Kyocera vstupuje do segmentu produkčných atramentových tlačiarní so zariadením TASKalfa Pro 15000c

Najbližšia doba v plnej miere zasiahne rentabilitu klasického printu

Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, expanduje do nových obchodných segmentov a uvádza na trh prvé produkčné tlačové zariadenie TASKalfa Pro 15000c. Tento produkt je ďalším krokom v diverzifikácii Kyocery a stavia na množstve vlastných skúseností z vývoja a výroby atramentových tlačových hláv.

---------------------------------------------------------------------------------------- -->

Kyocera využila na presun do sféry produkčných tlačiarní svoje dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti v polygrafickom priemysle, kde mnoho jej multifunkčných zariadení a tlačiarní patrí k najuznávanejším na trhu. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c ponúka nízku mieru údržby, vysokú účinnosť a nízku spotrebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné riešenie pre veľkokapacitnú tlač.

„Prechod do produkčnej tlače je pre Kyoceru významným medzníkom, ktorý sme dosiahli vďaka desiatkam rokov našich skúseností. TASKalfa Pro 15000c je inovatívne zariadenie vytvorené spojením vedomostí špičkových odborníkov po celom svete. Vysoko produktívny stroj poskytuje spoločnostiam všetkých veľkostí bezkonkurenčnú návratnosť investícií vďaka jeho spoľahlivosti a rýchlosti tlače 150 strán za minútu“, vysvetlil Marcel Ebbenhorst, manažér produkčnej tlače z Marketingového inovačného centra Kyocera Document Solutions Europe.

Napriek tomu, že sa pri uvedení tohto produktu na trh Kyocera posunula do úplne novej oblasti podnikania, zachováva si mnoho kľúčových funkcií, vďaka ktorým je značka taká úspešná. Jedným z takých aspektov je jednoduchá údržba zariadenia založená na použití iba niekoľkých pohyblivých častí, čím sa znižuje riziko poruchy. Tieto diely môžu jednoducho vymeniť samotní používatelia, a to v mnohých prípadoch aj bez nutnosti návštevy servisného technika. To zaručuje spoľahlivosť všetkým firmám, ktoré vyžadujú zachovanie pracovnej konzistencie svojich tlačových zariadení aj pri požiadavkách na veľké množstvo tlačových výstupov.

Vďaka času nábehu pod 120 sekúnd a tlačou prvej strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšiť produktivitu akejkoľvek tlačovej úlohy. To prináša vyššiu agilitu a flexibilitu spoločnostiam, ktoré si nemôžu dovoliť čakať na tlačový výstup. Jej jednoduchá integrácia do existujúcich firemných pracovných postupov zaistí, že používatelia budú schopní splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a termíny bez vplyvu na kvalitu, kontrolu alebo cenu.

Toto všetko je dosiahnuté pri zachovaní environmentálnej udržateľnosti, ktorá je základom filozofie značky Kyocera. Zariadenie pracuje so spotrebou elektriny 6,3 kWh/týždeň (Typical Electricity Consumption TEC), čo predstavuje jeden z energeticky najúspornejších produktov na trhu v tejto kategórii. Zariadenie TASKalfa Pro 15000c je zamerané na čo najväčšiu optimalizáciu využitia energie a dokladá tak úsilie spoločnosti Kyocera minimalizovať finančné náklady na energiu a neustále znižovať vplyvy na životné prostredie.

„Spoločnosti si stále viac uvedomujú potrebu zlepšiť bezpečnosť interných tlačových služieb najmä v takých odvetviach, ako je bankovníctvo, zdravotníctvo, služby a verejná správa. Uvedomili si taktiež pridanú hodnotu možnej personalizácie, ktorá je v prípade tohto typu produktov jedinečná. Tým sme si potvrdili, že je ten správny čas preniesť naše skúsenosti do nového segmentu a prísť s konkrétnym produktom, ktorý je pripravený stať sa lídrom na trhu“, uzavrel Ebbenhorst.

Spoločnosť Kyocera poskytuje optimalizované riešenia tlače podnikom všetkých veľkostí prostredníctvom celého radu svojich produktov. TASKalfa Pro 15000c rozširuje toto portfólio a poskytuje tlačovým špecialistom a organizáciám s vysokými požiadavkami na tlač šancu optimalizovať svoje procesy efektívnym a spoľahlivým spôsobom.

