TP-Link predstavuje svoje najnovšie riešenia

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia a prináša rýchlosti a bezpečnosť novej generácie pre domáce a podnikové využitie

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 12. januára 2021
Obsahuje nasledovné témy

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia a prináša rýchlosti a bezpečnosť novej generácie pre domáce a podnikové využitie

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov a zariadení pre inteligentnú domácnosť, dnes na veľtrhu CES 2021 predstavuje svoje najnovšie sieťové riešenia. Oceňovaná séria Deco teraz prichádza s integrovaným hlasovým ovládaním, budúci sieťový štandard Wi-Fi 6E prenesie vašu Wi-Fi na novú úroveň, 10G switch vám zaistí to najlepšie možné pripojenie, zabrúsime tiež do čoraz viac populárneho 5G a s prémiovou bezpečnostnou službou HomeShield zabezpečíme kompletne vašu Wi-Fi sieť.

TP-Link svoje najnovšie riešenia predstaví v priebehu digitálneho veľtrhu CES medzi 11. a 14. januárom. Zistite viac a navštívte virtuálnu expozíciu TP-Linku tu: https://www.tp-link.com/exhibition/ces/

Deco Wi-Fi 6 Mesh systém s integrovanou Alexou
Deco Voice X20, ocenený CES 2021 Innovation Awards Honoree, je vybavený Wi-Fi Mesh systémom s inteligentným reproduktorom, ktorý poskytuje zákazníkom Wi-Fi sieť pre celú domácnosť s komplexným hlasovým ovládaním.

Deco Voice X20, ktorý pokrýva plochu až 370 m2 (s dvoma jednotkami), pracuje s technológiou TP-Link Mesh, a vytvára tak jednotnú sieť, ktorá umožňuje bezproblémový roaming aj pri pohybe po dome bez akéhokoľvek výpadku signálu – a to dokonca i behom streamovania, videohovorov alebo cloudového hrania. Alexa je integrovaná do vstavaného reproduktora a umožňuje inteligentnú správu domácnosti, hlasové ovládanie a streamovanie hudby. Deco Voice X20 podporuje tiež Alexa volanie, zasielanie správ a oznámení (ACM), čo rozširuje rozsah interakcií medzi jednotkami Deco alebo s inými zariadeniami podporujúcimi Alexu.

Predstavujeme sériu Wi-Fi 6E pre ohromne rýchle pripojenia
Súčasťou rodiny produktov predstavených na CES veľtrhu budú tiež produkty podporujúce budúci štandard Wi-Fi 6E. Wi-Fi 6E sa odlišuje využitím 6 GHz pásma a do tejto rodiny zatiaľ pribudnú:

 

Ultimátne pripojenie vďaka 10G portom

 

Zabezpečte svoju inteligentnú domácnosť s balíkom funkcií TP-Link HomeShield
TP-Link predstavuje tiež HomeShield, prémiovú službu zabezpečenia, vďaka ktorej zostane domáca sieť v bezpečí so špičkovými funkciami pre ochranu siete a inteligentnej domácnosti. HomeShield mení pravidlá hry a prináša vám novú úroveň bezpečnosti pre IoT zariadenia. Jeho skener v reálnom čase automaticky identifikuje zariadenia IoT a lepšie monitoruje a upozorňuje na bezpečnostné problémy, len čo k nim dôjde. Robustná sieťová ochrana blokuje škodlivé adresy URL alebo iné potenciálne hrozby a opravuje chyby zabezpečenia v sieti. Zabraňuje tiež útokom DDoS tým, že zaznamenáva abnormálnu prichádzajúcu prevádzku a odmieta požiadavky z podriadených IP adries. HomeShield navyše poskytuje komplexnejšie správy, ktoré vám pomôžu získať úplný prehľad vašich aktivít v domácej sieti, ako je online analýza času alebo správa o hrozbách.

Užite si slobodu s mobilnými dátami 5G
5G Wi-Fi 6 brána pre celú domácnosť (Deco X80-5G) – Brána Deco X80-5G Wi-Fi 6 pre celú domácnosť, ktorá využíva silu mobilného spojenia 5G, je k dispozícii na vybraných medzinárodných trhoch a poskytuje bezkonkurenčný výkon, zvyšuje rýchlosť sťahovania až 5,0 Gb/s, čiže je 33krát rýchlejšia než 4G. Celá sieťová technológia Mesh Deco tak zaisťuje všade silný Wi-Fi signál. Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí:

Deco Voice X20

Deco Voice X20


Nové Wi-Fi 6 EAP pre B2B riešenie Omada SDN

Spoločnosť TP-Link tiež prináša nové zariadenia Wi-Fi 6 do svojho riešenia Omada SDN pre podnikových zákazníkov, vďaka ktorým sú nastavenia a správa IT jednoduché a efektívne. Nová rodina Omada SDN Wi-Fi 6 EAP pre firmy zahrňuje:

 

Deco Wi-Fi pro ISP
A nakoniec TP-Link predstavuje Deco ISP cloudový systém pre správu, čo je efektívnejšie a jednoduchšie ISP riešenie. Deco ISP Cloud je integrované, cloudové sieťové riešenie pre vzdialenú správu ISP. Umožňuje WISP, SI a malým podnikom monitorovať a spravovať všetky produkty Deco pomocou centralizovanej platformy pre správu cez cloud.

