Voliteľný slot pre zámok Kensington predchádza fyzickej krádeži notebooku.

Navrhnuté pre flexibilnú prácu

Dynabook rozširuje rad notebookov Satellite Pro C50 o modely s procesormi AMD RYZEN™

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 19. januára 2022
Obsahuje nasledovné témy

• Základný rad 15” notebookov ponúkne zákazníkom ešte väčší výber procesorov
• Profesionálnu prácu i vysoký výkon zaisťuje rad spoľahlivých funkcií pre konektivitu i zabezpečenie

Dynabook Europe GmbH rozširuje svoj rad Satellite Pro C50 o procesory AMD Ryzen™ 5. a 7. radu s grafikou Radeon™. Nové modely firemných notebookov sú vhodné pre podniky hľadajúce profesionálne riešenie za priaznivú cenu.

 

Navrhnuté pre flexibilnú prácu
Nové notebooky Satellite Pro C50D-B boli navrhnuté tak, aby používateľom umožnili produktívnu prácu počas celého dňa a ponúkli rad funkcií zaisťujúcich vysoký výkon, dobrú konektivitu a zabezpečenie. To všetko v atraktívnom a tenkom prevedení s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Kontinuitu práce doma aj na cestách zaisťujú výkonné procesory AMD Ryzen™ 5 5600 a Ryzen 7 5800 s podporou až 32 GB rýchlej pamäte DDR4 v dvoch konfigurovateľných slotoch a SSD diskom s kapacitou až 512 GB.

Komplexné a atraktívne prevedenie
Vďaka hmotnosti nižšej ako 1,9 kg* a kompaktnému prevedeniu s hrúbkou 19,7 mm sú prístroje Satellite Pro C50D-B ľahko prenositeľné a patria k najtenším vo svojej triede. Hodí sa na prácu v kancelárii, doma aj na cestách. Elegantné tmavo modré prevedenie pôsobí profesionálne a moderne. Jasný a ostrý obraz zaisťuje antireflexný 15,6” LCD FHD alebo HD displej s tenkým rámčekom a klávesnica so samostatným numerickým blokom umožňuje pohodlné písanie aj rýchle výpočty počas celého pracovného dňa. Užívateľský komfort pri práci na cestách vylepšuje veľký ClickPad a až 10,8 hodinová výdrž na batérie¹.

„Chceme našim zákazníkom vždy ponúkať čo najväčší výber aj kvalitu. Uvedením notebookov Satellite Pro C50D-B s procesorovou technológiou AMD dávame firmám, ktoré nedisponujú veľkým rozpočtom na IT, možnosť získať spoľahlivé, všestranné a technologicky vyspelé pracovné nástroje,“ hovorí Damian Jaume, prezident spoločnosti Dynabook Europe GmbH.

 

Kvalitné zabezpečenie a konektivita
Satellite Pro C50D-B ponúka funkcie pre bezproblémové pripojenie aj tímovú spoluprácu. Port USB Type-C zaisťuje nabíjanie, pripojenie aj prenos obrazu pomocou jedného rozhrania. Okrem toho je k dispozícii konektor HDMI v plnej veľkosti, dva USB porty Type-A 3.1 a čítačka MicroSD kariet. Rýchle prepojenie s okolitými zariadeniami a sťahovanie dát umožňuje WiFi 802.11 AC spolu s Bluetooth 5.0. Pre káblové pripojenie k sieti v kancelárii je k dispozícii aj port Gigabit-LAN. Notebook C50D-B je vybavený webovou HD kamerou, stereo reproduktormi a vstavaným mikrofónom s podporou Cortany, čo zaručuje kvalitný zvuk aj obraz pri videohovoroch.

Notebook Satellite C50D-B ponúka všetky základné nástroje na ochranu dát užívateľov aj spoločností. Modul Trusted Platform Module (TPM) 2.0 založený na firmvéri zaisťuje šifrovanie všetkých uložených citlivých informácií. To znemožňuje zneužitie dát aj pri vybratí pevného disku. Ochrana prístupu pomocou užívateľského a administrátorského hesla bráni neoprávnenému prihláseniu a voliteľný slot pre zámok Kensington predchádza fyzickej krádeži notebooku.

Notebooky Satellite Pro C50D-B budú v Európe dostupné počas februára 2022. Ďalšie informácie o notebookoch Dynabook Satellite Prenajdete na: https://sk.dynabook.com/laptops/satellite-pro/

* v závislosti od modelu
¹ Merané pomocou Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark je ochranná známka spoločnosti Business Applications Performance Corporation

 

Najnovšie

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

Spoločnosť Canon Europe predstavuje prvé APS-C bezzrkadlovky systému EOS R – EOS R7 a EOS R10

Inovatívny systém Canon EOS R prichádza aj vo formáte APS-C, a to v podobe dvoch nových bezzrkadloviek EOS R7 a R10

24. mája 2022

Štýlové ultratenké a ľahké notebooky

Nové Zenbooky – prepracovaný dizajn a vyšší výkon

ASUS predstavil nové notebooky radu Zenbook 2022 a Vivobook 2022

16. mája 2022

Najnovšia technológia pre každého

Na slovenský trh vstúpila značka TECNO

Značka smartfónov TECNO prichádza na slovenský trh rovno s piatimi modelmi smartfónov

14. mája 2022

Titulu Royal Warrant,

Opätovné získanie titulu Royal Warrant

Samsung je oficiálnym dodávateľom elektroniky pre britskú kráľovskú rodinu

11. mája 2022

 Lepší výkon

Trvanlivejšie karty s vyššou kapacitou

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Endurance  určené najmä pre bezpečnostné a automobilové kamery

11. mája 2022

Plnohodnotný notebook za bagateľ

Dokonalý študentský notebook?

MateBooky Huawei série D vsádzajú na výkon, dizajn a výdrž batérie až 9 hodín

11. mája 2022

Odolný voči pádu, vode aj prachu

Odolný prenosný SSD disk Samsung T7 Shield

Nový externý SSD disk veľkosti kreditnej karty umožňuje bleskurýchle dátové prenosy a je odolný voči pádu, vode aj prachu, takže sa výborne hodí do terénu.

10. mája 2022

PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

9. mája 2022

Prémiový výkon

ASUS oznámil úplne nový Zenbook 14 Flip OLED (UN5401)

Všestranný prémiový konvertibilný 14″ notebook je vybavený 16 : 10 OLED HDR PANTONE Validated displejom so 100 % pokrytím farebného priestoru DCI-P3

3. mája 2022

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

3. mája 2022

Odporúčané

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. V ergonómii sa používajú poznatky z antropológie, […]

12. apríla 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

8. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022