TP-Link predstavuje svoje najnovšie riešenia

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia a prináša rýchlosti a bezpečnosť novej generácie pre domáce a podnikové využitie

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 12. januára 2021
Obsahuje nasledovné témy

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia a prináša rýchlosti a bezpečnosť novej generácie pre domáce a podnikové využitie

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov a zariadení pre inteligentnú domácnosť, dnes na veľtrhu CES 2021 predstavuje svoje najnovšie sieťové riešenia. Oceňovaná séria Deco teraz prichádza s integrovaným hlasovým ovládaním, budúci sieťový štandard Wi-Fi 6E prenesie vašu Wi-Fi na novú úroveň, 10G switch vám zaistí to najlepšie možné pripojenie, zabrúsime tiež do čoraz viac populárneho 5G a s prémiovou bezpečnostnou službou HomeShield zabezpečíme kompletne vašu Wi-Fi sieť.

TP-Link svoje najnovšie riešenia predstaví v priebehu digitálneho veľtrhu CES medzi 11. a 14. januárom. Zistite viac a navštívte virtuálnu expozíciu TP-Linku tu: https://www.tp-link.com/exhibition/ces/

Deco Wi-Fi 6 Mesh systém s integrovanou Alexou
Deco Voice X20, ocenený CES 2021 Innovation Awards Honoree, je vybavený Wi-Fi Mesh systémom s inteligentným reproduktorom, ktorý poskytuje zákazníkom Wi-Fi sieť pre celú domácnosť s komplexným hlasovým ovládaním.

Deco Voice X20, ktorý pokrýva plochu až 370 m2 (s dvoma jednotkami), pracuje s technológiou TP-Link Mesh, a vytvára tak jednotnú sieť, ktorá umožňuje bezproblémový roaming aj pri pohybe po dome bez akéhokoľvek výpadku signálu – a to dokonca i behom streamovania, videohovorov alebo cloudového hrania. Alexa je integrovaná do vstavaného reproduktora a umožňuje inteligentnú správu domácnosti, hlasové ovládanie a streamovanie hudby. Deco Voice X20 podporuje tiež Alexa volanie, zasielanie správ a oznámení (ACM), čo rozširuje rozsah interakcií medzi jednotkami Deco alebo s inými zariadeniami podporujúcimi Alexu.

Predstavujeme sériu Wi-Fi 6E pre ohromne rýchle pripojenia
Súčasťou rodiny produktov predstavených na CES veľtrhu budú tiež produkty podporujúce budúci štandard Wi-Fi 6E. Wi-Fi 6E sa odlišuje využitím 6 GHz pásma a do tejto rodiny zatiaľ pribudnú:

 

Ultimátne pripojenie vďaka 10G portom

 

Zabezpečte svoju inteligentnú domácnosť s balíkom funkcií TP-Link HomeShield
TP-Link predstavuje tiež HomeShield, prémiovú službu zabezpečenia, vďaka ktorej zostane domáca sieť v bezpečí so špičkovými funkciami pre ochranu siete a inteligentnej domácnosti. HomeShield mení pravidlá hry a prináša vám novú úroveň bezpečnosti pre IoT zariadenia. Jeho skener v reálnom čase automaticky identifikuje zariadenia IoT a lepšie monitoruje a upozorňuje na bezpečnostné problémy, len čo k nim dôjde. Robustná sieťová ochrana blokuje škodlivé adresy URL alebo iné potenciálne hrozby a opravuje chyby zabezpečenia v sieti. Zabraňuje tiež útokom DDoS tým, že zaznamenáva abnormálnu prichádzajúcu prevádzku a odmieta požiadavky z podriadených IP adries. HomeShield navyše poskytuje komplexnejšie správy, ktoré vám pomôžu získať úplný prehľad vašich aktivít v domácej sieti, ako je online analýza času alebo správa o hrozbách.

Užite si slobodu s mobilnými dátami 5G
5G Wi-Fi 6 brána pre celú domácnosť (Deco X80-5G) – Brána Deco X80-5G Wi-Fi 6 pre celú domácnosť, ktorá využíva silu mobilného spojenia 5G, je k dispozícii na vybraných medzinárodných trhoch a poskytuje bezkonkurenčný výkon, zvyšuje rýchlosť sťahovania až 5,0 Gb/s, čiže je 33krát rýchlejšia než 4G. Celá sieťová technológia Mesh Deco tak zaisťuje všade silný Wi-Fi signál. Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí:

Deco Voice X20

Deco Voice X20


Nové Wi-Fi 6 EAP pre B2B riešenie Omada SDN

Spoločnosť TP-Link tiež prináša nové zariadenia Wi-Fi 6 do svojho riešenia Omada SDN pre podnikových zákazníkov, vďaka ktorým sú nastavenia a správa IT jednoduché a efektívne. Nová rodina Omada SDN Wi-Fi 6 EAP pre firmy zahrňuje:

 

Deco Wi-Fi pro ISP
A nakoniec TP-Link predstavuje Deco ISP cloudový systém pre správu, čo je efektívnejšie a jednoduchšie ISP riešenie. Deco ISP Cloud je integrované, cloudové sieťové riešenie pre vzdialenú správu ISP. Umožňuje WISP, SI a malým podnikom monitorovať a spravovať všetky produkty Deco pomocou centralizovanej platformy pre správu cez cloud.

Viac informácií o produktoch nájdete na virtuálnom stánku spoločnosti TP-Link v rámci veľtrhu CES 2021 tu:
https://www.tp-link.com/cz/exhibition/ces/virtual-exhibition/#mainhall

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Tipy na pripojenie na cestách

Pripojenie na prázdniny pre každého

Poďme si ukázať pár tipov, ako na to.

12. februára 2021

TP-Link Archer AX1500 a AX20

Nástup Wi-Fi 6 do mainstreamu

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu dvojicu nových bezdrôtových routerov Archer AX1500 a Archer AX20, ktoré oba podporujú najnovší štandard Wi-Fi 6. Ten sa vďaka obom „strojom“ môže ľahšie rozšíriť aj v slovenských domácnostiach a kanceláriách.

27. októbra 2020

VDSL modem s podporou technológie OneMesh

TP-Link Archer VR400

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový bezdrôtový VDSL/ADSL modem a router Archer VR400 V3 s podporou štandardu AC1200, ktorý ponúka rýchlu Wi-Fi so slušným dosahom aj vďaka Beamformingu.

22. septembra 2020

Nová alternatíva routera s USB portom

Router TP-Link Archer C6U

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový bezdrôtový gigabitový router Archer C6U, ktorý podporuje štandard AC1200 a v dvoch pásmach ponúka slušnú rýchlosť pripojenia aj v 802.11ac.

7. septembra 2020

TP-Link Archer T5E

V jednoduchosti je krása !

PCIe adaptér pridá vášmu stolnému PC Wi-Fi i Bluetooth

26. mája 2020

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022