Predstavujeme prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3.

Hrajte na cestách s novým monitorom AOC GAMING 16G3: kraľujte každej hre s výrazným IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz

Autor
Dátum zverejnenia 27. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

AGON by AOC – jedna z popredných svetových značiek herných monitorov a IT príslušenstva – predstavuje prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3. Tento 15,6″ (39,5 cm) monitor je navrhnutý tak, aby vďaka elegantnému, tenkému a pútavému dizajnu premenil vaše cesty na mimoriadny herný alebo pracovný zážitok.

Nová dimenzia hrania vďaka AOC GAMING 16G3: vysoký výkon a jednoduchá prenositeľnosť

V ústrety vysoko výkonnému hraniu
AOC GAMING 16G3 sa môže pochváliť úchvatným 15,6″ Full HD IPS displejom, ktorý poskytuje pôsobivý obraz, a je tak skutočne špičkovou voľbou pre počítačových aj konzolových nadšencov, ktorí si chcú vychutnať svoje herné zážitky bez ohľadu na miesto, kde sa práve nachádzajú. Model 16G3 ponúka obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a dobu odozvy 4 ms (so zapnutou možnosťou Overdrive) – prináša tak do radu prenosných monitorov AOC zážitok z rýchleho hrania s vysokou obnovovacou frekvenciou, na ktorú sú hráči zvyknutí.Tento monitor s pôsobivým jasom 250 cd/m² a kontrastným pomerom 1000:1 zaisťuje, že výrazné farby, podmanivé svetlá a tiene budú zobrazené v celej svojej kráse, či už v interiéri alebo vonku.
Technológia Adaptive-Sync eliminuje trhanie obrazovky, zatiaľ čo nízke vstupné oneskorenie prináša nepopierateľnú konkurenčnú výhodu, kedy milisekundy a rýchle reakcie často znamenajú rozdiel medzi výhrou a prehrou v zápase.

 

Vyrobené tak, aby zapôsobilo: minimalistická estetika sa snúbi s herným výkonom

Elegantný dizajn, maximálna prenosnosť
Vďaka vzhľadu, ktorý plynule spája čierne a červené akcenty, má 16G3 skutočne rafinovaný a neokázalo odvážny štýl. Jeho štíhly 11,5 mm profil a nízka hmotnosť pod 1,1 kg sú poklonou estetike aj praktickosti. Svojimi rozmermi zodpovedá notebookom s 15,6″ obrazovkou, takže sa monitor zmestí do väčšiny tašiek na notebooky a pre väčšiu bezpečnosť je dodávaný s polstrovanou taškou na prenášanie. Monitor 16G3 dopĺňa jeho minimalistický dizajn aj vstavaným šikovným stojanom, ktorý poskytuje rad uhlov náklonu pre zaistenie čo najpohodlnejšieho sledovania pri dlhších herných seansách na akomkoľvek mysliteľnom mieste. Prechod medzi režimami na výšku a na šírku je intuitívnou záležitosťou vďaka funkcii Auto-Pivot, ktorá je ľahko prístupná prostredníctvom dodávaného softvéru i-Menu.

Bezproblémové pripojenie pre neprerušovaný herný zážitok
Notebook 16G3 ponúka dobrú škálu možností pripojenia, ktoré vyhovujú modernej hernej všestrannosti. Zatiaľ čo vstup microHDMI vyhovuje konzolám minulej i súčasnej generácie (napríklad PS4, PS5 alebo Xbox One, Xbox radu S alebo X) a starším notebookom, jeden zo vstupov USB-C podporuje režim DisplayPort Alt a napájaciu jednotku, čo umožňuje bezproblémové pripojenie k notebookom. Druhý port USB-C modelu 16G3 umožňuje vstup jednosmerného napájania, čo zjednodušuje správu káblov. Toto jednosmerné napájanie je možné cez prvý port USB-C priviesť do pripojeného notebooku, a umožňuje ich nabíjanie a súčasné zdieľanie displeja.
A navyše, tento prenosný model je vybavený dvoma 1W reproduktormi a môže sa pochváliť aj výstupným konektorom pre slúchadlá.
Monitor AOC GAMING 16G3 prekračuje hranice bežného hrania a ľahko sa prispôsobuje rôznym herným scenárom. Okrem jeho hlavného využitia ako herného displeja ho môžu ambiciózni profesionáli využiť ako sekundárnu obrazovku pripojenú k notebooku pre pôsobivé prezentácie alebo ho využiť ako dynamický druhý monitor pre rýchlu a efektívnu zostavu viacerých monitorov, ktorá zvýši ich produktivitu na cestách alebo aj v kancelárii. Podpora držiaka VESA 50×50 mm umožňuje aj pevnú inštaláciu. Hráči sa môžu ponoriť do vzrušujúcich herných seáns aj mimo svojej komfortnej zóny a zaistiť si, že ich vzrušenie z obľúbených titulov bude sprevádzať všade, kam ich dobrodružstvo zavedie.

