Prelomová technológia

Nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket

Huawei uvádza na slovenský trh nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 27. januára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Huawei uvádza na slovenský trh nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh dlhoočakávané smartfóny radu P – Huawei P50 Pro a skladací Huawei P50 Pocket, ktoré potešia každého fanúšika mobilnej fotografie a pôsobivého dizajnu. S každým ďalším smartfónom tejto série spoločnosť potvrdzuje a posilňuje svoju pozíciu lídra v oblasti mobilnej fotografie.

 

„Od uvedenia prvej generácie smartfónov série P robíme neuveriteľné pokroky a posúvame hranice mobilnej fotografie s každým novým zariadením. Inak tomu nie je ani tentokrát. Huawei P50 Pro otvára ďalšiu éru technológie, ktorá používateľom umožňuje vytvárať fotografie, ktoré odrážajú skutočné farby s neuveriteľnými detailmi. Okrem toho sme zašli ešte o krok ďalej a vyvinuli sme Huawei P50 Pocket, skladací smartfón bez kompromisov v oblasti konštrukcie, dizajnu, fotoaparátu či výkonu,“ vyjadril sa Derek Yu, prezident produktovej divízie Huawei pre strednú a východnú Európu.

Ešte pokročilejšie fotografovanie

Huawei P50 Pro ostal verný svojej charakteristickej dokonalosti vo fotografovaní, ktorou je séria P známa, a stal sa tak najpokročilejším fotografickým smartfónom Huawei na trhu. Toto výkonné zariadenie umožní každému nadšencovi mobilnej fotografie fotografovať na profesionálnej úrovni a zachytiť všetky farby a detaily. Určený je pre všetkých, ktorí cítia potrebu vytvárať a zachytávať krásne momenty a bežný fotoaparát smartfónu im nestačí.

Prelomová technológia fotoaparátu pre lepšiu kvalitu obrazu

 Spoločnosť Huawei sa zaviazala snažiť sa o špičkovú technológiu fotoaparátov a kvalitu obrazu. Huawei P50 Pro predstavuje nové technológie fotoaparátov, ktoré vytvárajú fotografie plné detailov a farieb aj pri slabom osvetlení, aby ste dosiahli čo najlepšiu reprodukciu toho, čo ľudské oko vidí. Ani fotografovanie vzdialených objektov už nebude problém. Huawei P50 Pro je vybavený periscope zoomom, ultraširokým objektívom a stabilizačnou technológiou, takže môžete ľahko vytvárať stabilné fotografie malých predmetov alebo objektov nachádzajúcich sa ďaleko od vás. Technológia Huawei XD Optics koriguje optické rozdiely a renovuje detaily na snímkach.

Výkon vlajkovej lode a používateľská skúsenosť

Séria Huawei P prináša vždy tie najlepšie funkcie, nielen z hľadiska fotoaparátu, ale aj z hľadiska dizajnu a výkonu. Nová vlajková loď prichádza s väčšou obrazovkou a batériou s dlhšou výdržou. Smartfón pritom zostáva ľahší a tenší, navrhnutý tak, aby pohodlne padol do ruky. Huawei P50 Pro má 3D zakrivený sklenený displej s podporou pre presné a realistické zobrazenie farieb. Ku komplexnému zážitku z hrania hier alebo sledovania videí vám pomôžu duálne stereofónne reproduktory a vysoká obnovovacia frekvencia displeja.

Huawei P50 Pro má výrazný elegantný vzhľad. Prémiový model bude dostupný v dvoch pôsobivých prémiových povrchových úpravách a môže sa pochváliť odolnosťou voči prachu a vode.

Otvorte sa inováciám s P50 Pocket

Skladací Huawei P50 Pocket je smartfón, ktorý prináša inovácie v technológií a dizajne. Nerobí kompromisy v schopnostiach fotografie alebo výkonu a navyše je zabalený do umeleckej podoby. Je smartfónom pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitu a inovácie a nechcú robiť kompromisy v žiadnych funkciách.

Poskytuje skvelú výdrž batérie (4 000 mAh) a podporuje rýchle nabíjanie s technológiou 40 W Huawei SuperCharge pri zachovaní tenkého a elegantného tvaru. Smartfón tiež prináša úplne nový režim Super Privacy Mode, ktorý po zložení automaticky deaktivuje kamery, mikrofón a lokalizačné služby.

