Prelomová technológia

Nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket

Huawei uvádza na slovenský trh nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 27. januára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Huawei uvádza na slovenský trh nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh dlhoočakávané smartfóny radu P – Huawei P50 Pro a skladací Huawei P50 Pocket, ktoré potešia každého fanúšika mobilnej fotografie a pôsobivého dizajnu. S každým ďalším smartfónom tejto série spoločnosť potvrdzuje a posilňuje svoju pozíciu lídra v oblasti mobilnej fotografie.

 

„Od uvedenia prvej generácie smartfónov série P robíme neuveriteľné pokroky a posúvame hranice mobilnej fotografie s každým novým zariadením. Inak tomu nie je ani tentokrát. Huawei P50 Pro otvára ďalšiu éru technológie, ktorá používateľom umožňuje vytvárať fotografie, ktoré odrážajú skutočné farby s neuveriteľnými detailmi. Okrem toho sme zašli ešte o krok ďalej a vyvinuli sme Huawei P50 Pocket, skladací smartfón bez kompromisov v oblasti konštrukcie, dizajnu, fotoaparátu či výkonu,“ vyjadril sa Derek Yu, prezident produktovej divízie Huawei pre strednú a východnú Európu.

Ešte pokročilejšie fotografovanie

Huawei P50 Pro ostal verný svojej charakteristickej dokonalosti vo fotografovaní, ktorou je séria P známa, a stal sa tak najpokročilejším fotografickým smartfónom Huawei na trhu. Toto výkonné zariadenie umožní každému nadšencovi mobilnej fotografie fotografovať na profesionálnej úrovni a zachytiť všetky farby a detaily. Určený je pre všetkých, ktorí cítia potrebu vytvárať a zachytávať krásne momenty a bežný fotoaparát smartfónu im nestačí.

Prelomová technológia fotoaparátu pre lepšiu kvalitu obrazu

 Spoločnosť Huawei sa zaviazala snažiť sa o špičkovú technológiu fotoaparátov a kvalitu obrazu. Huawei P50 Pro predstavuje nové technológie fotoaparátov, ktoré vytvárajú fotografie plné detailov a farieb aj pri slabom osvetlení, aby ste dosiahli čo najlepšiu reprodukciu toho, čo ľudské oko vidí. Ani fotografovanie vzdialených objektov už nebude problém. Huawei P50 Pro je vybavený periscope zoomom, ultraširokým objektívom a stabilizačnou technológiou, takže môžete ľahko vytvárať stabilné fotografie malých predmetov alebo objektov nachádzajúcich sa ďaleko od vás. Technológia Huawei XD Optics koriguje optické rozdiely a renovuje detaily na snímkach.

Výkon vlajkovej lode a používateľská skúsenosť

Séria Huawei P prináša vždy tie najlepšie funkcie, nielen z hľadiska fotoaparátu, ale aj z hľadiska dizajnu a výkonu. Nová vlajková loď prichádza s väčšou obrazovkou a batériou s dlhšou výdržou. Smartfón pritom zostáva ľahší a tenší, navrhnutý tak, aby pohodlne padol do ruky. Huawei P50 Pro má 3D zakrivený sklenený displej s podporou pre presné a realistické zobrazenie farieb. Ku komplexnému zážitku z hrania hier alebo sledovania videí vám pomôžu duálne stereofónne reproduktory a vysoká obnovovacia frekvencia displeja.

Huawei P50 Pro má výrazný elegantný vzhľad. Prémiový model bude dostupný v dvoch pôsobivých prémiových povrchových úpravách a môže sa pochváliť odolnosťou voči prachu a vode.

Otvorte sa inováciám s P50 Pocket

Skladací Huawei P50 Pocket je smartfón, ktorý prináša inovácie v technológií a dizajne. Nerobí kompromisy v schopnostiach fotografie alebo výkonu a navyše je zabalený do umeleckej podoby. Je smartfónom pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitu a inovácie a nechcú robiť kompromisy v žiadnych funkciách.

Poskytuje skvelú výdrž batérie (4 000 mAh) a podporuje rýchle nabíjanie s technológiou 40 W Huawei SuperCharge pri zachovaní tenkého a elegantného tvaru. Smartfón tiež prináša úplne nový režim Super Privacy Mode, ktorý po zložení automaticky deaktivuje kamery, mikrofón a lokalizačné služby.

Skladací smartfón bez kompromisov

Huawei P50 Pocket je skladací telefón, ktorý je možné zložiť na polovicu, pričom je stále schopný podávať výkon vlajkovej lode. Smartfón má vďaka centrálne umiestnenému pántu jedinečný a symetrický skladací mechanizmus, ktorý umožňuje exkluzívny dizajn. Znamená to, že keď sa zariadenie rozloží, systém sa zdvihne a vytvorí hladkú obrazovku. Nová technológia zaisťuje väčšiu odolnosť a pevnosť. Je neuveriteľne tenký a pre ešte lepší zážitok je vybavený dvoma displejmi.

