Môžu pochváliť lepšou výdržou batérie

Najlepšie smart hodinky pre rok 2022

Ocenenie EISA za najlepšie smart hodinky pre rok 2022 – 2023 získavajú Huawei Watch GT 3 Pro

Autor
Dátum zverejnenia 8. decembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť Huawei získala ocenenie od Experts Imaging and Sound Association (EISA) za svoje najnovšie smart hodinky, Huawei Watch GT 3 Pro. EISA reprezentuje viac ako 60 najrešpektovanejších medzinárodných špecializovaných médií a novinárov, zaoberajúcich sa spotrebnou elektronikou. Tí označili Huawei Watch GT 3 Pro za „Najlepšie smart hodinky pre rok 2022 – 2023“ na základe nezávislých technických recenzií svojich členov. Huawei je v tejto kategórii ocenený už tretí rok po sebe. Ocenenie prichádza v nadväznosti na niekoľko ďalších publikačných ocenení pre hodinky Huawei Watch GT 3 Pro, ktoré tiež získali ocenenia od magazínov Android Headlines, Tech Advisor a PhoneArena.

Porotcovia EISA hodinky chválili aj za ich klasický a luxusný dizajn, ktorý zahŕňa titánové puzdro, keramickú zadnú stranu a zafírové sklíčko, ako aj farebný dotykový AMOLED displej od Huawei. Ich pokročilý operačný systém a množstvo funkcií tiež zožali úspech. Experti ocenili aj prvky ako monitorovanie hladiny kyslíka v krvi, záťažové testy, odolnosť voči vode či výnimočnú výdrž batérie.

Najnovší člen veľmi populárnej rodiny Huawei Watch GT, model GT 3 Pro je vlajkovou loďou smart hodiniek výrobcu. Cieľom nositeľných produktov Huawei je spojiť vynikajúce remeselné spracovanie s prvotriednou estetikou a umožniť užívateľom posunúť ich zdravie a kondíciu na vyššiu úroveň, vďaka 5 ATM a vodotesnosti do 30 metrov[1]. Huawei Watch GT 3 Pro s prémiovým neokryštalickým vzhľadom v titánovej alebo keramickej verzii sú dokonalým spoločníkom na cvičenie aj každodenné činnosti, vrátane monitorovania zdravotného stavu. A ak si ich vhodne naprogramujete, možete si dat do pripomienky, kedy kupovať granule pre psov – nech máte všetko naporiadku

Huawei Watch GT 3 Pro sa tiež môžu pochváliť lepšou výdržou batérie a o 30 percent rýchlejším časom nabíjania v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Ponúkajú tiež množstvo špecializovaných funkcií sledovania, ktoré môžu užívateľom pomôcť zlepšiť ich každodenné životné návyky – od viac ako 100 cvičebných režimov cez analýzy EKG až po inteligentné monitorovanie srdcovej frekvencie a sledovanie spánku Huawei TruSleep 2.0. V súlade s filozofiou konektivity Huawei Seamless AI môžu používatelia spárovať svoje Watch GT3 Pro aj s inými inteligentnými zariadeniami, vrátane ďalších produktov Huawei, ako aj s telefónmi so systémom iOS a Android.

„Všetci v Huawei sme nesmierne poctení, že sme získali ocenenie za najlepšie smart hodinky EISA 2022 – 2023 pre Huawei Watch GT 3 Pro, najmä preto, že toto je tretí rok po sebe, kedy zariadenie Huawei vyhralo túto rešpektovanú cenu EISA za smart hodinky,“ komentoval Kevin Ho, prevádzkový riaditeľ produktovej divízie spoločnosti Huawei.

EISA, ktorá zahŕňa odborné médiá v celom spektre spotrebnej elektroniky z viac ako 30 krajín, je rozdelená do šiestich expertných skupín. Členovia EISA každý rok nominujú zoznam produktov, ktoré považujú za výnimočné v každej zo stálych kategórii. Tieto nominácie sú potom prezentované na valnom zhromaždení EISA, kde členovia pred hlasovaním o víťazovi každej kategórie podrobne diskutujú. Toto prestížne ocenenie od EISA sa pridáva k dlhému zoznamu produktových ocenení, ktoré Huawei Watch GT 3 Pro nedávno získali.

