desiatich technologických partnerov. Prostredníctvom príbehov úspešných zákazníkov, inovatívnych aplikácií a vynaliezavých obchodných modelov sa návštevníci zoznámia s mnohými kreatívnymi a obchodnými možnosťami digitálnej tlače on-demand.

 

Na veľtrhu drupa 2024 predstaví spoločnosť Canon pod heslom
‘The Power to Move’,
ako pomáhať poskytovateľom tlačových služieb premeniť ich podnikanie.

 

Centrom výstavného a spoločenského priestoru Canon s rozlohou 4 600 m2 bude tzv. jadro, ktoré návštevníkom ponúkne pohlcujúci, multisenzorický zážitok z tlače a predvedie, ako taký zážitok môže obohatiť život a podnikanie. V jadre sa Canon návštevníkom predstaví z menej známej perspektívy. Môžu si tu vyskúšať, akú silu má tlač, ktorá dokáže „pohnúť svetom“.

Technológie spoločnosti Canon budú usporiadané podľa jednotlivých odvetví: komerčná tlač, vydavateľstvo (vrátane kníh), reklamná komunikácia (vrátane direct mailu a maloobchodu), etikety a obaly, interiérové dekorácie a tiež interná a CAD tlač. V celej expozícii predstaví produkčné riešenie rozmanitú škálu živých aplikácií, ktoré odrážajú skladbu práce zákazníkov v týchto segmentoch. Či už sa návštevníci zaujímajú o atramentovú alebo tonerovú tlač, farebnú alebo čiernobielu tlač, malú alebo veľkoformátovú tlač, odborníci spoločnosti Canon budú pripravení poradiť tlačiarenským firmám všetkých typov a veľkostí, ako vybrať tie najlepšie digitálne tlačové technológie, pracovné postupy a tlačové médiá – s ohľadom na ich prevádzku, objem produkcie, profily zákazníkov a ambície rastu.

Canon na veľtrhu drupa 2024 prvýkrát názorne ukáže svoje odhodlanie stať sa významným a dôveryhodným partnerom pre trh s etiketami a obalmi a predvedie živú výrobu rôznych aplikácií pre etikety, vlnitú lepenku a skladaný kartón.

Časť stánku s názvom „Printworks“ je venovaná téme „Ľudia, planéta a čo všetko je možné“ („People, Planet and What’s Possible“). Návštevníci získajú inšpiráciu pri skúmaní rôznych stratégií, ktoré zákazníci spoločnosti Canon prijali pre úspešný udržateľný rast, a toho, ako s nimi spoločnosť Canon úspešne spolupracuje pri zavádzaní efektívnych riešení. Táto časť tiež vizualizuje naše aktivity v oblasti spolupráce na trhu s cieľom podporiť inovácie a pozitívne ovplyvniť priemysel. „Printworks“ je tiež vyhradená oblasť pre kontakt s odborníkmi na obchodné riešenia, aplikácie a prevádzku spoločnosti Canon. Návštevníci tu budú môcť preskúmať, ako urýchliť svoj rast tým, že získajú prístup k radám týkajúcim sa všetkého od zvyšovania efektivity výroby, správy farieb a kontroly kvality až po výber médií, modely služieb a podpory pred a po inštalácii a udržateľnosť.

Dôraz, ktorý spoločnosť Canon kladie na udržateľnosť, sa odráža aj vo všetkých aspektoch stánku, od vlastností jednotlivých produktov až po dizajn stánku a výber tlačených aplikácií, z ktorých mnohé majú špecifický účel pre návštevníkov alebo komunitné projekty. Na stánku budú prehľadne zobrazené údaje o životnom prostredí týkajúce sa všetkých riešení.

Technologické inovácie

Návštevníci veľtrhu drupa 2024 sa ako prví v Európe zoznámia s radom významných inovácií spoločnosti Canon pre produkčnú tlač, a to vrátane:

Tieto inovácie sa týkajú tak neustáleho vylepšovania existujúceho portfólia spoločnosti Canon, ako aj prevratných nových produktov. To odzrkadľuje niekoľkoročné investície spoločnosti Canon do výskumu a vývoja a o jej neochvejnom záväzku v prospech tlačového priemyslu. Spoločnosť Canon si je vedomá toho, že tlačové firmy sa usilujú o výrazné zvýšenie produktivity, všestrannosti a prevádzkovej efektivity s maximálnou prevádzkyschopnosťou a minimálnym plytvaním, a preto svojim zákazníkom prináša ešte väčšiu tlačovú silu, rozširuje spektrum aplikácií a integruje inteligentné funkcie pre automatizáciu, ktoré zjednodušujú rutinné úlohy a umožňujú im sústrediť sa na pridanú hodnotu.

Exponáty na stánku doplnia farebné tlačiarne Canon imagePRESS radu V, čiernobiele tlačiarne varioPRINT TITAN a QUARTZ, rad Colorado M a UVgel Print Factory spolu s veľkoformátovými systémami pre technickú dokumentáciu od spoločnosti Canon – všetko riadené komplexnou sadou riešení produkčného workflow PRISMA.

Jennifer Kolloczek, hlavná riaditeľka pre plánovanie, marketing a inovácie v oblasti produkčnej tlače v spoločnosti Canon Europe, k tomu poznamenala: „Za osem rokov od posledného veľtrhu drupa spolupracovala spoločnosť Canon úspešne s veľkým množstvom poskytovateľov tlačových služieb a etablovala sa ako líder v oblasti produkčnej tlače atramentovej tlače. Dosiahli sme vedúcu pozíciu v segmentoch rotačnej, hárkovej a veľkoformátovej tlače, ktoré pokrývame. Na veľtrhu drupa 2024 sa s nadšením podelíme s celosvetovým publikom o plody našich neustálych investícií do technológií a obchodných inovácií a predstavíme naše doposiaľ najrozsiahlejšie portfólio výkonných digitálnych produkčných tlačových, etiketových a obalových technológií – pripravených podporiť rast a diverzifikáciu našich zákazníkov. Vyzdvihneme tiež mnohé partnerstvá pre spoluprácu, ktoré nám pomáhajú inovovať, rozširovať zavádzanie digitálnej tlače a inšpirovať zmysluplné zmeny smerom k udržateľnejšej budúcnosti.

 Návštevníci uvidia presvedčivé príklady sily tlače, ktorá dokáže pohnúť verejnosťou, a jasné dôkazy o schopnosti spoločnosti Canon podporovať rast, vývoj a pozitívny pokrok – nielen pre našich zákazníkov, ale pre celé ich hodnotové reťazce a širšie odvetvie tlače. Ako spoločnosť zaoberajúca sa komplexným riešením zobrazovacích technológií je Canon silným a zdravým partnerom pre našich zákazníkov a distribučné kanály, s jasným záväzkom ku komerčnej a priemyselnej tlači ako strategickým hnacím silám rastu a s cieľom nadviazať a udržať dlhodobé, prosperujúce partnerstvo s našimi zákazníkmi. Tešíme sa na všetkých návštevníkov nášho stánku v hale 8a.“

 

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024