Viac informácií o produktoch nájdete na virtuálnom stánku spoločnosti TP-Link v rámci veľtrhu CES 2021 tu:
https://www.tp-link.com/cz/exhibition/ces/virtual-exhibition/#mainhall

Čítajte aj ďalšie podobné články:

TP-Link Archer AX1500 a AX20

Nástup Wi-Fi 6 do mainstreamu

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu dvojicu nových bezdrôtových routerov Archer AX1500 a Archer AX20, ktoré oba podporujú najnovší štandard Wi-Fi 6. Ten sa vďaka obom „strojom“ môže ľahšie rozšíriť aj v slovenských domácnostiach a kanceláriách.

27. októbra 2020

VDSL modem s podporou technológie OneMesh

TP-Link Archer VR400

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový bezdrôtový VDSL/ADSL modem a router Archer VR400 V3 s podporou štandardu AC1200, ktorý ponúka rýchlu Wi-Fi so slušným dosahom aj vďaka Beamformingu.

22. septembra 2020

Nová alternatíva routera s USB portom

Router TP-Link Archer C6U

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový bezdrôtový gigabitový router Archer C6U, ktorý podporuje štandard AC1200 a v dvoch pásmach ponúka slušnú rýchlosť pripojenia aj v 802.11ac.

7. septembra 2020

Tipy na pripojenie na cestách

Pripojenie na prázdniny pre každého

Poďme si ukázať pár tipov, ako na to.

2. júla 2020

TP-Link Archer T5E

V jednoduchosti je krása !

PCIe adaptér pridá vášmu stolnému PC Wi-Fi i Bluetooth

26. mája 2020

Najnovšie

Koniec strácania vecí!

Samsung prichádza s praktickým príveskom Galaxy SmartTag

 Prívesok pomôže majiteľom pri hľadaní ich stratených vecí, zvierat či rodinných príslušníkov prostredníctvom ich smartfónu.

15. januára 2021

Samsung predstavuje slúchadlá Galaxy Buds Pro

Doposiaľ najlepšie slúchadlá značky Samsung sa pýšia jedinečnou kvalitou zvuku, inteligentným systémom ANC, bohatými možnosťami konektivity a atraktívnym prevedením.

 

15. januára 2021

Mimoriadne zážitky každý deň

Smartfóny Samsung Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G

Najnovšie modely série Samsung Galaxy S vás spoja s celým svetom, umožňujú zdieľať špičkové fotografie a videá, pýšia sa jedinečným dizajnom a dokonalými možnosťami konektivity

15. januára 2021

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Dokonalý mobilný zážitok, jedinečný v každom smere

Galaxy S21 Ultra 5G ponúka doposiaľ najvyspelejší a najinteligentnejší fotoaparát profesionálnej kvality, najlepší displej v histórii série Galaxy a celkovo najlepší výkon, aký si Samsung pamätá.

15. januára 2021

ASUS predstavil nové notebooky na výstave CES 2021

Nový ZenBook, VivoBook, ExpertBook, Chromebook, TUF Gaming a tiež aj nový projektor a prenosný monitor

14. januára 2021

„Herná budúcnosť“ ožije na celodigitálnom CES

XPG predvedie nové produkty na CES 2021  

XPG, rýchlo rastúci poskytovateľ systémov a komponentov  pre hráčov, e-športových profesionálov a technologických nadšencov, predstavuje na celodigitálnom veľtrhu CES 2021 nové produkty herného životného štýlu. S názvom „Herná budúcnosť“ bude XPG schopná „digitálne“ predviesť svoje najnovšie a najväčšie trháky pre rok 2021, vrátane nového ultrabooku, modulu DDR5 novej generácie, školiaceho softwaru, hernej žuvačky a ďalších.

13. januára 2021

CES 2021

Kingston predstavuje nový rad NVMe SSD diskov

NVMe PCIe 4.0 disky novej generácie. Úplne nový externý disk USB 3.2 Gen 2 SSD

13. januára 2021

Dynabook oznamuje dostupnosť nových procesorov

Intel® Core ™ vPro 11. generácie v notebookoch prémiovej rady X

Nové procesory sú k dispozícii v najnovších zariadeniach série X: Portégé X30W-J, Portégé X30L-J a Portégé X40-J
Dynabook patrí medzi prvý výrobca, ktorí zaraďujú procesory Intel® Core ™ vPro®11. generácie s novou technológiou do svojich notebookov

13. januára 2021

Dynabook aktualizuje kľúčové notebooky o procesory Intel® Core ™ 11. generácie

Satellite Pro L50-J a Tecra A30-J sú teraz vybavené najnovšími procesormi Intel a vylepšenú pamäťou. Do rady Satellite Pro C40 boli pridané ďalšie procesory

12. januára 2021

Samsung na veľtrhu CES 2021 predstavuje horúce novinky pre „lepší normál“

S produktmi ako Samsung Bespoke 4-Door Flex, 110-palcovou MICRO LED alebo Jetbot 90 AI+ vylepšuje Samsung domáce zážitky. Milovníci udržateľného štýlu ocenia program Galaxy Upcycling at Home a ekologické balenia nových televízorov.

