50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo

Prekonajte limity so superrýchlou bezdrôtovou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 6. júla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo prináša maximálnu rýchlosť a flexibilitu a bude dostupná aj na Slovensku

V rámci svojho progresívneho prístupu uvádza vivo na európsky trh svoju prvú bezdrôtovú nabíjačku. Moderné zariadenie, schopné nabíjať rýchlosťou až 50W, je pripravené prispôsobiť sa rôznym životným štýlom. Svoje uplatnenie nájde v kombinácii s množstvom globálne predstavených vlajkových modelov značky, vrátane najnovšieho X80 Pro, ktorý bol predstavený len pred pár dňami v Berlíne.

„Vďaka tomuto efektívnemu a flexibilnému riešeniu umožnia naše najnovšie modely vivo spotrebiteľom jednoduché, bezpečné a bezproblémové nabíjanie,“ uviedla Gabriela Roušarová, PR & marketingová manažérka spoločnosti vivo pre Slovensko. Superrýchla nabjačka bude dostupná aj na Slovensku, a to od 15. júla.

50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

S novou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge môžu používatelia položiť svoje zariadenie na podložku pre automatické nabíjanie a naopak zdvihnúť ho, čím sa proces dopĺňania energie preruší – a to všetko bez zbytočných problémov s káblami. Bezdrôtová nabíjačka vivo dokáže byť rovnako účinná ako káblová nabíjačka, čoho dôkazom je nabitie batérie na 50 % len za 23 minút a dosiahnutie plného nabitia iba za 50 minút, podľa výsledkov laboratórnych testov realizovaných s najnovším vlajkovým modelom vivo X80 Pro.

Efektívne vzduchové chladenie a inteligentný tichý režim

Zabudovaný vysokorýchlostný tichý ventilátor s 3 600 otáčkami za minútu beží pri nabíjaní plnou rýchlosťou a cirkuluje vzduch cez vysoko presnú štruktúru vzduchového potrubia pre rýchle chladenie. V noci zase špeciálny 26 dB Super Silent Mode spôsobí, že ventilátor beží potichu ako jemný vánok, a nebude vás tak rušiť počas spánku v pohodlnej posteli, vyrobenej ako nábytok na mieru 

Široká kompatibilita a podpora Qi

Bezdrôtová nabíjačka vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge podporuje štandard bezdrôtového nabíjania Qi a je kompatibilná s väčšinou bežných bezdrôtových nabíjacích zariadení, pričom ponúka nabíjací výkon až 15W. Ide o riešenie s jednou nabíjačkou vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú “vyčistiť” pracovný stôl od množstva káblov.

Geometrická estetika spája technológiu s umením

50W Vertical Wireless FlashCharge obsahuje vo vnútri dve sady cievok, čo znamená, že nabíjané zariadenie môže ležať na nabíjačke vertikálne alebo horizontálne. Cievky ponúkajú široké oblasti senzorov a inteligentne detekujú a prispôsobujú sa polohe zariadenia. Ak potrebujete kontrolovať správy alebo čítať články, môžete smartfón umiestniť vertikálne na bezdrôtovú nabíjačku a pri sledovaní filmov môžete zvoliť horizontálne nastavenie.

Inžinieri vivo čerpali inšpiráciu pre tento nový produkt z „roztrúsených blokov“ modernej architektúry. Moderný dizajn je tvorený geometrickými líniami, matnou základňou a jemným “dýchajúcim” svetlom. Uhol sklonu 60° umožňuje rýchlo skontrolovať všetky prichádzajúce správy bez nutnosti odpájať telefón od nabíjacej podložky.

Bezpečnosť na prvom mieste

Novinka implementuje niekoľko bezpečnostných mechanizmov, ktoré zisťujú problémy s napätím, prúdom a teplotou, ako aj prítomnosť kovových predmetov v blízkosti. Výstražné svetlo sa rozsvieti a napájanie sa vypne, keď sa zistia kovové predmety, ako sú kľúče a mince. Vďaka tomu môžete nabíjať bezpečne a bez obáv.

Cena a dostupnosť

Vertikálna bezdrôtová nabíjačka vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge je na slovenskom trhu dostupná od polovice júla za odporúčanú cenu 79 eur.

 

Najnovšie

nepretržite a v 4K

Sledujte cez novú kameru hlavnú stanicu v Prahe

Svetovú premiéru v živom streame mala dnes v programe SlowTV nová kamera Axis Communications. Model AXIS Q1808-LE ponúka vďaka objektívu Canon a 4/3” obrazovému snímaču vynikajúcu obrazovú kvalitu v 4K rozlíšení a vysokú citlivosť na svetlo. Nočný záber na pražskú hlavnú stanicu je len malou ukážkou využitia tejto kamery s tzv. bullet dizajnom.

