Nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

Canon rozšíri rad PIXMA o dve nové smart a vysoko kvalitné domáce tlačiarne 3 v 1

Nové prírastky do radu inovatívnych riešení domácej tlače Canon, Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i, budú v predaji od októbra 2023.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 11. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

Vysoko kvalitné, kompaktné a skutočne všestranné tlačiarne PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i boli vyvinuté tak, aby optimalizovali vaše tlačové workflow v pohodlí domova.

V októbri sa Canon chystá uviesť na trh nové prírastky svojho inovatívneho radu tlačiarní. Tie boli dokonale navrhnuté tak, aby posunuli váš domáci študijný, pracovný alebo kreatívny priestor na novú úroveň. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i predstavujú špičkové tlačové riešenia produkujúce kvalitné výtlačky ľahko, rýchlo a prevratným spôsobom zjednodušujú tlač v domácnosti. Tá vybavenejšia z dvojice noviniek, tlačiareň PIXMA TS7750i, má navyše automatický podávač dokumentov na 35 listov pre väčšie pohodlie a efektívnu správu viacstránkových dokumentov. Či už ste študent, ktorý potrebuje tlačiareň na prípravu do školy, fanúšik umenia a remesiel prevádzkujúci malú firmu z domova, alebo niekto, kto oceňuje rýchlu a vysoko kvalitnú tlač fotografií[1], nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

 

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i boli navrhnuté s ohľadom na praktickosť a jednoduché použitie. Okrem 2,7” farebného dotykového LCD displeja, naklápacieho panelu a stavovej LED kontrolky pre maximálne pohodlie disponujú kompaktným dizajnom, ktorý šetrí miesto, takže tlačiareň je možné ľahko umiestniť kdekoľvek v rámci domácnosti, či domácej kancelárie a tlačiť bez obmedzenia kvality. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i – ktoré tlačia rýchlosťou 15 až 10 ipm[2] – boli navrhnuté tak, aby produkovali vysoko kvalitnú tlač dokumentov s vynikajúcou trvanlivosťou a odolnosťou voči zvýrazňovačom, treniu a vode.

Vzhľadom na to, že pracovný stôl v domácnosti obvykle plní viac funkcií, od práce po najrôznejšie činnosti a administratívne úlohy, sa oba modely pýšia vysokou produktivitou, aby mohol každý člen domácnosti rýchlo vybaviť, čo potrebuje, vďaka automatickej obojstrannej tlači a novej funkcii kopírovania stlačením jediného tlačidla.

 

Okrem toho modely Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i prichádzajú s funkciou Switch UI, užívateľsky prívetivým dotykovým rozhraním, ktoré spája obľúbené funkcie do rôznych ikon, takže ovládanie je jednoduché a efektívne. Používatelia môžu rýchlo prepínať medzi ikonami prostredníctvom ponuky v hornej časti obrazovky, prispôsobiť farbu pozadia a deaktivovať funkcie, ktoré nie sú potrebné. Rôzni členovia domácnosti si môžu vytvárať vlastné profily, čo uľahčuje a urýchľuje prístup k najčastejšie používaným nastaveniam.

S tlačiarňami PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i môžu používatelia zabudnúť na zdĺhavé a zložité nastavovanie aj zamotané káble vďaka jednoduchému bezdrôtovému nastaveniu a možnosti pripojenia bez smerovača prostredníctvom funkcie Wireless Direct. Stačí naskenovať QR kód a vytvoriť tak priame spojenie medzi mobilným zariadením a tlačiarňou. Pre ďalšiu optimalizáciu práce umožňuje tlačiareň používateľom naskenovať dokument a odoslať ho priamo do ich mobilného zariadenia pomocou QR kódu bez použitia akýchkoľvek ďalších aplikácií alebo riešení.

Pre rýchle tlačové úlohy umožňuje aplikácia Canon PRINT bezproblémovú tlač bez použitia počítača na základe kompatibility s Apple AirPrint ® a Mopria pre Android. Kreatívne možnosti rozširujú ďalšie aplikácie a softvér ako Creative Park, Easy-Photo Print Editor, Easy-Layout Editor a PosterArtist web.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i sa v ponuke radia nad modelmi Canon PIXMA TS5350a a Canon PIXMA TS7450a a pod Canon PIXMA TS6350a, elegantnú multifunkčnú tlačiareň s 5 samostatnými atramentmi.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i / PIXMA TS7750i sa začnú predávať od októbra 2023.

