Parťák pre vlogerov

Huawei nova 9 SE

Smartfón pre mladých, ktorý okúzli vzhľadom aj funkciami

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. apríla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Od svojho vzniku sa séria nova od Huawei teší veľkej obľube najmä medzi mladšou generáciou zákazníkov. To však nie je žiadnym prekvapením – ide totiž o dobre navrhnuté smartfóny vybavené vynikajúcimi fotoaparátmi. Model Huawei nova 9 SE zdedil estetiku a silný výkon svojich predchodcov a predstavuje tak skvelú voľbu pre mladých používateľov.

Štýlový dizajn, ktorý zaujme

Dizajn telefónu Huawei nova 9 SE bol navrhnutý podľa rovnakých estetických štandardov, ako jeho predchodcovia a disponuje displejom Huawei FullView s mimoriadne úzkymi okrajmi s hrúbkou iba 1,05 mm. To všetko dokonale dopĺňa ultratenké telo smartfónu s hrúbkou len 7,94 mm. Typický dizajn s kruhovým hviezdicovým reliéfom prechádza u modelu Huawei nova 9 SE ďalšou premenou a posúva tento ikonický vzhľad na ešte vyššiu úroveň.

Estetický vzhľad, na ktorom si mladí ľudia zakladajú najviac, je osobitý, pútavý a decentne odvážny. Aj preto je Huawei nova 9 SE k dispozícii v troch farebných prevedeniach: Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black, aby tak uspokojil potreby mladých ľudí aj po stránke farebného a štýlového módneho doplnku.

Fotoaparát pre každý okamih

Telefón je vybavený kamerovým systémom AI Quad Camera, ktorý sa skladá zo 108Mpx hlavného fotoaparátu, 8Mpx ultraširokouhlého objektívu, 2Mpx objektívu Bokeh a 2Mpx makro objektívu. Pôsobivých 108Mpx hlavného fotoaparátu s mimoriadnym rozlíšením umožňuje používateľom popustiť uzdu svojej kreativite a zachytiť tak všetko do najmenších detailov.

Huawei nova 9 SE umožňuje fotografovanie vo všetkých situáciách. Pokiaľ fotíte rozsiahle scenérie, ultraširokouhlý fotoaparát vám umožní zaznamenať všetko v rámci jedného záberu, a to vďaka zornému poľu 112 stupňov. Naopak, makro objektív zachytí každý jasne viditeľný detail a hĺbkový fotoaparát zase zúročí efekt veľkej clony, vďaka ktorej bude snímka pôsobiť hlbšie. Tak či onak, Huawei nova 9 SE zachytí a uchová všetky detaily a postará sa o to, aby bola každá spomienka zaznamenaná s maximálnou čistotou objektívu. A či si už pripravujete turisticky batoh, alebo poľovnícke potreby, makro objektív zachytí vaše jedinečné okamihy s dokonalou kvalitou.

Parťák pre vlogerov

S videokamerou Huawei nova 9 SE nebolo natáčanie vlogov nikdy jednoduchšie. Bez ohľadu na to, či ste práve na výlete, alebo len chcete zaznamenať váš bežný deň, s Huawei nova 9 SE môžete zhotovovať videá z najrôznejších uhlov kedykoľvek a kdekoľvek.

Kamera podporuje funkciu súčasného nahrávania z prednej aj zadnej strany telefónu, takže používatelia môžu bez problémov natáčať naraz z odlišných perspektív a ukladať záznam do jedného súboru. Či už ide o krátke video na TikTok alebo videoblog na YouTube, smartfón zjednoduší proces tvorby videa a šetrí čas, ktorý by museli venovať zložitému strihu.

Batéria, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Rýchle nabíjanie je medzi používateľmi stále žiadanejšie. S technológiou 66W nabíjania SuperCharge je možné smartfón dobiť na 60% už za krátkych 15 minút alebo úplne za 36 minút. Pokiaľ teda trvá vaša ranná rutina rovnako tak dlho, ako plné nabitie batérie, nebudete už nikdy musieť riešiť, že ste zabudli dať smartfón cez noc nabiť.

Ako ďalšiu inováciu prináša nova 9 SE batériu, ktorá sa teší o 10 percent vyššej kapacite a tiež o 5 percent dlhšej životnosti cyklu v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami.

Intuitívne prostredie, ktoré uľahčí prácu

S novou optimalizáciou EMUI 12 ponúka Huawei nova 9 SE výnimočne plynulé používateľské prostredie. Prostredníctvom EMUI 12 zjednotila spoločnosť Huawei jednotlivé menu do jediného ovládacieho panelu. Potiahnutím prsta po obrazovke sa ovládací panel otvorí a umožní rýchly prístup do nastavenia prehrávania zvuku, Wi-Fi a Bluetooth, bez nutnosti odchádzať z aktuálnej obrazovky.

Zároveň sa tým zjednodušuje správa viacerých pripojených zariadení. Nezáleží, či sa pripojíte k bezdrôtovým slúchadlám Huawei, reproduktorom alebo zariadeniam Huawei Vision, vždy môžete všetko ovládať z jedného jediného rozhrania.

Huawei nova 9 SE je možné zakúpiť vo vybraných internetových obchodoch a kamenných predajniach za 349 eur. V priebehu apríla bude novinka dostupná aj u vybraných operátorov.

 

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024