Dokonale jednoduché riešenie

Sieťové riešenia značky Zyxel

Jednoduché a pritom výkonné prepínače splnia nároky malých firiem

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 4. júla 2022
Obsahuje nasledovné témy

Možno vám neuniklo, že sa v našej marketingovej komunikácii začalo pomerne často vyskytovať slovné spojenie „Just Connect“. A pokiaľ ste si ho ešte nevšimli, určite sa tak čoskoro stane. Tieto dve slová presne vystihujú, aké jednoduché je inštalovať a spravovať sieťové riešenia značky Zyxel. A hoci koncept Just Connect nepochybne platí pre všetky naše riešenia, celkom dokonale ho vystihujú posledné prírastky v našom portfóliu prepínačov, t.j. modely  série GS1915, ktoré sú ideálne pre menšie organizácie alebo zdieľané a domáce pracoviská.

Už podľa ich označenia zrejme uhádnete, že GS1915-8EP a GS1915-8 sú osemportové prepínače vo verzii s napájaním cez Ethernet (PoE) a bez neho. Pre vysvetlenie dodávame, že skratka EP u modelu s PoE znamená Eco Power. Obidva modely GS1915 sú skonštruované tak, aby bolo možné ich nastaviť, pripojiť a sprevádzkovať behom niekoľkých málo minút.

Jednoduché nastavenie a správa

Model s PoE má napájaci výkon 60 W, takže dokáže napájať niekoľko bezdrôtových prístupových bodov alebo niekoľko IP telefónov, prípadne kombináciu oboch týchto zariadení. Aj keď to nie je nijak ohromujúce číslo, táto kapacita je dostatočná pre väčšinu scenárov použitia a súčasne pomáha udržať nízku cenu a jednoduchú konštrukciu prepínačov GS1915.

Séria GS1915 je samozrejme kompatibilná s ďalšími produktami značky Zyxel, ako napr. WiFi prístupovými bodmi, a je možné ju konfigurovať a spravovať pomocou našej cloudovej platformy Nebula. Táto funkcionalita hrá vo svete hybridnej práce veľmi dôležitú rolu, pretože zákazníci dnes potrebujú sieťové riešenia, ktoré je možné skutočne jednoducho nastavovať a spravovať na diaľku, a to doslova odkiaľkoľvek a pomocou akéhokoľvek zariadenia vrátane chytrého telefónu.

A presne tieto výhody ponúkajú nielen prepínače série GS1915, ale tiež ďalší zástupci našej produktovej rodiny Simplicity, ktorá je špeciálne navrhnutá pre menšie organizácie a domáce pracoviská. Už teraz môžem sľúbiť, že si o tejto rodine čoskoro povieme viac.

Dokonale jednoduché riešenie

Sériu GS1915 uvádzame na trh s veľkým nadšením, pretože stelesňuje skutočne jednoduché riešenie, ktoré svojimi prevádzkovými parametrami dokáže splniť nároky menších organizácií a skupín užívateľov. S touto sériou súčasne štartujeme propagačnú kampaň, ktorej cieľom je oboznámiť všetkých našich zákazníkov a obchodných partnerov so zdelením Just Connect.

Vďaka stále širšej palete zariadení, ktoré sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a konfiguráciou, a osvedčenej platforme Nebula pre monitoring a správu zariadení značky Zyxel v cloude máme zákazníkom aj partnerom z radov poskytovateľov riadených služieb skutočne čo ponúknuť.

Pokiaľ sa o prepínačoch série GS1915, cloudovej platforme Nebula alebo o ktoromkoľvek z našich užívateľsky prívetivých sieťových produktov chcete dozvedieť viac, neváhajte kontaktovať najbližšieho obchodného partnera alebo pobočku spoločnosti Zyxel.

 

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022