Nové periférie s bezproblémovou kompatibilitou

Logitech predstavuje pestré portfólio myší a klávesníc z kolekcie „Designed for Mac“

Spoločnosť Logitech dnes ohlásila novú kolekciu produktov „Designed for Mac“, ktoré sú vytvorené tak, aby spoľahlivo a bez problémov spolupracovali s počítačmi Mac v najrôznejších podmienkach. Nová kolekcia obsahuje klávesnicu MX Mechanical Mini for Mac, myš MX Master 3S for Mac, myš Lift for Mac a Bluetooth klávesnicu K380 for Mac v novej čučoriedkovej farbe Blueberry. […]

Autor
Dátum zverejnenia 29. septembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Logitech dnes ohlásila novú kolekciu produktov „Designed for Mac“, ktoré sú vytvorené tak, aby spoľahlivo a bez problémov spolupracovali s počítačmi Mac v najrôznejších podmienkach. Nová kolekcia obsahuje klávesnicu MX Mechanical Mini for Mac, myš MX Master 3S for Mac, myš Lift for Mac a Bluetooth klávesnicu K380 for Mac v novej čučoriedkovej farbe Blueberry.

„Vieme, že používatelia produktov Apple oceňujú estetiku konzistentného dizajnu svojich firemných aj osobných zariadení a že potrebujú myši a klávesnice, ktoré fungujú naprieč ich ekosystémom,“ povedala Delphine Donné, viceprezidentka a generálna riaditeľka divízie Creativity and Productivity v spoločnosti Logitech. „Vytvorili sme set štýlových nástrojov, ktoré uľahčia a urýchlia ich prácu vďaka rozšíreným funkciám, prispôsobiteľnosti a komfortu. Vieme, že sa jeden produkt nemôže vyhovovať všetkým, a preto bola táto kolekcia navrhnutá, vyvinutá a skonštruovaná tak, aby uspokojila rôznorodé potreby priaznivcov značky Apple.“

Klávesnica MX Mechanical Mini for Mac

Prvá mechanická klávesnica Logitech optimalizovaná pre počítače Mac, ktorá je k dispozícii v odtieňoch šedej Space Gray a Pale Gray, má rozloženie kláves charakteristické pre počítače Mac s možnosťou prispôsobenia klávesových skratiek a urýchlenia kreatívnej práce pomocou aplikácie Logi Options+. Klávesnica MX Mechanical Mini for Mac je vybavená nízkoprofilovými spínačmi Tactile Quiet a šikovným podsvietením Smart Backlighting, aby sa dala používať za akýchkoľvek svetelných podmienok. Môžete k nej pripojiť až tri rôzne zariadenia Apple so systémami macOS, iPadOS alebo iOS pomocou technológie Easy-Switch alebo ju aj počas práce dobíjať káblom USB-C.

Myš MX Master 3S for Mac

Myš MX Master 3S for Mac vznikla prepracovaním svojho ikonického vzoru pre potreby pokročilých používateľov počítačov Mac. Je dodávaná v odtieňoch šedej Space Gray a Pale Gray, a kombinuje to, čo už ste si obľúbili, s novými funkciami pre maximálne pohodlie, efektivitu a plynulosť práce. S elektromagnetickým rolovacím kolieskom MagSpeed ​​preletíte 1 000 riadkov počas jedinej sekundy a môžete si nastaviť aj citlivosť polohového snímača v rozmedzí 1 000 až 8 000 DPI pre presnú prácu na jednom alebo viacerých monitoroch s vysokým rozlíšením. MX Master 3S for Mac je vybavená tichými tlačidlami a dokáže pracovať aj na sklenenom povrchu. Myš sa dá rýchlo dobíjať káblom USB-C a to aj počas používania. Vďaka technológii Easy-Switch k nej môžete pripojiť až tri rôzne zariadenia Apple so systémami macOS alebo iPadOS.

Myš Lift for Mac

Lift for Mac je vertikálna ergonomická myš, ktorá je ideálna pre ľudí s malou až stredne veľkou rukou. Bola vyvinutá a otestovaná v laboratóriu Logitech Ergo Lab a spĺňa požiadavky na celodennú pohodlnú prácu. Vďaka sklonu v uhle 57° bude vaša ruka v polohe umožňujúcej pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu s myšou. Zápästie je tak počas celého dňa menej namáhané a ruka, ako aj horná časť tela zostávajú v prirodzenejšej polohe.

Bluetooth klávesnica pre viacero zariadení K380 for Mac (Blueberry)

Moderná minimalistická klávesnica pre viac zariadení s označením K380 pripomína notebookovú klávesnicu. Perfektne sa integruje do vašej zostavy Apple a bez problémov funguje na všetkých zariadeniach tohto výrobcu. Ľahká a priestorovo úsporná klávesnica v novej čučoriedkovej farbe (Blueberry) má tvarované klávesy pre pohodlné, plynulé a mimoriadne tiché písanie za pracovným stolom aj na cestách v teréne. Klávesnica sa dá pripojiť k MacBooku, iPadu alebo iPhonu a jednoduchým stlačením tlačidla pomocou technológie Easy-Switch prepínať medzi zariadeniami.

Prístup spoločnosti Logitech k udržateľnému rozvoju

Výrobky Logitech, vrátane kolekcie „Designed for Mac“, sú navrhnuté tak, aby uspokojili používateľov nielen po funkčnej a estetickej stránke, ale aj s ohľadom na ich dopad na životné prostredie. Plastové diely v perifériách MX for Mac a Lift for Mac obsahujú certifikované recyklované plasty, ktoré dávajú druhý život plastom z vyradenej starej spotrebnej elektroniky. Ich podiel je:

Všetky produkty Logitech sú certifikované ako uhlíkovo neutrálne. Ich čistý uhlíkový dopad znižujeme tým, že ich navrhujeme s ohľadom na udržateľnosť a využívame obnoviteľné zdroje energie všade, kde je to možné. Náš zvyškový dopad kompenzujeme aj nákupom kvalitných certifikovaných kompenzačných produktov z oblasti lesného hospodárstva alebo obnoviteľných zdrojov energie a od komunít zasiahnutých klimatickými zmenami.

