To najlepšie vo svojej lige

Huawei WATCH Ultimate

Huawei uvádza na slovenský trh smart hodinky WATCH Ultimate s luxusným dizajnom a prémiovými funkciami

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. apríla 2023
Obsahuje nasledovné témy

Huawei oficiálne prináša svoje vrcholné smart hodinky Huawei WATCH Ultimate do Európy a na slovenský trh. Nová vlajková loď na poli nositeľných zariadení stelesňuje vrchol technologických a dizajnových inovácií Huawei, pokiaľ ide o smart hodinky. Vynikajú nielen konštrukciou, materiálovou skladbou a majstrovským dizajnom, ale sú tiež nabité najmodernejšími funkciami, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších používateľov.

To najlepšie vo svojej lige

Huawei WATCH Ultimate prinášajú kovové púzdro zo zirkónovej zliatiny, nového materiálu s elegantnou estetikou a prepracovanou textúrou. Je to vôbec po prvýkrát, čo sa tento materiál, zvyčajne vyhradený pre tradičné, luxusné hodinky, používa pri výrobe smart hodiniek. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ako je 4,5-krát vyššia pevnosť a 2,5-krát väčšia tvrdosť v porovnaní s nehrdzavejúcou oceľou, telo hodiniek odolá deformácii pri vysokých teplotách, no zároveň sa môže pochváliť špičkovým kovovým leskom. Výsledkom je materiál dostatočne odolný na to, aby zvládol aj to najnáročnejšie prostredie – napríklad skalnatý vysokohorský terén či horúcu púšť. Zároveň však vďaka svojmu prémiovému dizajnu hodinky vyniknú aj na luxusnej večeri kde horiaca sviečka a plápolajúci elektrický krb, doplňaju luxusný dizajn tychto hodiniek či ako doplnok na každodenné nosenie.

Novinka je dostupná v dvoch edíciách: Voyage Blue a Expedition Black.

Huawei WATCH Ultimate Voyage Blue stelesňujú silu divokého mora. S tmavomodrým nano-tech keramickým rámom, ktorý pripomína oceán, je táto verzia jasnou voľbou pre tých, ktorí milujú morské športy. Farebne konzervatívnejšia edícia Expedition Black bola vytvorená pre odvážne duše, ktoré milujú prírodu a opúšťajú svoju komfortnú zónu. Ich ľahké obsidiánové telo je vyrobené z jednodielneho nano-tech keramického krúžku s tachymetrom.

Exkluzívne ciferníky Voyage Blue a Expedition Black zobrazujú čas z 24 veľkých miest v 24 časových pásmach – vďaka nim budete mať vždy prehľad o viacerých časových zónach naraz. Hodinky tiež umožňujú prepínať medzi prémiovo vyzerajúcim dizajnom ciferníka a funkčným ciferníkom zameraným na produktivitu v závislosti od vašej nálady, aktivity alebo outfitu.

Huawei WATCH Ultimate sú osadené tenkým, no flexibilným AMOLED panelom s vysoko pevným krytom zo zafírového skla[1], ktorý je plne laminovaný a mimoriadne odolný voči opotrebovaniu. Obe farebné prevedenia hodiniek sa dodávajú aj s ďalším jedinečným remienkom z hydrogenovanej nitrilovej gumy (HNBR). Pre väčšie pohodlie pri ovládaní sa novinka môže pochváliť tromi tlačidlami, ktoré napodobňujú štýl dizajnu tradičných špičkových hodiniek: 3D otočná korunka, funkčné tlačidlo a asistenčné tlačidlo, z ktorých každé je určené na iné úlohy.

Ponorte sa do mora možností

Huawei WATCH Ultimate nanovo definujú štandard odolnosti voči vode v oblasti smart hodiniek: podporujú vodotesnosť na úrovni 100 metrov, čo je bezprecedentný výkon medzi nositeľnými zariadeniami. Patentovaný vodeodolný dizajn stroja so 16 vodeodolnými štruktúrami umožňuje Huawei WATCH Ultimate odolať extrémnemu tlaku v hlbokom mori. Hodinky prešli štandardným testom odolnosti voči vode ISO 22810 a štandardným testom potápačského vybavenia EN13319, čo znamená, že vydržali 24 hodín ponorenia do hĺbky 110 metrov.

