OKI C650

Najmenšia LED farebná tlačiareň na svete prichádza na slovenský trh

Rýchlosť a kvalita tlače spolu so spoľahlivosťou a nízkymi nákladmi v kompaktnom modeli OKI C650

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 23. marca 2021
Obsahuje nasledovné témy

Najmenšiu výkonnú farebnú A4 tlačiareň na svete uvádza na slovenský trh spoločnosť OKI. Pracovným skupinám prináša vysoký výkon, spoľahlivosť a možnosť tlače na širokú škálu médií.

Model OKI C650 je určený pre malé kancelárie, pohodlne sa vojde aj do tých najmenších priestorov, a zároveň rýchlo tlačí veľké objemy dokumentov v profesionálnej kvalite. Preto je vhodný pre rôzne odvetvia, ako sú maloobchod, zdravotníctvo, stavebníctvo, vzdelávanie, hotely či reštaurácie.

Farebná A4 tlačiareň C650 využíva úspornú digitálnu LED technológiu od spoločnosti OKI a poskytuje vysokorýchlostnú farebnú tlač. Poradí si so širokou škálou podkladov, od kancelárskych dokumentov až po marketingové a propagačné materiály, vrátane označení a bannerov.

Zariadenie s rozlíšením 1 200 × 1 200 DPI tlačí rýchlosťou 35 strán za minútu na médiá s gramážou od 60 do 256 g/m² s rozmermi od B8 (62 × 88 mm) až po 216 × 1321 mm. Prvá strana farebne aj čiernobielo je vytlačená už za 6,5 sekundy. Zariadenie je vybavené automatickou obojstrannou tlačou, tzv. duplexom. Nechýba ethernetový port, USB 2.0

a voliteľná Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Je podporovaná tlač z najrozšírenejších operačných systémov Windows, macOS, OS X, iOS, Android, Chrome OS a Linux.

Inovatívna technológia Space Saving, použitá v modeli C650 pre maximálnu úsporu miesta, okrem malých rozmerov 29 × 39,5 × 43 cm taktiež zaisťuje, že všetky prevádzkové aj servisné úkony je možné vykonávať z prednej strany zariadenia, čo ešte viac výrazne znižuje potrebu priestoru pre obsluhu. Kvôli údržbe postačí ponechať po bokoch zariadenia iba 2 cm miesta. Potrebný prevádzkový priestor tak je iba 49 × 43,5 × 65,4 cm (výška, šírka, hĺbka). Vojde sa teda aj do najtesnejších priestorov bez obmedzenia funkčnosti.

Spoľahlivosť bola pri vývoji modelu C650 kľúčovým parametrom a využitie odolných komponentov namiesto plastov robí z tejto tlačiarne jednu z najrobustnejších vo svojej triede, čo zaručuje dlhú a bezproblémovú životnosť. Hmotnosť, vrátane spotrebného materiálu, je 28,2 kg.

Samostatné tonery a valce umožňujú maximálne využitie spotrebného materiálu. Vďaka tomu je zariadenie ideálne pre organizácie vyžadujúce veľkoobjemovú tlač s vysokým farebným pokrytím. Maximálna kapacita papiera s prídavnými zásobníkmi je 1 940 hárkov, výška zostavy v takom prípade dosahuje 81 cm. Odporúčaný pracovný cyklus je až 8-tisíc strán mesačne.

V čom je OKI C650 inovatívna a jedinečná ukazuje produktové video: https://youtu.be/tBH8SweG034

Na rozšírenie tlačiarne C650 o kopírovanie a skenovanie OKI odporúča používať aplikáciu ABBYY FineScanner. Ide o inteligentný mobilný skener využívajúci umelú inteligenciu pre skenovanie papierových dokumentov a vytváranie digitálnych kópií určených na tlač a ukladanie. To tlačiarni C650 pridáva funkciu pre občasné skenovanie a súčasne odstraňuje potrebu samostatného stolového skenera alebo multifunkčného zariadenia.

Zákazníci sa taktiež môžu prihlásiť na odber služieb centra The Design Hub na báze softvéru Shoppa, ktoré vyrieši väčšinu ich potrieb pri tlači aj tvorbe návrhov. Táto používateľsky prívetivá kreatívna platforma rozšíri možnosti firiem a poskytne im nástroje na produkciu plne prispôsobenej vizuálnej komunikácie a marketingových materiálov v profesionálnej kvalite, interne a po iba niekoľkých kliknutiach.