Monitor AOC GAMING 16G3 bude na trh uvedený v polovici septembra za odporúčanú cenu 309 eur.

Najnovšie

nepretržite a v 4K

Sledujte cez novú kameru hlavnú stanicu v Prahe

Svetovú premiéru v živom streame mala dnes v programe SlowTV nová kamera Axis Communications. Model AXIS Q1808-LE ponúka vďaka objektívu Canon a 4/3” obrazovému snímaču vynikajúcu obrazovú kvalitu v 4K rozlíšení a vysokú citlivosť na svetlo. Nočný záber na pražskú hlavnú stanicu je len malou ukážkou využitia tejto kamery s tzv. bullet dizajnom.

28. marca 2024

Zámer stať sa kľúčovým dodávateľom na trhu s obalmi.

Canon potvrdzuje plán stať sa významným hráčom v oblasti digitálne tlačených etikiet a obalov

Na veľtrhu drupa 2024 v Düsseldorfe Canon potvrdí svoje odhodlanie stať sa významným a dôveryhodným partnerom na trhu etikiet a obalov a predvedie nový digitálny tlačový stroj a koncepty produktov, ktoré potvrdzujú jasný pokrok na ceste k tomuto cieľu. Etikety a obaly predstavujú strategickú oblasť, preto bude prebiehať vo vyhradenej zóne na stánku Canon živá výroba etikiet, vlnitej lepenky a skladacích kartónov.

28. marca 2024

Technologické inovácie

Canon predstaví na veľtrhu drupa 2024 komplexné riešenie pre poskytovateľov tlačových služieb

Spoločnosť Canon na veľtrhu drupa 2024 predstaví pod heslom „The Power to Move“, efektívne prepojenie technologických inovácií, odborných tímov, podporných služieb a dynamickej spolupráce, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb transformovať ich podnikanie. Predstaví sa celé portfólio produkčných tlačových technológií Canon, vrátane hárkových atramentových a tonerových tlačových strojov, vysokorýchlostných kontinuálnych atramentových produkčných liniek, veľkoformátových tlačiarní typu flatbed a roll-to-roll a digitálnych tlačiarní štítkov.

28. marca 2024

200 metrov za minútu

Canon rozširuje portfólio vysokorýchlostných atramentových rotačných tlačiarní o rad ColorStream 8110 a 8200

Spoločnosť Canon nadväzuje na doterajší úspech radu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ColorStream 8000 a rozširuje ju o dva nové modely ColorStream 8200 a 8110. Model ColorStream 8200 je teraz najproduktívnejším modelom radu s maximálnou rýchlosťou až 200 metrov za minútu. Model ColorStream 8110 s rýchlosťou 110 metrov za minútu je ideálny pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí chcú investovať do nového tlačového stroja ColorStream a zároveň zachovať existujúce dokončovacie zariadenia.

 

28. marca 2024

Ultrarýchla produkcia

Atramentové tlačové stroje ProStream 2000 pre komerčnú tlač

Canon ukázal nové vysokorýchlostné atramentové tlačiarne ProStream 2000 pre komerčnú a obchodnú komunikáciu a novú vlajkovú loď ProStream 3160

28. marca 2024

Navrhnuté s ohľadom na životné prostredie

Canon predstavil rad flatbed tlačiarní Arizona 2300 s technológiou FLXflow

Na trh bola uvedená aj najnovšia verzia 2.1 systému PRISMAelevate XL, ktorá zdvojnásobuje výšku tlače reliéfnych tlačových aplikácií na podporovaných flatbed tlačiarňach Arizona na 4 mm, a tým pomáha používateľom vytvárať pôsobivé, na dotyk výrazné hmatové kresby či umelecké diela.

