Nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

Canon rozšíri rad PIXMA o dve nové smart a vysoko kvalitné domáce tlačiarne 3 v 1

Nové prírastky do radu inovatívnych riešení domácej tlače Canon, Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i, budú v predaji od októbra 2023.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 11. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

Vysoko kvalitné, kompaktné a skutočne všestranné tlačiarne PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i boli vyvinuté tak, aby optimalizovali vaše tlačové workflow v pohodlí domova.

V októbri sa Canon chystá uviesť na trh nové prírastky svojho inovatívneho radu tlačiarní. Tie boli dokonale navrhnuté tak, aby posunuli váš domáci študijný, pracovný alebo kreatívny priestor na novú úroveň. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i predstavujú špičkové tlačové riešenia produkujúce kvalitné výtlačky ľahko, rýchlo a prevratným spôsobom zjednodušujú tlač v domácnosti. Tá vybavenejšia z dvojice noviniek, tlačiareň PIXMA TS7750i, má navyše automatický podávač dokumentov na 35 listov pre väčšie pohodlie a efektívnu správu viacstránkových dokumentov. Či už ste študent, ktorý potrebuje tlačiareň na prípravu do školy, fanúšik umenia a remesiel prevádzkujúci malú firmu z domova, alebo niekto, kto oceňuje rýchlu a vysoko kvalitnú tlač fotografií[1], nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

 

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i boli navrhnuté s ohľadom na praktickosť a jednoduché použitie. Okrem 2,7” farebného dotykového LCD displeja, naklápacieho panelu a stavovej LED kontrolky pre maximálne pohodlie disponujú kompaktným dizajnom, ktorý šetrí miesto, takže tlačiareň je možné ľahko umiestniť kdekoľvek v rámci domácnosti, či domácej kancelárie a tlačiť bez obmedzenia kvality. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i – ktoré tlačia rýchlosťou 15 až 10 ipm[2] – boli navrhnuté tak, aby produkovali vysoko kvalitnú tlač dokumentov s vynikajúcou trvanlivosťou a odolnosťou voči zvýrazňovačom, treniu a vode.

Vzhľadom na to, že pracovný stôl v domácnosti obvykle plní viac funkcií, od práce po najrôznejšie činnosti a administratívne úlohy, sa oba modely pýšia vysokou produktivitou, aby mohol každý člen domácnosti rýchlo vybaviť, čo potrebuje, vďaka automatickej obojstrannej tlači a novej funkcii kopírovania stlačením jediného tlačidla.

 

Okrem toho modely Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i prichádzajú s funkciou Switch UI, užívateľsky prívetivým dotykovým rozhraním, ktoré spája obľúbené funkcie do rôznych ikon, takže ovládanie je jednoduché a efektívne. Používatelia môžu rýchlo prepínať medzi ikonami prostredníctvom ponuky v hornej časti obrazovky, prispôsobiť farbu pozadia a deaktivovať funkcie, ktoré nie sú potrebné. Rôzni členovia domácnosti si môžu vytvárať vlastné profily, čo uľahčuje a urýchľuje prístup k najčastejšie používaným nastaveniam.

S tlačiarňami PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i môžu používatelia zabudnúť na zdĺhavé a zložité nastavovanie aj zamotané káble vďaka jednoduchému bezdrôtovému nastaveniu a možnosti pripojenia bez smerovača prostredníctvom funkcie Wireless Direct. Stačí naskenovať QR kód a vytvoriť tak priame spojenie medzi mobilným zariadením a tlačiarňou. Pre ďalšiu optimalizáciu práce umožňuje tlačiareň používateľom naskenovať dokument a odoslať ho priamo do ich mobilného zariadenia pomocou QR kódu bez použitia akýchkoľvek ďalších aplikácií alebo riešení.