Technické prednosti:

„Spoločnosť Kyocera Document Solutions Czech predpokladá, že v dôsledku súčasnej situácie a jej vplyvu na podnikanie v Českej a Slovenskej republike dôjde aj k maximalizácii tlaku na náklady tlačových služieb. Ide o úplne jedinečné a inovatívne riešenie atramentovej tlače s maximálnym možným objemom výstupov v prostredí maloformátovej tlače a otvára úplne nové obzory v polygrafii.  Umožní nám sústrediť všetky výhody atramentovej technológie smerom k vyššej operabilite tlače a zákazníckej škálovateľnosti zákaziek. Riešenie Kyocera prichádza v čase, keď poskytovatelia tlačových služieb budú hľadať riešenie, ktoré bude oveľa efektívnejšie než to doterajšie“, uviedol Jakub Eremiáš, riaditeľ produkčnej tlače Kyocera Document Solutions Czech.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Kyocera získala tri ocenenia „Winter 2020 Copier Pick Award“ od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab

Spoločnosť Kyocera Document Solutions Europe, popredný dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, získala ocenenie od spoločnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab. Cena „Winter 2020 Copier MFP Pick Award“ bola udelená dvom farebným a jednej čiernobielej multifunkcii z radu Kyocera TASKalfa. Z radu farebných multifunkcií boli ocenené TASKalfa 9003i a 8003i, z čiernobielych multifunkcií získala cenu TASKalfa 7003i.

3. februára 2020

Najnovšie

WESTech sa stal distribútorom smartfónov značky realme pre slovenský trh

Realme – top značka

Po úspechoch na ázijskom trhu spoločnosť v júni 2019 oficiálne vstúpila na európsky trh. S vynikajúcimi výsledkami v krajinách ako Španielsko vstúpila aj na trh do Veľkej Británie, Talianska, Francúzska, Nemecka, Poľska, Švédska, Nórska, Dánska, Estónska a mnoho ďalších.

23. októbra 2020

Kreativita na prvom mieste

Canon predstavuje tlačiareň PIXMA PRO-200, ktorá poteší kreatívne duše

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila rýchlu, ľahkú a kompaktnú tlačiareň PIXMA PRO-200 formátu A3+. Je ideálnou voľbou pre fotografických nadšencov, ktorí chcú podniknúť prvé kroky do sveta tlače fotografií. PIXMA PRO-200 umožňuje fotografom tlačiť vysoko kvalitné snímky na mnoho rôznych formátov a typov papiera s rôznymi textúrami zo smartfónu, tabletu alebo počítača bez obáv o výslednú fotografiu.

 

22. októbra 2020

USB flash disky Verbatim

Jednoduchý prenos, preprava aj bezpečné zdieľanie dát

Ukladanie dát urazilo dlhú cestu.
Jedná sa o jeden z najpohodlnejších spôsobov rýchleho a jednoduchého presunu dát z jedného miesta na druhé. Vďaka rade dizajnov a funkcií, ktoré získali ocenenia, je výber USB diskov od spoločnosti Verbatim, ideálnou voľbou pre ukladanie a zdieľanie dát – sú bezpečné a spoľahlivé.

21. októbra 2020

Veľké technológie v kompaktnom obale

Umývačky Electrolux

Umývačky riadu Electrolux sú dostupné vo viacerých veľkostiach, ktoré perfektne zapadnú do veľkých aj malých kuchýň. Či už si vyberiete širšiu alebo užšiu verziu, môžete sa spoľahnúť, že bude nabitá inovatívnymi technológiami, ktoré vám uľahčia život.

20. októbra 2020

Prečo je dôležitá a čo o nej treba vedieť?

Saturácia krvi kyslíkom (SpO2)

Život v rýchlom svete môže mať vplyv na naše duševné a fyzické zdravie a nie vždy si ho uvedomujeme. Dôležitým zdravotným indikátorom je saturácia krvi kyslíkom (SpO2), pričom na jej monitorovanie sa zvyčajne používali lekárske prístroje.

19. októbra 2020

Samsung spustil predaj svojich tohtoročných noviniek – Galaxy S10 Lite, Note10 Lite a A71

Spoločnosť Samsung v týchto dňoch spustila predaj svojich najnovších smartfónov Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10 Lite a Galaxy A71 na slovenskom trhu. Galaxy S10 Lite je k dispozícii v dvoch farebných variantoch (čiernom Prism Black a modrom Prism Blue) za odporúčanú maloobchodnú cenu 649 Eur, Galaxy Note10 Lite sa predáva v striebornej Aura Glow a čiernej Aura Black za odporúčanú maloobchodnú cenu 599 Eur a model Galaxy A71 je k dispozícii v čiernej, striebornej a modrej farbe za 469 Eur.

 

19. októbra 2020

Limitovaná edícia príslušenstvo SteelSeries na motívy Cyberpunk 2077

SteelSeries predstavuje Artist Series, rad produktov vyhotovených v spolupráci s populárnymi umelcami. Príslušenstvo s motívmi hry Cyberpunk 2070 dopĺňajú tiež produkty inšpirované umelci Lauren Asta, Dune Haggar a Brock Hofer.