28. marca 2024

rad vysoko kvalitných Industrial SSD diskov

Kingston Digital predstavuje i-Temp

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že vyvinula rad pevných diskov Industrial Temp špeciálne pre výrobcov systémov a konštruktérov, ktorí vyžadujú širší rozsah prevádzkových teplôt pre extrémne prostredia. Tieto SSD disky sú okrem […]

28. marca 2024

Adrenalínové aktivity

Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu

Dlhšie dni, slnečné lúče a vyššie teploty znamenajú len jedno. Jar je oficiálne tu! Je čas vyraziť na prechádzku, zabehať si do prírody, či vydať sa na túru. Či už ste vášnivý turista, alebo s outdoorovými aktivitami ešte len začínate, práve jarné počasie má ideálne podmienky pre širokú škálu športov. Prinášame zopár tipov, ako aktívne využiť jarné dni, a nielen to – pomocou nositeľných technológií zaznamenáte váš progres a namotivujete sa k zlepšovaniu.

26. marca 2024

Monitory Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A a 27E1N1600AE sú viacúčelové monitory

Monitory Philips

Rad monitorov Philips E1 predstavuje tri nové viacúčelové modely pre hybridnú a vzdialenú prácu

26. marca 2024

Nové stolné gigabitové PoE+ prepínače Mercusys MS105GP a MS108GP

Spoločnosť Mercusys, výrobca sieťových zariadení, predstavuje nové modely kompaktných prepínačov s podporou PoE+ napájania. Päťportový Mercusys MS105GP a osemportový MS108GP.

26. marca 2024

Odporúčané

Vysoká kvalita tlače

Výhody sublimácie: presná, odolná a všestranná potlač rôznych produktov

Sublimačná tlač sa stáva v dnešnom svete čoraz populárnejšou voľbou, a to nielen v profesionálnom, ale aj v domácom prostredí. Táto pokročilá technológia prináša množstvo výhod, ktoré ju robia atraktívnou možnosťou pre tlač rôznych typov produktov vhodných na osobné využitie alebo prezentáciu firmy.

19. marca 2024

Nočné videnie pre zlepšenie viditeľnosti v tme

Optika, ktorá zlepšuje viditeľnosť v náročných podmienkach

Vo svete plnom rôznorodých podmienok a prostredí je schopnosť vidieť v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok neoceniteľnou výhodou. O jej využití v praxi nás dnes presviedča niekoľko unikátnych riešení v podobe pokročilých optických riešení. Dvomi najvýznamnejšími z nich sú termovízia a nočné videnie, na ktoré sa v tomto článku pozrieme bližšie, spomenieme si ich princípy fungovania a využitie v praxi.

19. marca 2024

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Ktoré tonery a prečo najlepšie ochránia vašu tlačiareň?

Tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom vašej tlačiarne, sú často najlepšou voľbou pre zachovanie jej zdravia a životnosti. Tento doplnkový sortiment je navrhnutý a testovaný tak, aby dokonale zapadal do vášho tlačiaceho zariadenia a minimalizoval riziko poškodenia jeho mechanických častí, čo sa pri lacných alternatívnych verziách veľmi často stáva.

19. marca 2024

Pohodlie a jednoduchosť používania PlayStation

Hry na PC alebo PS: pre koho a ktoré sú lepšie?

V súčasnej dobe je ponuka hier na PC a PlayStation tak rozmanitá, že rozhodnutie medzi týmito dvoma platformami sa môže zdať náročné. Každá z nich ponúka jedinečné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste našli pre seba alebo svojich blízkych to najlepšie riešenie. Ide o dôležité faktory, ktoré by ste mali brať do úvahy pri rozhodovaní sa medzi hraním na PC alebo PlayStation.

19. marca 2024

Nové zážitky s umelou inteligenciou

Najnovší prototyp OPPO Air Glass 3

OPPO predstavuje nové okuliare pre asistovanú realitu Air Glass 3 a ďalšie technologické inovácie

2. marca 2024

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023