Výkonný a aktuálny pracovný nástroj

Nový monitor Philips 34E1C5600HE pre lepšiu spoluprácu

Tento model od Philips Monitors je navrhnutý tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám a výzvam, ktoré vychádzajú z hybridného pracovného štýlu, a umožňuje používateľom pracovať z domu rovnako produktívne ako v kancelárii.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 8. júla 2022
Obsahuje nasledovné témy

K rozsiahlemu portfóliu monitorov  Philips  pripája nový model, ktorý by mal spĺňať nové štandardy pre videohovory: Philips 34E1C5600HE.

Philips 34E1C5600HE je bohatý na funkcie a schopnosti. Poskytuje všetko, čo vyžaduje vzdialené pracovné prostredie a ešte viac, všetko je v jednom elegantnom a atraktívnom balení.

Kľúčové vlastnosti

34-palcová (86,36 cm) VA LCD technológia pre úžasný obraz so širokými pozorovacími uhlami
CrystalClear UltraWide Quad HD (3440 x 1440) rozlíšenie pre maximálnu presnosť
USB-C technológia pre intuitívne pripojenie jedným káblom
integrovaná 5MP webová kamera s mikrofónom s potlačením šumu pre optimálnu spoluprácu
vstavané stereo reproduktory pre bohaté multimédiá
MultiView pre bezproblémové pripojenie viacerých zariadení
Režim LowBlue a technológie Flicker-free pre ľahké sledovanie

„Monitor Philips 34E1C5600HE je ideálnym riešením pre prácu z domova. Obsahuje všetko, čo dnešní zamestnanci potrebujú, aby z tejto novej pracovnej reality vyťažili maximum, či už ide o kvalitu obrazu, spoluprácu, zabezpečenie, konektivitu alebo pohodlie,“ hovorí Carlos Sanchez, Senior Product Manager pre Európu v MMD Monitors & Displays.

Jednotné kontaktné miesto pre produktívnu prácu na diaľku

Philips 34E1C5600HE má funkcie pre všetky profesie, od odborov zameraných na grafiku, ako je fotografia a CAD-CAM, až po odbory orientované na čísla, ako je účtovníctvo a financie. Vďaka svojmu 34-palcovému vysoko výkonnému panelu, rozlíšeniu CrystalClear UltraWide QHD 3440 x 1440 a technológii Ultra Wide-Color ponúka tento monitor výnimočne živý a uspokojivý vizuálny zážitok. Široké pozorovacie uhly 178 ° / 178 ° v kombinácii s veľkorysým formátom 21:9 vedú k vyššej produktivite s množstvom priestoru na porovnávanie vedľa seba, veľké tabuľky a pohodlnú spoluprácu so spolupracovníkmi.

Okrem vynikajúceho vizuálneho výkonu vybavuje Philips 34E1C5600HE profesionálov pracujúcich z domova pohodlnými a inteligentnými funkciami, ktoré podporujú ich sústredenie a produktivitu. Napríklad, videokonferencie sú teraz hlavným pilierom práce na diaľku a tento monitor ponúka kvalitu, spoľahlivosť a zabezpečenie, ktoré používatelia hľadajú. Vstavaná 5MP webová kamera, certifikovaná pre Windows HelloTM, prináša vysoko kvalitný obraz, zatiaľ čo mikrofón s potlačením hluku a 5wattové integrované reproduktory poskytujú jasnú komunikáciu a optimálnu interakciu. Fyzický prepínač kamery zaisťuje väčšie súkromie pre užívateľov, keď sa kamera nepoužíva.

Flexibilné pripojenie je na dnešnom pracovisku absolútnou nutnosťou, bez ohľadu na to, kde to môže byť, a preto Philips 34E1C5600HE obsahuje množstvo praktických funkcií pre multitasking. Napríklad, technológia MultiView umožňuje používateľom pracovať s niekoľkými zariadeniami súčasne, zatiaľ čo konektor USB-C s napájaním poskytuje jednoduché riešenie vysokorýchlostného prenosu dát a časovo úsporné nabíjanie naraz, všetko pomocou jediného kábla.

Okrem všetkých týchto funkcií si používatelia Philips 34E1C5600HE môžu byť istí, že je postarané aj o ich fyzické pohodlie, a to vďaka režimu LowBlue Mode a technológii FlickerFree šetrné k očiam v kombinácii s nastavením výšky a sklonu stojana, ktoré sú priaznivé pre držanie tela. A vystreté telo určite budú potrebovať páni, keď budú vyberať pre snúbenicu zásnubné prstene…Deje sa to len pár krát za život, tak nech to hrbatou postavou nepokazíte.

Cena a dostupnosť

Monitor Philips 34E1C5600HE bude dostupný od júla za odporúčanú koncovú cenu 619 Eur.

Viac informácií o monitore Philips 34E1C5600HE:

https://www.philips.cz/c-p/34E1C5600HE_00/monitor-lcd-monitor-s-webkamerou-windows-hello

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022