Soundbar rad Q od Samsungu – super zľava

Pri kúpe vybraných Neo QLED a QLED televízorov od Samsungu získate až 30 % zľavu na soundbary Q série

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 12. apríla 2021
Obsahuje nasledovné témy

Akcia prebieha od 12. apríla do 27. júna 2021 alebo do vypredania zásob. Pri kúpe QLED televízora získa zákazník zľavu 15 % na vybraný soundbar, k Neo QLED TV získa soundbar dokonca s 30 % zľavou.

Chcete zažiť dokonalú symfóniu s najnovšími modelmi soundbarov radu Q od Samsungu a ešte k tomu ušetriť? Stačí, keď si od 12. apríla do 27. júna 2021 zakúpite vybrané modely televízorov Neo QLED a QLED a ako bonus k nim získate zľavu až 30 % na nový soundbar. Akcia sa vzťahuje na Neo QLED televízory modelových radov QN900A, QN800A, QN95A, QN90A a QN85A a QLED televízory radov Q80A, Q70A, Q60A. Výhodne k nim možno prikúpiť soundbary HW-Q950T, HW-Q900T, HW-Q800, HW-Q700, HW-Q600. Zľavu získate pri nákupe v internetovom obchode samsung.sk a u vybraných partnerov.

 

Pri kúpe televízorov QLED ponúka Samsung zľavu na nákup vybraných soundbarov vo výške 15 % a k televízorom Neo QLED dokonca 30 %. Ušetriť je tak možné až 419,70 € v prípade, že si záujemca k televízoru Neo QLED vyberie najvyšší model soundbaru HW-Q950T/EN, alebo polovicu tejto sumy, ak si ho zaobstará k vybranému modelu QLED televízora.

Zladenie oboch zariadení a automatická kalibrácia zvuku

Spojením QLED alebo Neo QLED televízorov so soundbarmi radu Q vzniká dokonalá audio súprava, ktorá posúva zážitok zo zvuku u sledovaného obsahu do úplne novej dimenzie. Soundbar sa synchronizuje s televízorom Samsung a vďaka funkcii Q Symphony spoločne vytvárajú pohlcujúci zvuk. Spája sa tak a posilňuje zvuk vychádzajúci z reproduktorov soundbaru a televízora, vďaka čomu môžu dopriať divákovi úplne novú úroveň počúvania a akusticky ho vtiahnuť do deja.

Dokonalý zvuk si možno vychutnať bez ohľadu na to, kde a ako je umiestnený televízor. Soundbar prepojený s televízorom dokáže vďaka funkcii SpaceFit Sound analyzovať prostredie miestnosti a potom sám automaticky kalibruje zvuk oboch zariadení na optimálne nastavenie. Stačí len zapnúť televízor a o zvyšok sa postará samotný SpaceFit Sound.

Soundbary radu Q podporujú 3D zvukové kodeky Dolby Atmos a DTS: X, s ktorými poslucháč objaví úplne novú hĺbku zvuku. Tieto dve technológie umožňujú počuť, ako každý zvuk prepláva okolo diváka a nad ním, rovnako ako by ho počul v reálnej situácii. Technológia Samsung Acoustic Beam navyše upravuje a reprodukuje zvuk tak, aby pôsobil, že vychádza priamo z miesta diania na obrazovke.

Nové televízory ponúkajú ešte kvalitnejší obraz

Tohtoročné prémiové modelové rady Neo QLED televízorov sa pýšia iným riešením obrazovky, ktorá je zložená z diód Quantum Mini LED. Tie dosahujú len 1/40 výšky bežnej LED diódy. Namiesto obvyklej technológie, kedy sa svetlo rozptyľuje šošovkou a každá dióda je pripevnená samostatne, využíva systém Quantum Mini LED tenučkých mikrovrstiev pre väčší počet diód súčasne a tým aj oveľa jemnejšie vykreslenie obrazu.

Prehľad soundbarov radu Q, na ktoré sa vzťahuje zľava pri kúpe vybraných QLED a Neo QLED TV:

 

Model soundbaru Odporúčaná cena Cena pri nákupe s QLED* Cena pri nákupe s Neo QLED*
HW-Q950T/EN 1 399 € 1 189,15 € 979,30 €
HW-Q900T/EN 999 € 849,15 € 699,30 €
HW-Q800A/EN 699 € 594,15 € 489,30 €
HW-Q700A/EN 579 € 492,15 € 405,30 €
HW-Q600A/EN 459 € 390,15 € 321,30 €

*Pri kúpe Neo QLED televízora QN900A, QN800A, QN95A, QN90A a QN85A alebo QLED televízora Q80A, Q70A a Q60A

 

Viac informácií o zvýhodnených cenách soundbarov Samsung radu Q pri kúpe QLED a Neo QLED televízorov nájdete na stránke www.samsung.sk.

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022