Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

Autor
Dátum zverejnenia 22. októbra 2021
Obsahuje nasledovné témy

Počas pracovného týždňa sa človek nezastaví, obzvlášť ak má malé deti. Keď je potom celá rodina spolu, je vysávanie alebo vytieranie tou najnepríjemnejšie povinnosťou, ktorá sa takmer rovná trestu. Víkend sa tak v slovenských domácnostiach stáva dobou, kedy sa doháňajú resty z pracovného týždňa. Roztáča sa kolotoč upratovania, prania, žehlenia a ďalších povinností.
S tým je ale načase skoncovať. Skúste si všetko predstaviť inak. Upratovanie totiž neznamená len fyzicky namáhavú činnosť, ale aj stratený čas, ktorý sa dá využiť oveľa príjemnejšie.

Nastala éra robotických pomocníkov

Nie nadarmo sú fenoménom elektronické robotické prístroje, ktoré uľahčujú povinnosti v domácnosti, ale aj šetria drahocenný čas.
V pandemickej dobe mnoho ľudí prešlo na takzvaný režim home office. Kancelárski zamestnanci síce nemusia strácať čas cestou do práce, ale na druhej strane vzniká v domácnosti oveľa viac neporiadku ako počas dní strávených mimo domova. Frekvencia upratovania interiéru sa tak logicky zvýšila. Ale aj ľudia dochádzajúce do zamestnania určite nechcú po večeroch vytierať dlážky. Preto sa najväčšej popularite tešia najmä robotické vysávače. Aktuálne patrí k špičke prístroj Mamibot Exvac880 Wisor, s ktorého pomocou de facto prestanete riešiť špinavú podlahu, či už ide o akýkoľvek povrch.

Uprace kedykoľvek a samostatne

Vysávač disponuje pokročilým navigačným systémom a v kombinácii s presnými laserovými senzormi dokáže pracovať v úplne automatickom režime až 110 minút. Za túto dobu zvládne vyčistiť plochu s veľkosťou až 200 metrov štvorcových. A ak by sa počas upratovania vybil, sám si dôjde do nabíjacieho doku a potom pokračuje tam, kde skončil. Vy nemusíte riešiť vôbec nič, iba raz za čas vyčistiť objemnú nádobku na nečistoty. Aj v prípade mopovania, vás nečakajú takmer žiadne starosti. Nádobka s objemom 370 ml vydrží dlho vďaka pokročilému systému dávkovania vody. O veľkosť čistiacej plochy sa stará kvalitný 30 cm široký mop.

Tým ale zďaleka nekončíme.

Mamibot EXVAC880 Wisor bude upratovať len tam, kde si budete priať. Možno si nastaviť zakázanej oblasti, môžete vyberať len určité miestnosti pre upratovanie a vďaka hybridnému režimu si zvolíte, kde sa bude vytierať a kde mopovať. To všetko sa dá časovo nastaviť, rovnako ako je možné upravenie sacieho výkonu, ktorý je až 2 880 PA.

Maximálna kvalita upratovania je zaistená dvomi dlhými bočnými kefami, ktoré zbierajú prach z oboch strán a sústredí ho do nasávacieho otvoru. Nečistoty sa dostávajú do nádobky, pričom vďaka tesniacemu systému takmer žiadny vzduch neuniká späť do interiéru. Prach je zachytávaný trojstupňovou filtráciou, ktorá kombinuje primárny, penový a HEPA filter. Vysávač sa nezľakne ani dvojcentimetrových prekážok a obavy, že by snáď spadol zo schodov, mať nemusíte.

Presné senzory riadené štvorjadrovým procesorom o nebezpečenstve pádu veľmi dobre vedia. Vďaka nízkemu profilu vysávača, ktorý činí necelých 10 cm, zvládne robot upratať pod posteľou a ďalším nábytkom bez najmenších problémov, a hlavne bez hluku. Čerešničkou na torte je potom možnosť diaľkového ovládania z mobilného telefónu prakticky odkiaľkoľvek, kde je pripojenie k internetu.

Robotický hybridný vysávač dokáže naozaj veľa, a pritom v predajnej sieti stojí len sympatických 350 €.


