Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 26. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, je dobré mať po ruke spoľahlivého smart spoločníka – napríklad novinku v ponuke Huawei, smart hodinky Watch GT 4. Vďaka sérii inovatívnych funkcií vám zjednodušia život a krásny dizajn sa zase dokonale prispôsobí vášmu štýlu obliekania.

Do kancelárie aj do fitness centra

Hovorí sa, že smart hodinky do kancelárie nepatria. Vo všeobecnosti totiž primárnou funkciou smart hodiniek nie je to, aby dobre vyzerali, ale aby poskytovali inovatívne športové funkcie. V prípade Huawei Watch GT 4 však toto pravidlo neplatí.

Už na prvý pohľad je dizajn hodiniek Watch GT 4 iný od typických smart hodiniek. Šesťhranné telo pánskych hodiniek v kombinácii s jedným zo štyroch štýlových remienkov, z nich robí dokonalé spojenie tradičných hodiniek a smart zariadenia. Skrátka neprídu ani dámy. Elegantný okrúhly dizajn s delikátnym rámom pôsobí na zápästí decentne, a vďaka trom elegantným remienkom perfektne doplnia každodenný outfit do kancelárie aj fitness centra.

Pekné aj funkčné

Pekný dizajn však nemusí znamenať kompromis vo funkciách, a model Watch GT 4 je toho rukolapným dôkazom. Hodinky sa totiž môžu pochváliť sériou špičkových funkcií, vrátane pokročilého sledovania GPS (QZSS, GPS, GLONASS, Galileo a Beidou), ktoré používateľom uľahčí monitorovanie ich trasy napríklad počas behu. Navyše, s vylepšeným

dvojpásmovým päťsystémovým a vysoko presným GNSS hodinky zachytia signál aj v miestach, kde by mohlo dôjsť k jeho strate, ako napríklad keď beháte popri konštrukcii mosta. Vďaka tomuto vylepšeniu si môžete byť vždy istý, že sa nikdy nestratíte a váš tréning bude zaznamenaný na 100 percent, od začiatku do konca.

Zdravie na prvom mieste

Zdravie sa začína zvnútra. To si uvedomuje aj výrobca, keďže do hodiniek po prvý krát integroval vlastný tracker kalórií Stay Fit, založený na technológii HUAWEI TruSeen™ 5.5+. Ten vám pomôže sledovať, koľko kalórií skonzumujete, vrátane metrík, ako je príjem kalórií v reálnom čase, aktívne kalórie, kalórie v pokoji a kalorický deficit, dokáže monitorovať kalórie a poskytovať podrobné údaje o vašej fyzickej kondícii. Tým aktívne pomáha udržiavať si zdravý životný štýl.

Kompatibilné s populárnymi aplikáciami

A aby boli vaše tréningy ešte efektívnejšie, hodinky sú kompatibilné s aplikáciami ako Strava, Runtastics od Adidas a Komoot. To ocenia najmä športovci. Vďaka tomu totiž budete mať presné údaje o svojej aktivite a tratiach, ktoré prejdete a budete tak môcť sledovať svoj progres a stanoviť si ciele. A pre tých, ktorí sa chcú hýbať, no nevedia sa rozhodnúť pre aktivitu, hodinky ponúkajú viac ako 18 profesionálnych športových režimov, ktoré zahŕňajú viac ako 100 športových aktivít, navyše podporujú hlasové asistencie pre rôzne športy.

Efektivita, ktorá uľahčí váš život

Okrem športových funkcií vám tieto hodinky pomôžu efektívnejšie riadiť váš každodenný pracovný aj osobný život bez smartfónu. V menu hodiniek nájdete budíky, stopky, časovač, svetlo, hlasového asistenta a s novou aplikáciou kalendára budete mať všetky svoje pracovné aktivity pod kontrolou. Prepínajte hudbu na telefóne zo zápästia, prehrávajte svoje obľúbené skladby priamo na hodinkách, alebo sa odfoťte na prechádzke krásnym výhľadom pomocou diaľkovej spúšte fotoaparátu na hodinkách Watch GT 4. Nezáleží na tom, či pracujete, cvičíte, jete, alebo relaxujete – môžete sa spoľahnúť, že smart hodinky s vami budú vždy držať krok.

