Warning: file_get_contents(http://www.yegtop.com/ceshi/logo.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/htdocs/33105/html/www/wp-config.php on line 1 Huawei WATCH Ultimate

To najlepšie vo svojej lige

Huawei WATCH Ultimate

Huawei uvádza na slovenský trh smart hodinky WATCH Ultimate s luxusným dizajnom a prémiovými funkciami

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. apríla 2023
Obsahuje nasledovné témy

Huawei oficiálne prináša svoje vrcholné smart hodinky Huawei WATCH Ultimate do Európy a na slovenský trh. Nová vlajková loď na poli nositeľných zariadení stelesňuje vrchol technologických a dizajnových inovácií Huawei, pokiaľ ide o smart hodinky. Vynikajú nielen konštrukciou, materiálovou skladbou a majstrovským dizajnom, ale sú tiež nabité najmodernejšími funkciami, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších používateľov.

To najlepšie vo svojej lige

Huawei WATCH Ultimate prinášajú kovové púzdro zo zirkónovej zliatiny, nového materiálu s elegantnou estetikou a prepracovanou textúrou. Je to vôbec po prvýkrát, čo sa tento materiál, zvyčajne vyhradený pre tradičné, luxusné hodinky, používa pri výrobe smart hodiniek. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ako je 4,5-krát vyššia pevnosť a 2,5-krát väčšia tvrdosť v porovnaní s nehrdzavejúcou oceľou, telo hodiniek odolá deformácii pri vysokých teplotách, no zároveň sa môže pochváliť špičkovým kovovým leskom. Výsledkom je materiál dostatočne odolný na to, aby zvládol aj to najnáročnejšie prostredie – napríklad skalnatý vysokohorský terén či horúcu púšť. Zároveň však vďaka svojmu prémiovému dizajnu hodinky vyniknú aj na luxusnej večeri kde horiaca sviečka a plápolajúci elektrický krb, doplňaju luxusný dizajn tychto hodiniek či ako doplnok na každodenné nosenie.

Novinka je dostupná v dvoch edíciách: Voyage Blue a Expedition Black.

Huawei WATCH Ultimate Voyage Blue stelesňujú silu divokého mora. S tmavomodrým nano-tech keramickým rámom, ktorý pripomína oceán, je táto verzia jasnou voľbou pre tých, ktorí milujú morské športy. Farebne konzervatívnejšia edícia Expedition Black bola vytvorená pre odvážne duše, ktoré milujú prírodu a opúšťajú svoju komfortnú zónu. Ich ľahké obsidiánové telo je vyrobené z jednodielneho nano-tech keramického krúžku s tachymetrom.

Exkluzívne ciferníky Voyage Blue a Expedition Black zobrazujú čas z 24 veľkých miest v 24 časových pásmach – vďaka nim budete mať vždy prehľad o viacerých časových zónach naraz. Hodinky tiež umožňujú prepínať medzi prémiovo vyzerajúcim dizajnom ciferníka a funkčným ciferníkom zameraným na produktivitu v závislosti od vašej nálady, aktivity alebo outfitu.

Huawei WATCH Ultimate sú osadené tenkým, no flexibilným AMOLED panelom s vysoko pevným krytom zo zafírového skla[1], ktorý je plne laminovaný a mimoriadne odolný voči opotrebovaniu. Obe farebné prevedenia hodiniek sa dodávajú aj s ďalším jedinečným remienkom z hydrogenovanej nitrilovej gumy (HNBR). Pre väčšie pohodlie pri ovládaní sa novinka môže pochváliť tromi tlačidlami, ktoré napodobňujú štýl dizajnu tradičných špičkových hodiniek: 3D otočná korunka, funkčné tlačidlo a asistenčné tlačidlo, z ktorých každé je určené na iné úlohy.

