Kyocera vstupuje do segmentu produkčných atramentových tlačiarní so zariadením TASKalfa Pro 15000c

Najbližšia doba v plnej miere zasiahne rentabilitu klasického printu

Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, expanduje do nových obchodných segmentov a uvádza na trh prvé produkčné tlačové zariadenie TASKalfa Pro 15000c. Tento produkt je ďalším krokom v diverzifikácii Kyocery a stavia na množstve vlastných skúseností z vývoja a výroby atramentových tlačových hláv.

Kyocera využila na presun do sféry produkčných tlačiarní svoje dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti v polygrafickom priemysle, kde mnoho jej multifunkčných zariadení a tlačiarní patrí k najuznávanejším na trhu. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c ponúka nízku mieru údržby, vysokú účinnosť a nízku spotrebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné riešenie pre veľkokapacitnú tlač.

„Prechod do produkčnej tlače je pre Kyoceru významným medzníkom, ktorý sme dosiahli vďaka desiatkam rokov našich skúseností. TASKalfa Pro 15000c je inovatívne zariadenie vytvorené spojením vedomostí špičkových odborníkov po celom svete. Vysoko produktívny stroj poskytuje spoločnostiam všetkých veľkostí bezkonkurenčnú návratnosť investícií vďaka jeho spoľahlivosti a rýchlosti tlače 150 strán za minútu“, vysvetlil Marcel Ebbenhorst, manažér produkčnej tlače z Marketingového inovačného centra Kyocera Document Solutions Europe.

Napriek tomu, že sa pri uvedení tohto produktu na trh Kyocera posunula do úplne novej oblasti podnikania, zachováva si mnoho kľúčových funkcií, vďaka ktorým je značka taká úspešná. Jedným z takých aspektov je jednoduchá údržba zariadenia založená na použití iba niekoľkých pohyblivých častí, čím sa znižuje riziko poruchy. Tieto diely môžu jednoducho vymeniť samotní používatelia, a to v mnohých prípadoch aj bez nutnosti návštevy servisného technika. To zaručuje spoľahlivosť všetkým firmám, ktoré vyžadujú zachovanie pracovnej konzistencie svojich tlačových zariadení aj pri požiadavkách na veľké množstvo tlačových výstupov.

Vďaka času nábehu pod 120 sekúnd a tlačou prvej strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšiť produktivitu akejkoľvek tlačovej úlohy. To prináša vyššiu agilitu a flexibilitu spoločnostiam, ktoré si nemôžu dovoliť čakať na tlačový výstup. Jej jednoduchá integrácia do existujúcich firemných pracovných postupov zaistí, že používatelia budú schopní splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a termíny bez vplyvu na kvalitu, kontrolu alebo cenu.

Toto všetko je dosiahnuté pri zachovaní environmentálnej udržateľnosti, ktorá je základom filozofie značky Kyocera. Zariadenie pracuje so spotrebou elektriny 6,3 kWh/týždeň (Typical Electricity Consumption TEC), čo predstavuje jeden z energeticky najúspornejších produktov na trhu v tejto kategórii. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c je zamerané na čo najväčšiu optimalizáciu využitia energie a dokladá tak úsilie spoločnosti Kyocera minimalizovať finančné náklady na energiu a neustále znižovať vplyvy na životné prostredie.

„Spoločnosti si stále viac uvedomujú potrebu zlepšiť bezpečnosť interných tlačových služieb najmä v takých odvetviach, ako je bankovníctvo, zdravotníctvo, služby a verejná správa. Uvedomili si taktiež pridanú hodnotu možnej personalizácie, ktorá je v prípade tohto typu produktov jedinečná. Tým sme si potvrdili, že je ten správny čas preniesť naše skúsenosti do nového segmentu a prísť s konkrétnym produktom, ktorý je pripravený stať sa lídrom na trhu“, uzavrel Ebbenhorst.

Spoločnosť Kyocera poskytuje optimalizované riešenia tlače podnikom všetkých veľkostí prostredníctvom celého radu svojich produktov. TASKalfa Pro 15000c rozširuje toto portfólio a poskytuje tlačovým špecialistom a organizáciám s vysokými požiadavkami na tlač šancu optimalizovať svoje procesy efektívnym a spoľahlivým spôsobom.

