OKI C650

Najmenšia LED farebná tlačiareň na svete prichádza na slovenský trh

Rýchlosť a kvalita tlače spolu so spoľahlivosťou a nízkymi nákladmi v kompaktnom modeli OKI C650

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 23. marca 2021
Obsahuje nasledovné témy

Najmenšiu výkonnú farebnú A4 tlačiareň na svete uvádza na slovenský trh spoločnosť OKI. Pracovným skupinám prináša vysoký výkon, spoľahlivosť a možnosť tlače na širokú škálu médií.

Model OKI C650 je určený pre malé kancelárie, pohodlne sa vojde aj do tých najmenších priestorov, a zároveň rýchlo tlačí veľké objemy dokumentov v profesionálnej kvalite. Preto je vhodný pre rôzne odvetvia, ako sú maloobchod, zdravotníctvo, stavebníctvo, vzdelávanie, hotely či reštaurácie.

Farebná A4 tlačiareň C650 využíva úspornú digitálnu LED technológiu od spoločnosti OKI a poskytuje vysokorýchlostnú farebnú tlač. Poradí si so širokou škálou podkladov, od kancelárskych dokumentov až po marketingové a propagačné materiály, vrátane označení a bannerov.

Zariadenie s rozlíšením 1 200 × 1 200 DPI tlačí rýchlosťou 35 strán za minútu na médiá s gramážou od 60 do 256 g/m² s rozmermi od B8 (62 × 88 mm) až po 216 × 1321 mm. Prvá strana farebne aj čiernobielo je vytlačená už za 6,5 sekundy. Zariadenie je vybavené automatickou obojstrannou tlačou, tzv. duplexom. Nechýba ethernetový port, USB 2.0

a voliteľná Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Je podporovaná tlač z najrozšírenejších operačných systémov Windows, macOS, OS X, iOS, Android, Chrome OS a Linux.

Inovatívna technológia Space Saving, použitá v modeli C650 pre maximálnu úsporu miesta, okrem malých rozmerov 29 × 39,5 × 43 cm taktiež zaisťuje, že všetky prevádzkové aj servisné úkony je možné vykonávať z prednej strany zariadenia, čo ešte viac výrazne znižuje potrebu priestoru pre obsluhu. Kvôli údržbe postačí ponechať po bokoch zariadenia iba 2 cm miesta. Potrebný prevádzkový priestor tak je iba 49 × 43,5 × 65,4 cm (výška, šírka, hĺbka). Vojde sa teda aj do najtesnejších priestorov bez obmedzenia funkčnosti.

Spoľahlivosť bola pri vývoji modelu C650 kľúčovým parametrom a využitie odolných komponentov namiesto plastov robí z tejto tlačiarne jednu z najrobustnejších vo svojej triede, čo zaručuje dlhú a bezproblémovú životnosť. Hmotnosť, vrátane spotrebného materiálu, je 28,2 kg.

Samostatné tonery a valce umožňujú maximálne využitie spotrebného materiálu. Vďaka tomu je zariadenie ideálne pre organizácie vyžadujúce veľkoobjemovú tlač s vysokým farebným pokrytím. Maximálna kapacita papiera s prídavnými zásobníkmi je 1 940 hárkov, výška zostavy v takom prípade dosahuje 81 cm. Odporúčaný pracovný cyklus je až 8-tisíc strán mesačne.

V čom je OKI C650 inovatívna a jedinečná ukazuje produktové video: https://youtu.be/tBH8SweG034

Na rozšírenie tlačiarne C650 o kopírovanie a skenovanie OKI odporúča používať aplikáciu ABBYY FineScanner. Ide o inteligentný mobilný skener využívajúci umelú inteligenciu pre skenovanie papierových dokumentov a vytváranie digitálnych kópií určených na tlač a ukladanie. To tlačiarni C650 pridáva funkciu pre občasné skenovanie a súčasne odstraňuje potrebu samostatného stolového skenera alebo multifunkčného zariadenia.

Zákazníci sa taktiež môžu prihlásiť na odber služieb centra The Design Hub na báze softvéru Shoppa, ktoré vyrieši väčšinu ich potrieb pri tlači aj tvorbe návrhov. Táto používateľsky prívetivá kreatívna platforma rozšíri možnosti firiem a poskytne im nástroje na produkciu plne prispôsobenej vizuálnej komunikácie a marketingových materiálov v profesionálnej kvalite, interne a po iba niekoľkých kliknutiach.

„Priestor je pri výbere správnej tlačiarne pre mnoho firiem dôležitým faktorom,“ hovorí Lee Webster, General Manager Product Marketing v OKI Europe. „Nákup malej tlačiarne obvykle znamená nutnosť kompromisu v oblasti výkonu, produktivity, kvality alebo úspory nákladov. Avšak nový model C650 poskytuje kvalitnú tlač, rýchlosť aj spoľahlivosť a zároveň návratnosť investícií. Táto malá, ale výkonná a robustná tlačiareň nájde svoje miesto v sklade, na výrobnej linke, v kompaktnom stánku alebo v prevádzkovej kancelárii maloobchodu.“

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022