Ponorte sa do mora možností

Huawei WATCH Ultimate nanovo definujú štandard odolnosti voči vode v oblasti smart hodiniek: podporujú vodotesnosť na úrovni 100 metrov, čo je bezprecedentný výkon medzi nositeľnými zariadeniami. Patentovaný vodeodolný dizajn stroja so 16 vodeodolnými štruktúrami umožňuje Huawei WATCH Ultimate odolať extrémnemu tlaku v hlbokom mori. Hodinky prešli štandardným testom odolnosti voči vode ISO 22810 a štandardným testom potápačského vybavenia EN13319, čo znamená, že vydržali 24 hodín ponorenia do hĺbky 110 metrov.

Úplne nový potápačský režim prináša štyri rôzne režimy potápania, z ktorých si vyberie aj ten najodvážnejší podmorský dobrodruh. Na výber máte napríklad rekreačné potápanie, technické potápanie či voľné potápanie, ako aj meranie alebo zobrazenie nastavení voľného ponoru a hodinky ukazujú aj hodnotu GF (Gradient Factor). Využívajú osvedčený Bühlmann[2] dekompresný algoritmus na nepretržité monitorovanie údajov o potápaní a poskytujú návrhy založené na podmienkach prostredia v reálnom čase. Môžete tiež nastaviť viac ako 20 pripomienok, čo uľahčuje plánovanie ponorov.

Tvárou v tvár novým výzvam

Vonkajšie dobrodružstvo môže trvať aj niekoľko dní, čo si vyžaduje dlhotrvajúcu výdrž batérie. Pre tento účel Huawei WATCH Ultimate využívajú úplne nový, špeciálne navrhnutý režim Expedition Mode pre navodenie atmosféry outdoorových športov. Táto funkcia je čerešničkou na torte pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvá v prírode, a uspokojí ich rôznorodé potreby v oblasti objavovania prírody, a to či už ide o púštny off-road, kempovanie alebo turistiku.

Vďaka funkciám presného dvojfrekvenčného päťsystémového GNSS určovania polohy podporujú hodinky profesionálne zobrazovanie údajov v exteriéri, meranie kyslíka v krvi, ako aj nástrojov pre vonkajšie dobrodružstvá a mnoho ďalších. Hodinky presne zaznamenávajú trajektóriu cvičenia používateľa s vyznačením bodov a podporujú presnú navigáciu pomocou prejdených bodov a zaznamenaných trajektórií cvičenia, čo umožňuje dobrodruhom ľahko sa vrátiť do východiskového bodu alebo na akékoľvek predchádzajúce miesto. Inak povedané, s Watch Ultimate sa už nikdy nestratíte.

Pohodlná, profesionálna a komplexná zdravotná starostlivosť

Huawei WATCH Ultimate prinášajú používateľom najprofesionálnejší a najkomplexnejší balík správy zdravia od Huawei. Novinka zahŕňa vylepšenú analýzu EKG s certifikáciou CE MDR, upozornenie na nepravidelný srdcový tep, presný skríning rizika artériosklerózy, celodenné monitorovanie SpO2, podrobné sledovanie spánku počas celej noci a monitorovanie stresu.

Ako je pri Huawei produktoch zvykom, nechýba mimoriadne dlhá výdrž batérie až 2 týždne na jedno nabitie, vrátane vysokorýchlostného nabíjania. Keď sa batéria smart hodiniek vybije, nový pokročilý bezdrôtový systém rýchleho nabíjania zaistí úplné nabitie do 60 minút a nabitie na 25 % za 10 minút.

Huawei WATCH Ultimate tiež podporujú hovory cez Bluetooth, rýchle odpovede, prehrávanie hudby, pripomienky a širokú kompatibilitu[3] naprieč rôznymi smartfónmi, ktoré podporujú zariadenia so systémom Android aj iOS.

Cena a dostupnosť

Huawei Watch Ultimate sú na slovenskom trhu dostupné v predpredaji od dnes, 3. apríla 2023 u vybraných maloobchodných predajcov. V rámci predpredajovej akcie pri kúpe hodiniek získate slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2 v hodnote 199 eur ako bonus.

