Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 29. novembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Novinka v sebe spája štýl a funkčnosť, pričom pomáha používateľom venovať sa širokej škále športových aktivít. Vďaka širokému spektru použitia poskytujú Huawei Watch GT 3 SE až dva týždne nepretržitého používania na jedno nabitie, navyše s podporou rýchleho nabíjania.

Hodinky sú kompatibilné so smartfónmi so systémom Android a iOS a podporujú funkcie, vďaka ktorým dokonale spĺňajú úlohu osobného asistenta na každý deň. Nechýba možnosť zdieľať svoje výsledky cvičenia z aplikácie Huawei Zdravie, či prepojiť ju so svojim kontom v aplikácii Strava, čo je veľmi populárna aplikácia najmä pre tých, ktorí pravidelne cvičia.

Ľahké smart hodinky plné funkcií

Ľahký dizajn smart hodiniek Huawei Watch GT 3 SE bol vytvorený pre športových nadšencov. Vďaka úplne novému vzhľadu poskytujú hodinky užívateľom prepracovanejšie možnosti na 1,43-palcovom farebnom displeji AMOLED, ktorý využíva rozlíšenie 466 x 466 s vysokým rozlíšením 326 PPI, čo umožňuje jasné zobrazenie farieb na obrazovke. Okrem toho sa používa obrazovka Corning Gorilla Glass, ktorá zaisťuje odolnosť proti opotrebeniu s vystuženým polymérovým vláknom pre vysokú mieru odolnosti.

Aj pri použití špičkovej technológie a odolných materiálov vážia Huawei Watch GT 3 SE iba 35,6 g (bez remienka) a majú celkovú hrúbku iba 11 mm (telo hodiniek). Hodinky sa dodávajú v dvoch farbách, Graphite Black a Wilderness Green, pričom si môžete vybrať z rôznych ciferníkov. Okrem tisícok tém ciferníkov môžu používatelia používať svoje vlastné fotografie a Portrétový režim na vytváranie vlastných, personalizovaných ciferníkov.

Dokonalé pre každodenné fyzické výzvy

Fyzické prostredie, v ktorom cvičíme, môže byť niekedy drsné. Preto je nevyhnutné, aby športových nadšencov sprevádzali smart hodinky, ktoré odolajú akýmkoľvek extrémnym poveternostným podmienkam.

Huawei Watch GT 3 SE podporujú vodeodolnosť 5 ATM, ktorá spĺňa normu ISO 22810:2010, čo im umožňuje pracovať v hĺbke až 50 metrov po dobu 10 minút. Hodinky spolupracujú s piatimi hlavnými satelitnými systémami: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS a využívajú vstavaný päťsystémový vysoko presný polohovací čip GNSS, ktorý poskytuje vynikajúci výkon napríklad pri cvičení.

Napríklad pri tréningu poskytujú Huawei Watch GT 3 SE viac ako 100+ športových režimov, inteligentné bežecké plány a dokonca aj vlastný algoritmus TruSport™ spoločnosti Huawei, ktorý poskytuje dômyselné športové hodnotenia a návrhy založené na rôznych údajoch o cvičení.

Zdravotný asistent s vylepšeným Huawei TruSleep™ 3.0

Huawei Watch GT 3 SE pomáhajú pri monitorovaní zdravotného stavu a poskytujú presné hodnoty celkových životných funkcií používateľa. Prostredníctvom vlastného systému Huawei TruSeen™ 5.0+, Huawei TruSleep™ 3.0 a ďalšej technológie monitorovania zdravia série Tru, hodinky podporujú všestranné monitorovanie zdravia, ktoré sleduje srdcovú frekvenciu, kvalitu spánku, SpO2 a úroveň stresu.

Huawei TruSeen™ 5.0+ poskytuje presné monitorovanie srdcovej frekvencie a má zvýšenú dátovú kapacitu so zníženou mierou straty signálu. Vďaka výkonnej konštrukcii proti rušeniu a redukcii šumu sa Huawei TruSeen™ 5.0+ dokáže lepšie vyrovnať s pohybovým hlukom a ďalej zlepšiť presnosť merania srdcovej frekvencie pri cvičení.

Huawei TruSleep™ 3.0 je ďalšou súčasťou série Huawei Tru, ktorá využíva špičkovú technológiu založenú na infračervenom svetle na monitorovanie spánku. Huawei TruSleep™ 3.0 prináša vylepšenia, ktoré umožňujú presnejšie sledovanie spánku, ako je zaznamenávanie kvality spánku, nad rámec existujúcej schopnosti automaticky zisťovať dĺžku spánku používateľa a prezentovať komplexnú štruktúru spánku vrátane ľahkého spánku a hlbokého spánku, REM a bdelosti, analýzou viacerých fyziologických parametrov založených na pohybe tela, srdcovej frekvencii a HRV.

Okrem toho Huawei TruSleep™ 3.0 prostredníctvom aplikácie Zdravie (Huawei Health) sleduje kvalitu spánku a poskytuje užitočné informácie o spánkových návykoch. Taktiež dokáže automaticky a presne identifikuje šesť typických problémov so spánkom – vrátane ťažkostí so zaspávaním – a poskytuje viac ako 200 prispôsobených návrhov a rád, ako zlepšiť kvalitu spánku užívateľa.

Aplikácia Zdravie prichádza tiež s personalizovanými výzvami, týkajúcimi sa zdravého života – ako napríklad denný príjem vody, pripomienky liekov a množstvo ďalších.

