TP-Link predstavuje svoje najnovšie riešenia

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia a prináša rýchlosti a bezpečnosť novej generácie pre domáce a podnikové využitie

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 12. januára 2021
Obsahuje nasledovné témy

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia a prináša rýchlosti a bezpečnosť novej generácie pre domáce a podnikové využitie

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov a zariadení pre inteligentnú domácnosť, dnes na veľtrhu CES 2021 predstavuje svoje najnovšie sieťové riešenia. Oceňovaná séria Deco teraz prichádza s integrovaným hlasovým ovládaním, budúci sieťový štandard Wi-Fi 6E prenesie vašu Wi-Fi na novú úroveň, 10G switch vám zaistí to najlepšie možné pripojenie, zabrúsime tiež do čoraz viac populárneho 5G a s prémiovou bezpečnostnou službou HomeShield zabezpečíme kompletne vašu Wi-Fi sieť.

TP-Link svoje najnovšie riešenia predstaví v priebehu digitálneho veľtrhu CES medzi 11. a 14. januárom. Zistite viac a navštívte virtuálnu expozíciu TP-Linku tu: https://www.tp-link.com/exhibition/ces/

Deco Wi-Fi 6 Mesh systém s integrovanou Alexou
Deco Voice X20, ocenený CES 2021 Innovation Awards Honoree, je vybavený Wi-Fi Mesh systémom s inteligentným reproduktorom, ktorý poskytuje zákazníkom Wi-Fi sieť pre celú domácnosť s komplexným hlasovým ovládaním.

Deco Voice X20, ktorý pokrýva plochu až 370 m2 (s dvoma jednotkami), pracuje s technológiou TP-Link Mesh, a vytvára tak jednotnú sieť, ktorá umožňuje bezproblémový roaming aj pri pohybe po dome bez akéhokoľvek výpadku signálu – a to dokonca i behom streamovania, videohovorov alebo cloudového hrania. Alexa je integrovaná do vstavaného reproduktora a umožňuje inteligentnú správu domácnosti, hlasové ovládanie a streamovanie hudby. Deco Voice X20 podporuje tiež Alexa volanie, zasielanie správ a oznámení (ACM), čo rozširuje rozsah interakcií medzi jednotkami Deco alebo s inými zariadeniami podporujúcimi Alexu.

Predstavujeme sériu Wi-Fi 6E pre ohromne rýchle pripojenia
Súčasťou rodiny produktov predstavených na CES veľtrhu budú tiež produkty podporujúce budúci štandard Wi-Fi 6E. Wi-Fi 6E sa odlišuje využitím 6 GHz pásma a do tejto rodiny zatiaľ pribudnú:

 

Ultimátne pripojenie vďaka 10G portom

 

Zabezpečte svoju inteligentnú domácnosť s balíkom funkcií TP-Link HomeShield
TP-Link predstavuje tiež HomeShield, prémiovú službu zabezpečenia, vďaka ktorej zostane domáca sieť v bezpečí so špičkovými funkciami pre ochranu siete a inteligentnej domácnosti. HomeShield mení pravidlá hry a prináša vám novú úroveň bezpečnosti pre IoT zariadenia. Jeho skener v reálnom čase automaticky identifikuje zariadenia IoT a lepšie monitoruje a upozorňuje na bezpečnostné problémy, len čo k nim dôjde. Robustná sieťová ochrana blokuje škodlivé adresy URL alebo iné potenciálne hrozby a opravuje chyby zabezpečenia v sieti. Zabraňuje tiež útokom DDoS tým, že zaznamenáva abnormálnu prichádzajúcu prevádzku a odmieta požiadavky z podriadených IP adries. HomeShield navyše poskytuje komplexnejšie správy, ktoré vám pomôžu získať úplný prehľad vašich aktivít v domácej sieti, ako je online analýza času alebo správa o hrozbách.