[1] V súlade s technickým štandardom potápačského vybavenia EN13319 môže podporovať voľné potápanie v maximálnej hĺbke 30 m. Nevhodné pre horúce sprchy, horúce pramene, sauny (parné miestnosti), plošinové potápanie, vysokotlakové umývanie a iné aktivity pod vysokým tlakom vody, vysokou teplotou a vlhkosťou alebo vysokorýchlostným prúdom vody. Nevhodné na potápanie, technické potápanie a potápačské aktivity hlbšie ako 30 metrov

Po použití v morskej vode sa odporúča opláchnuť sladkou vodou a vysušiť. Kožené a kovové remienky nie sú vhodné na plávanie a športové aktivity s vysokou mierou potenia. Ak sa takéto požiadavky vyžadujú, odporúča sa nahradiť remienok iným materiálom, ako je fluórová guma. Ďalšie vodotesné opatrenia nájdete na oficiálnej webovej stránke. Odolnosť voči vode nie je trvalá a ochrana môže klesať v dôsledku každodenného opotrebovania.

 

Najnovšie

Spoločnosť Epson ako prvá uviedla na trh základnú DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu  

DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu

Základná DTG tlačiareň Epson SC-F1000 je prvá, ktorá poskytuje nadšencom, maloobchodníkom a malým podnikom cenovo dostupný spôsob tlače vysoko kvalitných obrázkov na tmavý textil

30. januára 2024

Stále sa zlepšujúci výkon

AGON by AOC predstavuje ďalší krok v hernej evolúcii

AOC GAMING 24G4X a 27G4X debutujú so 180 Hz a novým odvážnym dizajnom

30. januára 2024

Pokročilé funkcie, 4MPx a 10× zoom

Cenovo dostupná PTZ kamera Axis na použitie v interiéri aj v exteriéri

Spoločnosť Axis Communications uvádza novú cenovo dostupnú a flexibilnú otočnú kameru AXIS M5526-E, ktorá je kompatibilná so všetkými PTZ úchytmi Axis a hodí sa na inštaláciu ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Kamera ponúka pokročilú analytiku s hlbokým učením a tiež skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení s veľkým optickým priblížením.

25. januára 2024

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

24. januára 2024

Najrozšírenejším malvérom na Slovensku bol Tofsee

Vydieračský softvér je na vzostupe. Pomáha mu umelá inteligencia

Z pohľadu kybernetickej bezpečnosti dominujú vo svete ransomvérové útoky zamerané na vydieranie, hacktivizmus a umelá inteligencia.

24. januára 2024

Hokej z nemožného uhla

Pozrite sa na experiment s kamerou Axis, ktorú na štadióne zamrazili do ľadu

Ľad, oheň a vibrácie – to je len zopár príkladov náročných podmienok, ktorým musia kamerové systémy čeliť. Spoločnosť Axis Communications, líder v oblasti sieťového videa, v novom experimente predviedla ako jej kamera dokáže zvládať takmer čokoľvek – napríklad aj keď je zamrazená do vnútra ľadu na hokejovom štadióne. Vďaka tomu zachytila doteraz nevídaný záber.

16. januára 2024

ASUS nanovo definuje hranice výkonu revolučnými prémiovými produktmi, ktoré sprevádzajú nové udržateľné riešenia a umelá inteligencia

Novinky od Asus ore rok 2024

ASUS predstavil najnovšie inovácie a produkty na konferencii In Search of Incredible: Transcendence na CES 2024

11. januára 2024

Terapia hudbou

Hudba ako kľúč k ukladaniu spomienok

Vedci z Kalifornskej univerzity zistili, ako dokáže hudba ovplyvňovať emócie. Terapia hudbou by mohla pomôcť ľuďom s posttraumatickou stresovou poruchou aj ľuďom, ktorí majú problémy s pamäťou.

11. januára 2024

Až 2 týždne na jedno nabitie

Huawei Watch GT 4

Štýlové a výkonné smart hodinky, s ktorými zabudnete, kde je nabíjačka

3. januára 2024

Kingston XS1000 (1TB)

TEST: Rýchly kompaktný externý SSD za výhodnú cenu

Externé disky sú veľmi populárne, no ak chcete naozaj veľkú kapacitu za rozumnú cenu, vyhrali to vždy mechanické HDD. Našťastie sa ale všetko mení a kedysi drahé SSD sa v pomere cena výkon stalo konkurencie schopným médiom. A nielen to! SSD disky sú zaujímavé aj vďaka kompaktnejším rozmerom, vyššej rýchlosti, väčšej odolnosti pri prenášaní a […]

3. januára 2024

Odporúčané

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023