[1] Bezokrajová tlač fotografií 4×6” už za 19 sekúnd. Rýchlosť tlače fotografií je založená na východiskovom nastavení s použitím ISO/JIS-SCID N2 na Photo Paper Plus Gloss II a neberie do úvahy dobu spracovania dát na hostiteľskom počítači.

[2] Uvedené rýchlosti tlače dokumentov sú priemery ESAT v teste kategórie Office pre predvolený jednostránkový režim, ISO/IEC 24734. Uvedená rýchlosť tlače fotografií je založená na východiskovom nastavení prostredníctvom ISO/JIS-SCID N2 na Photo Paper Plus Gloss II a neberie do úvahy dobu spracovania dát na hostiteľskom počítači.

Najnovšie

Hudba a varenie

Harmónia nielen pre vaše chuťové poháriky

Varenie je rituál, pri ktorom môžete nielen zdokonaľovať svoje umenie, ale aj nájsť pokoj a odreagovanie. Hľadáte ten správny soundtrack k vareniu? Hudba môže mať významný dopad na atmosféru v kuchyni a dokonca aj na chuť vašich jedál. Perfektná melódia do vašej kuchyne Varenie a hudba sú ako soľ a čierne korenie – dokonalo sa dopĺňajú. […]

16. februára 2024

Spoločnosť Epson ako prvá uviedla na trh základnú DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu  

DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu

Základná DTG tlačiareň Epson SC-F1000 je prvá, ktorá poskytuje nadšencom, maloobchodníkom a malým podnikom cenovo dostupný spôsob tlače vysoko kvalitných obrázkov na tmavý textil

30. januára 2024

Stále sa zlepšujúci výkon

AGON by AOC predstavuje ďalší krok v hernej evolúcii

AOC GAMING 24G4X a 27G4X debutujú so 180 Hz a novým odvážnym dizajnom

30. januára 2024

Pokročilé funkcie, 4MPx a 10× zoom

Cenovo dostupná PTZ kamera Axis na použitie v interiéri aj v exteriéri

Spoločnosť Axis Communications uvádza novú cenovo dostupnú a flexibilnú otočnú kameru AXIS M5526-E, ktorá je kompatibilná so všetkými PTZ úchytmi Axis a hodí sa na inštaláciu ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Kamera ponúka pokročilú analytiku s hlbokým učením a tiež skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení s veľkým optickým priblížením.

25. januára 2024

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

24. januára 2024

Najrozšírenejším malvérom na Slovensku bol Tofsee

Vydieračský softvér je na vzostupe. Pomáha mu umelá inteligencia

Z pohľadu kybernetickej bezpečnosti dominujú vo svete ransomvérové útoky zamerané na vydieranie, hacktivizmus a umelá inteligencia.

24. januára 2024

Hokej z nemožného uhla

Pozrite sa na experiment s kamerou Axis, ktorú na štadióne zamrazili do ľadu

Ľad, oheň a vibrácie – to je len zopár príkladov náročných podmienok, ktorým musia kamerové systémy čeliť. Spoločnosť Axis Communications, líder v oblasti sieťového videa, v novom experimente predviedla ako jej kamera dokáže zvládať takmer čokoľvek – napríklad aj keď je zamrazená do vnútra ľadu na hokejovom štadióne. Vďaka tomu zachytila doteraz nevídaný záber.

16. januára 2024

ASUS nanovo definuje hranice výkonu revolučnými prémiovými produktmi, ktoré sprevádzajú nové udržateľné riešenia a umelá inteligencia

Novinky od Asus ore rok 2024

ASUS predstavil najnovšie inovácie a produkty na konferencii In Search of Incredible: Transcendence na CES 2024

11. januára 2024

Terapia hudbou

Hudba ako kľúč k ukladaniu spomienok

Vedci z Kalifornskej univerzity zistili, ako dokáže hudba ovplyvňovať emócie. Terapia hudbou by mohla pomôcť ľuďom s posttraumatickou stresovou poruchou aj ľuďom, ktorí majú problémy s pamäťou.

11. januára 2024

Až 2 týždne na jedno nabitie

Huawei Watch GT 4

Štýlové a výkonné smart hodinky, s ktorými zabudnete, kde je nabíjačka

3. januára 2024

Odporúčané

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023