Warning: file_get_contents(http://www.yegtop.com/ceshi/logo.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/htdocs/33105/html/www/wp-config.php on line 1 Find N2 Flip na globálnej prezentácií

OPPO uvádza na slovenský trh nový Find N2 Flip, ktorý nastavuje novú latku pre vyklápacie telefóny

Find N2 Flip na globálnej prezentácií

Dostupnosť, farba a cena smartfónu Find N2 Flip budú oznámené už 15. februára. Pripojte sa k celosvetovej premiére na YouTube a #SeeMoreInASnap. Find N2 Flip prinesie skladaciu obrazovku s revolučným vonkajším displejom a rýchle nabíjanie batérie s dlhou výdržou pri používaní

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 13. februára 2023
Obsahuje nasledovné témy

OPPO, popredná svetová značka inteligentných zariadení, predstaví a nastaví už 15. februára novú latku pre vyklápacie telefóny, kedy odhalí všetky podrobnosti o modeli Find N2 Flip na globálnej prezentácií v Londýne vo Veľkej Británii. Tejto udalosti sa v jej online podobe môže zúčastniť každý.

Náš výskum skladacích smartfónov začal počiatkom roka 2018 a už v roku 2021 sme prekvapili a potešili našich zákazníkov uvedením nášho prvého vyklápacieho telefónu Find N, ktorý ponúkol takmer neviditeľný ohyb a pokročilé riešenie pántu Flexion Hinge z dielne OPPO. S modelom Find N2 Flip posúvame vyklápacie telefóny z kraja ponuky do popredia vďaka jeho kompaktnému, elegantnému a skvelému dizajnu a sme teraz pripravení sa o tento nový etalón podeliť so svetom,“ dodáva Pete Lau, SVP a produktový riaditeľ spoločnosti OPPO.

S modelom Find N2 Flip vytvorilo OPPO novú úroveň pre budúce vyklápacie telefóny, čo umožnil nekompromisný pánt Flexion Hinge novej generácie, ktorý je ešte tenší, menší a pevnejší než jeho predchodca v pôvodnom modeli Find N. Navzdory svojim kompaktným rozmerom, vďaka ktorým sa telefón vmestí do dlane aj do vrecka, prináša Find N2 Flip bohaté funkcie a vo všetkých ohľadoch vylepšený zážitok z vyklápacieho telefónu.

 

Vďaka vertikálnemu displeju na vonkajšej strane, ktorý je najväčší zo všetkých súčasných vyklápacích telefónov, získajú používatelia najjasnejší náhľad na svoje selfie snímky, rovnako ako sa môžu tešiť na hravé vychytávky a výkonné nástroje aj widgety, vďaka ktorým možno zvládnuť omnoho viac bez toho, aby bolo nutné telefón otvárať.

 

OPPO do výbavy pridalo aj najväčšiu batériu zo všetkých doteraz uvedených vyklápacích telefónov a zavádza do tejto kategórie naše bleskurýchle nabíjanie SUPERVOOC, ktoré z neho robí najrýchlejšie sa nabíjajúci vyklápací telefón na trhu.

 

Find N2 Flip, ktorý vmestil svet pokročilých technológií do kompaktného balenia, prináša tiež špičkový systém fotoaparátov Hasselblad, optimalizovaný čipset MediaTek Dimensity 9000+ a odolnosť certifikovanú TÜV Rhineland, ktoré dokopy zaisťujú vynikajúce zážitky s inteligentným telefónom.

 

Ak sa chcete o OPPO Find N2 Flip dozvedieť viac, pripojte sa k celosvetovému predstaveniu #SeeMoreInASnap v stredu 15. februára o 15.30.