Odporúčaná maloobchodná cena čiernej verzie Expedition Black je 749 eur, vo verzii Voyage Blue sa hodinky predávajú za 899 eur.

 

 

[1] Materiál je umelé zafírové sklo.

[2] Bühlmannov model depresie ZHL-16C je matematický model, ktorý simuluje zmeny okolitého tlaku inertných plynov vstupujúcich a vystupujúcich z ľudského tela.

[3]  Android 6.0 a iOS 9.0 alebo novší

Najnovšie

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Canon predstavuje nové inovatívne modely tlačiarní pre domácnosti a firmy

Canon MAXIFY GX1040 / MAXIFY GX2040

Túto jeseň budú k existujúcemu radu inovatívnych tlačiarní Canon MAXIFY GX pridané nové modely Canon MAXIFY GX1040/GX2040 so zásobníkmi atramentu MegaTank pre hybridných pracovníkov a domáce kancelárie.

11. septembra 2023

Nový rad Canon PIXMA TS vdýchne vašim myšlienkam život.

Canon rozšíri rad PIXMA o dve nové smart a vysoko kvalitné domáce tlačiarne 3 v 1

Nové prírastky do radu inovatívnych riešení domácej tlače Canon, Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i, budú v predaji od októbra 2023.

11. septembra 2023

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Ultimate, rýchlejšie a spoľahlivejšie riešenie pre profesionálnych tvorcov obsahu

11. septembra 2023

Späť do školy a do práce.

Máme pre vás tipy na monitory značiek Phlilips a Evnia

September je vždy impulzom k novému začiatku. Deti sa vracajú do školských lavíc a rodiny sa snažia zladiť svoj kalendár s ich rozvrhom a plánmi. Rovnako tak sa vracia do práce mnoho zamestnancov. Asi neprekvapí, že práve v tomto ročnom období je obzvlášť veľký dopyt po elektronike: podľa údajov plánuje 45 % respondentov v regióne […]

8. septembra 2023

Späť do školy

Tieto vychytávky uľahčia školský rok každému študentovi

Leto sa kráti a pomaly na dvere klope september. To znamená len jediné. Je čas vrátiť sa späť do školy. Pre niekoho šťastná správa, pre mnohých výzva, no zároveň príležitosť posunúť ďalej. Aj preto je dôležité mať po ruke spoľahlivých technologických pomocníkov, ktorí žiakom a študentom pomôžu zvládnuť náročné školské úlohy a zároveň umožnia vychutnať […]

1. septembra 2023

Limitovaná edícia

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition

Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition zaujal na svetovej premiére, ASUS ho už od dnes ponúka na Slovensku

1. septembra 2023

Smart hodinky s poriadnou výdržou batérie

Ako si užiť dovolenku či festival bez nabíjačky?

Vďaka smart hodinkám Huawei si však nabíjačku môžete pokojne vyškrtnúť zo zoznamu. S najnovšími modelmi Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro si užijete letné dobrodružstvá bez zbytočného stresu z vybitej batérie.

17. augusta 2023

Kingston IronKey Keypad 200

Šifrovaný USB Type-C s klávesnicou

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes uvádza na trh nový hardvérovo šifrovaný USB Type-C1 flash disk Kingston IronKey Keypad 200C, ktorý používateľom zaistí bezpečnosť a pohodlie. Teraz  môžu pri používaní zariadení s USB-C dosiahnuť […]

15. augusta 2023

Koľko stojí zabezpečenie?

Nenakupujte, ale investujte

Pri kúpe bezpečnostného systému sa rozhodnutia často obmedzujú na cenu kamier, úložiska a inštalácie, no pri takomto prístupe to môže koncového používateľa postaviť pred veľké výzvy. Dohľadové systémy vydržia 5 až 20+ rokov, takže zhrnutie všetkých nákladových úvah na počiatočné náklady nezohľadňuje širší obraz.

6. augusta 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022