Koncert aj na cestách. Niceboy má audio pre každú príležitosť

Klasické slúchadlá, bezdrôtové štuple alebo malý reproduktor so silou veľkého subwoofera? Všetky tri majú svoje výhody a špecifiká, no spája ich jedno: potreba čo najlepšej kvality zvuku a výdrže na batériu.  Aj cestovanie po Slovensku a Čechách dokáže zabrať dlhé hodiny času stráveného v aute, autobuse, vlaku či na bicykli. Jedným zo spôsobov, ako tento […]

Klasické slúchadlá, bezdrôtové štuple alebo malý reproduktor so silou veľkého subwoofera? Všetky tri majú svoje výhody a špecifiká, no spája ich jedno: potreba čo najlepšej kvality zvuku a výdrže na batériu. 

Aj cestovanie po Slovensku a Čechách dokáže zabrať dlhé hodiny času stráveného v aute, autobuse, vlaku či na bicykli. Jedným zo spôsobov, ako tento čas využiť na vytvorenie pohody, je pustiť si dobrú hudbu, záznam z koncertu alebo hoci aj audioknihu či rozhlasovú dramatizáciu. No a hudba má potom stoje nezastupiteľné miesto aj na chate či pri vode, ku ktorej ste celé tie hodiny cestovali. Na trhu je veľa rôznych výrobcov audiozariadení, ale ak preferujete čo najlepší pomer medzi cenou a výkonom, mali by ste mať vo výbave práve produkty od Niceboy.

Na slúchadlá a reproduktory by sme dnes mali mať vysoké nároky, pretože sa jedná o produkty v konkurenčne veľmi silnom prostredí. Pri výbere správnych produktov sa teda sústreďte najmä na nasledovné faktory:

 

Skutočne bezdrôtové a malé

Niceboy dnes ponúka pestré spektrum audioproduktov, od štupľových true wireless slúchadiel až po batériové reproduktory s malými rozmermi a mimoriadnym zvukom. Mnohé z nich majú spoločného menovateľa, že sú bezkáblové a majú nízke ceny v porovnaní s konkurenciou. Napríklad Niceboy HIVE podsie sú malé slúchadlá do uší s prémiovým charakterom a naozaj pôsobivým zvukom. Ovládajú sa prakticky pomocou fyzických tlačidiel, sú vodeodolné, prachuvzdorné a s nabíjacím puzdrom dosahujú výdrž až 15 hodín! Túto hodnotu dokáže v danej cenovej kategórii prekonať iba málokto, ak vôbec niekto. Použitie slúchadiel je teda veľmi široké – nech už sedíte vzadu v aute, jazdíte na bicykli na cyklotrase alebo ležíte pri vode a relaxujete, práve HIVE podsie budú pre vás pravou rukou. Samozrejme, že sú zároveň aj handsfree, takže keď vám niekto zavolá na mobil, stačí stlačiť pravé slúchadlo a telefonujete „bez rúk“.


Kľúčové výhody:

Klasické slúchadlá s káblom i bez neho

Mnohým ľuďom však malé štupľové slúchadlá nie sú príjemné, stále im padajú alebo ich z akéhoľkoľvek iného dôvodu nepreferujú. Pre nich sú dobrou alternatívou klasické slúchadlá s hlavovou klenbou, ktoré majú navyše zvyčajne dlhšiu výdrž na batériu a ešte lepší zvuk. Aj HIVE 3 Prodigy od Niceboy majú funkciu vylepšovania zvuku MaxxBass a výhodou je vstavaný mikrofón, takže rovnako ako s HIVE podsie s nimi môžete telefonovať.

