Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 18. júla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Kingston FURY, herná divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB. Rad pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 bol navrhnutý tak, aby maximalizoval výkon vášho systému.

Rodina Kingston FURY Renegade DDR5 posúva výkon platforiem novej generácie DDR5 na najvyšší stupeň svojou ultra vysokou rýchlosťou až 6400 MT/s1 a rýchlym časovaním CL32. Vďaka prvotriednym komponentom, ktoré boli ručne vyladené skúsenými odborníkmi, dôkladne vyskúšané pre zaručenie kompatibility so špičkovými základnými doskami2, 100% otestované výrobcom a certifikované pre Intel® XMP 3.0, si zákazníci môžu užívať opojenie z výkonu pri pretaktovaní.

Nové pamäte zatraktívnia vzhľad najmodernejších PC zostáv svojim elegantným, novo navrhnutým čierno-strieborným hliníkovým chladičom a v RGB verzii aj dynamickým LED svetelným panelom – pomocou softvéru Kingston FURY CTRL™3 si môžete vybrať zo 16 plynulých a prispôsobiteľných RGB svetelných efektov, ktoré sú dokonale synchronizované patentovanou technológiou Kingston FURY Infrared Sync Technology™ pre štýlové hranie.

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB sú vhodné na tvorbu obsahu, multitasking alebo prekonávanie limitov v najnovších herných tituloch, a predstavujú teda ideálnu voľbu pre náročných hráčov, počítačových nadšencov, tvorcov obsahu alebo ambicióznych overclockerov.

„Sme radi, že môžeme ponúknuť extrémny výkon aj bezproblémové používanie,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM v Kingston EMEA. „S radom pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 budú mať používatelia dokonalú kontrolu nad výkonom svojho systému a môžu posúvať hranice možného.“

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB sú dodávané ako samostatné 16GB moduly alebo 32GB sady po 2 kusoch s rýchlosťou až 6400 MT/s a nízkymi latenciami CL32. K ich bezproblémovému nasadeniu prispieva aj obmedzená doživotná záruka a legendárna spoľahlivosť značky Kingston.

Viac informácií nájdete na kingston.com.

Parametre a funkcie pamätí Kingston FURY Renegade DDR5:

 

Parametre a funkcie pamätí Kingston FURY Renegade DDR5 RGB

 

1 Ďalšie informácie o megatransferoch za sekundu – MT/s označuje megatransfery (milióny prenosov) za sekundu a predstavuje efektívnu rýchlosť prenosu dát pamäťou DDR (Double Data Rate) SDRAM vo výpočtovej technike. Pamäťový modul DDR SDRAM dosahuje vyšší výkon tým, že k prenosu dát dochádza pri každej zmene časového signálu (clock cycle), teda pri jeho nástupnej aj zostupnej hrane.

Príklad: DDR4-3200 (PC4-3200)

Clock Rate (frekvencia hodín): 1600 MHz

Rýchlosť prenosu dát: 3200 MT/s

Šírka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)

2 Uvedené na zoznamoch kvalifikovaných dodávateľov (QVL) popredných svetových výrobcov základných dosiek.

3 Podsvietenie je možné nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru na ovládanie RGB efektov pri základnej doske. Podpora nastavenia RGB efektov pomocou softvéru od tretích strán sa môže líšiť.

 

 

 

Informácie o spoločnosti Kingston môžete nájsť na stránkach:

YouTube           Instagram

Facebook         LinkedIn

Twitter             Kingston Is With You

 

 

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022