Spoločnosť LG Electronic so svojou kultovou chladničkou InstaWiew hranicu milióna predaných produktov

Chladnička od Lg, s prívlastkom kultová

Inovácia zameraná na zákazníkov podčiarkuje významné postavenie v oblasti technológií a silné postavenie na globálnom trhu s chladničkami Spoločnosť LG Electronics prekonala so svojou prémiovou chladničkou InstaView hranicu milióna predaných kusov. Chladnička na trh vstúpila v roku 2016 a tohto významného míľnika dosiahla práve tento mesiac. V priemere sa denne predá viac ako 700 chladničiek […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 2. júla 2020
Obsahuje nasledovné témy , ,

Inovácia zameraná na zákazníkov podčiarkuje významné postavenie v oblasti technológií a silné postavenie na globálnom trhu s chladničkami

Spoločnosť LG Electronics prekonala so svojou prémiovou chladničkou InstaView hranicu milióna predaných kusov. Chladnička na trh vstúpila v roku 2016 a tohto významného míľnika dosiahla práve tento mesiac. V priemere sa denne predá viac ako 700 chladničiek a k dispozícii je približne v 150 krajinách na šiestich kontinentoch.

Prémiová chladnička LG InstaView Door-in-Door je navrhnutá tak, aby povýšila kulinársky životný štýl a ponúkla rovnováhu medzi vzhľadom a samotnými funkciami chladničky. Pochváliť sa môže štýlovým designom a praktickými prvkami, ktoré získali uznanie od niektorých z najprestížnejších svetových designových ocenení, ako je Red Dot Design Award alebo iF design Award.

 Tento míľnik je dôkazom schopnosti spoločnosti LG vyvíjať diferencované, vysoko kvalitné produkty, vďaka ktorým sme na vrchole v množstve kategórií domácich spotrebičov,“ hovorí Dan Song, prezident LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. V dnešnej dobe obsahujú domáce spotrebiče toľko technológií ako napríklad počítač alebo smartfón. Naši zákazníci od nich majú extrémne vysoké očakávania. Pokročilé technológie a zákaznícky prístup rezonuje so spotrebiteľmi, ktorí učinili InstaView jednou z najrýchlejšie predávaných značiek chladničiek,“ dodáva.

 Samotný názov ľadničky

Svoje pomenovanie InstaView získala vďaka dvierkam z dymového skla v prednom paneli.  Dvierka, na ktoré stačí dvakrát poklepať, aktivujú vnútorné osvetlenia a umožní nahliadnuť do chladničky bez jej otvorenia. Vďaka tomu nedochádza ku zbytočnému úniku chladu.

InstaView s funkcí Door-in-Door™ ponúka taktiež ľahký prístup k obľúbeným nápojom a občerstveniu bez toho, aby používateľ ľadničku musel otvárať. Taktiež tento fakt napomáha ku zníženiu straty studeného vzduchu o viac ako 41 %. *

S cieľom uspokojiť rastúci globálny dopyt po chladničkách InstaView pridalo LG obľúbené funkcie zlepšujúce komfort používateľov taktiež do ďalších vybraných modelov chladničiek. Okrem iného sú to napríklad zakomponované francúzske dvere chladničky.

Nikdy nekončiaca túžba LG zvýšiť pridanú hodnotu svojich chladničiek prostredníctvom užitočných inovácií, viedla spoločnosť k vývoju technológií navrhovaných tak, aby vytvorili efektívnejší a príjemnejší život svojim spotrebiteľom. Smart Care+ napríklad využíva LG ThinQ™ AI k tomu, aby potraviny zostali dlhšie čerstvé.

Inteligentné dáta dokážu divy

Vďaka analýze dát získaných behom niekoľkých týždňov, dokáže chladnička určiť časté vzorce používania. To pri častom používaní a otváraní chladničky umožní znížiť teplotu tak, aby výsledná teplota zodpovedala tej nastavenej.

Smart Care+ využíva rovnaké dáta ku zníženiu energetického odpadu a automaticky prepína chladničku do úsporného režimu pri jej frekventovanému používaniu.

Funkce Craft Ice™ dokáže povýšiť hostiteľa takmer na profesionálneho barmana. Koktejly, ktoré svojej návšteve ponúkne, môže s chladničkou InstaView oživiť a podávať ich s guľatými ľadmi, čo nápojom dodáva na originalite.

Aktuálne sú tieto funkcie u produktov na českom a slovenskom trhu nedostupné.

* Na základe testovania modelov SX5534WB, GR-S632GLRC a LFX31945ST/02 v súlade s internou skúšobnou metodikou LG merania percentuálneho zníženia toku vzduchu pri otváraní dvierok chladničky v čase 10 sekúnd. Výsledky sa môžu líšiť podľa modelov a doby otvárania dvierok.

 

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Kompaktné a farebné USB disky

Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar

Priveďte si do života farby s novými USB diskami s pohodlným posuvným mechanizmom Push&Click Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar, kompaktné a farebné USB disky, s pohodlným posuvným mechanizmom „push&click“, ktorý poskytuje ideálne každodenné riešenie pre ukladanie a prenos dátových súborov. Verbatim DataBar sa dodáva v štyroch kapacitách a štyroch výrazných farbách – červená (16 […]

4. júla 2022

Výkonný a aktuálny pracovný nástroj

Nový monitor Philips 34E1C5600HE pre lepšiu spoluprácu

Tento model od Philips Monitors je navrhnutý tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám a výzvam, ktoré vychádzajú z hybridného pracovného štýlu, a umožňuje používateľom pracovať z domu rovnako produktívne ako v kancelárii.

4. júla 2022

Dokonale jednoduché riešenie

Sieťové riešenia značky Zyxel

Jednoduché a pritom výkonné prepínače splnia nároky malých firiem

4. júla 2022

Obrovská batéria, rýchle nabíjanie a veľký displej za 159 eur

Nový Huawei nova Y70

Do predaja na Slovensku prichádza nový smartfón od Huawei – nova Y70. Najnovší prírastok do produktovej rodiny nova, ktorej cieľom je priniesť nové, pokročilé technológie za rozumnú cenu, sa môže pochváliť celou sériou pôsobivých funkcií v rámci svojej cenovej kategórie

4. júla 2022

Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Ku stanu a liehovému variču pribaľte tiež prístupový bod štandardu WiFi 6

10. júna 2022

Funkcia Nightography

Režisér Matyáš Fára vydal nový krátky film, natočil ho na mobil Galaxy S22 Ultra

Vďaka funkcii Nightography nebolo potrebné použiť profesionálnu kameru. Vlajková loď od Samsungu všetko zvládla na výbornú.

10. júna 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

10. júna 2022

Otestujte športové vlastnosti

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

7. júna 2022

Nové možnosti zabezpečenia telefónu

Snímač 3D Ultrasonic Large Fingerprint – v smartfónoch vivo

Najlepšie smartfóny vivo po novom odomknete pomocou 3D ultrazvukového snímača odtlačkov prstov

6. júna 2022

Jednoduchá inštalácia a nastavenie

Canon predstavil skener imageFORMULA RS40

Jednoduché reštaurovanie a digitalizácia starých fotografií

6. júna 2022

Odporúčané

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022