Technické prednosti:

„Spoločnosť Kyocera Document Solutions Czech predpokladá, že v dôsledku súčasnej situácie a jej vplyvu na podnikanie v Českej a Slovenskej republike dôjde aj k maximalizácii tlaku na náklady tlačových služieb. Ide o úplne jedinečné a inovatívne riešenie atramentovej tlače s maximálnym možným objemom výstupov v prostredí maloformátovej tlače a otvára úplne nové obzory v polygrafii.  Umožní nám sústrediť všetky výhody atramentovej technológie smerom k vyššej operabilite tlače a zákazníckej škálovateľnosti zákaziek. Riešenie Kyocera prichádza v čase, keď poskytovatelia tlačových služieb budú hľadať riešenie, ktoré bude oveľa efektívnejšie než to doterajšie“, uviedol Jakub Eremiáš, riaditeľ produkčnej tlače Kyocera Document Solutions Czech.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Kyocera získala tri ocenenia „Winter 2020 Copier Pick Award“ od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab

Spoločnosť Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, získala ocenenie od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab. Cena „Winter 2020 Copier MFP Pick Award“ bola udelená dvom farebným a jednej čiernobielej multifunkcii z radu Kyocera TASKalfa. Z radu farebných multifunkcií boli ocenené TASKalfa 9003i a 8003i, z čiernobielych multifunkcií získala cenu TASKalfa 7003i.

3. februára 2020

Najnovšie

Predvianočné nákupy

Ako bezpečne vyriešiť vianočné darčeky bez následkov? 

Ľudia sa s príchodom predvianočných nákupov presúvajú do online priestoru čoraz intenzívnejšie. Nákup cez internet alebo využívanie mobilných aplikácií na komunikáciu je pohodlnejší a rýchlejší, má však svoje bezpečnostné riziká.

6. decembra 2023

Jednoduché dotykové nastavenie hlasitosti siete

Nový ovládač hlasitosti od Axis

Axis predstavuje nový ovládač pre jednoduchšie nastavenie hlasitosti a zdroja zvuku v zónach

30. novembra 2023

Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou

Batériové úložisko využíva nehorľavé batérie so systémom správy batérií BMS. Už za 1,5 mesiaca činnosti „vymazalo“ svoju uhlíkovú úsporu z výroby a produkuje čistú úsporu CO2, ktorú si majiteľ môže vykázať vo forme carbon offsetu vo svojom ESG reporte.

27. novembra 2023

Honda prináša na trh 2. generáciu „Miimo“ - Inteligentné robotické kosačky

Inteligentné robotické kosačky

„Miimo je viac než len robotická kosačka; je to záväzok spoločnosti Honda predefinovať starostlivosť o trávnik. Náš nový rad Miimo stelesňuje precízne inžinierstvo a inovácie. S Miimo nekosíme len trávniky, ale formujeme budúcnosť vášho trávnika.“

27. novembra 2023

Ideálne pre firmy, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a zlepšiť udržateľnosť

Nové vysokorýchlostné čiernobiele firemné tlačiarne od Epson

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové kompaktné čiernobiele tlačiarne pre pracovné skupiny

23. novembra 2023

AXIS P3738-PLE, P3737-PLE a P3735-PLE

Axis má nové multisenzorové kamery s umelou inteligenciou. Dokážu pokryť aj široké plochy v rozlíšení až 4×4K

Pre priaznivcov efektívnych riešení uvádza spoločnosť Axis Communications tri nové panoramatické kamery radu AXIS P37, ktoré ponúkajú štyri streamy v rozlíšení až do 4K na kanál a poskytujú tak vynikajúci prehľad aj detailné pokrytie. Sú určené na dohľad nad rozsiahlymi oblasťami, pretože disponujú ostrým obrazom so všetkými detailmi i pri nízkom osvetlení alebo vďaka 360° […]

16. novembra 2023

Prehľadnejšie a intuitívnejšie používateľské rozhranie

ColorOS 14

OPPO začalo s oficiálnou distribúciou globálnej verzie systému ColorOS 14 s dlhou sériou vylepšení

16. novembra 2023

Prieskum

Slováci stále milujú SMS-ky

U mladých je populárny Messenger aj Instagram, starší stále obľubujú Skype

16. novembra 2023

Kingston viedol rebríček aj v 2022

Poznáme najpredávanejšie SSD a najväčšieho výrobcu

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že ju spoločnosť TrendForce označila na prvej pozícii na trhu ako najväčšieho dodávateľa SSD diskov pre tretie strany za celý rok 2022. Podľa TrendForce pripadá na spoločnosť […]

15. novembra 2023

Súčasť širokej rodiny Galaxy

Filmovým fanúšikom pre radosť

Samsung Galaxy Tab A9 a Galaxy Tab A9+: výborné tablety na prácu i zábavu pre každého

9. novembra 2023

Odporúčané

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022