Tento typ slúchadiel je istotne o niečo menej praktický ako v prípade štupľových alternatív, na druhej strane sú veľmi ľahké, vážia iba 155 gramov, dajú sa elegantne zložiť a rýchlo sa nabíjajú, za štyri minúty nabíjania zvládnu hodinu reprodukcie. Vstavaná batéria s nábojom 380 mAh pritom vydrží až 32 hodín! Nabíjať ich môžete z počítača, nabíjačky mobilu i z powerbanky. No a keď vám batéria dôjde, nemusíte čakať – slúchadlá vedia počas nabíjania fungovať aj ako káblové, a to pomocou redukcie z USB-C na 3,5 mm jack.


Kľúčové výhody:

 

Naplno s pohlcujúcimi basmi

Tretím typom audiozariadení sú samostatné reproduktory, ktoré hudbu ponúkajú všetkým dookola. Pri vode, v byte, na chate, počas grilovačky, ich využitie je nekonečné. Ešte pred niekoľkými rokmi boli bežné káblom napájané produkty, s klasickými baterkami a slabou odolnosťou. Odvtedy sa všetko zmenilo a reproduktory ako RAZE 3 Guru sú bezdrôtové, so vstavanou batériou a nesmierne praktické. Vďaka Bluetooth piatej generácie má dosah viac ako desať metrov, výdrž až 10 hodín, rýchle nabíjanie cez USB-C a vodotesné telo s certifikáciou IP67! Nie je to všetko, RAZE 3 Guru dokonca plní funkciu powerbanky, teda dokáže nabíjať mobil a tablet! S výkonom až 24 wattov a funkciami pre zlepšenie zvuku MaxxBass a Magic Button (extra basový režim) má zarážajúco hlasný a hlboký zvuk a okrem bezdrôtového spojenia cez bluetooth podporuje aj spojenie cez USB a AUX. Prehrávať sa dá dokonca aj u USB disku.


Kľúčové výhody:

 

Je jedno, či preferujete klasické slúchadlá, moderné True Wireless riešenia v podobe malých štupľových slúchadiel alebo radšej počúvate hudbu naplno cez reproduktor. Značka Niceboy má všetko, navyše vo veľmi vysokej kvalite – takže si vyberie každý…smerodajné sú preto už len vaše preferencie.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Na prvý dotyk si vás získa kvalitným spracovaním

Recenzia: Niceboy RAZE 3 Titan

Titani boli starogrécki synovia a dcéry Urana a Gaie, najstaršia generácia starogréckych bohov. Boli to násilnícki a škaredí obri. To je trochu v protiklade s menom Niceboy v preklade „pekný chlapec“. Reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan nie je rozhodne škaredý. Skôr naopak. Na prvý dotyk si vás získa kvalitným spracovaním, ktoré vôbec nevyzerá lacno. Má […]

24. novembra 2020

Unikátny design - pastelové farby a kvetinový vzor

ADATA predstavuje powerbanku T5000C

T5000C je ideálna pre zaneprázdnené ženy, ktoré sú neustále v pohybe a na cestách

12. mája 2020

Najnovšie

UMELÁ INTELIGENCIA V ROLI „ÚPRIMNEJ KLAMÁRKY“?

Stáva sa umelá inteligencia nástrojom dehumanizácie?

Nenechajme sa zmiasť neistým štartom umelej inteligencie. Už dnes nám mení životy, naučila sa pomáhať, ale aj klamať a podvádzať.

17. marca 2023

Inteligentný senzor, ktorý meria kvalitu vzduchu v interiéri 

IKEA uvádza na trh VINDSTYRKA

Najškodlivejšie znečisťujúce látky, pevné častice (PM2,5), nie je možné vidieť voľným okom. Displej senzora VINDSTYRKA bude zobrazovať úrovne PM2,5, vlhkosť a teplotu vzduchu a TVOC**.

10. marca 2023

Tipy a triky, ako ho využiť na maximum

Vyhľadávač Petal Search

Nástroj Petal Search, ktorý zaiste poznajú všetci majitelia Huawei smartfónov, nie je len obyčajný vyhľadávač: ide o skvelý spôsob, ako hľadať aplikácie a hry na platforme AppGallery. Už menej známe sú však jeho ďalšie užitočné funkcie.

