Úložný disk Store'n'Go Mini SSD, ktorý sa vám zmestí do dlane

Super malý a ľahký externý SSD disk

Zmestí sa do dlane, váži iba 35 g a má rozhranie USB3.2 Gen 1, s rýchlosťou prenosu dát až 5 Gbps.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 25. augusta 2020
Obsahuje nasledovné témy , , ,

Spoločnosť Verbatim uviedla na trh Store’n’Go Mini SSD, super malý a ľahký externý SSD disk v čiernom 3D dizajne, ktorý je k dispozícii v kapacitách 512 GB a 1 TB. Zmestí sa do dlane, váži iba 35 g a má rozhranie USB3.2 Gen 1, s rýchlosťou prenosu dát až 5 Gbps.

Jedná sa o najnovšie (a najmenší) z radu veľkokapacitných úložných zariadení, ktoré majú Verbatim Store’n’Go 3D dizajnový čierny obal. Medzi modely s 3D povrchom ďalej patrí rad prenosných 2,5 „HDD pevných diskov, 2,5“ prenosné SSD disky, prenosné pevné disky šifrované pomocou odtlačkov prstov a 3,5 „stolové pevné disky.

Aby majitelia počítačov Mac a PC mohli ťažiť zo zdokonaleného pripojenie k portom USB-C a USB-A, obsahuje Store’n’Go Mini SSD kábel z Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C.
Disk je naformátovaný na FAT32, čo umožňuje jeho kompatbilitu ako s počítačmi s Windows, tak Mac, bez nutnosti ďalšieho preformátovania.
Ak máte súbory väčšie ako 4 GB, je na jednotke dodaný softvér pre preformátovanie na HFS + pre Mac a NTFS pre PC.

Zákazníci, ktorí si vyberú model 1TB, môžu očakávať, že si zvyčajne uloží až 2 000 * filmov, 250 000 * piesní alebo 450 000 * fotografií.

Verbatim Store ‚n‘ Go Mini SSD

Disk má predinštalovaný softvér Nero Backup **, čo umožňuje užívateľom naplánovať automatické zálohovanie. Má tiež USB Rec & Play ***, ktoré umožňuje disku fungovať ako videorekordér pre televízory, ktoré podporujú pripojenie USB, a podporuje tak nahrávanie, prehrávanie a dokonca aj pozastavenie živé televízie.

Store’n’Go Mini SSD má odporúčanú maloobchodnú cenu 74,99 EUR za verziu 512 GB (PN 53236) a 129,99 EUR za 1 TB (PN 53237).

Verbatim predstavuje tiež Store’n’Go ALU Slim – kompaktný, ľahký a štýlový, prenosný pevný disk v pevnom kovovom prevedení, s pripojením USB 3.2 Gen1 +, pre rýchlosti prenosu dát až 5 Gbps.

Verbatim Store ‚n‘ Go Mini SSD

Úložné zariadenie Store’n’Go ALU Slim, ktoré je k dispozícii v kapacitách 1 TB a 2 TB, váži len 150 g a na šírku má len 9mm. Zákazníci, ktorí si vyberú model 2TB, môžu očakávať, že si uloží až 4 000 * filmov, 500 000 * skladieb alebo 900 000 * fotografií. S elegantným brúseným hliníkovým krytom, ktorý odráža štýlový dizajn MacBook, je Store’n’Go ALU Slim k dispozícii v striebornej, vesmírne šedej a zlatej farbe.

Aby majitelia počítačov Mac a PC mohli ťažiť zo zlepšeného pripojenie k portom USB-C a USB-A, obsahuje ALU Slim kábel Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C. Disk je naformátovaný na FAT32, čo umožňuje jeho kompatbilitu ako s počítačmi s Windows, tak Mac, bez nutnosti ďalšieho preformátovanie. V prípade súborov s veľkosťou väčších ako 4 GB, je na disku dodánván softvér pre preformátovanie na HFS + pre Mac a NTFS pre PC.

Pevný disk má predinštalovaný softvér Nero Backup **, pre plne funkčné zálohovanie a obnovu systému a umožňuje užívateľom naplánovať si automatické zálohovanie. HDD má tiež USB Rec & Play ***, ktoré umožňuje disku fungovať ako videorekordér pre televízory podporujúce pripojenie USB, umožňujúce nahrávanie, prehrávanie a dokonca aj pozastavenie živé televízie.

Odporúčaná maloobchodná cena výrobcu Store’n’Go ALU Slim je 1.899 Sk za 1 TB a 2.599 Sk za 2 TB.

* Približný počet obrázkov, piesní alebo videí vychádza z priemernej veľkosti súboru a bude sa líšiť v závislosti od zložitosti hardvéru alebo modelu fotoaparátu. Predpoklad: Fotografie 1MP Veľkosť súboru JPEG je 2,2 MB / obrázok. Hudba – 128 kB dátový tok 1 minúta = 1 MB. Video – H264 320 x 240 AAC audio = 1 hodina = 500 MB.
** Nero Backup softvér je podporovaný iba Windows
*** Televízory v niektorých krajinách nemusia USB Rec & Play podporovať.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Ukladajte svoje dáta „ALU“ štýlovo

Prenosný pevný disk Store’n’Go ALU Slim 2,5 „, má elegantný, štíhly kovový dizajn a ponúka okrem iného USB 3.2 Gen 1, s rýchlosťou prenosu dát až 5 Gb / sa kábel s USB-C adaptérom, vďaka ktorému budete kompatibilný so všetkými možnými druhmi zariadení. Majte svoje dáta sebou i na cestách a ešte k tomu štýlovo! […]

31. júla 2020

Najnovšie

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

TIP PRE VÁS

Vyčistite si počítač bezpečne použitím kompresora

Ako si môžete vyčistiť nielen počítač, notebook, ale aj inú domácu elektroniku tak, aby sa nepoškodila? Zvládnete to kompresorom.

28. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Odporúčané

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022