Úplne nový potápačský režim prináša štyri rôzne režimy potápania, z ktorých si vyberie aj ten najodvážnejší podmorský dobrodruh. Na výber máte napríklad rekreačné potápanie, technické potápanie či voľné potápanie, ako aj meranie alebo zobrazenie nastavení voľného ponoru a hodinky ukazujú aj hodnotu GF (Gradient Factor). Využívajú osvedčený Bühlmann[2] dekompresný algoritmus na nepretržité monitorovanie údajov o potápaní a poskytujú návrhy založené na podmienkach prostredia v reálnom čase. Môžete tiež nastaviť viac ako 20 pripomienok, čo uľahčuje plánovanie ponorov.

Tvárou v tvár novým výzvam

Vonkajšie dobrodružstvo môže trvať aj niekoľko dní, čo si vyžaduje dlhotrvajúcu výdrž batérie. Pre tento účel Huawei WATCH Ultimate využívajú úplne nový, špeciálne navrhnutý režim Expedition Mode pre navodenie atmosféry outdoorových športov. Táto funkcia je čerešničkou na torte pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvá v prírode, a uspokojí ich rôznorodé potreby v oblasti objavovania prírody, a to či už ide o púštny off-road, kempovanie alebo turistiku.

Vďaka funkciám presného dvojfrekvenčného päťsystémového GNSS určovania polohy podporujú hodinky profesionálne zobrazovanie údajov v exteriéri, meranie kyslíka v krvi, ako aj nástrojov pre vonkajšie dobrodružstvá a mnoho ďalších. Hodinky presne zaznamenávajú trajektóriu cvičenia používateľa s vyznačením bodov a podporujú presnú navigáciu pomocou prejdených bodov a zaznamenaných trajektórií cvičenia, čo umožňuje dobrodruhom ľahko sa vrátiť do východiskového bodu alebo na akékoľvek predchádzajúce miesto. Inak povedané, s Watch Ultimate sa už nikdy nestratíte.

Pohodlná, profesionálna a komplexná zdravotná starostlivosť

Huawei WATCH Ultimate prinášajú používateľom najprofesionálnejší a najkomplexnejší balík správy zdravia od Huawei. Novinka zahŕňa vylepšenú analýzu EKG s certifikáciou CE MDR, upozornenie na nepravidelný srdcový tep, presný skríning rizika artériosklerózy, celodenné monitorovanie SpO2, podrobné sledovanie spánku počas celej noci a monitorovanie stresu.

Ako je pri Huawei produktoch zvykom, nechýba mimoriadne dlhá výdrž batérie až 2 týždne na jedno nabitie, vrátane vysokorýchlostného nabíjania. Keď sa batéria smart hodiniek vybije, nový pokročilý bezdrôtový systém rýchleho nabíjania zaistí úplné nabitie do 60 minút a nabitie na 25 % za 10 minút.

Huawei WATCH Ultimate tiež podporujú hovory cez Bluetooth, rýchle odpovede, prehrávanie hudby, pripomienky a širokú kompatibilitu[3] naprieč rôznymi smartfónmi, ktoré podporujú zariadenia so systémom Android aj iOS.

Cena a dostupnosť

Huawei Watch Ultimate sú na slovenskom trhu dostupné v predpredaji od dnes, 3. apríla 2023 u vybraných maloobchodných predajcov. V rámci predpredajovej akcie pri kúpe hodiniek získate slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2 v hodnote 199 eur ako bonus.

Odporúčaná maloobchodná cena čiernej verzie Expedition Black je 749 eur, vo verzii Voyage Blue sa hodinky predávajú za 899 eur.

 

 

[1] Materiál je umelé zafírové sklo.

[2] Bühlmannov model depresie ZHL-16C je matematický model, ktorý simuluje zmeny okolitého tlaku inertných plynov vstupujúcich a vystupujúcich z ľudského tela.

[3]  Android 6.0 a iOS 9.0 alebo novší

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024