„Priestor je pri výbere správnej tlačiarne pre mnoho firiem dôležitým faktorom,“ hovorí Lee Webster, General Manager Product Marketing v OKI Europe. „Nákup malej tlačiarne obvykle znamená nutnosť kompromisu v oblasti výkonu, produktivity, kvality alebo úspory nákladov. Avšak nový model C650 poskytuje kvalitnú tlač, rýchlosť aj spoľahlivosť a zároveň návratnosť investícií. Táto malá, ale výkonná a robustná tlačiareň nájde svoje miesto v sklade, na výrobnej linke, v kompaktnom stánku alebo v prevádzkovej kancelárii maloobchodu.“

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie

Riešenie pre jednoduchú, unifikovanú a efektívnu správu sietí

Nebula – najkomplexnejšie riešenie pre cloudovú správu sietí

Integrácia firewallu robí z platformy Nebula najkomplexnejšie riešenie pre cloudovú správu sietí malých a stredne veľkých organizácií

13. apríla 2021

Soundbar rad Q od Samsungu – super zľava

Pri kúpe vybraných Neo QLED a QLED televízorov od Samsungu získate až 30 % zľavu na soundbary Q série

12. apríla 2021

Ako vyčistiť škvrny od atramentu z tlačiarní

Dnes sa síce už zriedkakedy  stane, že sa pri manipulácii s atramentovou cartridge zašpiníte. Ak vám kvapne pár kvapiek zo starej kazety na ruky, nič hrozné sa nedeje a pomôže aj obyčajné mydlo. Čo však, ak sa neopatrnosťou dostane pár kvapiek atramentu na šaty? Škvrny od atramentu nie sú veľkou hrozbou, ak sa hneď vyčistia […]

10. apríla 2021

Komponenty do najmodernejšieho centra

Kingston dodáva SSD do dátového centra Seznam.cz

Spoločnosť Kingston sa podieľala na dodávkach komponentov do najmodernejšieho dátového centra spoločnosti Seznam.cz. Ide o jednu z najväčších spoluprác pre spoločnosť Kingston v strednej a východnej Európe. Medzi dodávané produkty, ktoré sa v jednom dátovom centre uplatnia v rádovo stovkách až tisícov, patria serverové pamäte s výkonom 3 200 MHz a výkonné SSD radu Enterprise.

10. apríla 2021

Samsung MicroLED otvára novú éru špičkovej obrazovej kvality a dizajnu televízorov novej generácie

Prelomový televízor Samsung 110″ MicroLED

Televízna technológia novej generácie sa chystá vstúpiť do domácností, prelomový model Samsung MicroLED s uhlopriečkou 110“ je k dispozícií v Kórei.

9. apríla 2021

Samsung má chladničku so vstavaným tabletom a hlasovým ovládaním

Moderné chladničky vedia odpovedať na vaše otázky a majú displej väčší ako váš pracovný tablet.

9. apríla 2021

Za dizajn, funkčnosť a výkon

Smart kamery radu mydlink boli ocenené cenou Red Dot Award 2021

Spoločnosť D-Link, svetový líder v oblasti inteligentného videomonitorovania a sieťovej konektivity, získala tento rok prestížne ocenenie Red Dot Award za dve zo svojich inteligentných dohľadových otočných Wi-Fi kamier – mydlink DCS-8526LH a outdoorovej DCS-8635LH.

8. apríla 2021

Prvý outdoorový televízor sa začína predávať:

Samsung uvádza na trh vysoko odolný The Terrace

Televízor vhodný na vonkajšie terasy je k dispozícii s uhlopriečkami 55, 65 a 75 palcov. Zvláda mráz, vlhkosť i prach.

8. apríla 2021

Riešenie vstavanej pamäte Kingston

Kingston Digital spolupracuje s NXP Semiconductors na procesoroch i.MX 8M Plus

Spoločnosť  Kingston Digital oznamuje začiatok spolupráce so spoločnosťou NXP Semiconductors na jej nových aplikačných procesoroch i.MX 8M Plus. NXP je popredným vývojárom aplikačných procesorov na vytváranie infraštruktúrnych riešení za použitia chytrých technológií a spoločnosť Kingston sa môže pýšiť tým, že sa jej riešenie vstavanej eMMC pamäte stalo súčasťou referenčnej dosky pre najnovšie aplikačné procesor od […]

7. apríla 2021

Najlepšie farby vo svojej triede

ASUS OLED notebooky dostupné na slovenskom trhu

ASUS Česko a Slovensko spúšťa OLED kampaň. Dôraz kladie na zdravotné benefity tejto technológie v notebookoch

1. apríla 2021

Odporúčané

Niceboy HIVE Pins 2 ANC

Do dažďa aj hlučnej kancelárie

Zvyknete telefonovať za volantom, ale nechcete či nemôžete prepojiť mobil s infotainmentom? Beháte či bicyklujete bez ohľadu na to, či je sucho alebo prší? Alebo sa počas práce zvyknete izolovať od okolitého hluku slúchadlami?