Pre rýchle tlačové úlohy umožňuje aplikácia Canon PRINT bezproblémovú tlač bez použitia počítača na základe kompatibility s Apple AirPrint ® a Mopria pre Android. Kreatívne možnosti rozširujú ďalšie aplikácie a softvér ako Creative Park, Easy-Photo Print Editor, Easy-Layout Editor a PosterArtist web.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i sa v ponuke radia nad modelmi Canon PIXMA TS5350a a Canon PIXMA TS7450a a pod Canon PIXMA TS6350a, elegantnú multifunkčnú tlačiareň s 5 samostatnými atramentmi.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i / PIXMA TS7750i sa začnú predávať od októbra 2023.

[1] Bezokrajová tlač fotografií 4×6” už za 19 sekúnd. Rýchlosť tlače fotografií je založená na východiskovom nastavení s použitím ISO/JIS-SCID N2 na Photo Paper Plus Gloss II a neberie do úvahy dobu spracovania dát na hostiteľskom počítači.

[2] Uvedené rýchlosti tlače dokumentov sú priemery ESAT v teste kategórie Office pre predvolený jednostránkový režim, ISO/IEC 24734. Uvedená rýchlosť tlače fotografií je založená na východiskovom nastavení prostredníctvom ISO/JIS-SCID N2 na Photo Paper Plus Gloss II a neberie do úvahy dobu spracovania dát na hostiteľskom počítači.

Najnovšie

Prvá jesenná novinka Bose na slovenskom trhu

Bose QuietComfort Headphones

Kalendárny príchod jesene sa tento rok takmer presne zišiel s oznámením noviniek spoločnosti Bose. Prvá z nich, ktorá bude v ČR a na Slovensku dostupná už 10. októbra, sú slúchadlá Bose QuietComfort Headphones, na trhu postupne nahradia populárny model QC 45. Novinka si zachováva nezameniteľný ikonický dizajn, ktorý tvoril históriu slúchadiel s aktívnym potlačením okolitých […]

27. septembra 2023

Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2

Spoločnosť Huawei nedávno uviedla na náš trh nové slúchadlá FreeBuds SE 2, najnovší prírastok do rodiny bezdrôtových slúchadiel kategórie TWS (True Wireless Stereo – skutočne bezdrôtové slúchadlá).

27. septembra 2023

Ľahký kompaktný notebook

Najnovší Pavilion Plus 14 a Pavilion Plus 16[

Spoločnosť HP predstavuje najnovší 14-palcový notebook HP Pavilion Plus a úplne nový 16-palcový notebook HP Pavilion Plus.

27. septembra 2023

ASUS predstavuje ExpertBook B9 OLED

Najľahší 14″ biznisový OLED notebook na svete, bez uhlíkovej stopy, a pritom s vojenskou odolnosťou a zabezpečením a prvkami umelej inteligencie

27. septembra 2023

Predstavujeme prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3.

Hrajte na cestách s novým monitorom AOC GAMING 16G3: kraľujte každej hre s výrazným IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz

27. septembra 2023

Mercusys MR60X

Nový router s podporou Wi-Fi 6 pre širšiu, silnejšiu a priepustnejšiu sieť

Výrobca sieťových zariadení Mercusys prichádza na slovenský trh s úplne novým routerom s podporou štandardu Wi-Fi 6. Jednotka MR60X umožňuje efektívne pripojiť viac zariadení súčasne a zároveň rozšíriť dosah siete so zachovaním rýchlych a kvalitných dátových prenosov.

27. septembra 2023

TP-Link Tapo C520WS

Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Šikovný AI režim dokáže rozpoznávať osoby, domácich miláčikov či vozidlá.

27. septembra 2023

Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

26. septembra 2023

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Canon predstavuje nové inovatívne modely tlačiarní pre domácnosti a firmy

Canon MAXIFY GX1040 / MAXIFY GX2040

Túto jeseň budú k existujúcemu radu inovatívnych tlačiarní Canon MAXIFY GX pridané nové modely Canon MAXIFY GX1040/GX2040 so zásobníkmi atramentu MegaTank pre hybridných pracovníkov a domáce kancelárie.

11. septembra 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022