Kyocera vstupuje do segmentu produkčných atramentových tlačiarní so zariadením TASKalfa Pro 15000c

Najbližšia doba v plnej miere zasiahne rentabilitu klasického printu

Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, expanduje do nových obchodných segmentov a uvádza na trh prvé produkčné tlačové zariadenie TASKalfa Pro 15000c. Tento produkt je ďalším krokom v diverzifikácii Kyocery a stavia na množstve vlastných skúseností z vývoja a výroby atramentových tlačových hláv.

Kyocera využila na presun do sféry produkčných tlačiarní svoje dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti v polygrafickom priemysle, kde mnoho jej multifunkčných zariadení a tlačiarní patrí k najuznávanejším na trhu. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c ponúka nízku mieru údržby, vysokú účinnosť a nízku spotrebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné riešenie pre veľkokapacitnú tlač.

„Prechod do produkčnej tlače je pre Kyoceru významným medzníkom, ktorý sme dosiahli vďaka desiatkam rokov našich skúseností. TASKalfa Pro 15000c je inovatívne zariadenie vytvorené spojením vedomostí špičkových odborníkov po celom svete. Vysoko produktívny stroj poskytuje spoločnostiam všetkých veľkostí bezkonkurenčnú návratnosť investícií vďaka jeho spoľahlivosti a rýchlosti tlače 150 strán za minútu“, vysvetlil Marcel Ebbenhorst, manažér produkčnej tlače z Marketingového inovačného centra Kyocera Document Solutions Europe.

Napriek tomu, že sa pri uvedení tohto produktu na trh Kyocera posunula do úplne novej oblasti podnikania, zachováva si mnoho kľúčových funkcií, vďaka ktorým je značka taká úspešná. Jedným z takých aspektov je jednoduchá údržba zariadenia založená na použití iba niekoľkých pohyblivých častí, čím sa znižuje riziko poruchy. Tieto diely môžu jednoducho vymeniť samotní používatelia, a to v mnohých prípadoch aj bez nutnosti návštevy servisného technika. To zaručuje spoľahlivosť všetkým firmám, ktoré vyžadujú zachovanie pracovnej konzistencie svojich tlačových zariadení aj pri požiadavkách na veľké množstvo tlačových výstupov.

Vďaka času nábehu pod 120 sekúnd a tlačou prvej strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšiť produktivitu akejkoľvek tlačovej úlohy. To prináša vyššiu agilitu a flexibilitu spoločnostiam, ktoré si nemôžu dovoliť čakať na tlačový výstup. Jej jednoduchá integrácia do existujúcich firemných pracovných postupov zaistí, že používatelia budú schopní splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a termíny bez vplyvu na kvalitu, kontrolu alebo cenu.

Toto všetko je dosiahnuté pri zachovaní environmentálnej udržateľnosti, ktorá je základom filozofie značky Kyocera. Zariadenie pracuje so spotrebou elektriny 6,3 kWh/týždeň (Typical Electricity Consumption TEC), čo predstavuje jeden z energeticky najúspornejších produktov na trhu v tejto kategórii. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c je zamerané na čo najväčšiu optimalizáciu využitia energie a dokladá tak úsilie spoločnosti Kyocera minimalizovať finančné náklady na energiu a neustále znižovať vplyvy na životné prostredie.

„Spoločnosti si stále viac uvedomujú potrebu zlepšiť bezpečnosť interných tlačových služieb najmä v takých odvetviach, ako je bankovníctvo, zdravotníctvo, služby a verejná správa. Uvedomili si taktiež pridanú hodnotu možnej personalizácie, ktorá je v prípade tohto typu produktov jedinečná. Tým sme si potvrdili, že je ten správny čas preniesť naše skúsenosti do nového segmentu a prísť s konkrétnym produktom, ktorý je pripravený stať sa lídrom na trhu“, uzavrel Ebbenhorst.

Spoločnosť Kyocera poskytuje optimalizované riešenia tlače podnikom všetkých veľkostí prostredníctvom celého radu svojich produktov. TASKalfa Pro 15000c rozširuje toto portfólio a poskytuje tlačovým špecialistom a organizáciám s vysokými požiadavkami na tlač šancu optimalizovať svoje procesy efektívnym a spoľahlivým spôsobom.

Technické prednosti:

„Spoločnosť Kyocera Document Solutions Czech predpokladá, že v dôsledku súčasnej situácie a jej vplyvu na podnikanie v Českej a Slovenskej republike dôjde aj k maximalizácii tlaku na náklady tlačových služieb. Ide o úplne jedinečné a inovatívne riešenie atramentovej tlače s maximálnym možným objemom výstupov v prostredí maloformátovej tlače a otvára úplne nové obzory v polygrafii.  Umožní nám sústrediť všetky výhody atramentovej technológie smerom k vyššej operabilite tlače a zákazníckej škálovateľnosti zákaziek. Riešenie Kyocera prichádza v čase, keď poskytovatelia tlačových služieb budú hľadať riešenie, ktoré bude oveľa efektívnejšie než to doterajšie“, uviedol Jakub Eremiáš, riaditeľ produkčnej tlače Kyocera Document Solutions Czech.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Kyocera získala tri ocenenia „Winter 2020 Copier Pick Award“ od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab

Spoločnosť Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, získala ocenenie od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab. Cena „Winter 2020 Copier MFP Pick Award“ bola udelená dvom farebným a jednej čiernobielej multifunkcii z radu Kyocera TASKalfa. Z radu farebných multifunkcií boli ocenené TASKalfa 9003i a 8003i, z čiernobielych multifunkcií získala cenu TASKalfa 7003i.

