Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 29. novembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Novinka v sebe spája štýl a funkčnosť, pričom pomáha používateľom venovať sa širokej škále športových aktivít. Vďaka širokému spektru použitia poskytujú Huawei Watch GT 3 SE až dva týždne nepretržitého používania na jedno nabitie, navyše s podporou rýchleho nabíjania.

Hodinky sú kompatibilné so smartfónmi so systémom Android a iOS a podporujú funkcie, vďaka ktorým dokonale spĺňajú úlohu osobného asistenta na každý deň. Nechýba možnosť zdieľať svoje výsledky cvičenia z aplikácie Huawei Zdravie, či prepojiť ju so svojim kontom v aplikácii Strava, čo je veľmi populárna aplikácia najmä pre tých, ktorí pravidelne cvičia.

Ľahké smart hodinky plné funkcií

Ľahký dizajn smart hodiniek Huawei Watch GT 3 SE bol vytvorený pre športových nadšencov. Vďaka úplne novému vzhľadu poskytujú hodinky užívateľom prepracovanejšie možnosti na 1,43-palcovom farebnom displeji AMOLED, ktorý využíva rozlíšenie 466 x 466 s vysokým rozlíšením 326 PPI, čo umožňuje jasné zobrazenie farieb na obrazovke. Okrem toho sa používa obrazovka Corning Gorilla Glass, ktorá zaisťuje odolnosť proti opotrebeniu s vystuženým polymérovým vláknom pre vysokú mieru odolnosti.

Aj pri použití špičkovej technológie a odolných materiálov vážia Huawei Watch GT 3 SE iba 35,6 g (bez remienka) a majú celkovú hrúbku iba 11 mm (telo hodiniek). Hodinky sa dodávajú v dvoch farbách, Graphite Black a Wilderness Green, pričom si môžete vybrať z rôznych ciferníkov. Okrem tisícok tém ciferníkov môžu používatelia používať svoje vlastné fotografie a Portrétový režim na vytváranie vlastných, personalizovaných ciferníkov.

Dokonalé pre každodenné fyzické výzvy

Fyzické prostredie, v ktorom cvičíme, môže byť niekedy drsné. Preto je nevyhnutné, aby športových nadšencov sprevádzali smart hodinky, ktoré odolajú akýmkoľvek extrémnym poveternostným podmienkam.

Huawei Watch GT 3 SE podporujú vodeodolnosť 5 ATM, ktorá spĺňa normu ISO 22810:2010, čo im umožňuje pracovať v hĺbke až 50 metrov po dobu 10 minút. Hodinky spolupracujú s piatimi hlavnými satelitnými systémami: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS a využívajú vstavaný päťsystémový vysoko presný polohovací čip GNSS, ktorý poskytuje vynikajúci výkon napríklad pri cvičení.

Napríklad pri tréningu poskytujú Huawei Watch GT 3 SE viac ako 100+ športových režimov, inteligentné bežecké plány a dokonca aj vlastný algoritmus TruSport™ spoločnosti Huawei, ktorý poskytuje dômyselné športové hodnotenia a návrhy založené na rôznych údajoch o cvičení.

Zdravotný asistent s vylepšeným Huawei TruSleep™ 3.0

Huawei Watch GT 3 SE pomáhajú pri monitorovaní zdravotného stavu a poskytujú presné hodnoty celkových životných funkcií používateľa. Prostredníctvom vlastného systému Huawei TruSeen™ 5.0+, Huawei TruSleep™ 3.0 a ďalšej technológie monitorovania zdravia série Tru, hodinky podporujú všestranné monitorovanie zdravia, ktoré sleduje srdcovú frekvenciu, kvalitu spánku, SpO2 a úroveň stresu.

Huawei TruSeen™ 5.0+ poskytuje presné monitorovanie srdcovej frekvencie a má zvýšenú dátovú kapacitu so zníženou mierou straty signálu. Vďaka výkonnej konštrukcii proti rušeniu a redukcii šumu sa Huawei TruSeen™ 5.0+ dokáže lepšie vyrovnať s pohybovým hlukom a ďalej zlepšiť presnosť merania srdcovej frekvencie pri cvičení.

Huawei TruSleep™ 3.0 je ďalšou súčasťou série Huawei Tru, ktorá využíva špičkovú technológiu založenú na infračervenom svetle na monitorovanie spánku. Huawei TruSleep™ 3.0 prináša vylepšenia, ktoré umožňujú presnejšie sledovanie spánku, ako je zaznamenávanie kvality spánku, nad rámec existujúcej schopnosti automaticky zisťovať dĺžku spánku používateľa a prezentovať komplexnú štruktúru spánku vrátane ľahkého spánku a hlbokého spánku, REM a bdelosti, analýzou viacerých fyziologických parametrov založených na pohybe tela, srdcovej frekvencii a HRV.

