Nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

Canon rozšíri rad PIXMA o dve nové smart a vysoko kvalitné domáce tlačiarne 3 v 1

Nové prírastky do radu inovatívnych riešení domácej tlače Canon, Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i, budú v predaji od októbra 2023.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 11. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

Vysoko kvalitné, kompaktné a skutočne všestranné tlačiarne PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i boli vyvinuté tak, aby optimalizovali vaše tlačové workflow v pohodlí domova.

V októbri sa Canon chystá uviesť na trh nové prírastky svojho inovatívneho radu tlačiarní. Tie boli dokonale navrhnuté tak, aby posunuli váš domáci študijný, pracovný alebo kreatívny priestor na novú úroveň. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i predstavujú špičkové tlačové riešenia produkujúce kvalitné výtlačky ľahko, rýchlo a prevratným spôsobom zjednodušujú tlač v domácnosti. Tá vybavenejšia z dvojice noviniek, tlačiareň PIXMA TS7750i, má navyše automatický podávač dokumentov na 35 listov pre väčšie pohodlie a efektívnu správu viacstránkových dokumentov. Či už ste študent, ktorý potrebuje tlačiareň na prípravu do školy, fanúšik umenia a remesiel prevádzkujúci malú firmu z domova, alebo niekto, kto oceňuje rýchlu a vysoko kvalitnú tlač fotografií[1], nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

 

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i boli navrhnuté s ohľadom na praktickosť a jednoduché použitie. Okrem 2,7” farebného dotykového LCD displeja, naklápacieho panelu a stavovej LED kontrolky pre maximálne pohodlie disponujú kompaktným dizajnom, ktorý šetrí miesto, takže tlačiareň je možné ľahko umiestniť kdekoľvek v rámci domácnosti, či domácej kancelárie a tlačiť bez obmedzenia kvality. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i – ktoré tlačia rýchlosťou 15 až 10 ipm[2] – boli navrhnuté tak, aby produkovali vysoko kvalitnú tlač dokumentov s vynikajúcou trvanlivosťou a odolnosťou voči zvýrazňovačom, treniu a vode.

Vzhľadom na to, že pracovný stôl v domácnosti obvykle plní viac funkcií, od práce po najrôznejšie činnosti a administratívne úlohy, sa oba modely pýšia vysokou produktivitou, aby mohol každý člen domácnosti rýchlo vybaviť, čo potrebuje, vďaka automatickej obojstrannej tlači a novej funkcii kopírovania stlačením jediného tlačidla.

 

Okrem toho modely Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i prichádzajú s funkciou Switch UI, užívateľsky prívetivým dotykovým rozhraním, ktoré spája obľúbené funkcie do rôznych ikon, takže ovládanie je jednoduché a efektívne. Používatelia môžu rýchlo prepínať medzi ikonami prostredníctvom ponuky v hornej časti obrazovky, prispôsobiť farbu pozadia a deaktivovať funkcie, ktoré nie sú potrebné. Rôzni členovia domácnosti si môžu vytvárať vlastné profily, čo uľahčuje a urýchľuje prístup k najčastejšie používaným nastaveniam.

S tlačiarňami PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i môžu používatelia zabudnúť na zdĺhavé a zložité nastavovanie aj zamotané káble vďaka jednoduchému bezdrôtovému nastaveniu a možnosti pripojenia bez smerovača prostredníctvom funkcie Wireless Direct. Stačí naskenovať QR kód a vytvoriť tak priame spojenie medzi mobilným zariadením a tlačiarňou. Pre ďalšiu optimalizáciu práce umožňuje tlačiareň používateľom naskenovať dokument a odoslať ho priamo do ich mobilného zariadenia pomocou QR kódu bez použitia akýchkoľvek ďalších aplikácií alebo riešení.

Pre rýchle tlačové úlohy umožňuje aplikácia Canon PRINT bezproblémovú tlač bez použitia počítača na základe kompatibility s Apple AirPrint ® a Mopria pre Android. Kreatívne možnosti rozširujú ďalšie aplikácie a softvér ako Creative Park, Easy-Photo Print Editor, Easy-Layout Editor a PosterArtist web.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i sa v ponuke radia nad modelmi Canon PIXMA TS5350a a Canon PIXMA TS7450a a pod Canon PIXMA TS6350a, elegantnú multifunkčnú tlačiareň s 5 samostatnými atramentmi.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i / PIXMA TS7750i sa začnú predávať od októbra 2023.

[1] Bezokrajová tlač fotografií 4×6” už za 19 sekúnd. Rýchlosť tlače fotografií je založená na východiskovom nastavení s použitím ISO/JIS-SCID N2 na Photo Paper Plus Gloss II a neberie do úvahy dobu spracovania dát na hostiteľskom počítači.

[2] Uvedené rýchlosti tlače dokumentov sú priemery ESAT v teste kategórie Office pre predvolený jednostránkový režim, ISO/IEC 24734. Uvedená rýchlosť tlače fotografií je založená na východiskovom nastavení prostredníctvom ISO/JIS-SCID N2 na Photo Paper Plus Gloss II a neberie do úvahy dobu spracovania dát na hostiteľskom počítači.

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024