Skladací smartfón bez kompromisov

Huawei P50 Pocket je skladací telefón, ktorý je možné zložiť na polovicu, pričom je stále schopný podávať výkon vlajkovej lode. Smartfón má vďaka centrálne umiestnenému pántu jedinečný a symetrický skladací mechanizmus, ktorý umožňuje exkluzívny dizajn. Znamená to, že keď sa zariadenie rozloží, systém sa zdvihne a vytvorí hladkú obrazovku. Nová technológia zaisťuje väčšiu odolnosť a pevnosť. Je neuveriteľne tenký a pre ešte lepší zážitok je vybavený dvoma displejmi.

Tzv. cover screen, teda sekundárny displej v zatvorenom stave poskytuje jednoduchý prístup k vybranému rozsahu informácií a možno ho použiť na spravovanie hudby, kontrolu kalendára, ako aj fotenie alebo nahrávanie videí a správu upozornení. Pokiaľ ide o dizajn, Huawei P50 Pocket prichádza v dvoch snových farebných prevedeniach: bielej a čiernej. Okrem nich tento rad ponúka aj špeciálnu zlatú prémiovú edíciu, ktorú navrhla holandská módna návrhárka Iris Van Herpen, ktorá prichádza so špeciálnou 3D textúrou.

Objavte svet neobmedzených možností fotografovania

 V zloženom stave je Huawei P50 Pocket krásny kus technológie, no v rozloženom stave je to výkonný smartfón s vlajkovými funkciami. Čo sa týka fotografie, skladací model podporuje True-Chroma Imagine Engine, Huawei XD Optics a Huawei XD Fusion Pro. Na základe tohto spoločnosť Huawei vyvinula Ultra Spectrum Camera Matrix, ktorá zahŕňa 10-kanálový multispektrálny senzor, ultraspektrálny iluminačný senzor, AF laser, 40MP True-Chroma fotoaparát, 13MP ultraširokouhlý objektív a 32MP fotoaparát UltraSpectrum. Hlavná kamera Huawei P50 Pocket využíva komplexnú kombináciu výkonného hardvéru a softvéru, ako aj vylepšenie viac ako 2 000 farieb v celom farebnom gamute, čím napodobňuje, ako ľudia vnímajú farby, aby používatelia mohli verným spôsobom zachytiť to, čo vidia.

Navyše vďaka skladaciemu tvaru má smartfón aj algoritmy pre selfie portréty, zachytené zadným fotoaparátom. Využíva snímač hlavného fotoaparátu na zlepšenie výkonu pri slabom osvetlení pre tie najkrajšie selfie, aké si viete predstaviť.

S dvoma novými výkonnými vlajkovými smartfónmi nebola séria P od Huawei nikdy taká silná ako dnes. Či už preferujete klasický dizajn smartfónu alebo jedinečnú skladaciu verziu, jedno je isté – kvalita fotografií, ktoré odfotíte s týmito smartfónmi, vás poriadne prekvapí.

Cena a dostupnosť

Huawei P50 Pro a P50 Pocket je na Slovensku dostupný v predpredaji v zvýhodnených balíčkoch u vybraných predajcov od 26. januára, pričom štart predaja je naplánovaný na 7. februára 2022. Odporúčaná maloobchodná cena top modelu P50 Pro je 1 199 eur a skladacieho P50 Pocket je 1 399 eur.

 

 

Najnovšie

nepretržite a v 4K

Sledujte cez novú kameru hlavnú stanicu v Prahe

Svetovú premiéru v živom streame mala dnes v programe SlowTV nová kamera Axis Communications. Model AXIS Q1808-LE ponúka vďaka objektívu Canon a 4/3” obrazovému snímaču vynikajúcu obrazovú kvalitu v 4K rozlíšení a vysokú citlivosť na svetlo. Nočný záber na pražskú hlavnú stanicu je len malou ukážkou využitia tejto kamery s tzv. bullet dizajnom.

28. marca 2024

Zámer stať sa kľúčovým dodávateľom na trhu s obalmi.

Canon potvrdzuje plán stať sa významným hráčom v oblasti digitálne tlačených etikiet a obalov

Na veľtrhu drupa 2024 v Düsseldorfe Canon potvrdí svoje odhodlanie stať sa významným a dôveryhodným partnerom na trhu etikiet a obalov a predvedie nový digitálny tlačový stroj a koncepty produktov, ktoré potvrdzujú jasný pokrok na ceste k tomuto cieľu. Etikety a obaly predstavujú strategickú oblasť, preto bude prebiehať vo vyhradenej zóne na stánku Canon živá výroba etikiet, vlnitej lepenky a skladacích kartónov.