12. januára 2021

Odporúčané

Disk je dnes najväčšou brzdou počítačov

Chcete rýchle PC? Kúpte si rýchly SSD!

Nie každý potrebuje v jednom momente pracovať so stovkami GB dát, no rýchly disk ocení naozaj každý kto pracuje s počítačom. Svoj podiel na rýchlosti má aj operačná pamäť a celkový výkon zostavy, ale najväčšou brzdou je dnes asi načítavanie dát z diskov.

21. decembra 2020

Niceboy HIVE Pins 2 ANC

Do dažďa aj hlučnej kancelárie

Zvyknete telefonovať za volantom, ale nechcete či nemôžete prepojiť mobil s infotainmentom? Beháte či bicyklujete bez ohľadu na to, či je sucho alebo prší? Alebo sa počas práce zvyknete izolovať od okolitého hluku slúchadlami?

17. decembra 2020
TEST

TEST/RECENZIA

Zakrivený monitor je nový ideál: AOC C27G2ZU (redakčný test)

Zakrivené monitory sú stále o niečo drahšie, no okrem výnimočnej estetiky majú aj doplnkové funkcie, ktoré využijete každý deň. A to aj vtedy, ak nie ste hráč či fanúšik filmového sci-fi.

25. novembra 2020

Na prvý dotyk si vás získa kvalitným spracovaním

Recenzia: Niceboy RAZE 3 Titan

Titani boli starogrécki synovia a dcéry Urana a Gaie, najstaršia generácia starogréckych bohov. Boli to násilnícki a škaredí obri. To je trochu v protiklade s menom Niceboy v preklade „pekný chlapec“. Reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan nie je rozhodne škaredý. Skôr naopak. Na prvý dotyk si vás získa kvalitným spracovaním, ktoré vôbec nevyzerá lacno. Má […]

24. novembra 2020

Chirana Medical po spojení s IPM Group spúšťa produkciu pľúcnych ventilátor priamo v USA

Prelomový úspech slovenskej vedy!

Slovenská spoločnosť Chirana Medical vytvorila strategické partnerstvo s IPM Group a
začína vyrábať pľúcne ventilátory priamo v USA. Americké sídlo IPM Chirana je v Research Triangle Park v Severnej Karolíne. Ide o prelomový úspech spojenia vedy a financií.
Namiesto príchodu zahraničnej technológie na Slovensko expanduje slovenská technológia do sveta, a to hneď do USA.

19. novembra 2020
TEST

TEST/RECENZIA

Najlepšie True Wireless slúchadlá do 40 eur? Vyskúšajte Niceboy HIVE podsie

Aj lacnejšie slúchadlá môžu byť vynikajúce.

2. novembra 2020

Kedy ide o najlepšie kasína?

Najlepšie online kasína

Odvetvie online kasín v posledných desaťročiach výrazne vzrástlo a kasína s reálnymi peniazmi sú dnes hlavnou atrakciou hráčov, ktorí vyhľadávajú tento typ zábavy.

29. októbra 2020

Zbaľte si kanceláriu na cesty s tlačiarňou Canon PIXMA TR150 alebo verziou s batériou

Spoločnosť Canon Europe uvedie na trh dve výkonné, prenosné a odolné tlačiarne Canon PIXMA TR150 a PIXMA TR150 s batériou, ktoré sa popri mimoriadne kvalitnej tlači vyznačujú jednoduchosťou obsluhy. Oba kompaktné modely komunikujú bezdrôtovo cez Wi-Fi v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz a je možné ich ovládať aj prostredníctvom smartfónu.

25. októbra 2020

Axis deň 2020 sa uskutoční offline i online a predstaví IP technológie (nielen) pre dobu covidovú

Každoročná konferencia spoločnosti Axis Communications sa tento rok uskutoční v utorok 6. októbra 2020 od 9:00 v priestoroch karlínskej Spojky v Prahe pod názvom Dnes a zajtra – Technológie pre každú dobu.  Záujemci z oboru sa môžu registrovať zdarma a zúčastniť sa akcie osobne alebo sledovať online prenos.

27. septembra 2020

Recenzia

Stará škola stále existuje, káblové slúchadlá Niceboy ORYX X300 sú poctivou nostalgiou

Slúchadlá Niceboy ORYX X300 patria medzi tie najlepšie vo svojej triede.

11. septembra 2020