Ďalšie informácie:

https://www.mamibot.cz/cs/exvac880-wisor/

 

Najnovšie

Elac Concentro S 503

Najmladší z urodzeného rodu

Estetika je dôležitá, ale reprosústavy sú hlavne o zvuku

29. novembra 2021

Múdre LED žiarovky

SMART alebo tiež múdre LED žiarovky nie sú klasické LED žiarovky, ktoré len zapínate a vypínate vypínačom a idú maximálne stmievať. Chytré LED žiarovky dokážu veci, o ktorých ste možno nemali zatiaľ ani poňatia. Dovoľte nám teda predstaviť túto novinku v LED technológii. Prečo názov SMART LED žiarovky? Názov SMART alebo ak chcete chytré LED […]

26. novembra 2021

Dobré rady ako fotiť mobilom

Kvalite zrkadloviek sa síce mobilné foťáky nemôžu rovnať, ale keď viete ako na to, vykúzlite aj s telefónom snímky, ktoré ozdobia každý rámček nad krbovou rímsou. Prečítajte si osvedčené tipy, ako s mobilom fotiť ako profík. 1. Základom je správny úchop Mobil väčšinu času držíte v jednej ruke, ale pri fotení privolajte na pomoc aj […]

26. novembra 2021

Platenie mobilom pre začiatočníkov

Keď sme nedávno oznámili, že sa už púšťame do testovania platieb mobilom, niektorí z vás sa nám ozvali, že vôbec netušia, ako to bude fungovať. Pre nich sme pripravili stručný návod. Úplná jednoduchosť Zaplatiť mobilom bude jednoduchšie, než si možno myslíte. V praxi to bude vyzerať veľmi podobne ako platenie bezkontaktnou kartou alebo nálepkou – […]

26. novembra 2021

Praktický pomocník po celý deň

Inteligentná domácnosť – k čomu ju potrebujeme ?

Predstavte si, že nemusíte myslieť na to, že je potrebné vyvetrať. Inteligentný dom sa o to postará sám. To je možné vďaka prepojeniu jeho jednotlivých častí v dokonalý celok. Výsledkom je maximálny dôraz na Vaše zdravie a komfort a na čo najefektívnejšiu prevádzku bytu či budovy. Regulácia teploty Ráno sa prebudíte do teplého domova, v […]

26. novembra 2021

Zadný fotoaparát telefónu nova 9 v 4K

Ako sa vyvíjali fotoaparáty v smartfónoch Huawei?

Akú cestu musel model nova 9 prejsť, aby sa mohol pochváliť vynikajúcim fotoaparátom?

25. novembra 2021

Úspora času a energie

Niceboy prináša celý rad nových Smart Home výrobkov

Niceboy prináša nové inteligentné spotrebiče Niceboy ION a vstupuje do neho úplne nového segmentu Smart Home. Počas budúceho roka chce rad ION ďalej rozširovať a priniesť užívateľom kompletnú múdru domácnosť, ktorú je možné ovládať pomocou jednej jedinej aplikácie.

16. novembra 2021

ADRENALÍN V KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI JE ZVYČAJNÝ JAV

Víťazom piateho ročníka kyberbezpečnostnej hry sa stal tím Esetu. Profesionálny turnaj Guardians pripravili slovenskí bezpečnostní odborníci a upozorňujú tak na podceňovanie kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti na všetkých úrovniach.

5. novembra 2021

Novinka z dielne Huawei

Ultra Vision smartfónu Huawei nova 9 

Novinka z dielne Huawei, smartfón nova 9, splní všetky vaše sny o dokonalej fotografii. Smartfón sa pýši fotosystémom so štyrmi objektívmi a umelou inteligenciou, pričom využíva špičkovú technológiu fotoaparátu vlajkovej lode.

5. novembra 2021

Novinky od Huawei

Nové smart hodinky a jedinečné slúchadlá v tvare rúžu

Predstavenie dvoch zariadení z kategórie wearables – konkrétne nových hodiniek Watch GT 3 v dvoch verziách  a špeciálnej edície slúchadiel FreeBuds v elegantnom ženskom prevedení.

5. novembra 2021

Odporúčané

Dôležitá rola riadiaceho softvéru

Energetická istota pre dátové centrá od CyberPower

Benefitom riešenia od CyberPower je predovšetkým záruka, že pokiaľ dôjde k výpadku alebo poruche jednej UPS, druhá sa o zvyšnú záťaž postará.

29. novembra 2021

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

19. novembra 2021

Automatický záznam fotografií a videa

Malý, šikovný, používateľsky prívetivý fotoaparát

Canon predstavuje prvý smart fotoaparát, ktorý prinesie revolúciu do domáceho fotografovania. Prežite každý okamih naplno a nechajte PowerShot PX vytvárať vaše spomienky

28. októbra 2021

Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

22. októbra 2021

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021

Váš osobný prekladateľ textov?

Stavte na „magický“ prekladač CARNEO VT3!

Zabudnite na nedorozumenia, dnes je jednoduché komunikovať aj v jazyku, ktorý ste nikdy nehovorili!

5. augusta 2021