8. apríla 2021
TEST

Full HD je stále in

Recenzia Philips 243B1/00: Vysoká hodnota za veľmi rozumné peniaze

Zvažujete kúpu nového monitora? V takom prípade si určite prečítajte našu recenziu, venujeme sa praktickým veciam.

13. februára 2021
TEST

Redakčný test

Vodotesný Niceboy RAZE 2 Vertigo: Nič lepšie za túto cenu nekúpite

Bezdrôtový reproduktor od značky Niceboy je jedným z najzaujímavejších produktov u nás v redakcii. Na prvý pohľad vyzerá skôr jednoducho, ale práve v tom spočíva jeho schopnosť prekvapiť.

12. februára 2021

Disk je dnes najväčšou brzdou počítačov

Chcete rýchle PC? Kúpte si rýchly SSD!

Nie každý potrebuje v jednom momente pracovať so stovkami GB dát, no rýchly disk ocení naozaj každý kto pracuje s počítačom. Svoj podiel na rýchlosti má aj operačná pamäť a celkový výkon zostavy, ale najväčšou brzdou je dnes asi načítavanie dát z diskov.

21. decembra 2020
TEST

TEST/RECENZIA

Zakrivený monitor je nový ideál: AOC C27G2ZU (redakčný test)

Zakrivené monitory sú stále o niečo drahšie, no okrem výnimočnej estetiky majú aj doplnkové funkcie, ktoré využijete každý deň. A to aj vtedy, ak nie ste hráč či fanúšik filmového sci-fi.

25. novembra 2020

Na prvý dotyk si vás získa kvalitným spracovaním

Recenzia: Niceboy RAZE 3 Titan

Titani boli starogrécki synovia a dcéry Urana a Gaie, najstaršia generácia starogréckych bohov. Boli to násilnícki a škaredí obri. To je trochu v protiklade s menom Niceboy v preklade „pekný chlapec“. Reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan nie je rozhodne škaredý. Skôr naopak. Na prvý dotyk si vás získa kvalitným spracovaním, ktoré vôbec nevyzerá lacno. Má […]

24. novembra 2020

Chirana Medical po spojení s IPM Group spúšťa produkciu pľúcnych ventilátor priamo v USA

Prelomový úspech slovenskej vedy!

Slovenská spoločnosť Chirana Medical vytvorila strategické partnerstvo s IPM Group a
začína vyrábať pľúcne ventilátory priamo v USA. Americké sídlo IPM Chirana je v Research Triangle Park v Severnej Karolíne. Ide o prelomový úspech spojenia vedy a financií.
Namiesto príchodu zahraničnej technológie na Slovensko expanduje slovenská technológia do sveta, a to hneď do USA.

19. novembra 2020
TEST

TEST/RECENZIA

Najlepšie True Wireless slúchadlá do 40 eur? Vyskúšajte Niceboy HIVE podsie

Aj lacnejšie slúchadlá môžu byť vynikajúce.

2. novembra 2020

Kedy ide o najlepšie kasína?

Najlepšie online kasína

Odvetvie online kasín v posledných desaťročiach výrazne vzrástlo a kasína s reálnymi peniazmi sú dnes hlavnou atrakciou hráčov, ktorí vyhľadávajú tento typ zábavy.

29. októbra 2020

Zbaľte si kanceláriu na cesty s tlačiarňou Canon PIXMA TR150 alebo verziou s batériou

Spoločnosť Canon Europe uvedie na trh dve výkonné, prenosné a odolné tlačiarne Canon PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou, ktoré sa popri mimoriadne kvalitnej tlači vyznačujú jednoduchosťou obsluhy. Oba kompaktné modely komunikujú bezdrôtovo cez Wi-Fi v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz a je možné ich ovládať aj prostredníctvom smartfónu.

25. októbra 2020