28. marca 2024

Technologické inovácie

Canon predstaví na veľtrhu drupa 2024 komplexné riešenie pre poskytovateľov tlačových služieb

Spoločnosť Canon na veľtrhu drupa 2024 predstaví pod heslom „The Power to Move“, efektívne prepojenie technologických inovácií, odborných tímov, podporných služieb a dynamickej spolupráce, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb transformovať ich podnikanie. Predstaví sa celé portfólio produkčných tlačových technológií Canon, vrátane hárkových atramentových a tonerových tlačových strojov, vysokorýchlostných kontinuálnych atramentových produkčných liniek, veľkoformátových tlačiarní typu flatbed a roll-to-roll a digitálnych tlačiarní štítkov.

28. marca 2024

200 metrov za minútu

Canon rozširuje portfólio vysokorýchlostných atramentových rotačných tlačiarní o rad ColorStream 8110 a 8200

Spoločnosť Canon nadväzuje na doterajší úspech radu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ColorStream 8000 a rozširuje ju o dva nové modely ColorStream 8200 a 8110. Model ColorStream 8200 je teraz najproduktívnejším modelom radu s maximálnou rýchlosťou až 200 metrov za minútu. Model ColorStream 8110 s rýchlosťou 110 metrov za minútu je ideálny pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí chcú investovať do nového tlačového stroja ColorStream a zároveň zachovať existujúce dokončovacie zariadenia.

 

28. marca 2024

Ultrarýchla produkcia

Atramentové tlačové stroje ProStream 2000 pre komerčnú tlač

Canon ukázal nové vysokorýchlostné atramentové tlačiarne ProStream 2000 pre komerčnú a obchodnú komunikáciu a novú vlajkovú loď ProStream 3160

28. marca 2024

Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Canon predstavil rad flatbed tlačiarní Arizona 2300 s technológiou FLXflow

Na trh bola uvedená aj najnovšia verzia 2.1 systému PRISMAelevate XL, ktorá zdvojnásobuje výšku tlače reliéfnych tlačových aplikácií na podporovaných flatbed tlačiarňach Arizona na 4 mm, a tým pomáha používateľom vytvárať pôsobivé, na dotyk výrazné hmatové kresby či umelecké diela.

28. marca 2024

rad vysoko kvalitných Industrial SSD diskov

Kingston Digital predstavuje i-Temp

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že vyvinula rad pevných diskov Industrial Temp špeciálne pre výrobcov systémov a konštruktérov, ktorí vyžadujú širší rozsah prevádzkových teplôt pre extrémne prostredia. Tieto SSD disky sú okrem […]

28. marca 2024

Adrenalínové aktivity

Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu

Dlhšie dni, slnečné lúče a vyššie teploty znamenajú len jedno. Jar je oficiálne tu! Je čas vyraziť na prechádzku, zabehať si do prírody, či vydať sa na túru. Či už ste vášnivý turista, alebo s outdoorovými aktivitami ešte len začínate, práve jarné počasie má ideálne podmienky pre širokú škálu športov. Prinášame zopár tipov, ako aktívne využiť jarné dni, a nielen to – pomocou nositeľných technológií zaznamenáte váš progres a namotivujete sa k zlepšovaniu.

26. marca 2024

Monitory Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A a 27E1N1600AE sú viacúčelové monitory

Monitory Philips

Rad monitorov Philips E1 predstavuje tri nové viacúčelové modely pre hybridnú a vzdialenú prácu

26. marca 2024

Nové stolné gigabitové PoE+ prepínače Mercusys MS105GP a MS108GP

Spoločnosť Mercusys, výrobca sieťových zariadení, predstavuje nové modely kompaktných prepínačov s podporou PoE+ napájania. Päťportový Mercusys MS105GP a osemportový MS108GP.

26. marca 2024

Odporúčané

Pripravte sa na Wi-Fi 7 s routermi od TP-Link

Ešte vyššie rýchlosti a väčšia kapacita

V dnešnom svete je bezdrôtové pripojenie nevyhnutné na osobné aj profesionálne použitie. Od streamovania videí a hrania online hier až po vedenie obchodných rokovaní a prístup k dôležitým dokumentom, sa spoliehame na Wi-Fi, aby sme zostali v spojení a boli produktívni.

14. apríla 2024

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024