Okrem toho Huawei TruSleep™ 3.0 prostredníctvom aplikácie Zdravie (Huawei Health) sleduje kvalitu spánku a poskytuje užitočné informácie o spánkových návykoch. Taktiež dokáže automaticky a presne identifikuje šesť typických problémov so spánkom – vrátane ťažkostí so zaspávaním – a poskytuje viac ako 200 prispôsobených návrhov a rád, ako zlepšiť kvalitu spánku užívateľa.

Aplikácia Zdravie prichádza tiež s personalizovanými výzvami, týkajúcimi sa zdravého života – ako napríklad denný príjem vody, pripomienky liekov a množstvo ďalších.

Praktický asistent pre inteligentné zážitky

Huawei Watch GT 3 SE ďalej rozširujú inteligentný ekosystém každého používateľa a poskytujú ešte pohodlnejší inteligentný zážitok. Či už ide o odpovedanie na telefónne hovory, vyhľadávanie informácií, sledovanie kondície a ďalšie, užívatelia to všetko budú môcť robiť len zo svojho zápästia.

Huawei Watch GT 3 SE ponúkajú užitočné funkcie pre širokú škálu scenárov. Pre používateľov, ktorí chcú cestovať, ponúkajú napríklad navigáciu na mape, v oblasti hrania a zábavy podporujeú aplikácie MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music a ďalšie. Čo sa týka zdravia, hodinky poskytujú TickTick Focus To-Do, domáce tréningy a ďalšie.

Cena a dostupnosť

Huawei Watch GT 3 SE sú na Slovensku dostupné od 189 eur v čiernej farebnej verzii u maloobchodných predajcov.

 

 

 

Najnovšie

Hudba a varenie

Harmónia nielen pre vaše chuťové poháriky

Varenie je rituál, pri ktorom môžete nielen zdokonaľovať svoje umenie, ale aj nájsť pokoj a odreagovanie. Hľadáte ten správny soundtrack k vareniu? Hudba môže mať významný dopad na atmosféru v kuchyni a dokonca aj na chuť vašich jedál. Perfektná melódia do vašej kuchyne Varenie a hudba sú ako soľ a čierne korenie – dokonalo sa dopĺňajú. […]

16. februára 2024

Spoločnosť Epson ako prvá uviedla na trh základnú DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu  

DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu

Základná DTG tlačiareň Epson SC-F1000 je prvá, ktorá poskytuje nadšencom, maloobchodníkom a malým podnikom cenovo dostupný spôsob tlače vysoko kvalitných obrázkov na tmavý textil

30. januára 2024

Stále sa zlepšujúci výkon

AGON by AOC predstavuje ďalší krok v hernej evolúcii

AOC GAMING 24G4X a 27G4X debutujú so 180 Hz a novým odvážnym dizajnom

30. januára 2024

Pokročilé funkcie, 4MPx a 10× zoom

Cenovo dostupná PTZ kamera Axis na použitie v interiéri aj v exteriéri

Spoločnosť Axis Communications uvádza novú cenovo dostupnú a flexibilnú otočnú kameru AXIS M5526-E, ktorá je kompatibilná so všetkými PTZ úchytmi Axis a hodí sa na inštaláciu ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Kamera ponúka pokročilú analytiku s hlbokým učením a tiež skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení s veľkým optickým priblížením.

25. januára 2024

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

24. januára 2024

Najrozšírenejším malvérom na Slovensku bol Tofsee

Vydieračský softvér je na vzostupe. Pomáha mu umelá inteligencia

Z pohľadu kybernetickej bezpečnosti dominujú vo svete ransomvérové útoky zamerané na vydieranie, hacktivizmus a umelá inteligencia.

24. januára 2024

Hokej z nemožného uhla

Pozrite sa na experiment s kamerou Axis, ktorú na štadióne zamrazili do ľadu

Ľad, oheň a vibrácie – to je len zopár príkladov náročných podmienok, ktorým musia kamerové systémy čeliť. Spoločnosť Axis Communications, líder v oblasti sieťového videa, v novom experimente predviedla ako jej kamera dokáže zvládať takmer čokoľvek – napríklad aj keď je zamrazená do vnútra ľadu na hokejovom štadióne. Vďaka tomu zachytila doteraz nevídaný záber.

16. januára 2024

ASUS nanovo definuje hranice výkonu revolučnými prémiovými produktmi, ktoré sprevádzajú nové udržateľné riešenia a umelá inteligencia

Novinky od Asus ore rok 2024

ASUS predstavil najnovšie inovácie a produkty na konferencii In Search of Incredible: Transcendence na CES 2024

11. januára 2024

Terapia hudbou

Hudba ako kľúč k ukladaniu spomienok

Vedci z Kalifornskej univerzity zistili, ako dokáže hudba ovplyvňovať emócie. Terapia hudbou by mohla pomôcť ľuďom s posttraumatickou stresovou poruchou aj ľuďom, ktorí majú problémy s pamäťou.

11. januára 2024

Až 2 týždne na jedno nabitie

Huawei Watch GT 4

Štýlové a výkonné smart hodinky, s ktorými zabudnete, kde je nabíjačka

3. januára 2024

Odporúčané

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023