Kyocera vstupuje do segmentu produkčných atramentových tlačiarní so zariadením TASKalfa Pro 15000c

Najbližšia doba v plnej miere zasiahne rentabilitu klasického printu

Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, expanduje do nových obchodných segmentov a uvádza na trh prvé produkčné tlačové zariadenie TASKalfa Pro 15000c. Tento produkt je ďalším krokom v diverzifikácii Kyocery a stavia na množstve vlastných skúseností z vývoja a výroby atramentových tlačových hláv.

Kyocera využila na presun do sféry produkčných tlačiarní svoje dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti v polygrafickom priemysle, kde mnoho jej multifunkčných zariadení a tlačiarní patrí k najuznávanejším na trhu. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c ponúka nízku mieru údržby, vysokú účinnosť a nízku spotrebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné riešenie pre veľkokapacitnú tlač.

„Prechod do produkčnej tlače je pre Kyoceru významným medzníkom, ktorý sme dosiahli vďaka desiatkam rokov našich skúseností. TASKalfa Pro 15000c je inovatívne zariadenie vytvorené spojením vedomostí špičkových odborníkov po celom svete. Vysoko produktívny stroj poskytuje spoločnostiam všetkých veľkostí bezkonkurenčnú návratnosť investícií vďaka jeho spoľahlivosti a rýchlosti tlače 150 strán za minútu“, vysvetlil Marcel Ebbenhorst, manažér produkčnej tlače z Marketingového inovačného centra Kyocera Document Solutions Europe.

Napriek tomu, že sa pri uvedení tohto produktu na trh Kyocera posunula do úplne novej oblasti podnikania, zachováva si mnoho kľúčových funkcií, vďaka ktorým je značka taká úspešná. Jedným z takých aspektov je jednoduchá údržba zariadenia založená na použití iba niekoľkých pohyblivých častí, čím sa znižuje riziko poruchy. Tieto diely môžu jednoducho vymeniť samotní používatelia, a to v mnohých prípadoch aj bez nutnosti návštevy servisného technika. To zaručuje spoľahlivosť všetkým firmám, ktoré vyžadujú zachovanie pracovnej konzistencie svojich tlačových zariadení aj pri požiadavkách na veľké množstvo tlačových výstupov.

Vďaka času nábehu pod 120 sekúnd a tlačou prvej strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšiť produktivitu akejkoľvek tlačovej úlohy. To prináša vyššiu agilitu a flexibilitu spoločnostiam, ktoré si nemôžu dovoliť čakať na tlačový výstup. Jej jednoduchá integrácia do existujúcich firemných pracovných postupov zaistí, že používatelia budú schopní splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a termíny bez vplyvu na kvalitu, kontrolu alebo cenu.

Toto všetko je dosiahnuté pri zachovaní environmentálnej udržateľnosti, ktorá je základom filozofie značky Kyocera. Zariadenie pracuje so spotrebou elektriny 6,3 kWh/týždeň (Typical Electricity Consumption TEC), čo predstavuje jeden z energeticky najúspornejších produktov na trhu v tejto kategórii. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c je zamerané na čo najväčšiu optimalizáciu využitia energie a dokladá tak úsilie spoločnosti Kyocera minimalizovať finančné náklady na energiu a neustále znižovať vplyvy na životné prostredie.

„Spoločnosti si stále viac uvedomujú potrebu zlepšiť bezpečnosť interných tlačových služieb najmä v takých odvetviach, ako je bankovníctvo, zdravotníctvo, služby a verejná správa. Uvedomili si taktiež pridanú hodnotu možnej personalizácie, ktorá je v prípade tohto typu produktov jedinečná. Tým sme si potvrdili, že je ten správny čas preniesť naše skúsenosti do nového segmentu a prísť s konkrétnym produktom, ktorý je pripravený stať sa lídrom na trhu“, uzavrel Ebbenhorst.

Spoločnosť Kyocera poskytuje optimalizované riešenia tlače podnikom všetkých veľkostí prostredníctvom celého radu svojich produktov. TASKalfa Pro 15000c rozširuje toto portfólio a poskytuje tlačovým špecialistom a organizáciám s vysokými požiadavkami na tlač šancu optimalizovať svoje procesy efektívnym a spoľahlivým spôsobom.

Technické prednosti:

„Spoločnosť Kyocera Document Solutions Czech predpokladá, že v dôsledku súčasnej situácie a jej vplyvu na podnikanie v Českej a Slovenskej republike dôjde aj k maximalizácii tlaku na náklady tlačových služieb. Ide o úplne jedinečné a inovatívne riešenie atramentovej tlače s maximálnym možným objemom výstupov v prostredí maloformátovej tlače a otvára úplne nové obzory v polygrafii.  Umožní nám sústrediť všetky výhody atramentovej technológie smerom k vyššej operabilite tlače a zákazníckej škálovateľnosti zákaziek. Riešenie Kyocera prichádza v čase, keď poskytovatelia tlačových služieb budú hľadať riešenie, ktoré bude oveľa efektívnejšie než to doterajšie“, uviedol Jakub Eremiáš, riaditeľ produkčnej tlače Kyocera Document Solutions Czech.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Kyocera získala tri ocenenia „Winter 2020 Copier Pick Award“ od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab

Spoločnosť Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, získala ocenenie od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab. Cena „Winter 2020 Copier MFP Pick Award“ bola udelená dvom farebným a jednej čiernobielej multifunkcii z radu Kyocera TASKalfa. Z radu farebných multifunkcií boli ocenené TASKalfa 9003i a 8003i, z čiernobielych multifunkcií získala cenu TASKalfa 7003i.

3. februára 2020

Najnovšie

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Bezpečnosť ako priorita

Spoločnosť vivo oficiálne uviedla na trh novú používateľskú nadstavbu Funtouch OS 13

vivo predstavuje novú verziu používateľskej nadstavby Funtouch OS 13, založenú na OS Android 13

10. novembra 2022

do dopravných prostriedkov

Panoramatická kopula s jedným snímacím senzorom. Axis uvádza novú kameru

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú 6 MPx panoramatickú mini kopulovitú kameru s jediným snímacím senzorom, ktorá je navrhnutá  špeciálne pre tzv. palubný dohľad. Táto kompaktná, ľahko inštalovateľná a vysoko odolná kamera poskytuje kompletný 180° alebo 360° prehľad bez ohľadu na svetelné podmienky.

10. novembra 2022

Odporúčané

TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022