Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

Autor
Dátum zverejnenia 22. októbra 2021
Obsahuje nasledovné témy

Počas pracovného týždňa sa človek nezastaví, obzvlášť ak má malé deti. Keď je potom celá rodina spolu, je vysávanie alebo vytieranie tou najnepríjemnejšie povinnosťou, ktorá sa takmer rovná trestu. Víkend sa tak v slovenských domácnostiach stáva dobou, kedy sa doháňajú resty z pracovného týždňa. Roztáča sa kolotoč upratovania, prania, žehlenia a ďalších povinností.
S tým je ale načase skoncovať. Skúste si všetko predstaviť inak. Upratovanie totiž neznamená len fyzicky namáhavú činnosť, ale aj stratený čas, ktorý sa dá využiť oveľa príjemnejšie.

Nastala éra robotických pomocníkov

Nie nadarmo sú fenoménom elektronické robotické prístroje, ktoré uľahčujú povinnosti v domácnosti, ale aj šetria drahocenný čas.
V pandemickej dobe mnoho ľudí prešlo na takzvaný režim home office. Kancelárski zamestnanci síce nemusia strácať čas cestou do práce, ale na druhej strane vzniká v domácnosti oveľa viac neporiadku ako počas dní strávených mimo domova. Frekvencia upratovania interiéru sa tak logicky zvýšila. Ale aj ľudia dochádzajúce do zamestnania určite nechcú po večeroch vytierať dlážky. Preto sa najväčšej popularite tešia najmä robotické vysávače. Aktuálne patrí k špičke prístroj Mamibot Exvac880 Wisor, s ktorého pomocou de facto prestanete riešiť špinavú podlahu, či už ide o akýkoľvek povrch.

Uprace kedykoľvek a samostatne

Vysávač disponuje pokročilým navigačným systémom a v kombinácii s presnými laserovými senzormi dokáže pracovať v úplne automatickom režime až 110 minút. Za túto dobu zvládne vyčistiť plochu s veľkosťou až 200 metrov štvorcových. A ak by sa počas upratovania vybil, sám si dôjde do nabíjacieho doku a potom pokračuje tam, kde skončil. Vy nemusíte riešiť vôbec nič, iba raz za čas vyčistiť objemnú nádobku na nečistoty. Aj v prípade mopovania, vás nečakajú takmer žiadne starosti. Nádobka s objemom 370 ml vydrží dlho vďaka pokročilému systému dávkovania vody. O veľkosť čistiacej plochy sa stará kvalitný 30 cm široký mop.

Tým ale zďaleka nekončíme.

Mamibot EXVAC880 Wisor bude upratovať len tam, kde si budete priať. Možno si nastaviť zakázanej oblasti, môžete vyberať len určité miestnosti pre upratovanie a vďaka hybridnému režimu si zvolíte, kde sa bude vytierať a kde mopovať. To všetko sa dá časovo nastaviť, rovnako ako je možné upravenie sacieho výkonu, ktorý je až 2 880 PA.

Maximálna kvalita upratovania je zaistená dvomi dlhými bočnými kefami, ktoré zbierajú prach z oboch strán a sústredí ho do nasávacieho otvoru. Nečistoty sa dostávajú do nádobky, pričom vďaka tesniacemu systému takmer žiadny vzduch neuniká späť do interiéru. Prach je zachytávaný trojstupňovou filtráciou, ktorá kombinuje primárny, penový a HEPA filter. Vysávač sa nezľakne ani dvojcentimetrových prekážok a obavy, že by snáď spadol zo schodov, mať nemusíte.

Presné senzory riadené štvorjadrovým procesorom o nebezpečenstve pádu veľmi dobre vedia. Vďaka nízkemu profilu vysávača, ktorý činí necelých 10 cm, zvládne robot upratať pod posteľou a ďalším nábytkom bez najmenších problémov, a hlavne bez hluku. Čerešničkou na torte je potom možnosť diaľkového ovládania z mobilného telefónu prakticky odkiaľkoľvek, kde je pripojenie k internetu.

Robotický hybridný vysávač dokáže naozaj veľa, a pritom v predajnej sieti stojí len sympatických 350 €.


Ďalšie informácie:

https://www.mamibot.cz/cs/exvac880-wisor/

 

Najnovšie

Majte zdravie vo svojich rukách

Nové smart hodinky Watch GT 3 Pro s možnosťou merania EK

Huawei Watch GT 3 Pro ako jedny z najlepších smart hodiniek súčasnosti? Ich dizajn a funkcie hovoria za všetko

26. mája 2022

Ultra dlhá životnosť batérie

Hodinky T-Rex 2

Amazfit predstavuje nové outdoorové hodinky T-Rex 2. Majú extra dlhú výdrž batérie, vylepšenia sa dočkalo aj GPS

26. mája 2022

Dôvody, prečo je WiFi 6 proste lepšia

Nový router NBG7510 štandardu 802.11ax

Dokonalou voľbou pre väčšinu domácností, ktoré chcú prejsť na WiFi 6, je náš nový model NBG7510. Ten predstavuje veľmi jednoduchý a cenovo dostupný router štandardu 802.11ax skonštruovaný s ohľadom na potreby domácich užívateľov.

26. mája 2022

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

Spoločnosť Canon Europe predstavuje prvé APS-C bezzrkadlovky systému EOS R – EOS R7 a EOS R10

Inovatívny systém Canon EOS R prichádza aj vo formáte APS-C, a to v podobe dvoch nových bezzrkadloviek EOS R7 a R10

24. mája 2022

Štýlové ultratenké a ľahké notebooky

Nové Zenbooky – prepracovaný dizajn a vyšší výkon

ASUS predstavil nové notebooky radu Zenbook 2022 a Vivobook 2022

16. mája 2022

Najnovšia technológia pre každého

Na slovenský trh vstúpila značka TECNO

Značka smartfónov TECNO prichádza na slovenský trh rovno s piatimi modelmi smartfónov

14. mája 2022

Titulu Royal Warrant,

Opätovné získanie titulu Royal Warrant

Samsung je oficiálnym dodávateľom elektroniky pre britskú kráľovskú rodinu

11. mája 2022

 Lepší výkon

Trvanlivejšie karty s vyššou kapacitou

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Endurance  určené najmä pre bezpečnostné a automobilové kamery

11. mája 2022

Plnohodnotný notebook za bagateľ

Dokonalý študentský notebook?

MateBooky Huawei série D vsádzajú na výkon, dizajn a výdrž batérie až 9 hodín

11. mája 2022

Odolný voči pádu, vode aj prachu

Odolný prenosný SSD disk Samsung T7 Shield

Nový externý SSD disk veľkosti kreditnej karty umožňuje bleskurýchle dátové prenosy a je odolný voči pádu, vode aj prachu, takže sa výborne hodí do terénu.

10. mája 2022

Odporúčané

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. V ergonómii sa používajú poznatky z antropológie, […]

12. apríla 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

8. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022