Užite si slobodu s mobilnými dátami 5G
5G Wi-Fi 6 brána pre celú domácnosť (Deco X80-5G) – Brána Deco X80-5G Wi-Fi 6 pre celú domácnosť, ktorá využíva silu mobilného spojenia 5G, je k dispozícii na vybraných medzinárodných trhoch a poskytuje bezkonkurenčný výkon, zvyšuje rýchlosť sťahovania až 5,0 Gb/s, čiže je 33krát rýchlejšia než 4G. Celá sieťová technológia Mesh Deco tak zaisťuje všade silný Wi-Fi signál. Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí:

Deco Voice X20

Deco Voice X20


Nové Wi-Fi 6 EAP pre B2B riešenie Omada SDN

Spoločnosť TP-Link tiež prináša nové zariadenia Wi-Fi 6 do svojho riešenia Omada SDN pre podnikových zákazníkov, vďaka ktorým sú nastavenia a správa IT jednoduché a efektívne. Nová rodina Omada SDN Wi-Fi 6 EAP pre firmy zahrňuje:

 

Deco Wi-Fi pro ISP
A nakoniec TP-Link predstavuje Deco ISP cloudový systém pre správu, čo je efektívnejšie a jednoduchšie ISP riešenie. Deco ISP Cloud je integrované, cloudové sieťové riešenie pre vzdialenú správu ISP. Umožňuje WISP, SI a malým podnikom monitorovať a spravovať všetky produkty Deco pomocou centralizovanej platformy pre správu cez cloud.

Viac informácií o produktoch nájdete na virtuálnom stánku spoločnosti TP-Link v rámci veľtrhu CES 2021 tu:
https://www.tp-link.com/cz/exhibition/ces/virtual-exhibition/#mainhall

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Tipy na pripojenie na cestách

Pripojenie na prázdniny pre každého

Poďme si ukázať pár tipov, ako na to.

12. februára 2021

TP-Link Archer AX1500 a AX20

Nástup Wi-Fi 6 do mainstreamu

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu dvojicu nových bezdrôtových routerov Archer AX1500 a Archer AX20, ktoré oba podporujú najnovší štandard Wi-Fi 6. Ten sa vďaka obom „strojom“ môže ľahšie rozšíriť aj v slovenských domácnostiach a kanceláriách.

27. októbra 2020

VDSL modem s podporou technológie OneMesh

TP-Link Archer VR400

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový bezdrôtový VDSL/ADSL modem a router Archer VR400 V3 s podporou štandardu AC1200, ktorý ponúka rýchlu Wi-Fi so slušným dosahom aj vďaka Beamformingu.

22. septembra 2020

Nová alternatíva routera s USB portom

Router TP-Link Archer C6U

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových produktov, predstavuje na trhu nový bezdrôtový gigabitový router Archer C6U, ktorý podporuje štandard AC1200 a v dvoch pásmach ponúka slušnú rýchlosť pripojenia aj v 802.11ac.

7. septembra 2020

Najnovšie

Hudba a varenie

Harmónia nielen pre vaše chuťové poháriky

Varenie je rituál, pri ktorom môžete nielen zdokonaľovať svoje umenie, ale aj nájsť pokoj a odreagovanie. Hľadáte ten správny soundtrack k vareniu? Hudba môže mať významný dopad na atmosféru v kuchyni a dokonca aj na chuť vašich jedál. Perfektná melódia do vašej kuchyne Varenie a hudba sú ako soľ a čierne korenie – dokonalo sa dopĺňajú. […]

16. februára 2024

Spoločnosť Epson ako prvá uviedla na trh základnú DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu  

DTG tlačiareň s bielym atramentom na potlač tmavého textilu

Základná DTG tlačiareň Epson SC-F1000 je prvá, ktorá poskytuje nadšencom, maloobchodníkom a malým podnikom cenovo dostupný spôsob tlače vysoko kvalitných obrázkov na tmavý textil

30. januára 2024

Stále sa zlepšujúci výkon

AGON by AOC predstavuje ďalší krok v hernej evolúcii

AOC GAMING 24G4X a 27G4X debutujú so 180 Hz a novým odvážnym dizajnom

30. januára 2024

Pokročilé funkcie, 4MPx a 10× zoom

Cenovo dostupná PTZ kamera Axis na použitie v interiéri aj v exteriéri

Spoločnosť Axis Communications uvádza novú cenovo dostupnú a flexibilnú otočnú kameru AXIS M5526-E, ktorá je kompatibilná so všetkými PTZ úchytmi Axis a hodí sa na inštaláciu ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Kamera ponúka pokročilú analytiku s hlbokým učením a tiež skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení s veľkým optickým priblížením.

