Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 18. júla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Kingston FURY, herná divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB. Rad pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 bol navrhnutý tak, aby maximalizoval výkon vášho systému.

Rodina Kingston FURY Renegade DDR5 posúva výkon platforiem novej generácie DDR5 na najvyšší stupeň svojou ultra vysokou rýchlosťou až 6400 MT/s1 a rýchlym časovaním CL32. Vďaka prvotriednym komponentom, ktoré boli ručne vyladené skúsenými odborníkmi, dôkladne vyskúšané pre zaručenie kompatibility so špičkovými základnými doskami2, 100% otestované výrobcom a certifikované pre Intel® XMP 3.0, si zákazníci môžu užívať opojenie z výkonu pri pretaktovaní.

Nové pamäte zatraktívnia vzhľad najmodernejších PC zostáv svojim elegantným, novo navrhnutým čierno-strieborným hliníkovým chladičom a v RGB verzii aj dynamickým LED svetelným panelom – pomocou softvéru Kingston FURY CTRL™3 si môžete vybrať zo 16 plynulých a prispôsobiteľných RGB svetelných efektov, ktoré sú dokonale synchronizované patentovanou technológiou Kingston FURY Infrared Sync Technology™ pre štýlové hranie.

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB sú vhodné na tvorbu obsahu, multitasking alebo prekonávanie limitov v najnovších herných tituloch, a predstavujú teda ideálnu voľbu pre náročných hráčov, počítačových nadšencov, tvorcov obsahu alebo ambicióznych overclockerov.

„Sme radi, že môžeme ponúknuť extrémny výkon aj bezproblémové používanie,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM v Kingston EMEA. „S radom pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 budú mať používatelia dokonalú kontrolu nad výkonom svojho systému a môžu posúvať hranice možného.“

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB sú dodávané ako samostatné 16GB moduly alebo 32GB sady po 2 kusoch s rýchlosťou až 6400 MT/s a nízkymi latenciami CL32. K ich bezproblémovému nasadeniu prispieva aj obmedzená doživotná záruka a legendárna spoľahlivosť značky Kingston.

Viac informácií nájdete na kingston.com.

Parametre a funkcie pamätí Kingston FURY Renegade DDR5:

 

Parametre a funkcie pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 RGB

 

1 Ďalšie informácie o megatransferoch za sekundu – MT/s označuje megatransfery (milióny prenosov) za sekundu a predstavuje efektívnu rýchlosť prenosu dát pamäťou DDR (Double Data Rate) SDRAM vo výpočtovej technike. Pamäťový modul DDR SDRAM dosahuje vyšší výkon tým, že k prenosu dát dochádza pri každej zmene časového signálu (clock cycle), teda pri jeho nástupnej aj zostupnej hrane.

Príklad: DDR4-3200 (PC4-3200)

Clock Rate (frekvencia hodín): 1600 MHz

Rýchlosť prenosu dát: 3200 MT/s

Šírka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)

2 Uvedené na zoznamoch kvalifikovaných dodávateľov (QVL) popredných svetových výrobcov základných dosiek.

3 Podsvietenie je možné nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru na ovládanie RGB efektov pri základnej doske. Podpora nastavenia RGB efektov pomocou softvéru od tretích strán sa môže líšiť.

 

 

 

Informácie o spoločnosti Kingston môžete nájsť na stránkach:

YouTube           Instagram

Facebook         LinkedIn

Twitter             Kingston Is With You

 

 

 

Najnovšie

Supertenký a superľahký

ASUS Zenbook S 13 OLED

ASUS Zenbook S 13 OLED, najtenší 13,3″ OLED notebook na svete,
je v predaji na Slovensku

31. mája 2023

Priekopník vo vývoji mobilnej fotografie

Séria Huawei P

Spôsob, akým zachytávame, ukladáme a zdieľame naše spomienky, prešiel za posledné roky pozoruhodnou premenou.

30. mája 2023

S Anti-Shake Sensor Rotation nie je vidieť chvenie rúk

Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro dokazuje svoje výnimočné foto schopnosti aj v tmavom prostredí

30. mája 2023

prieskum mapoval spotrebiteľské správanie

Slováci preferujú digitálne ramenné tlakomery

V slovenských domácnostiach sa najčastejšie používajú ramenné tlakomery. Z teplomerov vedú digitálne kontaktné, hneď po nich sklenené lekárske, ukázal prieskum.

24. mája 2023

Koľko hejtu je na slovenskom Facebooku?

Iniciatíva #bezhejtu

Iniciatíva #bezhejtu bude odstraňovať nenávistné komentáre z internetu. Na slovenskom Facebooku je ich viac ako 15 %

17. mája 2023

Čo znamená byť človekom vo svete umelej inteligencie?

Očakávame, že umelá inteligencia „zachráni alebo zničí“ svet. Je však naozaj v hlavnej úlohe?

Umelá inteligencia (AI) dnes dokáže pracovať vo vede, vytvoriť umelecké dielo, esej do školy, ale aj nahradiť náš spoločenský život. Otázkou tak ostáva: „V čom vlastne bude rozdiel medzi človekom a strojom?“

4. mája 2023

ušetria čas na inštalácii, údržbe aj prevádzke

Axis má nové kopulovité kamery s funkciou PTRZ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dve nové špičkové kopulovité kamery AXIS Q3626-VE a AXIS Q3628-VE, ktoré ponúkajú cenovo výhodnú inštaláciu a podporu pokročilej analýzy založenej na hlbokom učení. Nové fixné kopule sú vybavené jedinečnými funkciami otáčania / nakláňania / rolovania a priblíženia obrazu (PTRZ – pan/tilt/roll/zoom), ktoré umožňujú kedykoľvek na diaľku zmeniť nastavenia záberu. Tieto kamery […]

27. apríla 2023

McDonald´s

Inovatívny služba ojednávok v McDonald´s

Nová služba MyOrder vám umožní objednať si svoje obľúbené jedlo z McDonald’s ešte pred vkročením do reštaurácie

25. apríla 2023

AXIS Body Worn Live

Umožňuje v reálnom čase streamovať video z osobných kamier Axis

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh službu AXIS Body Worn Live, ktorá slúži na živé streamovanie dát v podobe videa, zvuku a metadát z nositeľných kamier Axis. AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodovanie operátorov na základe živého prenosu a v teréne pre samotných nositeľov kamier zaistí vyššiu bezpečnosť.

21. apríla 2023

Upgrade je EKOnomický a EKOlogický

22. apríl – Deň Zeme a správny čas na upgrade

Počuli ste už o dôležitom sviatku, ktorý sa každoročne koná 22. apríla na celom svete, aby upozornil na potrebu chrániť našu planétu pred znečistením, klimatickou zmenou a stratou biodiverzity? Je najväčším environmentálnym podujatím, do ktorého sa každoročne zapojí viac ako miliarda ľudí.

21. apríla 2023

Odporúčané

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022