Praktický asistent pre inteligentné zážitky

Huawei Watch GT 3 SE ďalej rozširujú inteligentný ekosystém každého používateľa a poskytujú ešte pohodlnejší inteligentný zážitok. Či už ide o odpovedanie na telefónne hovory, vyhľadávanie informácií, sledovanie kondície a ďalšie, užívatelia to všetko budú môcť robiť len zo svojho zápästia.

Huawei Watch GT 3 SE ponúkajú užitočné funkcie pre širokú škálu scenárov. Pre používateľov, ktorí chcú cestovať, ponúkajú napríklad navigáciu na mape, v oblasti hrania a zábavy podporujeú aplikácie MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music a ďalšie. Čo sa týka zdravia, hodinky poskytujú TickTick Focus To-Do, domáce tréningy a ďalšie.

Cena a dostupnosť

Huawei Watch GT 3 SE sú na Slovensku dostupné od 189 eur v čiernej farebnej verzii u maloobchodných predajcov.

 

 

 

Najnovšie

špičkové mobilné zážitky v súčasnosti aj v budúcnosti

Nová séria smartfónov Samsung Galaxy S23

Modely série Galaxy S23 predstavujú doposiaľ najvýraznejší posun vo vývoji smartfónov Samsung – záujemcovia sa môžu tešiť na najpokročilejšie fotoaparáty, špičkový herný výkon aj ekologicky šetrné prevedenie

3. februára 2023

termokamera AXIS Q1961-TE

Spoľahlivý teplotný alarm

Spoločnosť Axis Communications oznamuje uvedenie novej termometrickej kamery pre vzdialený monitoring. Toto robustné zariadenie (z bez halogénových materiálov) je ideálne na zabezpečenie perimetru, aj na sledovanie teplôt na veľké vzdialenosti a poskytuje vysoko kvalitné termálne video streamy za každého počasia a akýchkoľvek svetelných podmienok. Kamera má vo výbave predinštalovanú analytickú funkciu včasnej detekcie požiaru, ktorá […]

30. januára 2023

Ponúka najrýchlejší zoom na trhu

Nová PTZ kamera Axis

Spoločnosť Axis Communications uviedla na trh novú vysokorýchlostnú PTZ kameru AXIS Q6318-LE. Táto kamera je určená na video dohľad za každého počasia a disponuje výkonným IR prísvitom pre monitorovanie v úplnej tme. Kamera je ideálna pre mestský video dohľad s rozlíšením 4K UHD a 31× optickým priblížením.  Nová vysokorýchlostná PTZ kamera AXIS Q6318-LE využíva 1/2″ […]

17. januára 2023

4K hry sú teraz na inteligentných televízoroch Samsung

Dobrá sprava pre hráčov

Samsung ponúka hráčom nové možnosti, ako si naplno užiť streaming obľúbených titulov

11. januára 2023

Domáce spotrebiče Bespoke od spoločnosti Samsung posúvajú inteligentnú kuchyňu na ďalšiu úroveň

Samsung – novinky na GES 2023

Samsung predstavil na veľtrhu CES 2023 nové spotrebiče radu Bespoke pre prepojené a prispôsobiteľné kuchynské prostredie

11. januára 2023

Široké portfólio spoločnosti Samsung pomáha ľuďom vytvárať si vlastné zážitky

Mimoriadne zážitky a prepojenie so svetom s televízormi Neo QLED

Samsung predstavuje nové TV radov Neo QLED, MICRO LED a
QD OLED pre rok 2023 s bezpečným pripojením, prispôsobiteľným rozhraním a mnohými funkciami, ktoré menia spôsob ich využitia 

11. januára 2023

S hodinkami Huawei Watch GT 3 SE je to hračka

Zdravie a pohyb pod kontrolou aj počas zimy

Huawei Watch GT 3 SE sú hodinky s množstvom inteligentných monitorovacích funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie nielen v zime, ale v každom ročnom období.

3. januára 2023

Štýlové a flexibilné

Axis predstavuje dva nové závesné „all-in-one“ reproduktory

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dva nové závesné sieťové reproduktory AXIS C1510 a C1511, ktoré je možné ako zariadenie typu „všetko-v-jednom“ ľahko integrovať do systémov. Tieto IP reproduktory s atraktívnym dizajnom sú určené na zavesenie na strop a je možné ich použiť na vysielanie živých alebo vopred nahraných hlasových správ, na reprodukciu hudby na pozadí, proaktívne […]

19. decembra 2022

OPPO Find N2 Flip – vylepšené riešenie vyklápania

Špičkový výkon a všestranný fotoaparát

Spoločnosť OPPO predstavila na INNO Day 2022 novú generáciu špičkových skladacích smartfónov

15. decembra 2022

Čo znamenamenajú skratky?

ONVIF

Vo svete IT sa stretávame s rôznymi skratkami a často si ani nevieme, čo sa za nimi skrýva. V našom novom seriáli vám postupne niektoré pojmy odhalíme a trochu bližšie vysvetlíme.

12. decembra 2022

Odporúčané

Radíme čitateľom

Akú RAMku kúpiť do PC alebo notebooku?

Zatiaľ čo napríklad pri SSD sa vám pravdepodobne nestane, že by nebolo kompatibilné (ak naň máte zodpovedajúci voľný konektor), v prípade RAM je dôležité overiť si množstvo parametrov.

7. decembra 2022

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022