25. januára 2024

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Zdravý životný štýl na dosah ruky aj vďaka týmto aplikáciám

Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia.

24. januára 2024

Najrozšírenejším malvérom na Slovensku bol Tofsee

Vydieračský softvér je na vzostupe. Pomáha mu umelá inteligencia

Z pohľadu kybernetickej bezpečnosti dominujú vo svete ransomvérové útoky zamerané na vydieranie, hacktivizmus a umelá inteligencia.

24. januára 2024

Hokej z nemožného uhla

Pozrite sa na experiment s kamerou Axis, ktorú na štadióne zamrazili do ľadu

Ľad, oheň a vibrácie – to je len zopár príkladov náročných podmienok, ktorým musia kamerové systémy čeliť. Spoločnosť Axis Communications, líder v oblasti sieťového videa, v novom experimente predviedla ako jej kamera dokáže zvládať takmer čokoľvek – napríklad aj keď je zamrazená do vnútra ľadu na hokejovom štadióne. Vďaka tomu zachytila doteraz nevídaný záber.

16. januára 2024

ASUS nanovo definuje hranice výkonu revolučnými prémiovými produktmi, ktoré sprevádzajú nové udržateľné riešenia a umelá inteligencia

Novinky od Asus ore rok 2024

ASUS predstavil najnovšie inovácie a produkty na konferencii In Search of Incredible: Transcendence na CES 2024

11. januára 2024

Terapia hudbou

Hudba ako kľúč k ukladaniu spomienok

Vedci z Kalifornskej univerzity zistili, ako dokáže hudba ovplyvňovať emócie. Terapia hudbou by mohla pomôcť ľuďom s posttraumatickou stresovou poruchou aj ľuďom, ktorí majú problémy s pamäťou.

11. januára 2024

Až 2 týždne na jedno nabitie

Huawei Watch GT 4

Štýlové a výkonné smart hodinky, s ktorými zabudnete, kde je nabíjačka

3. januára 2024

Odporúčané

Náušnice? Nie, to sú revolučné slúchadlá Bose

Prvé kusy sú už na českom trhu exkluzívne vo vybraných predajniach a na e-shope iSTYLE.

16. februára 2024

Huawei FreeClip

Slúchadlá do každého ucha

V Huawei vyvinuli slúchadlá, ktoré skvele padnú do každého ucha. Na rozdiel od klasických slúchadiel sa totiž nevkladajú do uší, ale vďaka ergonomickému C-bridge designu držia na uchu pevne zvonku. Či už pri ich používaní sedíte za počítačom alebo cvičíte. Slúchadlá sú k dispozícii v dvoch štýlových farebných prevedeniach, v čiernej a fialovej farbe.

16. februára 2024

Inteligentné zásuvky Tapo P100M a Tapo P110M

Vylepšite si svoju domácnosť so šikovnými Wi-Fi zásuvkami Tapo

Chceli by ste začať s múdrou domácnosťou, ale neviete ako? Ideálna možnosť pre vstup do sveta internetu vecí sú múdre zásuvky. Ich cena sa pohybuje v rade nižších stoviek korún, a napriek tomu ponúka množstvo funkcií, ktoré môžete vyskúšať. Ako sami spoznáte, investícia do chytrého zariadenia sa môže rýchlo vrátiť napríklad v podobe usporenej energie. […]

7. februára 2024

8 hodín nepretržitého počúvania.

Slúchadlá FreeClip od Huawei

Inovatívny dizajn, vylepšený zvukový zážitok a potláčanie okolitého hluku

30. januára 2024

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023