D-Link vylepšuje svoj najpredávanejší rad

Kamery VIGILANCE navrhnuté špeciálne pre aktuálne potreby firiem

Spoločnosť D-Link ohlásila kompletnú aktualizáciu svojou populárneho radu bezpečnostných kamier Vigilance. Nové kamery pre ochranu interiéru aj vonkajšieho prostredia majú rozlíšenie až 4K Ultra HD a sú ideálne pre malé a stredné firmy, ale aj pre veľké podniky, ktoré hľadajú profesionálne riešenie za mimoriadne výhodnú cenu. Inovovaný rad Vigilance obsahuje vnútorné/vonkajšie dome (kopulovité) a bullet […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 25. mája 2021
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť D-Link ohlásila kompletnú aktualizáciu svojou populárneho radu bezpečnostných kamier Vigilance. Nové kamery pre ochranu interiéru aj vonkajšieho prostredia majú rozlíšenie až 4K Ultra HD a sú ideálne pre malé a stredné firmy, ale aj pre veľké podniky, ktoré hľadajú profesionálne riešenie za mimoriadne výhodnú cenu.

Inovovaný rad Vigilance obsahuje vnútorné/vonkajšie dome (kopulovité) a bullet (valcové) kamery s 8Mpx, 4Mpx alebo 2Mpx snímačom a rozlíšením až 3840×2160, 2592×1520 alebo 1920×1080 pixelov. Kamery s 8Mpx rozlíšením majú motorizovaný varifokálny objektív 3,3 až 12 mm, ktorý umožňuje vzdialene za chodu meniť uhol záberu. Štvornásobný optický zoom dovoľuje priblížiť snímané objekty pri zachovaní vysokej kvality obrazu. Kamery s 4Mpx a 2Mpx rozlíšením sú osadené fixným objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 2,8 mm a poskytujú široký uhol záberu 100° alebo 106,8°. Podpora kódovania H.265 / HEVC (High Efficiency Video Coding) u všetkých modelov v rade znižuje nároky na potrebnú šírku pásma siete a umožňuje ukladať viac hodín záznamu bez straty kvality alebo rozlíšenia obrazu.

Všetky kamery majú odolnú konštrukciu voči poveternostným vplyvom, stupeň krytia IP66 a široký rozsah prevádzkových teplôt od -30°C do 50°C, takže sa dajú inštalovať aj v náročných klimatických podmienkach. Kamery typu dome ponúkajú navyše ochranu pred útokmi vandalov vďaka krytu odolnému proti fyzickému poškodeniu až do stupňa IK10.

Kamery vybavené schopnosťou nočného videnia na dlhé vzdialenosti až do 30 metrov dokážu zabezpečiť nepretržitý dohľad aj v úplnej tme. Ďalšie funkcie na vylepšenie kvality obrazu, ako sú redukcia 2D/3D šumu a snímanie v širokom kontrastnom pomere (WDR), ich predurčujú pre nasadenie v prostrediach s náročnými svetelnými podmienkami, ako sú sklady alebo vchody budov. Vysoko citlivé snímače obrazu s podporou funkcie LowLight+ umožňujú kamerám vidieť farebne i pri extrémne slabom osvetlení.

Rad Vigilance má tiež integrovanú podporou PoE podľa štandardu 802.3af, čo uľahčuje inštaláciu kamier vďaka možnosti sieťového pripojenia a napájanie jediným štandardným sieťovým káblom.

Ako doplnok radu Vigilance ponúka D-Link širokú škálu riešení pre nahrávanie a správu videozáznamov. Bezplatný VMS dohľadový softvér D-ViewCam (DCS-100) umožňuje obslúžiť záznam až 64 kamier. Softvér D-ViewCam Plus (DCS-250) má tiež funkciu Intelligent Video Analytics na detekciu prítomnosti objektu v strážené zóne alebo prekročenie stanovenej hranice a zvláda tiež počítanie osôb alebo vozidiel. Nový 16-kanálový H.265 PoE sieťový videorekordér JustConnect (DNR-4020-16P) je komplexné riešenie typu „všetko-v-jednom“ so vstavaným PoE prepínačom na pripojenie a napájanie až 16 kamier. Toto samostatne fungujúce zariadenie obsahuje 2 pozície pre pevné disky a podporuje USB myš/klávesnicu a súčasné pripojenie HDMI a VGA monitorov, takže pre jeho použitie nie je potrebný žiadny počítač.

Vďaka podpore protokolu ONVIF možno kamery radu Vigilance použiť aj s prvkami kamerových systémov od iných výrobcov, ako sú VMS dohľadové aplikácie, NVR sieťové rekordéry alebo sieťové úložiska NAS.

Rad Vigilance obsahuje tieto nové modely:

DCS-4618EK – 8 Mpx H.265 vonkajšia dome kamera

DCS-4614EK – 4MPX H.265 vonkajšia dome kamera

DCS-4612EK – 2Mpx H.265 vonkajšia dome kamera

DCS-4718 – 8 Mpx H.265 vonkajšia bullet kamera

DCS-4714 – 4MPX H.265 vonkajšia bullet kamera

DCS-4712 – 2Mpx H.265 vonkajšia bullet kamera

Cena a dostupnosť

Kamery D-Link radu Vigilance sú už v ČR a SR dostupné prostredníctvom siete IT predajcov, inštalačných firiem a systémových integrátorov. Pre viac informácií kontaktujte prosím miestnu pobočku D-Link https://eu.dlink.com

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022