Bose Sleepbuds druhej generácie

Štuple do uší pre zaspávanie a kľudný spánok

Novinkou na našom trhu je druhá, vylepšená generácia unikátnych štupľov do uší Bose Sleepbuds II pre všetkých, ktorí bojujú s poruchami spánku či zaspávania. Pomáhajú upokojiť myseľ užívateľa a oprostiť ju od vonkajších rušivých vplyvov, ako je hluk z ulice alebo chrápanie partnera. K tomu využívajú technológiu „Noise masking“, ktorá je založená na psychológii ľudského vnímania a využíva špeciálne navrhnuté a testované zvuky.

Novinkou na našom trhu je druhá, vylepšená generácia unikátnych štupľov do uší Bose Sleepbuds II pre všetkých, ktorí bojujú s poruchami spánku či zaspávania. Pomáhajú upokojiť myseľ užívateľa a oprostiť ju od vonkajších rušivých vplyvov, ako je hluk z ulice alebo chrápanie partnera. K tomu využívajú technológiu „Noise masking“, ktorá je založená na psychológii ľudského vnímania a využíva špeciálne navrhnuté a testované zvuky.

Spoločnosť BaSys, výhradný distribútor audio produktov Bose pre SR, predstavujú na našom trhu aktívne štuple do uší Bose Sleepbuds II, ktoré pomáhajú užívateľom s poruchami spánku pokojne zaspávať a spať aj v prostredí plnom nežiaduceho okolitého hluku.
Štuple využívajú jednak dôkladné mechanické zatlmenie pomocou silikónových koncoviek a tiež využivaju špeciálne navrhnuté zvuky, ktoré sa spúšťaju užívateľom do uší.
Tie pomáhajú maskovať okolité ruchy a upokoja myseľ užívateľa.
Bose Sleepbuds II sú veľmi malé a spolu s miniatúrnymi vyberateľnými reproduktormi sa zmestia do uší tak, že neprekážajú ani pri spánku na boku. Z uší vyčnievajú menej ako štuple predávané v lekárni.

Druhá generácia má vylepšenú konštrukciu s oválnym dizajnom a po novom aj špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá eliminuje prenášanie zvukov pri posune hlavy po vankúši.
Aplikácia pre ovládanie ponúka okrem toho rozšírenú paletu upokojujúcich zvukov a funkciu personálneho budíka s možnosťou definovania niekoľkými časov, nastavenie opakovania a postupným zosilňovaním.

 

Záruka vrátenia peňazí do 90 dní
Výrobca odporúča používať Sleepbuds pravidelne a zvyknúť si postupne na ich účinok.

Problémy so spánkom má väčšina ľudí
Bose uvádza, že na základe prieskumov spí 79% dospelých ľudí každú noc menej ako 7 hodín a 30% potom dokonca menej ako 6 hodín denne. 60% má problém dobre zaspávať alebo nerušene spať a 25% párov  má najmä kvôli chrápaniu oddelené spálne. Globálne výdavky na problémy spojené s poruchami spánku sa ročne pohybujú rádovo 100 miliárd USD.

Ako to funguje
Bose Sleepbuds II sú tak malé, že nie sú nepríjemné pri akejkoľvek polohe. Napriek tomu obsahujú elektroniku, ktorá v spojení s príslušnou aplikáciou pomáha dosiahnuť kvalitný  spánk.
Už prvá generácia Sleepbuds stavala na princípe nazvanom noise-masking (v preklade „zamaskovanie hlukov“), ktorý využíva sadu špeciálne testovaných upokojujúcich zvukov, ako napríklad jemné šušťanie lístia, praskanie táborového ohňa, večerné serenádu ​​cvrčkov alebo vlnenia mora. Zvuky sú optimalizované tak, aby pomohli užívateľom nevnímať nežiadúce vplyvy z okolia a zabezpečili pri zaspávaní a počas spánku maximálnu relaxáciu a komfort.
Aplikácia umožňuje nastaviť dobu, po ktorej sa zvolená zvuková kulisa vypnutá. Túto funkciu využijú tí, ktorí majú problém len so zaspávaním. Naopak tí, ktoré budia zo spánku najrôznejšie ruchy z okolia, môžu nechať pracovať noise-masking celú noc.
Pre tieto účely bohato postačuje desaťhodinová výdrž na jedno nabitie s tým, že praktické ochranné a dobíjacie puzdro ponúka potom energiu na ďalšie trojnásobné dobitie.

Praktické prevedenie do všetkých detailov
Štuple Bose Sleepbuds II sú navrhnuté z dvoch oddelených častí, silikónových náušníkov a miniatúrne vyberateľné elektroniky veľkosti lentilky so vstavanou batériou. Vďaka tomu možno samotné „štuple“ čistiť a dezinfikovať  i mokrou cestou. Ochranné puzdro je zároveň dobíjacie základňou a obsahuje batériu pre dobitie na cestách. Párovanie s telefónom pomocou Bluetooth prebehne automaticky po vybratí Bose Sleepbuds z puzdra, a to bez ohľadu na existujúce spárované zariadenia.
Slúchadlá Bose Sleepbuds II budú na našom trhu na začiatku novembra za koncovú odporúčanú cenu 270.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022