Späť do školy

Tieto vychytávky uľahčia školský rok každému študentovi

Leto sa kráti a pomaly na dvere klope september. To znamená len jediné. Je čas vrátiť sa späť do školy. Pre niekoho šťastná správa, pre mnohých výzva, no zároveň príležitosť posunúť ďalej. Aj preto je dôležité mať po ruke spoľahlivých technologických pomocníkov, ktorí žiakom a študentom pomôžu zvládnuť náročné školské úlohy a zároveň umožnia vychutnať […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 1. septembra 2023
Obsahuje nasledovné témy

Leto sa kráti a pomaly na dvere klope september. To znamená len jediné. Je čas vrátiť sa späť do školy. Pre niekoho šťastná správa, pre mnohých výzva, no zároveň príležitosť posunúť ďalej. Aj preto je dôležité mať po ruke spoľahlivých technologických pomocníkov, ktorí žiakom a študentom pomôžu zvládnuť náročné školské úlohy a zároveň umožnia vychutnať si aj voľný čas. Huawei má v aktuálnom portfóliu širokú škálu produktov, ktoré sú pripravené pomôcť školákom úspešne prekonať školský rok.

Poznámky na dosah

Písanie a ukladanie poznámok je neodmysliteľnou súčasťou školy. V dnešnej modernej dobe už však papier a pero, či zošit takmer vyšli z módy, a nahradili ich notebooky, či dokonca smartfóny. Písanie poznámok do telefónu, len tak, hocikam však môže byť nepohodlné, a riskuješ navyše ich stratu, či vymazanie. Tomu je však koniec vďaka funkcii Huawei SuperMemo, s ktorým sa tento proces stane oveľa jednoduchším. Už nikdy nezabudneš na dôležité informácie alebo termíny vďaka skenovaniu dokumentov, konverzii hlasu na text, či oprave dokumentov. SuperMemo ti pomôže udržať krok s tvojim štúdiom a zabezpečí, že budeš mať vždy všetky poznámky pod kontrolou.[1]

Všetko na jednom mieste

S koncentráciou na učenie má často problém nejeden školák. Našťastie, je tu Huawei SuperHub. Táto super funkcia ti umožní mať všetky potrebné dokumenty na jednom mieste. Či už sú to poznámky z prednášok alebo lekcií, obrázky, či snímky obrazoviek, všetky súbory teraz môžeš jednoducho zdieľať naprieč pripojenými zariadeniami jedným prstom. S možnosťou organizácie úloh, plánovania času a monitorovania postupu, už nezabudneš na žiadnu dôležitú úlohu, či zadanie. Takže ak potrebuješ priestor pre svoje myšlienky a úlohy, SuperHub bude tvojim verným partnerom na ceste k akademickému úspechu.

SuperMemo a SuperHub nájdeš v telefóne Huawei nova 11, ktorý ti pomôže dosiahnuť akademické výsledky, aj si odpočinúť napríklad pri hraní obľúbených hier.

Škola hrou

Nový model Huawei Nova 11 je viac ako len smartfón. Je to verný spoločník, ktorý ti umožní zvládnuť náročné školské úlohy aj si užiť voľný čas. S výkonným procesorom a bohatým displejom je ideálny na hranie hier po namáhavom dni vďaka GameEngine a TouchTurbo 3.0.

Navyše, jeho vynikajúci fotoaparát zabezpečí, že všetky dôležité okamihy, prezentácie, či lekcie budeš môcť zachytiť s úžasnou kvalitou. Za zmienku stojí aj výdrž batérie a vďaka 66W Turbo Charging nebudeš nikdy sedieť v škole s vybitou baterkou.