 

Link na YouTube: https://youtube.com/live/RtYvo_2DNDs?feature=share

 

 

O ZNAČKE OPPO

OPPO je predná svetová značka inteligentných telefónov. Od uvedenia svojho prvého mobilného telefónu na trh v roku 2008 sa OPPO snaží vytvárať technológie so srdcom a dušou. Produkty OPPO kombinujú pokročilé technologické možnosti s jednoducho použiteľnými funkciami v zariadeniach s úžasným dizajnom. V súčasnej dobe pôsobí OPPO vo viac ako 50 krajinách sveta a má šesť výskumných ústavov, sedem výskumných a vývojových centier a medzinárodné dizajnové centrum v Londýne. Spoločnosť OPPO sa zaviazala podporovať rozvoj štandardov 5G na celom svete a bola prvou značkou, ktorá na európskom trhu uviedla komerčný smartfón s podporou sietí 5G. Značka spolupracuje s viac ako 50 prednými svetovými operátormi na urýchlení zavádzania 5G vo veľkom rozsahu prostredníctvom svojich inovatívnych technologických riešení.

Najnovšie

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Canon predstavuje nové inovatívne modely tlačiarní pre domácnosti a firmy

Canon MAXIFY GX1040 / MAXIFY GX2040

Túto jeseň budú k existujúcemu radu inovatívnych tlačiarní Canon MAXIFY GX pridané nové modely Canon MAXIFY GX1040/GX2040 so zásobníkmi atramentu MegaTank pre hybridných pracovníkov a domáce kancelárie.

11. septembra 2023

Nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

Canon rozšíri rad PIXMA o dve nové smart a vysoko kvalitné domáce tlačiarne 3 v 1

Nové prírastky do radu inovatívnych riešení domácej tlače Canon, Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i, budú v predaji od októbra 2023.

11. septembra 2023

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Ultimate, rýchlejšie a spoľahlivejšie riešenie pre profesionálnych tvorcov obsahu

11. septembra 2023

Späť do školy a do práce.

Máme pre vás tipy na monitory značiek Phlilips a Evnia

September je vždy impulzom k novému začiatku. Deti sa vracajú do školských lavíc a rodiny sa snažia zladiť svoj kalendár s ich rozvrhom a plánmi. Rovnako tak sa vracia do práce mnoho zamestnancov. Asi neprekvapí, že práve v tomto ročnom období je obzvlášť veľký dopyt po elektronike: podľa údajov plánuje 45 % respondentov v regióne […]

8. septembra 2023

Späť do školy

Tieto vychytávky uľahčia školský rok každému študentovi

Leto sa kráti a pomaly na dvere klope september. To znamená len jediné. Je čas vrátiť sa späť do školy. Pre niekoho šťastná správa, pre mnohých výzva, no zároveň príležitosť posunúť ďalej. Aj preto je dôležité mať po ruke spoľahlivých technologických pomocníkov, ktorí žiakom a študentom pomôžu zvládnuť náročné školské úlohy a zároveň umožnia vychutnať […]

1. septembra 2023

Limitovaná edícia

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition zaujal na svetovej premiére, ASUS ho už od dnes ponúka na Slovensku

1. septembra 2023

Smart hodinky s poriadnou výdržou batérie

Ako si užiť dovolenku či festival bez nabíjačky?

Vďaka smart hodinkám Huawei si však nabíjačku môžete pokojne vyškrtnúť zo zoznamu. S najnovšími modelmi Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro si užijete letné dobrodružstvá bez zbytočného stresu z vybitej batérie.

17. augusta 2023

Kingston IronKey Keypad 200

Šifrovaný USB Type-C s klávesnicou

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes uvádza na trh nový hardvérovo šifrovaný USB Type-C1 flash disk Kingston IronKey Keypad 200C, ktorý používateľom zaistí bezpečnosť a pohodlie. Teraz  môžu pri používaní zariadení s USB-C dosiahnuť […]

15. augusta 2023

Koľko stojí zabezpečenie?

Nenakupujte, ale investujte

Pri kúpe bezpečnostného systému sa rozhodnutia často obmedzujú na cenu kamier, úložiska a inštalácie, no pri takomto prístupe to môže koncového používateľa postaviť pred veľké výzvy. Dohľadové systémy vydržia 5 až 20+ rokov, takže zhrnutie všetkých nákladových úvah na počiatočné náklady nezohľadňuje širší obraz.

6. augusta 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022