3. februára 2020

Najnovšie

Vlajková ľod od systámu EOS R

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1

Canon pripravuje uvedenie fotoaparátu EOS R1, ktorý bude prvou vlajkovou loďou systému EOS R. Nová technológia spracovania obrazu ešte viac zlepší automatické ostrenie a kvalitu obrazu

 

15. mája 2024

Vysokorýchlostný dvojpásmový adaptér pre lepšie pripojenie

TP-Link Archer T600UB Nano

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových riešení a produktov inteligentnej domácnosti, predstavuje kompaktný Wi-Fi Bluetooth USB adaptér Archer T600UB Nano. Novinka zaistí flexibilné bezdrôtové pripojenie pre všetky zariadenia tak, aby fungovala s najnovším dvojpásmovým Wi-Fi routerom.

15. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Vlajkové lode novej generácie – Objavte svet možností s Huawei

Spoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition. Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

9. mája 2024

Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu

Tlačiareň Epson SureColor P20500

Spoločnosť Epson uvádza na trh novú veľkoformátovú tlačiareň na profesionálnu tlač fotografií, umeleckých diel, plagátov a interiérových informačných nápisov

30. apríla 2024

Bez nutnosti mať u seba peňaženku alebo mobilný telefón

Zákazníci Home Creditu už môžu platiť aj hodinkami a náramkami Garmin a Xiaomi

Zákazníci spoločnosti Home Credit už môžu platiť aj inteligentnými hodinkami a fitnes náramkami Garmin a Xiaomi, čím spoločnosť rozširuje svoju ponuku k už dávnejšie fungujúcim digitálnym platobným službám Google Pay a Apple Pay. Vďaka tomu Home Credit pokrýva všetky najpoužívanejšie platobné metódy pre inteligentné zariadenia. Spoločnosť tak pokračuje v trende čoraz rozšírenejšej digitalizácie svojich služieb.

29. apríla 2024

UPGRADUJTE SVOJ POČÍTAČ!

Investujte do planéty a šetrite

Pokiaľ potrebujete zvýšiť výkon vášho počítača, UPGRADE pamäte a disku je určite správna cesta ako s relatívne menšou investíciou zvýšiť celkový výkon.

26. apríla 2024

v rozlíšení až 4K

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery s vynikajúcou kvalitou obrazu

Spoločnosť Axis Communications prichádza s aktualizovaným radom kamier AXIS P13. Nové kamery sú ideálne pre rôzne situácie pri dohľade nad vnútornými priestormi. Na dosiahnutie maximálnej flexibility sú k dispozícii aj odľahčené základné jednotky, výmenné objektívy (s podporou i-CS) a široká škála montážneho príslušenstva. Interiérové modely sú navyše navrhnuté tak, aby sa vmestili aj do exteriérových krytov.

24. apríla 2024

TP-Link Omada ER706W-4G

Gigabitový AX3000 VPN router pre 4G+ sieť kedykoľvek a kdekoľvek

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový gigabitový podnikový VPN router Omada ER706W-4G so vstavaným modemom pre 4G LTE pripojenie k internetu as AX3000 WiFi 6 prístupovým bodom pre bezdrôtové pripojenie užívateľov. Integráciu týchto funkcií do jediného zariadenia ocenia predovšetkým kancelárie či malé a stredné podniky.

23. apríla 2024

Huawei odkrýva stratégiu All Intelligence: Budúcnosť priemyslu s využitím umelej inteligencie

• O umelej inteligencii, jej implementácií v priemyselných odvetviach a o tom, kam smeruje informačno-komunikačný priemysel sa diskutovalo na Samite Analytikov Huawei. Podujatie spojilo viac ako 500 analytikov, výskumníkov a ďalších hostí z celého sveta.
• Počas podujatia Eric Xu, podpredseda a rotujúci predseda spoločnosti Huawei predstavil využitie umelej inteligencie spoločnosťou a stratégiu All Intelligence.

23. apríla 2024

Prvé video na YouTube

Dnes má už 19 rokov!

Úplne prvé video na YouTube sa volá „Me at the zoo“. Videonahrávka bola na web nahraná jeho spoluzakladateľom Jawedom Karimom 24. apríla 2005 o 03:27:12 UTC (5:27 nášho času), z používateľského účtu „jawed“. Viete koľko má LIKE? Ide o krátke 19 sekundové video zo ZOO v San Diegu so slonmi v pozadí, ktoré nemá práve najlepšiu […]

23. apríla 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024