50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo

Prekonajte limity so superrýchlou bezdrôtovou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 6. júla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo prináša maximálnu rýchlosť a flexibilitu a bude dostupná aj na Slovensku

V rámci svojho progresívneho prístupu uvádza vivo na európsky trh svoju prvú bezdrôtovú nabíjačku. Moderné zariadenie, schopné nabíjať rýchlosťou až 50W, je pripravené prispôsobiť sa rôznym životným štýlom. Svoje uplatnenie nájde v kombinácii s množstvom globálne predstavených vlajkových modelov značky, vrátane najnovšieho X80 Pro, ktorý bol predstavený len pred pár dňami v Berlíne.

„Vďaka tomuto efektívnemu a flexibilnému riešeniu umožnia naše najnovšie modely vivo spotrebiteľom jednoduché, bezpečné a bezproblémové nabíjanie,“ uviedla Gabriela Roušarová, PR & marketingová manažérka spoločnosti vivo pre Slovensko. Superrýchla nabjačka bude dostupná aj na Slovensku, a to od 15. júla.

50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

S novou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge môžu používatelia položiť svoje zariadenie na podložku pre automatické nabíjanie a naopak zdvihnúť ho, čím sa proces dopĺňania energie preruší – a to všetko bez zbytočných problémov s káblami. Bezdrôtová nabíjačka vivo dokáže byť rovnako účinná ako káblová nabíjačka, čoho dôkazom je nabitie batérie na 50 % len za 23 minút a dosiahnutie plného nabitia iba za 50 minút, podľa výsledkov laboratórnych testov realizovaných s najnovším vlajkovým modelom vivo X80 Pro.

Efektívne vzduchové chladenie a inteligentný tichý režim

Zabudovaný vysokorýchlostný tichý ventilátor s 3 600 otáčkami za minútu beží pri nabíjaní plnou rýchlosťou a cirkuluje vzduch cez vysoko presnú štruktúru vzduchového potrubia pre rýchle chladenie. V noci zase špeciálny 26 dB Super Silent Mode spôsobí, že ventilátor beží potichu ako jemný vánok, a nebude vás tak rušiť počas spánku v pohodlnej posteli, vyrobenej ako nábytok na mieru 

Široká kompatibilita a podpora Qi

Bezdrôtová nabíjačka vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge podporuje štandard bezdrôtového nabíjania Qi a je kompatibilná s väčšinou bežných bezdrôtových nabíjacích zariadení, pričom ponúka nabíjací výkon až 15W. Ide o riešenie s jednou nabíjačkou vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú “vyčistiť” pracovný stôl od množstva káblov.

Geometrická estetika spája technológiu s umením

50W Vertical Wireless FlashCharge obsahuje vo vnútri dve sady cievok, čo znamená, že nabíjané zariadenie môže ležať na nabíjačke vertikálne alebo horizontálne. Cievky ponúkajú široké oblasti senzorov a inteligentne detekujú a prispôsobujú sa polohe zariadenia. Ak potrebujete kontrolovať správy alebo čítať články, môžete smartfón umiestniť vertikálne na bezdrôtovú nabíjačku a pri sledovaní filmov môžete zvoliť horizontálne nastavenie.

Inžinieri vivo čerpali inšpiráciu pre tento nový produkt z „roztrúsených blokov“ modernej architektúry. Moderný dizajn je tvorený geometrickými líniami, matnou základňou a jemným “dýchajúcim” svetlom. Uhol sklonu 60° umožňuje rýchlo skontrolovať všetky prichádzajúce správy bez nutnosti odpájať telefón od nabíjacej podložky.

Bezpečnosť na prvom mieste

Novinka implementuje niekoľko bezpečnostných mechanizmov, ktoré zisťujú problémy s napätím, prúdom a teplotou, ako aj prítomnosť kovových predmetov v blízkosti. Výstražné svetlo sa rozsvieti a napájanie sa vypne, keď sa zistia kovové predmety, ako sú kľúče a mince. Vďaka tomu môžete nabíjať bezpečne a bez obáv.

Cena a dostupnosť

Vertikálna bezdrôtová nabíjačka vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge je na slovenskom trhu dostupná od polovice júla za odporúčanú cenu 79 eur.

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022