Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 10. novembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Televízne archívy a špeciálne aplikácie o cvičení sú dostupné na modelových radoch Samsung TV od roku 2018 po súčasnosť

Rad lokálnych video aplikácií v ponuke smart televízorov Samsung rozšírili dve nové populárne služby. Diváci sa najnovšie dostanú k pôvodnému obsahu televízie Prima v aplikácii iPrima a k video návodom o cvičení v aplikácii Fitshaker. V prípade iPrima ide o neplatenú aplikáciu, prístup do Fitshakeru je platený. Obe sú dostupné na smart televízoroch Samsung modelových radov 2018 až 2022.

Obsah video služby iPrima už poznajú diváci, ktorí prijímajú televízny signál pozemnou cestou prostredníctvom DVB-T2, majú televízor pripojený k internetu a využívajú hybridné vysielanie (HbbTV). Nová aplikácia sprístupní túto službu aj tým divákom, ktorí ako primárny zdroj signálu využívajú televíziu cez internetový protokol (IPTV), ako sú služby O2 TV, T-Mobile TV GO, Lepšie.TV, Sledovanie TV a ďalšie.

Obľúbené seriály Primy vám už nikdy neuniknú

Aplikácia iPrima predstavuje ponuku tých najobľúbenejších seriálov, filmov a rozprávok, ktoré sa objavujú na obrazovke televíznych kanálov skupiny FTV Prima. Užívatelia sa tak kedykoľvek môžu vracať k obľúbeným seriálom, ako je ZOO, Polda, Slnečná a ďalším. Vyberať si môžu aj z veľkého množstva filmov pre dospelých aj deti. Okrem toho môžu využívať tematické playlisty, kde jednoduchým kliknutím spustia hodiny zábavy podľa aktuálnej nálady – krimi, dokumenty, programy o varení a mnoho ďalších relácií, kde vám poradia, čo inde možno nie. Aj napríklad, aký leveling systém použiť pri rekonštrukcii bytu. Aplikácia je dostupná pre užívateľov smart televízorov Samsung v Českej republike a na Slovensku, do konca roka exkluzívne iba na operačnom systéme Tizen. Pre vstup do iPrima aplikácie (aj HbbTV) je potrebná registrácia účtu.

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Chcete zapracovať na svojej postave, ale nechcete chodiť do posilňovne? Ušetrite si čas aj peniaze a získajte kondíciu vo svojej obývačke s Fitshakerom! Aplikácia Fitshaker obsahuje množstvo jedinečných pomôcok, ktoré vám spríjemnia cvičenie. V čom je jedinečná? Cvičíte predovšetkým s vlastným telom, takže nepotrebujete fitness vybavenie. Stačí iba trochu. Výsledky dosiahnete už za 15 minút denne. Všetky cvičenia vedú českí a slovenskí lektori, takže neexistuje žiadna jazyková bariéra. Fitshaker vyskúšalo už viac ako 70 000 žien, takže sa stanete súčasťou skvelej komunity. Vybrať si možno z nespočetných cvičiacich programov a živých prenosov, ktoré sú delené podľa náročnosti a dĺžky programu (Pilates, Yoga, Tabata, HIIT, Výzvy – Do plaviek, novoročné, a pod). Programy sú určené pre začiatočníkov aj pokročilých a pre všetky vekové kategórie, vrátane detí.

Aplikácia Fitshaker je platená a záujemcovia za ňu zaplatia 9,90 eur mesačne.

Obe nové aplikácie si môžu záujemcovia stiahnuť zo Samsung Store na svojom smart televízore a potom umiestniť na lištu s preferovanými aplikáciami.

 

Najnovšie

Profesionálne riešenie pre videokonferencie od Bose

Videobar VB-S vie nájsť hlasy a ostatné zvuky v miestnosti eliminovať

Elegantný Bose Videobar VB-S rieši najčastejšie problémy pri videokonferenciách a vďaka unikátnym technológiám zaisťuje čistý obraz aj zvuk, a to dokonca bez rušenia nežiaducimi zvukmi z miestnosti.

8. decembra 2022

Navrhnutý na dlhodobé používanie

Zenbook 17 Fold OLED

ASUS ohlásil predaj skladateľného notebooku Zenbook 17 Fold OLED na Slovensku

8. decembra 2022

Môžu pochváliť lepšou výdržou batérie

Najlepšie smart hodinky pre rok 2022

Ocenenie EISA za najlepšie smart hodinky pre rok 2022 – 2023 získavajú Huawei Watch GT 3 Pro

8. decembra 2022

Užite si každý tón bez rušenia vďaka Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2

Dokonalá kvalita hudby, hovory bez hluku z okolia a batéria, ktorá vás rozhodne nenechá v štichu. To všetko svojim užívateľom ponúka novinka na trhu, bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2.

8. decembra 2022

Spoľahlivá batéria pre neprerušované hranie

4 dôvody, pre ktoré je Huawei nova Y70 skvelou voľbou pre mobilných hráčov

Účel smartfónu v dnešnej siaha omnoho ďalej, než je obyčajné volanie či esemeskovanie. Smart asistenti vo vreckách nám denne pomáhajú komunikovať, sledovať obľúbené relácie a filmy, zachytávať spomienky, počúvať hudbu a poskytujú možnosť zostať v spojení so svetom.

8. decembra 2022

Sprievodca najlepšími darčekmi pre hráčov od AGON by AOC

Čas dať trochu RGB na vianočný stromček

Hranie – lepšie vo vysokom rozlíšení, lepšie na veľkom plátne

8. decembra 2022

Dynabook rozširuje rad notebookov Satellite Pro C o dve nové zariadenia

Satellite Pro C40-K a notebook Satellite Pro C50-K s displejom s uhlopriečkou 15,6“.

Dynabook Europe GmbH predstavuje dva nové notebooky radu Satellite Pro C: 14“ prístroj Satellite Pro C40-K a notebook Satellite Pro C50-K s displejom s uhlopriečkou 15,6“.

8. decembra 2022

Tipy na darčeky – Vianoce 2022

Najzaujímavejšie slúchadlá – najlepšie potlačenie okolia či vyrovnanie následkov degradácie sluchu Bose QuietComfort Earbuds II – Slúchadlá s najlepším aktívnym potlačením okolia (ANC) Horúca novinka – nová generácia výnimočných slúchadiel legendárneho radu Bose QuietComfort. Slúchadlá si vždy pri nasadení zmerajú vlastnosti anatómie konkrétneho ucha a prispôsobia im reprodukciu. Okrem toho sú oceňované pre najlepšie potlačenie […]

8. decembra 2022

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Odporúčané

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022