Kvalitný zvuk pri učení aj počúvaní hudby

Návrat do školy prináša veľa práce, ale po škole si treba aj oddýchnuť. S Huawei FreeBuds 5i budeš mať kvalitný zvuk po ruke vždy, keď ho budeš potrebovať a navyše na nich neminieš celé vreckové. So skvelou funkciou aktívneho potlačenia hluku (ANC) sa môžeš rozlúčiť s hlukom pri cestovaní do školy, či učení na písomky a skúšky a zároveň si vychutnať hudbu alebo podcasty s úplným sústredením.

Ohúria ťa aj výdržou batérie. Slúchadlá Freebuds 5i vydržia hrať až 28 hodín v kombinácii s nabíjacím puzdrom, a už za 10 minút nabíjania si užiješ ďalšie 4 hodiny počúvania svojich obľúbených zvukov.

 Štýlový asistent pre zdravý balans

Zvládanie stresu je kľúčovým prvkom úspešného školského roka. S hodinkami Huawei Watch 4 to však nie je žiadny problém. Hodinky sú navrhnuté tak, aby ti pomohli sledovať zdravotný stav a úroveň stresu po celý čas. Okrem toho, s elegantným dizajnom a schopnosťou prehrávať hudbu a dokonca telefonovať, bude Watch 4 tvojim štýlovým doplnkom na každý školský deň.

 

[1] https://consumer.huawei.com/sk/phones/nova11/

 

 

 

Najnovšie

Prvá jesenná novinka Bose na slovenskom trhu

Bose QuietComfort Headphones

Kalendárny príchod jesene sa tento rok takmer presne zišiel s oznámením noviniek spoločnosti Bose. Prvá z nich, ktorá bude v ČR a na Slovensku dostupná už 10. októbra, sú slúchadlá Bose QuietComfort Headphones, na trhu postupne nahradia populárny model QC 45. Novinka si zachováva nezameniteľný ikonický dizajn, ktorý tvoril históriu slúchadiel s aktívnym potlačením okolitých […]

27. septembra 2023

Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2

Spoločnosť Huawei nedávno uviedla na náš trh nové slúchadlá FreeBuds SE 2, najnovší prírastok do rodiny bezdrôtových slúchadiel kategórie TWS (True Wireless Stereo – skutočne bezdrôtové slúchadlá).

27. septembra 2023

Ľahký kompaktný notebook

Najnovší Pavilion Plus 14 a Pavilion Plus 16[

Spoločnosť HP predstavuje najnovší 14-palcový notebook HP Pavilion Plus a úplne nový 16-palcový notebook HP Pavilion Plus.

27. septembra 2023

ASUS predstavuje ExpertBook B9 OLED

Najľahší 14″ biznisový OLED notebook na svete, bez uhlíkovej stopy, a pritom s vojenskou odolnosťou a zabezpečením a prvkami umelej inteligencie

27. septembra 2023

Predstavujeme prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3.

Hrajte na cestách s novým monitorom AOC GAMING 16G3: kraľujte každej hre s výrazným IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz

27. septembra 2023

Mercusys MR60X

Nový router s podporou Wi-Fi 6 pre širšiu, silnejšiu a priepustnejšiu sieť

Výrobca sieťových zariadení Mercusys prichádza na slovenský trh s úplne novým routerom s podporou štandardu Wi-Fi 6. Jednotka MR60X umožňuje efektívne pripojiť viac zariadení súčasne a zároveň rozšíriť dosah siete so zachovaním rýchlych a kvalitných dátových prenosov.

27. septembra 2023

TP-Link Tapo C520WS

Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Šikovný AI režim dokáže rozpoznávať osoby, domácich miláčikov či vozidlá.

27. septembra 2023

Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

26. septembra 2023

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Canon predstavuje nové inovatívne modely tlačiarní pre domácnosti a firmy

Canon MAXIFY GX1040 / MAXIFY GX2040

Túto jeseň budú k existujúcemu radu inovatívnych tlačiarní Canon MAXIFY GX pridané nové modely Canon MAXIFY GX1040/GX2040 so zásobníkmi atramentu MegaTank pre hybridných pracovníkov a domáce kancelárie.

11. septembra 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022