Tzv. cover screen, teda sekundárny displej v zatvorenom stave poskytuje jednoduchý prístup k vybranému rozsahu informácií a možno ho použiť na spravovanie hudby, kontrolu kalendára, ako aj fotenie alebo nahrávanie videí a správu upozornení. Pokiaľ ide o dizajn, Huawei P50 Pocket prichádza v dvoch snových farebných prevedeniach: bielej a čiernej. Okrem nich tento rad ponúka aj špeciálnu zlatú prémiovú edíciu, ktorú navrhla holandská módna návrhárka Iris Van Herpen, ktorá prichádza so špeciálnou 3D textúrou.

Objavte svet neobmedzených možností fotografovania

 V zloženom stave je Huawei P50 Pocket krásny kus technológie, no v rozloženom stave je to výkonný smartfón s vlajkovými funkciami. Čo sa týka fotografie, skladací model podporuje True-Chroma Imagine Engine, Huawei XD Optics a Huawei XD Fusion Pro. Na základe tohto spoločnosť Huawei vyvinula Ultra Spectrum Camera Matrix, ktorá zahŕňa 10-kanálový multispektrálny senzor, ultraspektrálny iluminačný senzor, AF laser, 40MP True-Chroma fotoaparát, 13MP ultraširokouhlý objektív a 32MP fotoaparát UltraSpectrum. Hlavná kamera Huawei P50 Pocket využíva komplexnú kombináciu výkonného hardvéru a softvéru, ako aj vylepšenie viac ako 2 000 farieb v celom farebnom gamute, čím napodobňuje, ako ľudia vnímajú farby, aby používatelia mohli verným spôsobom zachytiť to, čo vidia.

Navyše vďaka skladaciemu tvaru má smartfón aj algoritmy pre selfie portréty, zachytené zadným fotoaparátom. Využíva snímač hlavného fotoaparátu na zlepšenie výkonu pri slabom osvetlení pre tie najkrajšie selfie, aké si viete predstaviť.

S dvoma novými výkonnými vlajkovými smartfónmi nebola séria P od Huawei nikdy taká silná ako dnes. Či už preferujete klasický dizajn smartfónu alebo jedinečnú skladaciu verziu, jedno je isté – kvalita fotografií, ktoré odfotíte s týmito smartfónmi, vás poriadne prekvapí.

Cena a dostupnosť

Huawei P50 Pro a P50 Pocket je na Slovensku dostupný v predpredaji v zvýhodnených balíčkoch u vybraných predajcov od 26. januára, pričom štart predaja je naplánovaný na 7. februára 2022. Odporúčaná maloobchodná cena top modelu P50 Pro je 1 199 eur a skladacieho P50 Pocket je 1 399 eur.

 

 

Najnovšie

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

Spoločnosť Canon Europe predstavuje prvé APS-C bezzrkadlovky systému EOS R – EOS R7 a EOS R10

Inovatívny systém Canon EOS R prichádza aj vo formáte APS-C, a to v podobe dvoch nových bezzrkadloviek EOS R7 a R10

24. mája 2022

Štýlové ultratenké a ľahké notebooky

Nové Zenbooky – prepracovaný dizajn a vyšší výkon

ASUS predstavil nové notebooky radu Zenbook 2022 a Vivobook 2022

16. mája 2022

Najnovšia technológia pre každého

Na slovenský trh vstúpila značka TECNO

Značka smartfónov TECNO prichádza na slovenský trh rovno s piatimi modelmi smartfónov

14. mája 2022

Titulu Royal Warrant,

Opätovné získanie titulu Royal Warrant

Samsung je oficiálnym dodávateľom elektroniky pre britskú kráľovskú rodinu

11. mája 2022

 Lepší výkon

Trvanlivejšie karty s vyššou kapacitou

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Endurance  určené najmä pre bezpečnostné a automobilové kamery

11. mája 2022

Plnohodnotný notebook za bagateľ

Dokonalý študentský notebook?

MateBooky Huawei série D vsádzajú na výkon, dizajn a výdrž batérie až 9 hodín

11. mája 2022

Odolný voči pádu, vode aj prachu

Odolný prenosný SSD disk Samsung T7 Shield

Nový externý SSD disk veľkosti kreditnej karty umožňuje bleskurýchle dátové prenosy a je odolný voči pádu, vode aj prachu, takže sa výborne hodí do terénu.

10. mája 2022

PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

9. mája 2022

Prémiový výkon

ASUS oznámil úplne nový Zenbook 14 Flip OLED (UN5401)

Všestranný prémiový konvertibilný 14″ notebook je vybavený 16 : 10 OLED HDR PANTONE Validated displejom so 100 % pokrytím farebného priestoru DCI-P3

3. mája 2022

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

3. mája 2022

Odporúčané

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. V ergonómii sa používajú poznatky z antropológie, […]

12. apríla 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

8. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022