7. marca 2023
TEST

Prenosný monitor na tablet i počítač

Recenzia Philips 16B1P3302: Prenosný FullHD monitor nepotrebuje elektrickú zásuvku

Prenosný monitor je šikovným riešením pre každého, kto potrebuje pracovať na cestách alebo zvykne meniť pracovné prostredie.

27. februára 2023

Výnimočná produktivita tlačového zariadenia ProStream

Ultrarýchla digitálna produkcia komerčných tlačových úloh s ProStream 3000 od spoločnosti Canon

Spoločnosť Canon predstavuje novú generáciu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ProStream 3000. Je postavená na zavedenej technologickej platforme ProStream, poskytuje konzistentnú kvalitu ofsetovej tlače a prináša širší výber substrátov, a to vrátane papiera s vysokou gramážou. Ďalšou výhodou je rýchlosť tlače, ktorá umožňuje ultrarýchlu digitálnu produkciu širšieho spektra komerčných tlačových úloh.

 

27. februára 2023

do rizikových lokalít ako Zóna/Divízia 2

Axis uvádza prvú kameru na svete s ochranou proti výbuchu

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú sieťovú kameru s ochranou proti výbuchu AXIS P1468-XLE s tzv. bullet dizajnom. Táto robustná kamera je ako prvá na svete navrhnutá špecificky tak, aby bola podľa medzinárodných noriem (ATEX, IECEx, NEC) vhodná pre nasadenie v prostrediach označovaných ako Zóna 2, 22 a Trieda I/II/III Divízie 2.

27. februára 2023

Alebo návod „Ako si nastaviť Wi-Fi“ aj pre úplných laikov

Wi-Fi si dnes nastaví každý, kto má v ruke mobil

Ak sa chystáte zaobstarať si domov Wi-Fi sieť a bojíte sa, aby ste ju správne nastavili, tak nemusíte. Asi vás tiež napáda mnoho ďalších otázok. Aký typ routera si vybrať? Je lepšie zvoliť klasický router alebo mesh systém? A čo Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 a Wi-Fi 7? A čo bude potom, keď to prinesiem domov? V tomto článku vám poskytneme odpovede.

24. februára 2023

Nabíjanie bez starostí: Až 50 % za niečo vyše 8 minút

vivo prináša na Slovensko svoju novú vlajkovú loď X90 Pro

Novinka prináša hlavný obrazový snímač s veľkosťou 1 palec, špecializovaný čip na spracovanie obrazu, ako aj ultrarýchle nabíjanie – až 50 % len za osem minút

23. februára 2023

Maximálna viditeľnosť

Nový rad displejov Philips High Bright 4000

Nový 4K displej Philips s ultra vysokým jasom pre vnútorné a čiastočne vonkajšie prostredie

22. februára 2023

Canon EOS R8 poskytuje fotografom nástroje pre kreatívnejšiu plnoformátovú tvorbu

Canon predstavuje najľahší plnoformátový fotoaparát systému EOS R

Spoločnosť Canon Europe predstavuje nový plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát s výmennými objektívmi EOS R8, ktorý preberá niektoré technológie špičkového fotoaparátu EOS R6 Mark II. Vďaka kompaktnému prevedeniu podobnému fotoaparátu EOS RP, ponúka tento výkonný fotografický a filmový prístroj nadšencom a študentom nástroj, aký potrebujú na to, aby sa vo svojej záľube posunuli na vyššiu úroveň.

14. februára 2023

Odporúčané

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Radíme čitateľom

Akú RAMku kúpiť do PC alebo notebooku?

Zatiaľ čo napríklad pri SSD sa vám pravdepodobne nestane, že by nebolo kompatibilné (ak naň máte zodpovedajúci voľný konektor), v prípade RAM je dôležité overiť si množstvo parametrov.

7. decembra 2022

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022