Cena a dostupnosť

Produkty „Designed for Mac“ budú na Slovensku a v Českej republike k dispozícii od septembra 2022 u tradičných partnerov a na logitech.com za odporúčané maloobchodné ceny:

Najnovšie

nepretržite a v 4K

Sledujte cez novú kameru hlavnú stanicu v Prahe

Svetovú premiéru v živom streame mala dnes v programe SlowTV nová kamera Axis Communications. Model AXIS Q1808-LE ponúka vďaka objektívu Canon a 4/3” obrazovému snímaču vynikajúcu obrazovú kvalitu v 4K rozlíšení a vysokú citlivosť na svetlo. Nočný záber na pražskú hlavnú stanicu je len malou ukážkou využitia tejto kamery s tzv. bullet dizajnom.

28. marca 2024

Zámer stať sa kľúčovým dodávateľom na trhu s obalmi.

Canon potvrdzuje plán stať sa významným hráčom v oblasti digitálne tlačených etikiet a obalov

Na veľtrhu drupa 2024 v Düsseldorfe Canon potvrdí svoje odhodlanie stať sa významným a dôveryhodným partnerom na trhu etikiet a obalov a predvedie nový digitálny tlačový stroj a koncepty produktov, ktoré potvrdzujú jasný pokrok na ceste k tomuto cieľu. Etikety a obaly predstavujú strategickú oblasť, preto bude prebiehať vo vyhradenej zóne na stánku Canon živá výroba etikiet, vlnitej lepenky a skladacích kartónov.

28. marca 2024

Technologické inovácie

Canon predstaví na veľtrhu drupa 2024 komplexné riešenie pre poskytovateľov tlačových služieb

Spoločnosť Canon na veľtrhu drupa 2024 predstaví pod heslom „The Power to Move“, efektívne prepojenie technologických inovácií, odborných tímov, podporných služieb a dynamickej spolupráce, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb transformovať ich podnikanie. Predstaví sa celé portfólio produkčných tlačových technológií Canon, vrátane hárkových atramentových a tonerových tlačových strojov, vysokorýchlostných kontinuálnych atramentových produkčných liniek, veľkoformátových tlačiarní typu flatbed a roll-to-roll a digitálnych tlačiarní štítkov.

28. marca 2024

200 metrov za minútu

Canon rozširuje portfólio vysokorýchlostných atramentových rotačných tlačiarní o rad ColorStream 8110 a 8200

Spoločnosť Canon nadväzuje na doterajší úspech radu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ColorStream 8000 a rozširuje ju o dva nové modely ColorStream 8200 a 8110. Model ColorStream 8200 je teraz najproduktívnejším modelom radu s maximálnou rýchlosťou až 200 metrov za minútu. Model ColorStream 8110 s rýchlosťou 110 metrov za minútu je ideálny pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí chcú investovať do nového tlačového stroja ColorStream a zároveň zachovať existujúce dokončovacie zariadenia.

 

28. marca 2024

Ultrarýchla produkcia

Atramentové tlačové stroje ProStream 2000 pre komerčnú tlač

Canon ukázal nové vysokorýchlostné atramentové tlačiarne ProStream 2000 pre komerčnú a obchodnú komunikáciu a novú vlajkovú loď ProStream 3160

28. marca 2024

Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Canon predstavil rad flatbed tlačiarní Arizona 2300 s technológiou FLXflow

Na trh bola uvedená aj najnovšia verzia 2.1 systému PRISMAelevate XL, ktorá zdvojnásobuje výšku tlače reliéfnych tlačových aplikácií na podporovaných flatbed tlačiarňach Arizona na 4 mm, a tým pomáha používateľom vytvárať pôsobivé, na dotyk výrazné hmatové kresby či umelecké diela.

28. marca 2024

rad vysoko kvalitných Industrial SSD diskov

Kingston Digital predstavuje i-Temp

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že vyvinula rad pevných diskov Industrial Temp špeciálne pre výrobcov systémov a konštruktérov, ktorí vyžadujú širší rozsah prevádzkových teplôt pre extrémne prostredia. Tieto SSD disky sú okrem […]

28. marca 2024

Adrenalínové aktivity

Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu

Dlhšie dni, slnečné lúče a vyššie teploty znamenajú len jedno. Jar je oficiálne tu! Je čas vyraziť na prechádzku, zabehať si do prírody, či vydať sa na túru. Či už ste vášnivý turista, alebo s outdoorovými aktivitami ešte len začínate, práve jarné počasie má ideálne podmienky pre širokú škálu športov. Prinášame zopár tipov, ako aktívne využiť jarné dni, a nielen to – pomocou nositeľných technológií zaznamenáte váš progres a namotivujete sa k zlepšovaniu.

26. marca 2024

Monitory Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A a 27E1N1600AE sú viacúčelové monitory

Monitory Philips

Rad monitorov Philips E1 predstavuje tri nové viacúčelové modely pre hybridnú a vzdialenú prácu

26. marca 2024

Nové stolné gigabitové PoE+ prepínače Mercusys MS105GP a MS108GP

Spoločnosť Mercusys, výrobca sieťových zariadení, predstavuje nové modely kompaktných prepínačov s podporou PoE+ napájania. Päťportový Mercusys MS105GP a osemportový MS108GP.

26. marca 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024