28. marca 2024

Zámer stať sa kľúčovým dodávateľom na trhu s obalmi.

Canon potvrdzuje plán stať sa významným hráčom v oblasti digitálne tlačených etikiet a obalov

Na veľtrhu drupa 2024 v Düsseldorfe Canon potvrdí svoje odhodlanie stať sa významným a dôveryhodným partnerom na trhu etikiet a obalov a predvedie nový digitálny tlačový stroj a koncepty produktov, ktoré potvrdzujú jasný pokrok na ceste k tomuto cieľu. Etikety a obaly predstavujú strategickú oblasť, preto bude prebiehať vo vyhradenej zóne na stánku Canon živá výroba etikiet, vlnitej lepenky a skladacích kartónov.

28. marca 2024

Technologické inovácie

Canon predstaví na veľtrhu drupa 2024 komplexné riešenie pre poskytovateľov tlačových služieb

Spoločnosť Canon na veľtrhu drupa 2024 predstaví pod heslom „The Power to Move“, efektívne prepojenie technologických inovácií, odborných tímov, podporných služieb a dynamickej spolupráce, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb transformovať ich podnikanie. Predstaví sa celé portfólio produkčných tlačových technológií Canon, vrátane hárkových atramentových a tonerových tlačových strojov, vysokorýchlostných kontinuálnych atramentových produkčných liniek, veľkoformátových tlačiarní typu flatbed a roll-to-roll a digitálnych tlačiarní štítkov.

28. marca 2024

200 metrov za minútu

Canon rozširuje portfólio vysokorýchlostných atramentových rotačných tlačiarní o rad ColorStream 8110 a 8200

Spoločnosť Canon nadväzuje na doterajší úspech radu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ColorStream 8000 a rozširuje ju o dva nové modely ColorStream 8200 a 8110. Model ColorStream 8200 je teraz najproduktívnejším modelom radu s maximálnou rýchlosťou až 200 metrov za minútu. Model ColorStream 8110 s rýchlosťou 110 metrov za minútu je ideálny pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí chcú investovať do nového tlačového stroja ColorStream a zároveň zachovať existujúce dokončovacie zariadenia.

 

28. marca 2024

Ultrarýchla produkcia

Atramentové tlačové stroje ProStream 2000 pre komerčnú tlač

Canon ukázal nové vysokorýchlostné atramentové tlačiarne ProStream 2000 pre komerčnú a obchodnú komunikáciu a novú vlajkovú loď ProStream 3160

28. marca 2024

Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Canon predstavil rad flatbed tlačiarní Arizona 2300 s technológiou FLXflow

Na trh bola uvedená aj najnovšia verzia 2.1 systému PRISMAelevate XL, ktorá zdvojnásobuje výšku tlače reliéfnych tlačových aplikácií na podporovaných flatbed tlačiarňach Arizona na 4 mm, a tým pomáha používateľom vytvárať pôsobivé, na dotyk výrazné hmatové kresby či umelecké diela.

28. marca 2024

rad vysoko kvalitných Industrial SSD diskov

Kingston Digital predstavuje i-Temp

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že vyvinula rad pevných diskov Industrial Temp špeciálne pre výrobcov systémov a konštruktérov, ktorí vyžadujú širší rozsah prevádzkových teplôt pre extrémne prostredia. Tieto SSD disky sú okrem […]

28. marca 2024

Adrenalínové aktivity

Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu

Dlhšie dni, slnečné lúče a vyššie teploty znamenajú len jedno. Jar je oficiálne tu! Je čas vyraziť na prechádzku, zabehať si do prírody, či vydať sa na túru. Či už ste vášnivý turista, alebo s outdoorovými aktivitami ešte len začínate, práve jarné počasie má ideálne podmienky pre širokú škálu športov. Prinášame zopár tipov, ako aktívne využiť jarné dni, a nielen to – pomocou nositeľných technológií zaznamenáte váš progres a namotivujete sa k zlepšovaniu.

26. marca 2024

Monitory Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A a 27E1N1600AE sú viacúčelové monitory

Monitory Philips

Rad monitorov Philips E1 predstavuje tri nové viacúčelové modely pre hybridnú a vzdialenú prácu

26. marca 2024

Nové stolné gigabitové PoE+ prepínače Mercusys MS105GP a MS108GP

Spoločnosť Mercusys, výrobca sieťových zariadení, predstavuje nové modely kompaktných prepínačov s podporou PoE+ napájania. Päťportový Mercusys MS105GP a osemportový MS108GP.

26. marca 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024