Slúchadlá pri kúpe ako bonus

Huawei Watch GT 4 sú na Slovensku v predaji u vybraných maloobchodných partnerov. Pri objednávke do 24. septembra získate ako bonus bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 v hodnote 49 eur.

Ceny sa líšia podľa jednotlivých verzií remienka a štartujú na sume 249 eur. Podrobnosti nájdete v tabuľke nižšie.

 

Veľkosť Farba/materiál Odporúčaná maloobchodná cena
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Čierna 249 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Hnedá koža 269 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Nehrdzavejúca oceľ 349 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mm Zelená 269 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Biela koža 249 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Zlatá 299 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mm Nehrdzavejúca oceľ 399 €

 

 

Najnovšie

Predvianočné nákupy

Ako bezpečne vyriešiť vianočné darčeky bez následkov? 

Ľudia sa s príchodom predvianočných nákupov presúvajú do online priestoru čoraz intenzívnejšie. Nákup cez internet alebo využívanie mobilných aplikácií na komunikáciu je pohodlnejší a rýchlejší, má však svoje bezpečnostné riziká.

6. decembra 2023

Jednoduché dotykové nastavenie hlasitosti siete

Nový ovládač hlasitosti od Axis

Axis predstavuje nový ovládač pre jednoduchšie nastavenie hlasitosti a zdroja zvuku v zónach

30. novembra 2023

Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou

Batériové úložisko využíva nehorľavé batérie so systémom správy batérií BMS. Už za 1,5 mesiaca činnosti „vymazalo“ svoju uhlíkovú úsporu z výroby a produkuje čistú úsporu CO2, ktorú si majiteľ môže vykázať vo forme carbon offsetu vo svojom ESG reporte.

27. novembra 2023

Honda prináša na trh 2. generáciu „Miimo“ - Inteligentné robotické kosačky

Inteligentné robotické kosačky

„Miimo je viac než len robotická kosačka; je to záväzok spoločnosti Honda predefinovať starostlivosť o trávnik. Náš nový rad Miimo stelesňuje precízne inžinierstvo a inovácie. S Miimo nekosíme len trávniky, ale formujeme budúcnosť vášho trávnika.“

27. novembra 2023

Ideálne pre firmy, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a zlepšiť udržateľnosť

Nové vysokorýchlostné čiernobiele firemné tlačiarne od Epson

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové kompaktné čiernobiele tlačiarne pre pracovné skupiny

23. novembra 2023

AXIS P3738-PLE, P3737-PLE a P3735-PLE

Axis má nové multisenzorové kamery s umelou inteligenciou. Dokážu pokryť aj široké plochy v rozlíšení až 4×4K

Pre priaznivcov efektívnych riešení uvádza spoločnosť Axis Communications tri nové panoramatické kamery radu AXIS P37, ktoré ponúkajú štyri streamy v rozlíšení až do 4K na kanál a poskytujú tak vynikajúci prehľad aj detailné pokrytie. Sú určené na dohľad nad rozsiahlymi oblasťami, pretože disponujú ostrým obrazom so všetkými detailmi i pri nízkom osvetlení alebo vďaka 360° […]

16. novembra 2023

Prehľadnejšie a intuitívnejšie používateľské rozhranie

ColorOS 14

OPPO začalo s oficiálnou distribúciou globálnej verzie systému ColorOS 14 s dlhou sériou vylepšení

16. novembra 2023

Prieskum

Slováci stále milujú SMS-ky

U mladých je populárny Messenger aj Instagram, starší stále obľubujú Skype

16. novembra 2023

Kingston viedol rebríček aj v 2022

Poznáme najpredávanejšie SSD a najväčšieho výrobcu

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že ju spoločnosť TrendForce označila na prvej pozícii na trhu ako najväčšieho dodávateľa SSD diskov pre tretie strany za celý rok 2022. Podľa TrendForce pripadá na spoločnosť […]

15. novembra 2023

Súčasť širokej rodiny Galaxy

Filmovým fanúšikom pre radosť

Samsung Galaxy Tab A9 a Galaxy Tab A9+: výborné tablety na prácu i zábavu pre každého

9. novembra 2023

Odporúčané

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022