14. októbra 2020

Miele uvádza na trh tyčový aku vysávač TRIFLEX

TRIFLEX HX1 prináša tri inovácie v jednom: skvelý dizajn, extrémnu saciu silu a rýchlosť. Zároveň spája tri bezdrôtové vysávače do jedného prístroja s výdržou batérie až 120 minút.

14. októbra 2020

Prenosný a dotykový 15,6 "model

AOC predstavuje nový monitor 16T2

AOC, špecialista na monitory, uvádza na trh nový prenosný dotykový monitor s USB-C pripojením.
Novinka má uhlopriečku 39,6 centimetra (15,6 „), IPS displej a rozlíšenie Full HD. Prostredníctvom dvoch portov USB-C (využívajúcich alternatívne režim DisplayPort) alebo portu HDMI, je možné ho jednoducho pripojiť k notebooku, stolnému počítaču alebo smartphonu.

14. októbra 2020

Oceňovanú aplikáciu Moovit si teraz stiahnete aj z Huawei AppGallery

Cestovanie odkiaľkoľvek kamkoľvek je vďaka aplikácii Moovit ľahšie a pohodlnejšie. Huawei a Moovit sa spájajú s cieľom uľahčiť premiestňovanie miliónom ľudí. Po novom populárnu aplikáciu nájdete aj v Huawei AppGallery, treťom najväčšom obchode s aplikáciami na svete.

13. októbra 2020

Odporúčané

TEST

TEST/RECENZIA

Najlepšie True Wireless slúchadlá do 40 eur? Vyskúšajte Niceboy HIVE podsie

Aj lacnejšie slúchadlá môžu byť vynikajúce.

19. októbra 2020

Kedy ide o najlepšie kasína?

Najlepšie online kasína

Odvetvie online kasín v posledných desaťročiach výrazne vzrástlo a kasína s reálnymi peniazmi sú dnes hlavnou atrakciou hráčov, ktorí vyhľadávajú tento typ zábavy.

30. septembra 2020

Axis deň 2020 sa uskutoční offline i online a predstaví IP technológie (nielen) pre dobu covidovú

Každoročná konferencia spoločnosti Axis Communications sa tento rok uskutoční v utorok 6. októbra 2020 od 9:00 v priestoroch karlínskej Spojky v Prahe pod názvom Dnes a zajtra – Technológie pre každú dobu.  Záujemci z oboru sa môžu registrovať zdarma a zúčastniť sa akcie osobne alebo sledovať online prenos.

27. septembra 2020

Recenzia

Stará škola stále existuje, káblové slúchadlá Niceboy ORYX X300 sú poctivou nostalgiou

Slúchadlá Niceboy ORYX X300 patria medzi tie najlepšie vo svojej triede.

11. septembra 2020
TEST

Recenzia

Kovová klávesnica Niceboy Oryx K300X. Zabudnite na predsudky, toto je ideálny darček pre každého.

Už dlho sme sa na tak nepobavili pri písaní, ako práve počas testu tejto nezvyčajnej klávesnice.

11. septembra 2020
TEST

Recenzia

Absolútna špička. AOC G Line 2nd Gen (CU34G2X 34)

Úchvatný obraz je pri tejto cene samozrejmosť, no AOC zachádza oveľa ďalej a ponúka aj pokročilé funkcie pre náročných.

9. septembra 2020

Práca z domova ako nový štandard?

Pripravme sa na budúcnosť, možno budúcnosť práce

Čo nám chystá tohtoročná jeseň? To je zatiaľ vo hviezdach, ale vzhľadom k aktuálnemu vývoju sa zdá, že nás pandémia koronavírusu len tak neopustí. Dúfajme, že nás to nezasiahne viac, než len opäť povinnými rúškami a tlakom na pobyt čo najväčšieho počtu zamestnancov v domácej kancelárii.

1. septembra 2020

Recenzia: ROG Zephyrus Duo 15 (GX550L)

Vždy nás poteší keď sa nájde niekto odvážny a prinesie niečo nové a inovatívne. Notebookmi s dvomi displejmi sme tu už mali pred rokmi. Ak sa nemýlim prvá s týmto konceptom prišla asi pred 10 rokmi Toshiba a asi pred rokom predstavil takýto kancelársky notebook aj Asus. Ale až ASUS dokázal vytvoriť niečo, čo dvom displejom dáva skutočný zmysel […]

28. augusta 2020

Terabajtové SSD do vrecka? Ostatne prečo nie?

Recenzia: ADATA SE760

Doba sa mení a tradičné disky s rotačnou platňou nahrádzajú aj u externých USB diskov elektronické SSD. Je to praktickejšie, čiastočne aj bezpečnejšie a najmä menšie a ľahšie.

27. augusta 2020

Palec hore ASUS !

Recenzia: ROG Zephyrus G14

ROG Zephyrus G14 spĺňa na jednotku požiadavku na univerzálny pracovný a zároveň hráčsky notebook za veľmi dobrú cenu.

10. augusta 2020