Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 26. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, je dobré mať po ruke spoľahlivého smart spoločníka – napríklad novinku v ponuke Huawei, smart hodinky Watch GT 4. Vďaka sérii inovatívnych funkcií vám zjednodušia život a krásny dizajn sa zase dokonale prispôsobí vášmu štýlu obliekania.

Do kancelárie aj do fitness centra

Hovorí sa, že smart hodinky do kancelárie nepatria. Vo všeobecnosti totiž primárnou funkciou smart hodiniek nie je to, aby dobre vyzerali, ale aby poskytovali inovatívne športové funkcie. V prípade Huawei Watch GT 4 však toto pravidlo neplatí.

Už na prvý pohľad je dizajn hodiniek Watch GT 4 iný od typických smart hodiniek. Šesťhranné telo pánskych hodiniek v kombinácii s jedným zo štyroch štýlových remienkov, z nich robí dokonalé spojenie tradičných hodiniek a smart zariadenia. Skrátka neprídu ani dámy. Elegantný okrúhly dizajn s delikátnym rámom pôsobí na zápästí decentne, a vďaka trom elegantným remienkom perfektne doplnia každodenný outfit do kancelárie aj fitness centra.

Pekné aj funkčné

Pekný dizajn však nemusí znamenať kompromis vo funkciách, a model Watch GT 4 je toho rukolapným dôkazom. Hodinky sa totiž môžu pochváliť sériou špičkových funkcií, vrátane pokročilého sledovania GPS (QZSS, GPS, GLONASS, Galileo a Beidou), ktoré používateľom uľahčí monitorovanie ich trasy napríklad počas behu. Navyše, s vylepšeným

dvojpásmovým päťsystémovým a vysoko presným GNSS hodinky zachytia signál aj v miestach, kde by mohlo dôjsť k jeho strate, ako napríklad keď beháte popri konštrukcii mosta. Vďaka tomuto vylepšeniu si môžete byť vždy istý, že sa nikdy nestratíte a váš tréning bude zaznamenaný na 100 percent, od začiatku do konca.

Zdravie na prvom mieste

Zdravie sa začína zvnútra. To si uvedomuje aj výrobca, keďže do hodiniek po prvý krát integroval vlastný tracker kalórií Stay Fit, založený na technológii HUAWEI TruSeen™ 5.5+. Ten vám pomôže sledovať, koľko kalórií skonzumujete, vrátane metrík, ako je príjem kalórií v reálnom čase, aktívne kalórie, kalórie v pokoji a kalorický deficit, dokáže monitorovať kalórie a poskytovať podrobné údaje o vašej fyzickej kondícii. Tým aktívne pomáha udržiavať si zdravý životný štýl.

Kompatibilné s populárnymi aplikáciami

A aby boli vaše tréningy ešte efektívnejšie, hodinky sú kompatibilné s aplikáciami ako Strava, Runtastics od Adidas a Komoot. To ocenia najmä športovci. Vďaka tomu totiž budete mať presné údaje o svojej aktivite a tratiach, ktoré prejdete a budete tak môcť sledovať svoj progres a stanoviť si ciele. A pre tých, ktorí sa chcú hýbať, no nevedia sa rozhodnúť pre aktivitu, hodinky ponúkajú viac ako 18 profesionálnych športových režimov, ktoré zahŕňajú viac ako 100 športových aktivít, navyše podporujú hlasové asistencie pre rôzne športy.

Efektivita, ktorá uľahčí váš život

Okrem športových funkcií vám tieto hodinky pomôžu efektívnejšie riadiť váš každodenný pracovný aj osobný život bez smartfónu. V menu hodiniek nájdete budíky, stopky, časovač, svetlo, hlasového asistenta a s novou aplikáciou kalendára budete mať všetky svoje pracovné aktivity pod kontrolou. Prepínajte hudbu na telefóne zo zápästia, prehrávajte svoje obľúbené skladby priamo na hodinkách, alebo sa odfoťte na prechádzke krásnym výhľadom pomocou diaľkovej spúšte fotoaparátu na hodinkách Watch GT 4. Nezáleží na tom, či pracujete, cvičíte, jete, alebo relaxujete – môžete sa spoľahnúť, že smart hodinky s vami budú vždy držať krok.

Slúchadlá pri kúpe ako bonus

Huawei Watch GT 4 sú na Slovensku v predaji u vybraných maloobchodných partnerov. Pri objednávke do 24. septembra získate ako bonus bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 v hodnote 49 eur.

Ceny sa líšia podľa jednotlivých verzií remienka a štartujú na sume 249 eur. Podrobnosti nájdete v tabuľke nižšie.

 

Veľkosť Farba/materiál Odporúčaná maloobchodná cena
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Čierna 249 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Hnedá koža 269 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Nehrdzavejúca oceľ 349 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Zelená 269 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Biela koža 249 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Zlatá 299 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Nehrdzavejúca oceľ 399 €

 

 

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024